Jump to content

Problēma ar Samsung Galaxy Z Fold 4 WiFi klavieri


raiviic
 Share

Recommended Posts

Sveiciens visiem!  Īsti nezinu, kur šo jautāt, ja nav īstā, var pārvietot.

   Problēma:

Paziņa iegādājusies šo te rotaļlietu 

Wireless keyboard folding leather case for Samsung Galaxy Z Fold 4 / Fold 3 folding phone creative stand bluetooth mouse stylus - AliExpress

Viss OK, izņemot neprot dabūt garumzīmes (ja vispār var). Pats to verķi redzēšu labi ja pēc pāris nedēļām, tā kā eksperimentēt šobrīd nevaru.

Nekāda vairāk info nav pieejama, komplektā tikai minimāla instrukcija (pielikumā bilde). Vispār interesanti - Samsungs protams ar Android, bet te it kā IOS :sclerosis:.

 Varbūt kādam ir kas līdzīgs vai ideja kā tikt pie burtiem (vajag, jo daudz darba lietas jādara, ne vienmēr dators blakus).

kl.thumb.jpg.ac20512f9576cc6ccaf998319237158e.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Nez, standarta Alt+burts parasti androidos nostrādā, vēl vai ir uzlikta rakstības valoda uz latviešu 🥸

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Lieta jau tāda, ka uz paša Samsunga viss rakstās pareizi, problēma tikai, ja izmanto to papildus klavieri. Kā teicu, pats to verķi tik drīz neredzēšu, bet dāma šajos jautājumos visai "blonda":devil:, iespējams risinājums vienkāršs, tikai neprot.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 54 minūtēm , raiviic teica:

Lieta jau tāda, ka uz paša Samsunga viss rakstās pareizi, problēma tikai, ja izmanto to papildus klavieri. Kā teicu, pats to verķi tik drīz neredzēšu, bet dāma šajos jautājumos visai "blonda":devil:, iespējams risinājums vienkāršs, tikai neprot.

https://android.stackexchange.com/questions/191663/switch-language-on-android-device-with-bluetooth-keyboard

https://support.google.com/gboard/answer/7068494?hl=en&co=GENIE.Platform

Vai šis nepalīdz?

Link to comment
Share on other sites

Es biju savam androīdtelefonam pievienojis klaviatūru, joka pēc, nekādas garumzīmes nevarēja, klaviatūra raksta kā telefonā iestatītais izkārtojums (QWERTY), uz klaviatūras nevar kā telefonā, «piespiest un pieturēt».

Ar latviešu valodas izkārtojumu ŪGJRMV, ko google play var sameklēt tādas problēmas nebūtu, tik izkārtojums uz fiziskās klaviatūras nesapasēs.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, locoone teica:

standarta Alt+burts parasti androidos nostrādā

Nupatās pievienoju klaviatūru telefonam, telefonā Gboard latviešu QWERTY, AltGr + burts nestrādā.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Nu jāpagaida kad tikšu pie tā brīnuma, paeksperimentēšu, dāma baidās ko aiztikt :devil:.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Es zinu kad lietoju Galaxy Tab S7+ ar samsung originalo klaviaturu man nostradaja un stradaja ka varu rakstit Latviski.

Ja šitā rakstīji «latviski», tad tā Raiviic dāma var, viņa grib ar garumzīmēm rakstīt.

Link to comment
Share on other sites

Nes atpakaļ uz veikalu, lai atdod naudu. Un paņemt oriģinālu no Samsung.

Link to comment
Share on other sites

raiviic
(labots)

Tur jau tā lieta, ka šī ir tieši konkrētajam modelim, bet paša Samsung ražotu priekš Galaxy Z Fold 4 kaut kā neatrodu. Un arī kas zin kā tur ar latviešu burtiem, nepietiek jau ar QWERTY, vajag lai var dabūt garumzīmes vai nu ar Alt (bet ir tikai Alt, nav AltGr), vai lai atbalsta Latvian (Standard), tad derētu ar apostrofu kā Win. 

 Nez, vakar jau man tikai pasūdzējās, tagad ne man ne viņai nav laika (viņa vienā korī, man A fotogrāfa akreditācija, jāskraida pa pasākumiem), pēc svētkiem pameklēšu risinājumu nopietnāk.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Ja pašā telefonā nav izkārtojuma, kuram garos burtus caur apostrofu vai AltGr (Alt+Ctrl) rakstīt, tad fiziskā klaviatūra (neorģinālā) to nemācēs. Jāuzinstalē telefonā izkārtojums, kas to atbalsta.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Tikko intereses pēc paspēlējos ar savu hujveju. Nav ģimenē neviena samsūda.

Piespraudu dell bezvadu klavieri.

Valoda un ievade -> Citi ievades iestatījumi -> Fiziskā tastatūra -> Dell.... > izvēlējos "latviešu" un ar ALT taustiņu viss notiek.

 

Ak jā, zem valoda un ievade ir trīs tastatūras - kaut kāda Celia, MyPhoneExplorer (softs tāds kādreiz tika uzinstalēts) un Microsoft SwiftKey, kas ir noklusētā.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Klau, a vai ir iespēja Andrītim uzlikt LV burtus ar apostrofu?

Man ir viena tablete, kas labi slēdzas pie USB-C un HDMI un parastās klavieres - gandrīz pilnvērtīgs dators. Bet esmu nāvīgi pieradis pie konkrēti apostrofiskā klavieres izkārtojuma.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , VebKamera teica:

Klau, a vai ir iespēja Andrītim uzlikt LV burtus ar apostrofu?

Ja google play veikalā ir atrodams izkārtojums, kas to ļauj, tad varēs.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Jurkins teica:

un Microsoft SwiftKey, kas ir noklusētā

Ar Gboard man nestrādāja, uzinstalēju tagad telefonā Microsoft SwiftKey, ar to arī nesanāca :D Klaviatūra parastā ar vadu.

Tā ka nevaru teikt, ka Androīdam Alt+burts nostrādā. Man nestrādā, Jurkinam nostrādāja... Gaidām, vai nostrādās Raiviic dāmai...

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Man kaut kā arī pirmajā piegājienā nenostrādāja, bet kaut kā pamuģījos pa tiem nedaudzajiem setingiem un aizgāja.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Labojums.

Nostrādāja man arī. Ar klaviatūras labo Alt pogu var rakstīt garumzīmes. Uzreiz nepielēca, ka zem fiziskās klaviatūras var iespējot latviešu valodu, nevis telefona rakstības izkārtojums jāmeklē, bet nospiežot uz fiziskās klaviatūras iestatījumiem, jāizvēlas latviešu valoda.

Viss pareizi, labais Alt+burts strādā.

Link to comment
Share on other sites

Jāspiež uz «Fiziskā tastatūra», atverās «Tastatūras izkārtojuma izvēle, Iestatīt tastatūras izkārtojumus, tur jāizvēlas «Latviešu», sākotnēji neviena valoda nav iestatīta, tad nu neko latviski nevarēja, kā iestata fiziskai klaviatūrai «Latviešu», viss smuki strādā.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

meh, kautkāds risinājums bija bet es pazaudēju savu tastatūru un nevaru parbaudīt

Labots - Laxe
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...