Jump to content

Bluetooth tumbiņa ar FM radio - kādas ir JBL Horizon alternatīvas?


138
 Share

Recommended Posts

Labrīt, kungi!

 

Vai jums ir zināms kāds štrunts, vai varbūt kādam ir personīga pieredze ar tādu, kurš sevī iemieso bluetooth tumbiņu un FM radio, un nav ķīnietis?

Vienīgais man šobrīd zināmais ir JBL Horizon, starp citiem zināmiem brendiem nav sanācis neko tādu atrast. Piemēram, pie Sony es tādus neatrodu ne starp bluetooth tumbiņām, ne rādžiņiem, ne modinātājrādžiņiem, ir viņiem audi ar gāzi bumboksis ZS-R60BT, bet viņam nav iebūvētas bačas, un cd spēlēšanas opcija nav nepieciešama.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ju teica:

JBL Tuner 2 vai XL

Paldies, nebiju šos pamanījis. Ehh, dizains tāds, ka iederētos vienīgi panzionātā, bet funkcionāli ir tas, ko vajag.

Link to comment
Share on other sites

@138Kam tev to īsti vajag? Kur izmantosi? Vajag kaut ko glaunāku vai tieši otrādi - diskotēku?

Kāds ir optimālais izmērs?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Optimālais izmērs ir ne lielāks kā JBL Charge, Sony SRS-X55 (šis būtu ideāls formfaktors), Harman Kardon Onyx Studio, bet arī ne pavisam mazie čiepstētāji kā JBL Go/Clip, Sony SRS-X0../X1.. (visi nosauktie ir bluetooth tumbiņas bez radio, zinu, minu kā piemērus). Optimālais dizains ir vairāk "glaunāks" nekā "diskotēka", optimālā cena līdz 100. Nav tā, ka vajag tūlīt un šodien, nesteidzīgi skatos, kas tāds vispār ir. Skatos arī, kas ir ss un lombardos, tieši Horizon vienā lombī stāv, pirmās paaudzes.

Zinot, kā tas parasti notiek, nojaušu, ka agri vai vēlu kāds ar visšķīstākajiem nodomiem man ieteiks VEF 212, pašlodējamu komplektu no aļika, M-Audio monitorus vai sazinko vēl, ko es pat nespēju iedomāties. :thank_you:

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , 138 teica:

bluetooth tumbiņas bez radio

Nav liela sāpe, jo tie radiO tikpat ir 90% kaka. Tai lietai neviens īsti nopietni sen vairs nepievēršas...pat auto radio degradē.

Link to comment
Share on other sites

@inteens, tu esi lietojis minētos modeļus, varbūt pat ieskatījies vēderā un mērījis kaut kādus uztveršanas parametrus, vai šis ir tāds vispārīgs "lietas vairs netaisa tik pamatīgas kā kādreiz"?

Link to comment
Share on other sites

Netaisa gan . Oldscshool Blaupunkts Radio SWH Rīgas raidītāju ķer arī 150 km attālumā, tumbele jau pēc 15 km no torņa ķers tikai LR-1, LR-2 un Kristīgo Radio(varbūt).

Pierīgā, kur TV antenas vietā pietiek ar naglu, protams viss ir OK. 

Link to comment
Share on other sites

Tik traki jau nav. Tiem JBL arī tīri sakarīga antena.

Man ir kaut kāds lēts philips BT/FM aparātiņš, kam antena ir vadiņš. 30km no torņa ķer labi, arī komercradio, ne tikai LRx

Link to comment
Share on other sites

Fetišs ir laba lieta, bet kāpēc BT tumbiņai jāķēr FM? Ja vari pieslēgt mobzi ar visas +/- pasaules stacijām ...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 53 minūtēm , M@R$$ teica:

Ja vari pieslēgt mobzi ar visas +/- pasaules stacijām

Šīs variants neder. Pārāk liela radiostaciju izvēle. Nevar atrast to īsto, vienīgo. 

A uz FM tu zini, kura ir klausāma, kura ne visai.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , 138 teica:

esi lietojis minētos modeļus, varbūt pat ieskatījies vēderā un mērījis kaut kādus uztveršanas parametrus

Vēl nesen nekas cits kā FLAC nebij klausāms, tagad pat BT tumbiņa ar radio ir labā 🤷‍♂️

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...