Jump to content

USPS pasts iestrēdzis Rīgā


Boņs
 Share

Recommended Posts

Jautājums tiem, kas kaut ko biežāk sūta ne no Ķīnas vai ES - vai ir iemesls satraukties, ja no ASV sūtīta paciņa trīs nedēļas karājas nenosakāmā statusā starp Rīgas Lidostu un Latvijas pastu?

Uz pastu norāda Track17, taču no turienes nav tālāka info "This carrier hasn't updated any shipping info yet".  Arī Pasts.lv trackings neko neatrod - "Unregistered postal item", bet USPS  saka, ka esmu First-priority kapeikas pi...js - "Inquiries are not accepted for the service purchased to mail this item." 🤣

 

2022-12-18 10:34 LATVIA,RIGA, Departed -> Your item departed a transfer airport in RIGA, LATVIA on December 18, 2022 at 10:34 am. The item is currently in transit to the destination.

 

Ehh, pēdējos gados Aļiks ir pieradinājis, ka viss atnāk 2-4 nedēļās ar standard shipping un nekādus uberservisus nav jāpiepērk.

Link to comment
Share on other sites

Man ir bijis, ka ienāk LV un tikai pēc trīs mēnešiem nonāk pie manis - sen jau esmu no Ali dabūjis refund un aizmirsis par to sūtījumu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es nezinu, vai ziemassvētku loģistikas jampadracis nav beidzies. Savulaik bija tā, ka pat līdz mēnesim LV Pastam aizcietējums bija. Pēdējā laikā jau dievojās, ka tiek dinamiski uzmērogoti resursi, bet, kā ir patiesībā, zina tikai konveijers.

Link to comment
Share on other sites

Nez kā tagad, bet pāris gadus iepriekš ap Jāņiem pie pakomāta satiktais Omniva kurjers teica, ka vēl joprojām Ziemassvētku sūtījumi no ārzemēm nākot. Gan jau tagad arī vismaz pāris mēnešus būs sastrēgumi.  Man šobrīd 2 paciņas no Amazon nāk, redzēs kā būs.

Link to comment
Share on other sites

Kurjerpastam DHL->Itella pašlaik problēmu nav. Omniva arī samērā laicīgi strādā. Valstiskais snailmail gan jau aizcietējis.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , raiviic teica:

Man šobrīd 2 paciņas no Amazon nāk, redzēs kā būs.

Amazon.de - paciņa, kas tika pasūtīta 2 nedēļās pirms svētkiem, atnāca < nedēļas laikā.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā no ārzemēm, bet pagājušā nedēļā, pie sievas vecākiem aizmirsta lieta, ar Latvijas pastu otrā dienā bija klāt.

Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks
1 stundu atpakaļ, martinno teica:

Man ir bijis, ka ienāk LV un tikai pēc trīs mēnešiem nonāk pie manis - sen jau esmu no Ali dabūjis refund un aizmirsis par to sūtījumu.

Tas pats ir bijis! Žēl, ka aļikā nevar norādīt, lai sūta ar omnivu, tās pakas vienmēr ātri atnāk! Vienu brīdi bija, ka visas alie standart šipinga pakas caur omnivu nāca, tad bij labs ātrums. 

Link to comment
Share on other sites

Vismaz visi mani pēdējie lielie sūtījumi no Ali tā arī pienāk Omnivas pakomātā, sakomplektēti dažās kopējās pakās. Parasti 3 nedēļās līdz mēnesim. Tikai reti ir ātrāk, vai no slinka ķīnieša vēlāk.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pēc 6 nedēļām saņēmu paciņu, padalīšos ar pieredzi - ja nu kādam noder. Problēma bija blāvā, nekvalitatīvā izdrukā, kura sūtot bija padilusi un tālruņa numura cipars "8" mūsu pusē tika piereģistrēts kā "0" - tāpēc nenāca īsziņas. Kādreiz Pasts nesa papīra cedeli, ja pēc kāda laika nav izņemta paciņa, nu šķiet ir atraduši iespēju ietaupīt.

Šajā situācijā statusa noteikšanai būtu daļēji palīdzējusi Pasts lietotne mobilajā tālrunī, taču to pie kārtējās tālruņa maiņas neuzliku, jo šie kaut kad bija pavisam nočakarējuši rindā pieteikšanās funkcionalitāti ar kaut kādu papildaplikāciju un roka necēlās to "brīnumu" vēlreiz instalēt.

 

Problēma atrisinājās sarakstē ar info@pasts.lv adresi, paldies viņiem par to!

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Varètu būt problēma ar Russian Brides piegādēm. Iespējams ka desainās marokiešu "princeses" arī neņems pretī..

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā ar ebaypiegade, bet pats jau gadiem izmantoju PercEU pakalpojumus - praktiski visu pasūtu uz Vācijas bāzi (agrāk arī uz UK, bet pēc brexita tas vairs nav finansiāli izdevīgi) un tālāk jau uz tuvāko Omniva vai DPD pakomātu - nu jā, papildus, atkarībā no paciņas svara un izmēriem, ir izmaksas, bet toties ērti.

  • Patīk 3
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Arī +1 par PercEU - nekādu problēmu. Ir sūtīts gan no DE, gan no FR - ātri un salīdzinoši lēti.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Raimonds1 teica:

Ir kāda pieredze ar sūtījumiem

Savulaik vajadzēja šo to no Vācijas atdabūt. Cena bija 3x augstāka kā te pieminētajam PercEU, ar kuru savukārt nebija un nav bijušas problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Lielas lietas ir jāsūta caur LBSS.lv, viņiem līdz 40kg cena mainās tikai no izmēriem, uz mazajiem izmēriem perceu sanāk lētāk, es parasti izskrienu cauri paskatos kas un ka pie visiem.

 

Link to comment
Share on other sites

Tā lbss.lv lapa izskatās kā no deviņdesmitajiem. Kaut kad iegāju, likās, ka palikusi tikai arhīva vajadzībām. 

Link to comment
Share on other sites

Long John

Lietoju LBSS regulāri jau 15 gadus- būtiskas problēmas neatceros. Gadās, gan dažreiz, ka momentā neapmaksā vai neiereģistrē pirkuma pienākšanu, bet dažu stundu laikā viss notiek. Cik zinu, viņiem tikai pāris cilvēku tur strādā. Problēmu gadījumā var sazvanīt pa lapā norādīto telefonu un atrisināt problēmas.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Raimonds1 teica:

Ir kāda pieredze ar sūtījumiem ebaypiegādē sūtījumiem, ko nesūta uz Latviju?

https://ebaypiegade.lv/

konkretaja firma ir sutits vairakkart pedejo 5 gadu laika, UK, Vacija, viss bez aizkersanas

Link to comment
Share on other sites

tehno-mans

ap z-svētku laiku caur aliexpress no ķīnas:
pasūtīts: 13/12/2022 - saņēmu: 29/12/2022 (Norādīts bija ka saņemšu janvāra vidū) 
pasūtīts: 23/12/2022 - saņēmu: 12/01/2023 (Norādīts bija ka saņemšu februārī).
Abi pasūtījumi izlidoja otrdienā un lidoja 4 dienas . Izņēmu omnivas pakomātā.

Šobrīd karājas gaisā pasūtīta prece 15/01/2023 (23/01/2023 17:42 Departed from departure country/region)
Nākamajam solim jābūtArrived at linehual office. Šādu paziņojuma updeitu saņemšu tikai tad, ja latvijā paka nebūs nozaudēta latvijas pastam kartojot prioritātes uz šo līnijas sūtījuma skenēšanu un atkarībā no manas pakas prioritāti rindas kārtībā.

Ja iepriekšējā pieredze rāda ka pasūtījums no nosūtītāju līdz valsts pamešanai aizņēma 4 dienas, no otrdienām tās 4 dienas lidoja, tad aprēķinot pēdējo sūtījumu - tā rīt būs gaisā nolidojusi jau 6 dienas :D Saprotams - tas nav loģiski un viņa jau ir LV. Un varam atgriezties pārlasīt augstāk Boltā izcelto.

Labots - tehno-mans
Link to comment
Share on other sites

Būtu tev kādi simti paku no Ali, tad varētu ar statistiku vien nodarboties..?🙂

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , tehno-mans teica:

varam atgriezties pārlasīt augstāk Boltā izcelto.

pieļauju, ka lielākā daļa lasītāju "uzlika Boltu" jau pie otrā teikuma. :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...