Jump to content

Need for Speed: Underground 20 gadus vēlāk


Vito Ventura
 Share

Recommended Posts

Ar lielu nožēlu jāatzīst, ka arī daudzu mīlētā Need For Speed Underground ir viena no spēlēm, kuru 20 gadus pēc tās izdošanas man ir grūti izbaudīt. Es tiešām centos, dažu dienu laikā nospēlējot vairākas stundas, cerībā, ka man vienkārši nebija labs garastāvoklis un tādēļ biju vīlies šajā spēlē, bet arī pēc vairākiem mēģinājumiem manas domas nav mainījušās.

 

 

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Mans kompis vispār nevarēja pavilkt to spēli. Pentium 2 un ATI Rage 2 8MB bija krietni par īsu, prasības bija kā minimums Pentium 3 ar 700MHz un 32MB VRAM.

Toties Kuldīgā bija tīri neslikta internetkafejnīca, kur gan šo, gan citas tā laika spēles varēja spēlēt bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Vito Ventura teica:

varēja spēlēt bez problēmām.

tiesa, par naudu un sagaidot rindu..🙃

Pirms 4 minūtēm , Vito Ventura teica:

Mans kompis

Neatceros tā laika komplektāciju, bet spēle manāmi iebuksēja. Bet nu ar kādiem padsmit FPS tika dzenāta.

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

bļin, sagribējās uzspēlēt.. 😃

man gan personīgi labāk patika vēl vecāks NFS, neatceros kurais, vobšem varēja spēlēt un sacensties divatā, ekrāns sadalīts uz daļām, un attiecīgi viens brauc ar wasd, otrs ar bultiņām. :) pie klasesbiedra bija kruta zipāt!!

Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , Vito Ventura teica:

Toties Kuldīgā bija tīri neslikta internetkafejnīca, kur gan šo, gan citas tā laika spēles varēja spēlēt bez problēmām.

Eltra vai Baltic Data?

Link to comment
Share on other sites

Hot Pursuit 2 (2002) konsoļu versija bija laba. The Run (2011) bija laba koncepcija, bet vadāmība bija nebaudāma. Visas pārējās NFS ir atkritumi 😆

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura
pirms 3 stundām , Luckystrike teica:

bļin, sagribējās uzspēlēt.. 😃

man gan personīgi labāk patika vēl vecāks NFS, neatceros kurais, vobšem varēja spēlēt un sacensties divatā, ekrāns sadalīts uz daļām, un attiecīgi viens brauc ar wasd, otrs ar bultiņām. :) pie klasesbiedra bija kruta zipāt!!

Man bērnībā arī bija draugs, ar kuru daudzas spēles tā spēlējām. Arī dažādas PS1 spēles ar emulatora palīdzību. Un tad bija problēma, ka klaviatūrai/datoram nepatika pārāk daudz vienlaicīgi nospiestas pogas un regulāri nācās pilnībā atlaist visas pogas, lai varētu kaut vai pakustēties spēlē.

 

1 stundu atpakaļ, Zin... teica:

Eltra vai Baltic Data?

Eltra. Lai gan Baltic Data arī kādu laiku pabiju gandrīz vai mēbeles statusā :D

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

jā, jā... man arī vairākās spēlēs meta ārā, jo pārāk daudz pogu tika spiestas reizē.. :D vēl tagad atceros, kautkāds sticky-keys uzraksts rādījās :D

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Sticky keys jau ir/bija Windows fīča, kas krita uz nerviem. Mums problēmas bija ar tā saucamo ghosting, kad klaviatūra nelaida cauri vai dators nepieņēma info, ja pārāk daudz pogas vienlaicīgi nospieda, un pīkstēja datora iebūvētais pīkstulis.

Link to comment
Share on other sites

11.02.2023. , 17:54, Vito Ventura teica:

ir grūti izbaudīt. ... arī pēc vairākiem mēģinājumiem manas domas nav mainījušās.

Tīri intereses pēc, kur prikols sevi "mocīt" un darīt to, kas nepatīk? Pie tam vēl ento stundu garumā.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tas jau nav nekāds prikols, tiešām nav pašam bijusi situācija ar vairuma atzītu spēli kura tevi neieper? Un gribi saprast kāpēc.

Link to comment
Share on other sites

pirms 19 stundām , Anreel teica:

Hot Pursuit 2 (2002) konsoļu versija bija laba. The Run (2011) bija laba koncepcija, bet vadāmība bija nebaudāma. Visas pārējās NFS ir atkritumi 😆

Rokas nost no Porshe Unleashed! Man tieši ar šo vislielākie NFS sentimenti. 😆

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Man tolaik patika, un 3x izgāju.

Pirmoreiz ar "Skyline", tad ar "Lancer" un 3. reizē atkal ar "Skyline" (f&f iespaidā), kautgan tik žiperīga ,kā pirmajā reizē nesanāca, ne tās detaļas laikam sakrāvu :)

Ar video gan nebija tik švaki, tolaik cik atceros pašam bija "mx440", gāja tīri ok, protams nebija tāds efekts, kā dažiem ar fx5200, bet fps gan bija lielāks man. 

Mūsdienās piesēžoties droši vien ilgāk par 15min manu uzmanību nespētu noturēt..

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , noname teica:

Nu tas jau nav nekāds prikols, tiešām nav pašam bijusi situācija ar vairuma atzītu spēli kura tevi neieper? Un gribi saprast kāpēc.

Nē, man nav bijusi tāda situācija, kur es piespiežu sevi spēlēt spēli, kas man neinteresē, bet citiem patīk. Tādu spēļu ir ļoti daudz, un gaumes tomēr atšķiras.

Gan sapratu, ka šis nav tas gadījums un ka autors šo spēli bija spēlējis arī iepriekš, bet, ok, katram savs. 

 

 

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

12.02.2023. , 08:55, Luckystrike teica:

bļin, sagribējās uzspēlēt.. 😃

man gan personīgi labāk patika vēl vecāks NFS, neatceros

gan jau vecais labais Hot Puršits

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , versatile teica:

Tikai tagad uzzināju, ka ir 2010. gadā remāsterēts hot pursuit, būs jāiečeko.

1998. gadā iznāca Need for Speed III: Hot Pursuit

2010. gadā iznāca 1998. gada spēles remake

2020. gadā iznāca 2010. gada spēles remaster

 

Šim neļauj nomirt dabīgā nāvē :D

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , itanium teica:

šāda veida "lietas" labāk atstāt tur, kur tām vieta - atmiņās. 

Nav tik traki, es pirms kaut kādiem gadiem to 98.gada spēli piešķīlu, ar zināmām tamburīndejām, cik atceros.
Nostaļģiju noķert var.
Vot NFS kas pats, pats pirmais, gan nav baudāms.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, itanium said:

Nē, man nav bijusi tāda situācija, kur es piespiežu sevi spēlēt spēli, kas man neinteresē, bet citiem patīk.

 

 

 

Man šķiet ka "neinteresē" un "nepatīk" tomēr ir две большие разницы...

Link to comment
Share on other sites

Again, katram savs, bet vismaz man, ja neinteresē, tad pārsvarā arī nepatiks. Un ja nu gadījumā kaut kas, kas man nepatiks tiek garām "neinteresē" vārtiem, tad tam neveltu stundas, lai iepatiktos. Vai nu ir, vai nu nav. Ir gana daudz alternatīvu, kurām nav jāpiespiežas :)

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura
pirms 21 stundām , itanium teica:

Tīri intereses pēc, kur prikols sevi "mocīt" un darīt to, kas nepatīk? Pie tam vēl ento stundu garumā.

Man ne vienu reizi vien ir gadījies tā, ka uzspēlēju spēli vai paskatos seriālu/filmu nepareizajā brīdī un tādēļ nepatīk, bet vēlāk, mēģinot vēlreiz, patīk. Un NFSU bija viena no manām mīļākajām bērnības/pusaudžu gadu spēlēm, nespēlēju to tikai tāpēc, ka kādam citam patīk.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...