Jump to content

Vai esat piedzīvojuši mobilo sakaru traucējumus Jēkabpils T/C Sēlija, tieši veikala Rimi teritorijā?


midix
 Share

Recommended Posts

Lūdzu, atsaucieties, ja esat pēdējā gada laikā bijuši Jēkabpils tirdzniecības centra "Sēlija" Rimi veikalā un pamanījāt, ka mobilā tīkla pārklājums ir ļoti slikts.

 

Varbūt pazīstat kādu Jēkabpilī, kas varētu būt novērojis šādu problēmu? Ar kuru operatoru ir bijušas grūtības?

 

Pašlaik sazinos ar LMT, redzēsim, ko viņi teiks. Taču būtu interesanti uzzināt, vai man rēgojas, vai varbūt telefons ir slikts. Esmu pārbaudījis gan ar viedtālruni, gan arī ar vecu podziņtelefonu - ar veco bija nedaudz labāk, varbūt tāpēc, ka tam 2G. Ar jauno - pirms dažām dienām skraidīju pa veikalu vismaz 10 minūtes kā idiots, meklējot, kur vispār parādās zona. Paspēru soli uz sāniem - zona pazuda, zvans notrūka.

 

Interesanti - šī problēma ir tieši Rimi teritorijā. Izejot t/c koridorā vai kādā citā t/c veikalā, viss ir normāli. Varbūt vēl viens iemesls neiepirkties Rimi :D  

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , midix teica:

Lūdzu, atsaucieties, ja esat pēdējā gada laikā bijuši Jēkabpils tirdzniecības centra "Sēlija" Rimi veikalā un pamanījāt, ka mobilā tīkla pārklājums ir ļoti slikts.

Es tev atklāšu kādu noslēpumu. Daudzos lielveikalos ir sūdīgi ar zonu. Un tur nav iemesls ne Rimi, nedz Jēkabpils.

Link to comment
Share on other sites

Tā tak ir skārda kaste! Kāpēc, lai tur būtu laba zona? Mums uzņēmumā ir jauns metāla angārs, kurā iekšā signāla vispār nav.

Pārbaudījis gan neesmu, jo baigi reti eju uz to gaģušņiku.

Pirms 22 minūtēm , midix teica:

pirms dažām dienām skraidīju pa veikalu vismaz 10 minūtes kā idiots

Piekrītu 🤣, pa tām 10 minūtēm vismaz 20 reizes varēji paspēt iziet ārā un pazvanīt.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, midix teica:

Varbūt vēl viens iemesls neiepirkties Rimi

Pasaki antivaxeru grupās, visi skries iepirkties, vismaz viena vieta kur neapstaro 😆

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
1 stundu atpakaļ, PC_RAT teica:

 

Mani, šis modelis fascinē.

https://www.action-intl.com/jammer/307.html

Tikai atceries, ka to saņemot pastā vai vienkārši turot dzīvoklī tevi var paņemt kādi no SUB

 

Krimināllikuma 237.1 pants automātiski, pat blakus raudošā māmiņa nepalīdzēs no tiem *ūdeļiem tik ārā.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jāpaprovē uzsūtīt, redzēs kas būs. Jau labu laiku nesūtu pakas uz sava vārda.

Pirms 2 minūtēm , Kaspars12 teica:

turot dzīvoklī

To jau drīzāk kādā publiskā vietā jāuzstāda.

Link to comment
Share on other sites

Vakar tieši sižets bija par neatļautām ierīcēm runāja. Tieši kā Kaspars saka, tur arī tā teica. Var sanākt skaidroties ar varas iestādēm un dabūt pantu...

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Jurkins teica:

pa tām 10 minūtēm vismaz 20 reizes varēji paspēt iziet ārā un pazvanīt.

 

Negribējās domāt, kur atstāt grozu, lai kāda darbiniece to neizformētu 😀 Un bija naiva cerība atrast zonu tajā veikala kaktā, kur bija pagājušnedēļ. Taču šoreiz nebija. Laikam mākoņi arī ietekmē.

 

Ir nācies zvanīt no dažādiem lielveikaliem, kur regulāri iepērkos, bet tik stabili slikti pagaidām nevienā nav bijis. Kaut kas tieši ar to Rimi ēkas daļu nav kārtībā, jo tikko pārej pāri koridoram no Rimi ieejas, tā zona ir laba. Varbūt kāds ir nolādējis Rimi 😅 Vēl ironiskāk - tajā pašā ēkā ir arī LMT un Tele2 klientu centri.

Labots - midix
Link to comment
Share on other sites

Es palikšu pie savas sazvērestības.

Link to comment
Share on other sites

Lielākā daļa tautas uz tādu nomali kā Jēkabpils aizbrauc retāk kā reizi 10 gados. Tad nu var arī nepamanīt vai pieciest to, ka 10 minūtes iekš Rimi nav zonas. Tāpat nākamreiz kad ieradīsies, gan jau būs 6G vismaz.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nez, sestdienās tur kādi 10-20 cilvēki apgrozās kopā ar mani, un pie kasēm jāpastāv rindā, tā ka nav vēl J-pils tik izmirusi 😀

Redzēsim, kas būs ar tiem jaunajiem G - jauna zona vai jauni caurumi.

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

RIMI, tāpat kā MAXIMA ir konstruēts tādā vīzē, lai cilvēks tur ātri ieskrietu, tūlīt kaut ko nopirktu, un uzreiz ātri pazustu. Man vienmēr RIMI ir sajūta, ka traucēju kādam klientam, apkopējai, kasierim, preču piegādātājam u.t.t. Ja ir vēlme ilgi aplūkot preces un izdomāt, ko pirkt, jāiet sākot uz Stokmaņa līmeņa veikalu. Tāpēc ar mobilie sakari RIMI veikalos ir ierobežoti, lai klients, piemēram, nesāktu zvanīt sievai un precizēt, kādas preces jānopērk. Ja visi klienti sāks pļāpāt pa telefonu, sāksies klientu sastrēgums.

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , e = d teica:

Lielākā daļa tautas uz tādu nomali kā Jēkabpils aizbrauc retāk kā reizi 10 gados.

Tas ir tad kad plūdi? Iepriekšējie tak bij senāk kā pirms 10 gadiem. 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Stasss teica:

Aizskāra tavu patriotismu?

Nē, tas ir traki grūti. Pilnīgi atzīstu, ka esmu no laukiem un ļoti labprāt esmu nomalē. 🤣 Lielpilsētā pēc apmēram 30 minūtēm man viss ir apriebies un gribas prom. 🤣 Bet, nu katram savs 😉.

Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , e = d teica:

Lielākā daļa tautas uz tādu nomali kā Jēkabpils aizbrauc retāk kā reizi 10 gados.

Jēkabpils nav nekāda nomale. Tur ir pat vietējā radiostacija. 

Nomalēs ir tikai vietējā avizīte ar 10lapām, kura iznāk 2x nedēļā.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks pie visa pierod. Ja senāk man bija līdzīgi kā tev tagad, tad tagad viss ir sagriezies otrādi. Aizbraucot uz laukiem no tā klusuma rodas baismīgs diskomforts un gribas tīties ātrāk prom.

Un tieši tā, katram savs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu man pirms gadiem 30 bija tā, ka lielpilsētā likās ... wow!!! Nu jā, un tad sagriezās otrādi.

Pirms 14 minūtēm , base7 teica:

Jēkabpils nav nekāda nomale.

Pagaidām vēl normāla nomale. 😉 Bet sūti briest. Mums kaut kur esot pat 5G. Tauta tā runā. Man pilnīga imunitāte (pat pirms kovidvakcīnas), pārbaudījis neesmu.

Labots - Jurkins
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...