Jump to content

Ieroču seifs


Matylor
 Share

Recommended Posts

Skaties ieroču aprites likumā, kādas ir prasības. Medību ieročiem ir prasība pēc minimālā sienas biezuma - 3mm. Kā ar īsstobriem, HVZ, gan jau līdzīgi.

Pirmais variants ir paredzēts 2 ieročiem, otrais - pieciem. Vai Tev vajag tik lielu, kā to otro? Atslēgas veids - elektriska vs parastā, skaties, kas pašam liekas ērtāk.

Nu un attiecīgi skaties lai iederētos interjerā, būtu ērti piestiprināms pie sienas/grīdas.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

On 4/17/2023 at 2:48 PM, Matylor said:

Es vēlos iegādāties ieroci, bet man ir nepieciešams arī seifs. Es neko nezinu par seifiem. Vai varat man sniegt kādu padomu? Es domāju starp šīm divām iespējām:

Abi divi pilnīgi mēsli, kaimiņam 5 minūtēs ar fleksi un lauzni iztīrīja seifus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , Stasss teica:

Spameru barojat?

Ko tas nozīmē?

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka ja labi pameklētu atrastu vēl dārgāk...

 

Tak aizej uz k-senukai un nopērc, ja pareizi atceros, tad (medību) ieroču seifiem likums noteica metāla mm biezumu, kā arī minimālos gabarītus zem kuriem seifs jāstiprina pie sienas/grīdas. Kā arī (medību) vītņstobram laikam vajadzēja atsevišķu slēdzamu nodalījumu patronām...

Personīgi drošāk (it sevišķi mājsaimniecībā ar bērniem) liekas ar elektrisko koda atslēgu.

Pārējais jau no īpašnieka gaumes un vipendroniem atkarājās....

Tas par ne-iebūvējamiem seifiem...

 

Link to comment
Share on other sites

Te jautājums vairāk par biedriem piederošajām mantām, kuram lielāks, saucas.

Link to comment
Share on other sites

Tāda paša vārdabrāļa pirmais posts citā portālā:

Es ļoti iesaku šo seifu:ISS SAFE4GUN 59310011 K cena var būt augsta, bet tas ir patiešām labs seifs. Man pašam tāds ir, un es esmu ar to apmierināts. Es to iesaku

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tad jau saucam ciema metinātāju, uzzīmējam kasti no 5mm pākstnēm un lieta darīta. Tik paskats būs pēc s*da.

Šis smuks:

 

sss.jpg

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , latscrap teica:

Kā arī (medību) vītņstobram laikam vajadzēja atsevišķu slēdzamu nodalījumu patronām...

Jebkuram medību ieroču seifam vajag atsevišķu slēdzamu nodalījumu munīcijai.

Ja iegādājas rūpnieciski ražotu un sertificētu ieroču seifu, tad laikam gan nevajadzētu baigi iespringt un prasību izpēti, jo tādi, kā likums, būs atbilstoši prasībām.

Un vēl - vairumā gadījumu seifs ir vajadzīgs atrādīšanai poličiem nevis aizsardzībai pret zagļiem. Jo parasti jau zādzības gadījumā zagļiem būs vērtīgākas un vieglāk pieejamas mantas, ko nozagt, kā arī saprātīgs zaglis diez vai gribēs zagt reģistrētu ieroci.

Link to comment
Share on other sites

Tak pistolēm tur nav nekāda asprātīgas prasības, savā laikā nopirku parasti dzelzs kasti, kādas viesnīcās liek un derēja.

Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , zooomby teica:

iemūrēsi dzīvokļa reģipsī? :D

Privātenes sienā, dzīvoklī kaimiņš var nesaprast, kapēc viņam pēkšņi sienā metāla kvadrāts parādijies.

Principā, tapēc ar šo gribētu, ka IEBŪVĒJAMS.

https://online.depo.lv/products/6683#73841

pirms 13 stundām , kaads teica:

kondiškas agrāk lika

No kurienes bilde?

Labots - PC_RAT
Link to comment
Share on other sites

17.04.2023. , 17:58, PC_RAT teica:

Ko tas nozīmē?

To, ka topikstārteris ir SEO spameris, un ņehuj šito sūdu bumpot.

Link to comment
Share on other sites

Ponil

pirms 13 stundām , 138 teica:

SEO spameris

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...