Jump to content

5G internets Latvijā un ne tikai pilsētās


e = d
 Share

Recommended Posts

tas ir kopumam kā tādam, nezinu varbūt pilot signālam, nezinu ko tieši MT rāda

Link to comment
Share on other sites

Mikrotiks rāda tā brīža Primary Band, tātad B1. Vari Cell Monitor zem LTE interfeisa ieslēgt, tad visus diapazonus ar līmeņiem parādīs. Man reāli ir tāda vajadzība, jo rūteris tiek pārvietots pa visu LV un tad parasti apskatos. ;)

Link to comment
Share on other sites

šos signālus rāda Primery band pārējo zem Cell monitor.. arī blakus sektoru un torņu

te no bēdīgā Tele2 😕

image.thumb.png.7823442ee34ab86637061a7034740ba9.png

Link to comment
Share on other sites

Nu jau vakars ātrums aug

 

 

Ekrānuzņēmums 2023-02-14 234531.jpg

Ekrānuzņēmums 2023-02-14 234601.jpg

Ekrānuzņēmums 2023-02-14 235125.jpg

Labots - jema
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

nu un kuram vajg kādus DSL ... pat optiku vairs privatmaju rajonos nevajadzēs.

 

attālināts darbs jebkurā Latvijas lauku nostūrī :)

Labots - DJWoX
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , DJWoX teica:

nu un kuram vajg kādus DSL ..

Vēstule kad man sāka stāstīt lattelekoms ka šie smagi strādā un tādēļ japaceļ cena (ap 35 eur tad bija), lika man pāriet uz LMT, pēc kā man prieka asaras lija, jo man bija 512 kbit up, un 8 mbit uz leju, kur grieza nost standarta 30%, un uz lūgumu pāriet uz vdsl, pasūtīja tālu, nesaprotu, kas pie viņiem vēl turas, laikam baida, ka gaiss ir nepareizs risinājums :diablo:

Link to comment
Share on other sites

Optika jau ir OK tetam. Tādā ziņā man pat sūdīgs LMT ir labāks pat uz ielas pieejamo DSL, kur sola tikai 10 down.

Vakar arī vakarā, zinu, ka mājās neviesn neko baigi neslogo, bet redzu, ka viedtv žagojās, kā jau katru vakaru. Palaižu test.lmt.lv, tur brīvi kādi 10Mbps. Kaut kas tur līki staisīts tājā viedtv aplikācijā. Tāds ir mans secinājums. Un diezgan pamatots, cik es ar to esmu nocīnījies.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , ju teica:

Tādā ziņā man pat sūdīgs LMT ir labāks pat uz ielas pieejamo DSL, kur sola tikai 10 down

Kā tad! Ja pa dienu ātrums mobilajam inetrnetam ir pat 300 Mbit/s, bet vakaros pie pārslodzes zem 1 Mbit/s, tad labāk DSL - vismaz IPTV var skatīties, tikai tas DSL ir kosmiskā cenā un nav opcija beztermiņa līgumam. :( 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Racer teica:

bet vakaros pie pārslodzes zem 1 Mbit/s,

Tik slikti man nekad nav bijis. Padsmit vienmēr ir bijuši pieejami. Un man noteikti nav tas labākais tornis tuvumā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , jema teica:

nesaprotu, kas pie viņiem vēl turas,

Kuram mājās seniori, kuri pieraduši pie tet itv kastes, tie arī turās. It sevišķi, ja katru dienu neesmu tur klāt. Man tur vdsl 30/5, pietiek.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

LMT LTE18 strādā ar Bite/Tele2 simkartēm? vai viņi locked.

 

salaboju vienu nobeigtu bet nav sim parbaudīt

Link to comment
Share on other sites

20.03.2023. , 15:58, maize teica:

Nu ko, Bite palaidusi 5G arī oficiāli:

https://www.bite.lv/lv/parklajums
 

Slēdzot līgumu uz 2 gadi:

image.png.3be2b7f15331a67c597ce00842bea52f.png

 

Aizbraukšu pie seņča patestēšu, biju redzējis ka telefonā tur bite 5G rāda.

 

Es pieliku seņčus zem sava plāna decembrī + paņemu viņiem Bezlimita mājas internetu.

tie iedeva bezlimitus telefonam pa 8eur un mājas bezlimita internetu par 6eur uz 2 gadiem

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , Laxe teica:

LMT LTE18 strādā ar Bite/Tele2 simkartēm? vai viņi locked.

Strādā.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Nju pie Akropoles Bite performē apmēram šitā:

 

image.png.aba111e1179a87c449f1ba9a0a1ae9b9.png

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kojots66
Pirms 6 minūtēm , VebKamera teica:

Nju pie Akropoles Bite performē apmēram šitā:

 

image.png.aba111e1179a87c449f1ba9a0a1ae9b9.png

Un tagat  tai apriņķī paņemi atiecīgu iekārtu un pamēri cik tas starojums kaitīgs - 3x-4x pārsniedz pieļauto normu! No tās vietas jaturās pa gabalu!

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

kojots66
Pirms 14 minūtēm , Daiļais teica:

Nolādētie folija cepurīšu tigotāji nu būs stāvus bagāti!!!

Tur tā tava minētā capurīte nelīdzēs,tur skafandrs tik var ko līdzēt! Hanevakss būs!!!

Eiropā pirdi ka tas nav kaitīgs ,bet aparatūra  uzrād pavisam ko citu-pat ar 4G pie ausis runājot ir bīstami!

Visi operatori dievojas ka tas ir nekaitīgs :)! Lai viņi ar tām atiecīgām iekārtām pierād ka tas nav kaitīgs-neviens to nedar!Pat 4G ir neveselīgs!

Labots - kojots66
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , kojots66 teica:

bet aparatūra  uzrād

Ar kādu aparātu jāmēra starojums, un kur tādu iegādāties? Esmu ļoti nobijies, un vēlos pārbaudīt savu apkārtni. Vakar redzēju zemu lidojošus, neadekvātus baložus savā apkārtnē. Vēlos pārliecināties vai nav parādījies 5G. Iepriekš jau lasīju par nelabo ietekmi.

 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

kojots66
Pirms 5 minūtēm , Stasss teica:

Vakar redzēju zemu lidojošus, neadekvātus baložus savā apkārtnē.

Tad vēl priecājies ka šie tur lido!

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 17 minūtēm , Stasss teica:

Vakar redzēju zemu lidojošus, neadekvātus baložus

Skaiti, ka viss. Visi, kam 5G tuvumā tuvumā rādās zemu lidojoši baloži, agri vai vēlu nomirst.:(

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

zemu lidojoši baloži

Es atkal arvien biežāk dzirdu kraukļus, kuri nelabi ķērcs. Tātad tuvumā kāds 5G tornis.

Link to comment
Share on other sites

Zēni, mieru, tikai mieru, tirgoju Faradeja būrus - Dārgi!

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , maize teica:

Folijnieki atsaucas uz šo zinātnisko eksperimentu

Tas raksts tak no 15. gada, kad 5G vēl sapņos nerādījās

pirms 1 stundas , kojots66 teica:

Tad vēl priecājies ka šie tur lido!

Tad kad redzēšu ka kojoti lido, tad gan būs skaidrs ka beigas ir.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

Tas raksts tak no 15. gada,

Tas netraucē, pieliek vēl klāt draudīgas bildītes ar 5G beamfoarming un visi baidās.

Link to comment
Share on other sites

Muļķības. Drīz čipotie nomirs, jo divi gadi pagāja, tad 5g samazināsies, jo nebūs čipotie ar grafēna 5g antēnām

Link to comment
Share on other sites

kojots66
1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

15. gada, kad 5G

Labrīt 60.tajos  sen jau 5G bija atdzits ka  nekas labs  nebūs! Un vispār labrīt,laikam nav pielecis ka  šis  vis jau ir bijis!

Labots - kojots66
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

Tad kad redzēšu ka kojoti lido, tad gan būs skaidrs ka beigas ir.

Šādi? IMG_4120.JPG

https://scontent.frix9-1.fna.fbcdn.net/v/t31.18172-8/13920197_1249675001718229_3389841497959237645_o.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=9267fe&_nc_ohc=E6Y99M1y9fEAX_MBPqr&_nc_ht=scontent.frix9-1.fna&oh=00_AfD5lix0dgKHuO4yGr54cpRsYP3T3g9D0mhcr41xDvG1og&oe=6442EED1

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , kojots66 teica:

Labrīt 60.tajos  sen jau 5G bija atdzits

60 ar tādām frekvencēm, augšējā gala, tik eksperimentēja sakaros :tender:par ciparu sakariem tad pat vēl nesapņoja! 

KAs ir AM, FM tev laikam pat nojausma nav!

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

BITE mājas 5G. Ar Nokia Beacon ārējo antenu. 

 

IMG_4345.jpeg

Labots - *M3
  • Patīk 1
  • Ļoti patīk 1
Link to comment
Share on other sites

bite pati dod to antenu? Kāds viņiem ir 5G rūteris?

 

LMT pie mikrotika nevarēja pieslēgt ārējo antenu. Vismaz man tā viņu darbinieks stāstīja. Tāpēc arī nedeva man 5G, nācās pāriet pie bites. Tagad gan man ar 4G+ ir labi. Un bites 5G vēl man tuvākajos torņos nav.

Link to comment
Share on other sites

Kā ir ar Bites bezlimitu? Meklējot atsauksmes uzpeld informācija, ka pie 150GB/mēnesī bezlimits beidzas.

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , *M3 teica:

BITE mājas 5G. Ar Nokia Beacon ārējo antenu. 

 

IMG_4345.jpeg

Var sīkāk kādi signāli? Aptuveni kur atrodas  Vai to vispār modēma var redzēt, cikos tas ir? Vai vakarā paliek krietni sliktāk? 

Link to comment
Share on other sites

@DJWoX @ju

Signāls vidējs, nav pats spēcīgākais. Attālums līdz tornim kāds km noteikti pa taisno. Nokia mobile app var redzēt gan (SNR, RSRP gan RSRQ). Protams arī grafiski - rakstiski un stabiņus klasiski. Uz paša modēma ir lampiņa (zaļš labs, oranžs vidēji stabils). Vakaros ātrums man šobrīd mazāk par 400 nav bijis. (Izmantoju tarifu plānu 400 mbps). Kaut gan nesaprotu kā viņi man spēj ierobežot to ātrumu, jo viņiem ir arī 150 plāns. To varbūt kāds var pakomentèt šeit?
Rūterus viņi dod paši. Ar izpirkšanas tiesībām gan. Ar līgumu man kopā sanāk 22€. LMT 5G man līdz šim izmaksāja 26€. 
Iekārtas, ko izmantoju šeit - https://www.bite.lv/lv/modemi-un-ruteri/nokia-fastmile-receiver-5g14-b

 

https://www.bite.lv/lv/modemi-un-ruteri/nokia-wi-fi-beacon-2

 

Fast mile resīveris stiprinās ārā pie

loga. Privātmājā man itkā tā nav problēma, bet ja dzīvo dzīvoklī, pirmājā stāvā tad jebkurš var tavu 400€ iekārtu aiznest. Protams var pieriktēt arī iekštelpās. Kvalitāte maz mainījās, kad uzstādīju. Konfigurācijas iespējas rūterim gan nevar salīdzināt ar Mikrotika 5G, bet mājas vajadzībām un ja nav nekāda mega tīkla struktūra, pietiek. Visas pamatfunkcijas ir pieejamas. 


Par apjoma ierobežojumu es šaubos. Šobrīd pie 5G tas patēriņš iet lielos apjomos. Arī man. Pat veicot speedtest jau 1gb aiziet pāries sekundēs. 

Labots - *M3
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

martinno
pirms 2 stundām , *M3 teica:

nesaprotu kā viņi man spēj ierobežot to ātrumu

 

Kaut kāda viņu iekārta taču Tev ir, ne? Vai simkarte?

Link to comment
Share on other sites

@martinno 

Iekārtas es principā no viņiem nopērku. Līdz ar to viņas nav piesaistītas tīklam. Būtībā sanāk, ka ņemu tikai SIM karti. Nav kā LMT, kur tev iekārtu iedod lietošanā. Šeit iekārtas pēc nopirkšanas (kā manā gadījumā) vai izmaksas paliek paša īpašumā. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...