Jump to content

Problēma ar austiņu skaņu, mainās record līmenis


Lameriz
 Share

Recommended Posts

Pirms kādām 2 nedēļām sāka čarkstēt skaņa austiņās un parādijās vēl lielāki brīnumi, ko no sākuma nesapratu. Daudzi sāka teikt, ka izklausos pēc robota un pēc tam sāka izklausīties, ka mani vairs nedzird. Tik tagad atklāju, ka man neloģiski mainās sound setingos uz win10 record līmenis - samazinas, bet microphone boost palielinas, tāpec skanu pēc robota! Kas tā pa zarazu??? Man jāstrādā vislaik caur telefonu!

Link to comment
Share on other sites

Tev visdrīzāk nekāda jēdzīga skaņa no tā mikrafona nenāk un Slack/Teams/Zoom vai ko tu tur lieto, automātiski pieregulē līmeni.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

nu nomaini, man nav tāda iespēja! un sound proterties, jau izsledzu to opciju, ka aplikacijas var regulet mikrafonu!~

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Lameriz teica:

man nav tāda iespēja

Pirmajā postā - "labot"

Link to comment
Share on other sites

  • Zin... changed the title to Problēma ar austiņu skaņu, mainās record līmenis

Vai nav ms teams ar kādām BT ausīm? Teams ar laiku (versiju atjauninājumiem) jebkurām BT ausīm pazūd saderība - parādās čerkstoša skaņa, vai tā vispār pazūd, lai gan ar visu citu (pat tajā pašā datorā un OS) nekādu problēmu. Iestatījumi tiek izmalti un tml., nekur nekā nav. Kādreiz uz brītiņu palīdz pievienošana no jauna. Bet uz brītiņu.

Vismaz man tāda "laba"pieredze.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Lameriz teica:

Pirms kādām 2 nedēļām sāka čarkstēt skaņa austiņās un parādijās vēl lielāki brīnumi

Beidz tīrīt ausis ar naglu!:diablo:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Lameriz

Joprojam tas murgs. Mikrafona jūtiba vislaik pazeminās iekš properties mic level atkarībā no tā kādas skaņas izdaru, ja noklepojos uzreiz -20% tad vēl -20 un vēl -20  strādājot vislaik javēro tas mic level kaut kāds murgs un nesaprotu kāpēc tā dara?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...