Jump to content

Pērku PC FAN


tinch
 Share

Recommended Posts

Kā vairāki foruma biedri jau zina, es par saviem līdzekļiem šad un tad vācu kopā datorus, ko nododu labdarībā. Tādi sīkumi ātri savācas normālā "kapeiciņā". Lai vai kā man patiktu citiem palīdzēt, tā dēļ vien pats uz roltoniem sēdēt negribu. 😁

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , Aigus teica:

Es vairāk par to tavu norādīto cenu. Parastākais maksā ap 2 eiro gabalā veicī.

Lietoti Corsair mani vairāk uzrunā nekā jauni no veikala pa 2€, bet beigu beigās, ja nebūs nekas pieejams, ņemšu kaut tos pa 2€. Jau esmu dažus noskatījies. ;) No foruma parasti ērtāks pats pirkšanas process.

Link to comment
Share on other sites

Labdarību vajadzēja pieminēt pirmajā postā - tad nebūtu lieki jautājumi un atrastos daudzi, kas atdotu bez maksāšanas.

Corsair ir labi, neatceros, vai pašam ir kāds palicis un vai ir 4 pini, vakarā uzmetīšu aci.

 

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike
pirms 4 stundām , tinch teica:

 tā dēļ vien pats uz roltoniem sēdēt negribu. 😁

Tagad lai ''sēdētu uz rolltoniem'' tieši vajag būt turīgam 😆 true

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Boņs teica:

Labdarību vajadzēja pieminēt pirmajā postā - tad nebūtu lieki jautājumi un atrastos daudzi, kas atdotu bez maksāšanas.

Corsair ir labi, neatceros, vai pašam ir kāds palicis un vai ir 4 pini, vakarā uzmetīšu aci.

 

Foruma biedri daudz ir palīdzējuši. Negribās būt vienam no tiem "atdodiet man šo, to, šito" :)

pirms 3 stundām , vvv teica:

Ir Corsair SP140, bet tas ir 3-pin. Vai tāds derēs? Nelietots. Ja der, tad varu atdot.

Derēs laikam arī tāds.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , tinch teica:

Derēs laikam arī tāds.

Kad braukšu uz pilsētu, caur omnivas pakomātu varu aizsūtīt, privāti atsūti telefona numuru un omnivas paku skapi, uz kuru sūtīt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...