Jump to content

SyncMaster 920n


tinch
 Share

Recommended Posts

1 stundu atpakaļ, M@R$$ teica:

Izvēlies kur tuvāk, tur arī viņu atstāj...

bao nolietotās elektronikas - Google meklēšana

Es ļoti labi zinu, kur ir Bao. Ļoti daudz ko uz turieni vedu. Paldies, bet tavas rūpes ir bezjēdzīgas. :) Ja nu vienīgi tu nevēlies, lai nometu tev cenu. Okey, speciāli tev būs 10% atlaide. :)

Ja kādam vajadzēs - pieteiksies. Nevajadzēs - utilizēšu. It kā no teksta saprotams ir. Līdz ar to tava "asprātība" ir muļķīga un nevajadzīga interneta resursu tērēšana.

Labots - tinch
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Šobrīd šie 17/19 4:3 ekrāni ir pilnas malas, bet pienāks brīdis, kad visi būs pārstrādāti un cilvēki priekš retro padarīšanām meklēs šamējos ar uguni. Tāpat kā tas šobrīd ir ar 14/15/17/19 collīgajiem labiem crt monitoriem...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , kaut_kaads teica:

meklēs šamējos ar uguni. Tāpat kā tas šobrīd ir ar 14/15/17/19 collīgajiem labiem crt monitoriem...

Tiešām? Nav ne dzirdēts ne manīts

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

No senajiem laikiem personīgi pašam ir palicis ejošs Hansol 501p, bet labprāt vēlētos kādu lielāku "sony trinitronu". Parādiet kaut vienu kur tādu dabūt. Tas ir tas pats kas spēlēt NES uz lcd. Dzenāt parastās "džojstika" spēles varēt var, bet kas notiek kad ir vēlme pašaut pīles?  :mrgreen:

Liekas, ka retro komjunitija nav, ja pats ar to nenodarbojas, bet īstenībā nostaļģisku cilvēku ir ļoti daudz. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , kaut_kaads teica:

Parādiet kaut vienu kur tādu dabūt.

(Desmitiem) tonnām tādus laižu uz utilizāciju; ja tiešām vajag un brauksi uz raganu pakaļ - varu pāris nedēļas pievaktēt un kādus smukākus atlikt ... dārgi neprasīšu, teiksim 1 eur/kg...

 

Bet pa 5 gadi tu esi vienīgais kam ejošs CRT interesē. Domāju, ka ja tu ieliktu ssā/feisbukā, ka meklē, kāds atrastos, kas pa samovivoz atdotu...

Labots - latscrap
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , latscrap teica:

Bet pa 5 gadi tu esi vienīgais kam ejošs CRT interesē.

Man kaut kā arī liekas, ka tas fanu pulks tāds teorētisks. Beigās drīzāk nevienam nevajag, ja pat par velti met pakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Man kkāds 90to beigu Philips CRT teļļuks FB marketpleisā nostāvēja apmēram gadu, līdz kādam savajadzējās. Prasīju, kur izmantos un tā arī pateica, ka grib pīles pašaut.

 

Varbūt ASV tā retro geiminga komūna ir aktīvāka, bet lokāli, arī kad darbā nesen mēģinājām tikt vaļā no dažiem CRT moņiem, nevienam viņus pat par velti nevajadzēja.

Link to comment
Share on other sites

kādi CRT, paskatieties cik brilles maksā!

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , Kazarms teica:

 bet lokāli, arī kad darbā nesen mēģinājām tikt vaļā no dažiem CRT moņiem, nevienam viņus pat par velti nevajadzēja.

nākamreiz uzraksti man; oficiāli nodarbojos ar elektrisko un elektronisko iekārtu (EEI) utilizāciju; izvedu bez maksas (lasīt: "pat par velti man viņus vajadzēja")

 

tikai "dažiem CRT moņiem" ar baigo skubu speciāli pakaļ neskriešu, bet pa ceļam, pie cita klienta labprāt piebraukšu un savākšu, lai mašīna pilnāka, kg vairāk :)....

 

Ja Rīgā, tad pat ilgi nebūs jāgaida, nu kāda nedēļa vai pat ātrāk;

Labots - latscrap
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , jema teica:

kādi CRT, paskatieties cik brilles maksā!

 

man bērnībā teica nesēdi tuvu pie tv - acis bojā; bet tak neizskaidroja, ka elektronu lielgabals šauj tev sejā elektronus, un tie kas aizlido garām ekrāna fosforiem, tie trāpa pie ekrāna piebāztajās acīs un maitā šūnas atomu līmenī - bet ja sēž biku tālāk - pa pāris metri sadurās ar gaisa molekulām un līdz acīm netiek, kaut kā tā...

Labots - latscrap
Link to comment
Share on other sites

  • tinch locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...