Jump to content

Kā atgūt Instagram kontu?


Norchello
 Share

Recommended Posts

Labs vakars.Man vajadzīga jūsu palīdzība ,kā atgūt Instagram kontu,vairs netieku iekšā savā profilā.Lieta tāda ka pārnesu datus no veca Samsung tālruņa, uz jauno Samsung tālruni ,izmantojot Samsung Smart Switch.Viss būtu skaisti ja vien nebūtu aizmirsis ,ka Instagram bija iespējota divpakāpju verifikācija.Pēc datu pārnešanas Google Autentifikatorā protams nekā vairs nav(Instagram profils) Tālāk par epasta un paroles ievadīšanu netieku,pirmo reizi no jaunās ierīces prasa kodu no koduģeneratora.Ir vēl iespēja izmantot rezerves kodus,tie nav saglabājušies,videoselfijs neder jo man praktiski nav ne viena foto ar mani.HVZ,Instagram atbalsta dienestam bezjēga rakstīt,izskatās ka kāds bots atbild.Konts savienots ar manu Facebook account.

Link to comment
Share on other sites

Norchello
5.02.2023. , 20:18, Stasss teica:

Tā vien izskatās ka ļoti gribi uzhakot draudzenes kontu 😀

Labrīt 😠

Labots - Norchello
kam interesēja ,tas jau paskatījās
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ar Facebook kontu, tad kur problēma? 

Rakstam support un viņi sakaartos visu, tik tas aizņems laiku

Link to comment
Share on other sites

Norchello
Pirms 15 minūtēm , Zin... teica:

Ja ar Facebook kontu, tad kur problēma? 

Rakstam support un viņi sakaartos visu, tik tas aizņems laiku

Hi,

Thank you for your response. However, we are unable to support this type of request through this channel. We won't be able to take any further action on this report.

Visit the Help Center to find the best way to report this ,savukārt Instagram kind of issue:
https://help.instagram.com?ref=cr Tāda atbilde. 2mēn. jau mēģinu ,bet bez rezultātiem Reāli piedāvā 3 iespējas 1. Ievadīt kodu no kodu ģeneratora,2.Ievadīt rezerves kodus.3.Uztaisīt videoselfiju ar sevi. 1.Nedarbojas 2.Kodu nav 3. Jābūt bildei kur esmu tuvplānā un var atpazīt. Facebook suportam rakstīju,tie sūta pie Instagram suporta,savukārt tie uz Instagram Help lapu un tā pa apli
Labots - Norchello
Link to comment
Share on other sites

Ja šeit kāds mācētu uzhakot instagram 2FA , tad tici man, būs daudz maksātspējīgāki klienti, kam šīs zināšanas pārdot. Nevis dalīties ar tām boot forumā. 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Norchello

Es neprasu uzhakot,varbūt kāds ir ar ko šādu saskāries.Varbūt ir cits veids kā sazināties ar Instagram suport utt. Bankas,smartid eparaksts visu var diezgan elementāri atgūt ,Instagram praktiski nereāli ar kādu sazināties... 

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka esi iegrābies - 

Reku metode varbūt strādā. Bet nu citiem tāda pati problēma, ja pakāš 2FA.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Norchello
Pirms 8 minūtēm , e = d teica:

Izskatās, ka esi iegrābies

Šo jau biju mēģinājis sākumā,bet nekas prātīgs nesanāca,tajā brīdi nebiju LV un nebija laiks īpaši čakarēties,bet nu paldies par palīdzību,mēģināšu kaut ko darīt ,ja nesanāks ,tad neko bay bay instagram🤮 

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ieteikums, atmet google autentikātoram ar roku un izmanto kko sakarìgàku. Piem authy.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Neticu, ka ar datu pārbaudēm nevari piekļūt.

Bija gadījums, kad tika pakāsts FB akounts. Support prasīja atsūtīt pases kopiju un kaut kādus kontroljautājumus. 4 dienu laikā konts tika atbloķēts

Meta = FB, Instagram, Whatsapp. Tak gan jau e-pasts viens.

Link to comment
Share on other sites

Norchello
Pirms 9 minūtēm , Zin... teica:

Support prasīja atsūtīt pases kopiju un kaut kādus kontroljautājumus. 4 dienu laikā konts tika atbloķēts

Meta = FB, Instagram, Whatsapp. Tak gan jau e-pasts viens

Tur jau tā lieta ,ka viņi to neprasa,es pat aizsūtīju ID kartes foto,Vienīgais ko viņi līdz šim ir atsūtījuši ir standarta teksts Hi,

Thank you for your response. However, we are unable to support this type of request through this channel. We won't be able to take any further action on this report.

Visit the Help Center to find the best way to report this kind of issue:
https://help.instagram.com?ref=cr

Thanks
Privacy Operations
Instagram

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...