Jump to content

Android TV OS uz Linux kastes?


martinno
 Share

Recommended Posts

Īss un konkrēts jautājums - vai kāds nav realizējis Android TV OS'a instalāciju uz Debian linuxa? Vai nu kā virtuālo, vai caur Android Studio?

Veiktspēja, problēmas, u.t.t.?

 

Ideja diezgan vienkārša - 24/7 stāv pieejams dators ar Elementary OS (debian linux), kuru, iespējams, varētu lietderīgi izmantot arī kā Android media box'u...

 

Ja kādu interesē, kāpēc tieši Andoid? Jo Baltcom'am aplikācija ir pieejama tikai Android un iOS iekārtām.

 

Iepriekš pateicos!

Link to comment
Share on other sites

Andri, Tu esi adekvāts? Kāpēc Tu uzdod tik tupus jautājumus, ja man nav ne mazākās nojausmas par šo? Es taču skaidrā latviešu valodā uzrakstīju savu jautājumu - vai kāds to nav darījis un kādas ir blakusparādības?

Link to comment
Share on other sites

Neadekvāti ir tas, ka Tu to prasi man. No jautājuma būtības Tu nespēj izlobīt, ka man nav ne mazākās nojausmas kas tur varētu nestrādāt vai kādas varētu būt problēmas?

Andri, saņemies! 

P.S.
Varbūt uzprasi vai nebūs lielāks elektrības patēriņš ar papildus OS?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , AndrisBB teica:

ja laidisi caur

 

Šādā formātā tas galīgi nav vispārināti.

Link to comment
Share on other sites

Da labi piekasijies, bet nu domu tas nemaina. Manuprat varetu but problemas, ja gribesi ari atkodet kautko ne uz CPU. Bet nu ja CPU jaudigs, tad kur problema?

Bet varbut maldos, dzive parak isa, lai intereses pec izmeginatu.

Link to comment
Share on other sites

Redz, tagad normāli uzrakstīji, ka, iespējams, pastāv šāda problēma.

 

Man tas dators ir galīgs nīkulis, līdz ar to būtisks HW veiktspējas zudums diez vai varēru būt. Drīzāk jautājums - vai tas nabags vispār spēs adekvāti to Android TV OS "emulēt".

Link to comment
Share on other sites

Dzēsts, tas bija ar apple.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Nebūs. 15 minutēs vēl nav piestartējies... Uz Mac palaidu - 10 sekundēs bija gatavs darbam.

 

Paldies, jautājumi atbildēti :)

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Arnis2002 teica:

baltkomam labāka aplikācija kā go3 vai tet+?

Lietoju visas 3, Baltcomu gan tikai bezmaksas 5 kanālus, jo neabonēju. Priekš TV skatīšanās Baltcoms ir ērtākais un normāli atļauj kanālus pārslēgt. Nesen uztaisīja arī versiju priekš ANdroid TV un nav vairs ar peli jāčakarējas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...