Jump to content

USB flash DataTravel Locker


constrig
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Vai iespējams atgūt pilnu atmiņas apjomu. Izskatās, ka disks tika formatēts un nosdzēsts tā softs.  Šobrīd pieejams tikai 375 MB no 4GB

Modelis:

DTL/4GB

Kingston web resursā neko neatrodu.

 

 

IMG_4523.JPG

Link to comment
Share on other sites

constrig
(labots)

Jau mēģināts, nebūs īstais. Tur Hardware līmenī nogriezts viss. Aizdomas ka toolis jāuzkopē uz diska, kur lai tūli lejuplādē. Iespējams kadam pie Rokas ir.

Labots - constrig
Link to comment
Share on other sites

4GB fleškai fat32 formatējumā vienmēr atradīsies vieta atvilktnē priekš biosiem un iekārtām, kuras nesaprot NTFS un exfat.

Link to comment
Share on other sites

Es pieņemu, cilvēkam tā ir nostaļģija. Taču supportam var uzrakstīt. Gan jau ko sakarīgu atbildēs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , ggg97 teica:

4GB fleškai fat32 formatējumā vienmēr atradīsies vieta

Piekrītu, es fleškas aizvietoju ar usb -> SATA a partīcijas veidoju kādas vien vajag.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Flešku salabojam ar āmuru, un apgreidojamies aizejot uz elkoru/euronicu/rdelektroniku/banknoti vai pa skuju taku.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

constrig

Esi jau otrais kurš zivs virzienā norāda. Man tās vērtības un apjomi neinteresē šoreiz, bet paldies, isti nebiju lietas kursā, tiešām relatīvi lētas tās ir.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , HIGH-Zen teica:

USB zibatmiņa Adata UV320, zila/melna, 32 GB

Preces kods: 000040073087
5,00 € / gab.

Man bēdīga pieredze ar šļūcamajām, izvelkamajām.  Kādas 3 aizgājušas pa skuju taku, pie kam, ne lētākās. Aizdomas, ka mehāniski USB spraudnis zaudē kontaktu ar plati.

 

p.s.

Ar šīm man labāka pieredze.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Nu tas kā paveicas. Man pēc ļoti ilgas lietošanas 16GB atmiņai korpuss noplīsa, palika tikai usb spraudnis ar mikroshēmu. Ja uzmanīgi pievieno, nenovelkot nolūzušo vāciņu, tad vēl darbināt var. Bet kāpēc mocīties, ja par kapeikām var iegādāties jaunas.

Labots - HIGH-Zen
Link to comment
Share on other sites

constrig

Kingston suports iedeva saiti uz aplikāciju. Ar aplikāciju tiek klāt kriptētāi atmiņas daļai, un ar to arī iespējams samazināt to līdz minimumam un padarīt pieejamu atmiņu par visiem ~4 GB.

Link to comment
Share on other sites

Vai varam šo saiti dabūt?

1 stundu atpakaļ, constrig teica:

par visiem ~4 GB.

 

Link to comment
Share on other sites

constrig

Thank you for your query with Kingston.

 

 

Please find below a link to download the relevant software for your DTL/64GB.

 

https://kingstontechnologygbr.sharepoint.com/:f:/s/EU-TechShare/Ekx78sYETNJIivpwkW0be1IB-T6iEeoo9InBIHIGKab2Hw?e=WNQPM7

 

You will see that three different versions of the software are contained in the folder available for download. Please note that your USB stick will only work with the same software version you used to use. Please check and download the version that is right for you. Should you be in doubt, please try all of them.

 

The folder also contains the User Manual for your convenience.

 

Please note that this DTL/64GB is a discontinued product. All its features, including the accompanying software are not tested to work on new environments.

 

 

Should you need any further assistance, please let us know.

 

 

Kind regards,

 

Matteo

 

 

 

mans flash ņem prtetī ver. DTencryptor_Ver.2.0.0.3

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , constrig teica:

Please find below a link to download the relevant software for your DTL/64GB.

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...