Jump to content

Psiholoģiski sadzīviska tēma - Esmu bremze. Ko nu?


midix
 Share

Recommended Posts

Pirms 25 minūtēm , midix teica:

Problēmas sakne ir, ka es neprotu ikdienā ātri noreaģēt, novērtēt situācijas, izštukot utt.,

Par cik esmu no tiem otrajiem, tad šitie  man baigi krīt uz nerviem..😀

Bet jums, bremzīgajiem uz to nevajadzētu ieciklēties, jo pasaule ir dažāda. Bremzīgie atkal citās lietās ir daudz pārāki, kā tie ašie, apķērīgie..😉

 

Baudi dzīvi, un nedomā muļķības!

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

PieGdienaaaa! Paga nē, šodien ir sestdiena.

Bet jāiemet arī savi 5 centi!

Skola ir skarbākā un labākā? mācību iestāde. 

Tie kuri neiztur, vai nu izlec pa logu, vai pierakstās Tvaika 2.

Es izaugu Liepājas skolā, kur sita un apsmēja katru dienu. +/-.

Nu neko, vienreiz smadzeņtrīce, slimnīca. 

Citreiz stikls kājā. 

Bet izdzīvojām.

P.S. Šodien/rīt ir Diablo 4 testējams, geimeri darbojamies!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , M@R$$ teica:

Diablo 4

Kur var novilkt?

Link to comment
Share on other sites

Dažas tēmas ir redzamas, kurās kāds reizēm izvelk kādu savu skeletu  😀

 

Bet nu apzinos, ka laikam dzīvē tā arī nekad nesaņemšu atbildi uz jautājumu, kāpēc vispār daudzi cilvēki mēdz būt toksiski un apsaukājas, bet citi nē - te zinātne ir bezspēdzīga, neviens nespēj izķidāt smadzeņu signālus un nonākt līdz galvenajiem trigeriem.

 

Vispār uz šo tēmu uzvedināja kāda drosmīga angļu puiša video, kas sacēla troksni internetā un daudziem dīvaiņiem palīdzēja sajusties saprastiem, un arī tika diezgan augstu Spotify reitingos. Ja kādu interesē -  "Hi Ren"  https://youtu.be/s_nc1IVoMxc

 

Man tās tēmas reizēm ir kā tīri tehniska interese - parakņāties savā un citu domāšanā tāpat, kā, piemēram, datora dzelžos. 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos, atradu, paprovēšu... 😁

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , M@R$$ teica:

Tie kuri neiztur, vai nu izlec pa logu, vai pierakstās Tvaika 2.

 

Un ir arī tādi, kas "dzīvo uz palodzes" un īsti nesaprot, kas ir trakāks - paši vai pasaule 😈

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , PC_RAT teica:

Atvainojos, atradu, paprovēšu... 😁

Nuuuu.... Tu pats visu saprati :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , midix teica:

kas ir trakāks - paši vai pasaule 

Šis labs

Ieskrāpēšu uz sienas.

Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 58 minūtēm , midix teica:

Problēmas sakne ir, ka es neprotu ikdienā ātri noreaģēt, novērtēt situācijas, izštukot utt., tāpēc no svešākiem cilvēkiem bieži saņemu nicinošu vērtējumu - bremze, losis utt.

Iedod kādu piemēru no dzīves tam ko Tu te apraksti…

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
1 stundu atpakaļ, midix teica:

Un tomēr, ikdienā uz ielas vēl arvien esmu bremze. Ehh.

Tipa, iedegās zaļais, bet Tu nobremzē un sagaidi sarkano?

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Regisss teica:

kādu piemēru no dzīves

 

Piemēram, pirmā reize redzot iepirkumu ratus, kuros jāievieto monēta. Vispirms doma - hm, vai tad par iepirkumu ratu izmantošanu jau jāmaksā? Nē, nu nav jau brīnums, mūsdienās visur jābāž monētas - tualetes, stāvvietas utt. utml.

Tā kā pats esmu apzinīgs pilsonis un veikala grozus un ratus vienmēr nolieku tur, kur prasa, tad man uzreiz galvā neienāca doma, ka iemesls šādiem monētratiem ir tas, lai piespiestu cilvēkus atvest ratus atpakaļ, ja grib atgūt savu monētu.

 

Protams, tas bija tikai tāds mirkļa apjukums un papētot to, kā darbojas ķēde, sapratu, kas notiek. Taču pa to laiku paspēju arī izlasīt instrukciju uz roktura - tur ir norādīts, ka monētas jāstumj iekšā, bet nekur - ne uz ratiem, ne tuvumā - nav nekas minēts par pašu šo sistēmu principā un arī par to, ka monētas vietā var paprasīt pārdevējam speciālu žetonu.

 

Vēlāk atradu dažus video ar ārzemju veikaliem, kur pie ratu novietnēm ir smuks informatīvs plakāts, lai arī "bremzēm" viss būtu skaidrs. Kad pēc tam veikala domubiedru grupā ieminējos, ka būtu labi, ja arī Latvijas veikali izvietotu vairāk informācijas - jo uz ratu roktura pietiek vietas - tad, protams, saņēmu vētrainu reakciju par to, kāds losis es esmu, ka nesaprotu tik vienkāršas lietas 😁  

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tev mosh pie kāda no smadzeņārstiem aiziet? Jūtu tev ir sakrājies, un šī nav īstā vieta kur meklēt palīdzību...

  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 1 stundas , midix teica:

jau 15 gadus veiksmīgi strādāju par programmētāju starptautiskos projektos

Šitas neiet kopā ar to filozofisko apcerējumu par veikala ratiem.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Regisss

Parunāties te Tu protams vari… bet vajadzētu pie psihiatra aiziet…

Kamēr jauns, tikmēr slimības ir vieglāk ārstējamas… un apzinoties savu problēmu ar speciālistu var panākt labus risinājumus, rezultātus!

Link to comment
Share on other sites

Sorry, bet šis viss man bik smieklu uzsita. Lieta itkā nopietna, bet biedri cenšas ar humoru.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Pēc psihiatra bezcerīgas 4 stundu palīdzības telefona sarunas ar kārtējo nomākto:

Vai par pašnāvību arī esat domājis ?

Nē, neesmu gan.

Bet varbūt padomājiet, padomājiet...:devil:.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , M@R$$ teica:

smadzeņārstiem

Patiesībā ir mēģināts, bet nu zinātne smadzeņu tēmās pagaidām vēl nav tālu tikusi. vienkārši jāpierod, jāiemācās sadzīvot. 

 

Vispār daļa no problēmas ir tas, ka sabiedrība kopumā smadzeņu īpatnības uztver kaut kā īpaši. Nevis, piemēram, tā, kā remontēt autiņu vai izdomāt dažādus knifus, kā turpināt braukt ar auto, kam ir kāds defekts, bet gan kā kaut ko "baigi īpašu", par ko labāk nerunāt vai arī runāt tikai pie glāzes. Tāpēc arī gribas reizēm atgādināt, ka katram ir kādas īpatnības, un ir normāli uz tām paskatīties no tehniski analītiska viedokļa.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Stasss teica:

bik smieklu uzsita

 

Patiesībā ironija un saprātīgs humors bieži noder. Man pat tālrunī ir zvana signāls "How can you expect to be taken seriously?", lai atgādinātu, ka nevajag sevi un dzīvi uztvert pārāk nopietni :) 

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc jau, ka mēs visi esam tik dažādi, pasaulē viss var ritēt un katrs amats atrod savu meistaru.

Lai gan, it sevišķi mūsdienās, kļūst ierasti daudz ko nosaukt par diskrimināciju, kad mans gribulītis nesakrīt ar manu varēšanu, dotībām, pat izskatu.

Bet ja par ''bremzēm'', tad man, piemēram nav viegli kontaktēties ar ''lēnrunātājiem''.

Jo es pat Yotube parasti skatos ar 1.25x , pat citreiz, 1.5x ātrumu, lai  nezaudētu uzmanību.🙂

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 8 minūtēm , Jurkins teica:

ChatGPT neesi iedomājies pajautāt? 🙄

Tu labāk paprasi par saviem mīļajiem efektīvajiem menedžeriem un finanšu maukàm 😁😁😁

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Nav jājautā. Es par viņiem visu zinu. 🤣

Gan jau fjūčers un hedžings ir Tev ļoti tuvi termini, procesi… 😁

Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , Jurkins teica:

filozofisko apcerējumu

 

Programmētāšanā koda komentāriem ir jāatbild uz jautājumu, KĀPĒC kods dara to, ko dara. :)  Tad nu mans "profesionālais kretīnisms" ir detalizēti pamatot, kā tika nokļūts konkrētā situācijā un kāpēc tā tika atrisināta konkrētā veidā. Vienalga, vai runa ir par kodu, tehniku vai smadzenēm.

Darbā ir svarīgi ne tikai tas, kā un ko tu programmē, bet kā sazinies ar kolēģiem, klientiem - kā pieņem dažādus cilvēkus, paskaidro, kāpēc kaut kas tiek darīts konkrētā veidā, neeskalē konfliktus, nemeklē vainīgos, bet risini problēmas utt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 6 minūtēm , Regisss teica:

Tev ļoti tuvi termini, procesi

Ja kāds pitars kaut kur veic kādu komplicētu procesu ar savu anālo galu un visu, kas tur nāk ārā, man galīgi nav ne mazākās vēlmes saprast, kas tur notiek. Pietiek, ka zinu, ka pitars. 😉

Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , AndrisBB teica:

Nu ir cilvēki, kas tādos sīkumos (kā veikala rati) ir apķērīgāki, bet pie lielākām 'problēmām' viņiem smadzenes nevelk. Latviski runājot, ir diezgan dumji.

Piemēram Mairis. Tajā sporta veidā ir jābūt ļoooti ātrai reakcijai. Uz ielas kautiņā visbiežāk uzvarēs tas, kuram būs ātrāka reakcija, nevis tas, kurš būs lielāka teorētiskā bāze.

pirms 1 stundas , midix teica:

kāpēc vispār daudzi cilvēki mēdz būt toksiski un apsaukājas, bet citi nē

Ir cilvēki un ir arī dzīvnieki.

Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Ja kāds pitars kaut kur veic kādu komplicētu procesu ar savu anālo galu

Ui… tad jau Tev visu laiku sāpēs, kamēr savu izeju sauksi par ieeju 😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 2 minūtēm , midix teica:

KĀPĒC kods dara to, ko dara.

Neesmu programmētājs, bet līdz šim domāju, ka komentāri domāti, lai saprastu, ko dara kods nevis kāpēc. Ja, piemēram, funkcija pēc Pitagora teorēmas rēķina hipotenūzu, bet komentāros sāks pierādīt Pitagora teorēmu, nu tad... Var jau būt, ka kļūdos.

Pirms 2 minūtēm , Regisss teica:

kamēr savu izeju sauksi par ieeju

Hmmm. Šitam vairāk neliet 🤣.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 20 minūtēm , Jurkins teica:

Neesmu programmētājs, bet līdz šim domāju, ka komentāri domāti, lai saprastu, ko dara kods nevis kāpēc.

Tad tu neesi darbojies pie lieliem/sarežģītiem projektiem, kur strādā daudz cilvēki, to ko kods dara var jebkurš pats saprast no koda, nav jēga atkārtot komentāros, ja vien tur nav kautkāds baigais knifs.

Parasti komentāri ir tur, kur ir kāds āķis, kapēc kods kautko dara, kas nav acīmredzams, vai arī ja nepārzin visu sistēmu, tad labotājs vai kāds cits arī nezinās kapēc.

Piemēram kapēc tiek resetots DDR modulis pēc tam kad nomainijās kāds video standarts utt, vai kapēc kādam FPGA tiek pacelta voltāža no 1.0 uz 1.03V kautkādā noteiktā situācijā. To ka pa ceļ, to jau katrs redz, bet kapēc?

 

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks
1 stundu atpakaļ, midix teica:

un arī par to, ka monētas vietā var paprasīt pārdevējam speciālu žetonu.

Paprasīt jau var, bet man ir bijis tā, ka žetoni nav, piedāvā samainīt skaidrā naudā, bet obligāti kaut kas jānopērk, lai kasi var atvērt :D a kabatā tikai karte, tad ratu iegūšana izvēršas par veselu misiju :D

 

Bet nu ja pa tēmu, dienas beigās tā pat katrs pats tikai par sevi domā, visi ģēniji ir ar savām īpatnībām!

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Bet īstenībā traki, ja jāizmanto sūtaina biblene un komentāros jātaisnojas 🤣. Tipa, pietrūka biku cementa javai, atlikušo gabaliņu piemaucām vietā govs sūtu tepat no pļavas un piespraudām zīmīti ar atvainošanos, kāpēc tā izdarījām. 🤣 Jeb tā lika darīt piznesa analītiķi 🤣🤣🤣.

Nē, tas nav uzbrauciens programmistiem 🤣, tāda jau dzīve 🤣. Nu sorry, nenoturējos.

 

 

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 11 minūtēm , Jurkins teica:

Bet īstenībā traki, ja jāizmanto sūtaina biblene un komentāros jātaisnojas 🤣.

 

Tu taču saproti ka situācijas var būt 1000 un viena. Varbūt bibliotēka darbojās lieliski un darīja visu kas nepieciešams, tad vienu dienu vajadzēja fīču X un tā nedorbojas kā nākas, vai nedarbojas tik specifiskai versijai uz kādas no OS utt, tak tapēc nepārrakstīsi visu, laiks ir nauda un programmētāju laiks ir ļoti dārgs.

 

Ja produkts ir japabeidz pēc 2 nedēļām, tad ir jāpabeidz.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...