Jump to content

Depozita sistemas un atkritumi un kritika


strawberry8
 Share

Recommended Posts

pirms 4 stundām , VebKamera teica:

Es gan iesaku nejāties ar tizlajiem kuponiem un ļaut normāli izmaksāt naudu uz karti (Igaunijā tā ir). Tad katrs bomzis varēs atkešot piķi un pudeles no vides pazudīs kā šķira. Bet nu mūsējie....

 

VID sāks raudāt ka tas ir darbs un iekasēs IN

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , VebKamera teica:

Es gan iesaku nejāties ar tizlajiem kuponiem un ļaut normāli izmaksāt naudu uz karti

Ņem kuponu ej pie kases un tev izmaksās skaidru naudu, kādas vēl kartes vajag!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , VebKamera teica:

ļaut normāli izmaksāt naudu uz karti

Nu bomzim vai kādam krogam, kurš atved pāris maisus taras varbūt. Bet parastam pilsonim (es līdz šim ne reizi vairāk par 9 vienībām vēl neesmu nesis, nav ko mājās pudeles krāt) - tad ko, skaitīt uz kartes 30 - 90 centus? Pašam smiekli nenāk? Kās ir mazāk laikietilpīgi - nospiest pogu un saņemt čeku, vai likt taromātā karti, vadīt kodu un cerēt, ka tur nav apslēpts skimmeris :diablo:). Un tos pārdesmit centus mierīgi izlietojam pie nākošā pirkuma, jo taru taču nes pa ceļam uz veikalu, ne jau speciāli.

Labots - raiviic
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Laxe teica:

VID sāks raudāt ka tas ir darbs un iekasēs IN

Tā taču ir atgriezta nauda nevis ienākums. Tiesu izpildītājs gan iekasēs:lol:

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Tiem, kuri nesīs nodot ar izsmēķiem un citām drazām piegānītas pudeles, policija konfiscēs taru un nosūtīs to kā palīdzībai Ukrainai!

  • Ļoti patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Es parasti vienkārši ziedoju dzīvnieku patversmēm. Tāda opcija ir maximas punktos, bet nav lidla, par citiem nezinu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , raiviic teica:

Nu bomzim vai kādam krogam, kurš atved pāris maisus taras varbūt. Bet parastam pilsonim (es līdz šim ne reizi vairāk par 9 vienībām vēl neesmu nesis, nav ko mājās pudeles krāt) - tad ko, skaitīt uz kartes 30 - 90 centus? Pašam smiekli nenāk? Kās ir mazāk laikietilpīgi - nospiest pogu un saņemt čeku, vai likt taromātā karti, vadīt kodu un cerēt, ka tur nav apslēpts skimmeris :diablo:). Un tos pārdesmit centus mierīgi izlietojam pie nākošā pirkuma, jo taru taču nes pa ceļam uz veikalu, ne jau speciāli.

 

Es gan pagrabā krāju gadu un tad kad nesu bija lielie maisi divi pilni. metu tos sūdus kādas 20 minūtes jo tie aparāti ir totāla draza + bija jabrauc uz nakamo veikalu jo vienam piepildijās tvertnes.  Rezultātā tik daudz laika izdrsta lai dabūtu ~20 euro atpakaļ.

 

Esmu cilvēks kas visu mūžu nesmu metis nekur dabā drazu jo nav problēmas panest to līdz tuvākajai atkritumu tvertnei vai tos aizvest majās un izmest atkriotumu tvertnē. BET pēc šī gribejās tā vien paņemt to maisu un iemest upē

Labots - Laxe
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Laxe teica:

krāju gadu

Es šitos krājējus nespēju saprast. Besī, ja tāds gadās priekšā pie taromāta. Nu kur ir problēma reizi mēnesī vai pat biežāk iemest grabažniekā to, kas sakrājies un nodot, kad sanāk brauciens uz bodi?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 7 stundām , raiviic teica:

Kās ir mazāk laikietilpīgi

Karti nopīkstināt un viss. Nevarēji izdomāt?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Pirms 40 minūtēm , strawberry8 teica:

inflacija apeda pusi

Tāpēc vajag rīkoties radikāli un uzreiz nodzert tos 20,-, bet uz pohām vēl 20,- 😀 Tā arī kopā paglābjot no inflācijas  20,- ?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...