Jump to content

Problēmas ar Panasonic Lumix FZ70 video zoom


GanX
 Share

Recommended Posts

Labdien! Vēlējos pakonsultēties un iespējams rast risinājumu radušajai problēmai. Problēma ir sekojoša, man ir Panasonic Lumix FZ70... Jā, fotoaparāts jau ir vecs, bet man viņš patīk... Filmējot video (gan Full hd, gan vienkārši hd), filmēšanas laikā attēls sāk raustīties (iefrīzo) (kas ir redzams pēc uzņemšanas, skatoties uzņemto video). Un tas ir tikai periodiski video, piemēram pēc 30sekundēm vai minūtes, tad paraustās un pēc laika filmēšana atkal turpinās normāli un tā visu laiku, pat vairākas reizes vienā filmētajā video . Tas notiek gan izmantojot zoom, gan nē. Esmu manījis vairākas sd un micro sd kartes, arī sd karšu klases. Fotoaparāts nav kritis, esmu mēģinājis arī atiestatīt fotoaparāta iestatījumus...  Bet defekts paliek... Varbūt ir kādi ieteikumi vai risinājumi, kāpēc tas tā notiek?

foto.jpg

Link to comment
Share on other sites

Varbūt kaut kā mistiski baterija noveco, un nespēj tajā brīdī iedot pietiekošu jaudu gan zūmošani, gan procesoram video apstrādei? Nezinu, tikai minējums. Notīri kontaktus baterijai un fotoaparāta pusē.

Uz DC-FZ82 negribi pāriet? Man nosacīti lieks stāvs, domāju par pārdošanu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Vainu processors pārkārst, vainu SD karte par lēnu.

Ja strīmo caur USB uz PC, tad arī raustās? 

Link to comment
Share on other sites

Ehh, laba fotoaparātu sērija ... kādi trīs modeļi ir lietoti.

Dīvaini, ka tas notiek arī HD, kam nav lielas prasības pret CPU vai SD kartes ātrumu.

Pieļauju, ka frīzos arī filmējot ledusskapī :(

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Ja kad bij jauns nefrīzoja un tagad frīzo, tad visdrīzāk ledusskapis nelīdzēs, jo ja pasta izkaltusi vai kautkāds termālais pads atlīmējies, tad pārkarsīs neatkarīgi no istabas/ledusskapja temperatūras. Bet nu pamēģināt jau var, ja neraustās ledusskapī, tad skaidrs kas par vainu.

Tā tāda viena no iespējamām teorijām.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Pašam tur līst iekšā, ja vien neesi kāds smalkmehāniķis, nez vai būtu prāta darbs. Stiep vien uz servisu. Pats šo to no foto/video verķiem, arī Panasonic video kameru, esmu devis šiem te - viss OK. Pie tam - vari iedot uz diagnostiku un tad, atkarībā no nepieciešamā remonta izmaksām, domāt - remontēt, vai pirkt jaunu.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

Ja kad bij jauns nefrīzoja un tagad frīzo, tad visdrīzāk ledusskapis nelīdzēs

Jā, kad tik ko tika iegādāts 2013. gadā, ja pareizi atminos, viss bija ok.  Problēma laikam sākās 2019. gadā 😁. Un par ledusskapi...esmu filmējis arī -10 grādos un tāpar ieraustās.... 🥲.

pirms 1 stundas , AndrisBB teica:

Ja strīmo caur USB uz PC, tad arī raustās?

Un šo es neesmu vispār nekad meiģinājis... jo nav bijusi vajadzība.

 

Bet varbūt ir jēga aiznest uz bng pie Ivara (te bija citā diskusījā pieminēts), cik saprotu cilvēks saprot ko dara?

Pirms 3 minūtēm , raiviic teica:

remontēt, vai pirkt jaunu.

Sveiks! Tu biji citā diskusījā pieminējis - bng.lv pie Ivara. Varbūt Tur var aiznest?

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Nu vari jau aiznest, bet servisā noteikti vīriem ir plašākas iespējas ar diagnostiku un ja vajadzēs - rezerves daļām (ja šim modelim vispār vēl ko var sameklēt).

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , raiviic teica:

Nu vari jau aiznest, bet servisā noteikti vīriem ir plašākas iespējas ar diagnostiku un ja vajadzēs - rezerves daļām (ja šim modelim vispār vēl ko var sameklēt).

Ok, tad piefiksēšu servisu, paldies!

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
pirms 11 stundām , GanX teica:

kas ir redzams pēc uzņemšanas, skatoties uzņemto video

Esi 100% pārliecināts ka tev PC neiefrīzo? Vai tu skaties uz kameras? Vai arī uz PC nefrīzo, bet uz kameras playbaks frīzo.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , AndrisBB teica:

Esi 100% pārliecināts ka tev PC neiefrīzo?

Ar PC viss ir ok. Tur ir tā, ka to frīzošanu var redzēt gan pašā kamerā (domāju, ka biju skatījies(ja pareizi atceros)), gan uz datora. Un tas ir tiešām iekš video, jo cik es daudz to video neskatītos reizes, iefrīzo atkal vienā un tai pašā vietā 😁. Un tas nav tikai uz viena datora 😁.

pirms 4 stundām , ju teica:

Varbūt kaut kā mistiski baterija noveco, un nespēj tajā brīdī iedot pietiekošu jaudu gan zūmošani, gan procesoram video apstrādei? Nezinu, tikai minējums. Notīri kontaktus baterijai un fotoaparāta pusē.

Uz DC-FZ82 negribi pāriet? Man nosacīti lieks stāvs, domāju par pārdošanu.

Tas arī notiek, ja vispār video nezūmo.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Tak tur limons iemeslu var būt.
Kauč vai buferatmiņa mirst pamazām (neba nu pa taisno kartē raksta), vai kaut kādi termālie risinājumi izbeigušies (maz ticams).

Veca elektronika ir veca elektronika.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , GanX teica:

Un tas ir tiešām iekš video

Nofilmē un Ieliec kaut kur mazu gabaliņu ar video kur frīzo.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...