Jump to content

Tele2 optiskais internets atsauksmes


vovanslv
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Nesen mani uzķēra tele2. Parunājām par tarifu plāniem un internetu. Uzzināju ka šiem ir optiskais internets ko arī var ierīkot manā adresē. Cena jau galīgi salda, bet uz 2 gadiem. Gribēju pajautāt vai kāds izmanto tieši tele2 optisko internetu? Kādas atsauksmes? Ātrumi stabili ?

Pats šobrīd sēžu uz tet optikas, ja nemaldos 500nieks plāns (izklaides). Itkā nedaudzos, bet maksā protams ka vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Jā, Tet piedāvā tele2 mobilo internetu. Cik zinu tad arī tele2 sadarbojas ar baltcom un piedāvā viņu optisko. Bet diemžēl nezinu kā ar kvalitāti.

Link to comment
Share on other sites

Baltcom pieder kapitāldaļas Bite. To arī piedāvā tagad. Agrāk jā, TELE2. Tev tak TET pašam. Baltcom arī labs. Saprotamāk- TELE2 izmano TET optisko tīklu. Ja piedāvā lētāk, piekrīti. Nekas tak nemainās.

Labots - Aigus
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man zināmie, kuri lieto Baltcom optisko, nesūdzas. Pie tam, Baltcom privātajiem it kā neierobežojot trafiku. Mani paziņas, kuri dabūja ar labām atlaidēm, sakās, ka līdz 800-900 Mbit/s spēdtestā aizejot. Te gan noteikti jāatgādina, ka lai sasniegtu ātrumu virs 100 Mbit/s, vajag atbilstošu ruteri u.t.t. Provaideri gan tagad, ķipa, pa velti piedāvā, pēc viņu vārdiem, jaudīgus ruterus. Nu bet vismaz 1 Gbit/s lan/wan porti viņiem ir.

 

Pardon, neuzmanījos. Par TELE 2 optiku iet runa, pirmā dzirdēšana. Manis augstāk rakstītajam nav nozīmes.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Aigus teica:

Baltcom pieder kapitāldaļas Bite. To arī piedāvā tagad. Agrāk jā, TELE2. Tev tak TET pašam. Baltcom arī labs. Saprotamāk- TELE2 izmano TET optisko tīklu. Ja piedāvā lētāk, piekrīti. Nekas tak nemainās.

Baltcom pieder Bitei. Nevis otrādi. Tā ka pilnībā 100%.

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Aigus teica:

Gan jau sadarbojas ar to pašu TET. TET arī piedāvā TELE 2 mobilo internetu. 

 

Mobīlais internets ir tet internets.

bet sledzās klāt Tele2 torņiem un infrastruktūrai :D

 

OP būs tas pats tikai uz otru pusi, maksās Tele2 par tele2 internetu bet optiskais kabelis iespraudīsies TET skapī

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

Prasās vārds no TET vai TELE2 pārstāvja.  Es domāju, ka šie viens otru stutē optika/ mobilais. Man, kad vecā DSL gaisvadu līnija pateica čau, piedāvāja TELE2 mobilo.

Link to comment
Share on other sites

TET jau vairākus mēnešus sāk izvēst bezvadu optisko tīklu... Iespējams ka arī caur Tele2 piedāvā - to gan nezinu.

Katrā ziņā TET ar Tele2 sadarbojas diezgan daudzos jautājumos. 

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

un kā izpaužas "bezvadu optika"?

tad laikam man kaimiņam kaut ko tādu piedāvāja- 1.6k ierīkošana un 60€ mēneša maksa!

starlink laikam sanāk lētāk.

Labots - Arnis2002
Link to comment
Share on other sites

no šejienes "Tet testē bezvadu optisko internetu"

Spoiler

Jaunais tehnoloģiskais risinājums neparedz interneta kabeļu izbūves darbus, tādējādi ir izvēršams apdzīvotās vietās, kur optikas izbūves darbi ir ekonomiski neizdevīgi. Prognozējams, ka t.s. bezvadu optika jau tuvākajā laikā ļaus “Tet” nodrošināt internetu ar ātrumu līdz pat 1 Gbit/s noteiktā attālumā no raidītāja – apmēram 500 līdz 800 metru rādiusā. Līdzīgi kā optiskajam vadu internetam, katram klientam tiks “rezervēts” tīkla ātrums, tādējādi tas netiks sadalīts starp neskaitāmiem lietotājiem un būs stabilāks, noturīgāks un draudzīgāks ģimenes vajadzībām, nekā to spēj nodrošināt mobilais, tostarp 5G tīkls.

 

Link to comment
Share on other sites

Īpaši "patika" šis citāts no tā raksta :

Citēt

līdz pat 1 Gbit/s noteiktā attālumā no raidītāja – apmēram 500 līdz 800 metru

 

Vai tikai te netiek izmantota 60 GHz  frekvence?

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Aigus teica:

60 Ghz

Vai varbūt 6 GHz?

 

Sorry, tāda josla tiešām ir.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Man tie 500m-800m neiet kopā ar 60ghz bezvadnieku (nu nevilks talak par 200-300m, it seviski ja vel ir lietus). Man šķiet ka tie drīzāk būs 24ghz (bez punkta).

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Anonīms Alkoholiķis teica:

Man tie 500m-800m neiet kopā ar 60ghz bezvadnieku (nu nevilks talak par 200-300m, it seviski ja vel ir lietus). Man šķiet ka tie drīzāk būs 24ghz (bez punkta).

Ar kādam ierīcēm tikt slikta pieredze? Minētie attālumi ir pavisam reāli un stabili arī lietu. Ja meklē mision critical pieslēgumu ar SLA 99.99, tad vajag vismaz 3 neatkarīgus pieslēgumus 😆

+ neesmu redzējis 24GHz ierīces par sagremojamu cenu. p2p likt... katram klientam tas ir par sālītu.
++ gan preses relīzē, gan testa objektos var atpazīt, ka tās ir Cambium iekārtas

Labots - maize
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ok, var gadīties, ka tev būs taisnība. Atradu bildēto kasti zem 60ghz iekartam, un ienfo būs ņemts no muļķu sarakstìtā, kas spriež par 60ghz short distance pielietojumiem. Varētu būt ka velktomer kadu 1~1.5km.

Link to comment
Share on other sites

Mums uzņēmumā stāv tāda 60 GHz kaste, attālums apmēram 4 km. Un blakus otra - laikam 5 vai 6. Gadījumiem, kad līst lietus vai snieg sniegs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Anonīms Alkoholiķis teica:

Varētu būt ka velktomer kadu 1~1.5km.

Man no dzīvokļa, līdz mājai pa taisno 0,7km. Starpā mežs, un tantes pieturā runā, ka ar 5GHz wifi virzienatntenām cauri mežam neizšaušu.

Link to comment
Share on other sites

Bezvadu optika ir, kad ar lāzeru projicē interneta saturu tieši uz acs tīklenes.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...