Jump to content

Plex vai Jellyfin serveris


RudolfsP
 Share

Recommended Posts

Pirms 1 minūtes , uldise teica:

ok, ir ideja, kādu profile handbrake izvēlēties?

nevis profilu, bet tieši uzstādījumus ar roku salikt kādus vajag.

Tur to daudz. 

matroska kontainer (mkv)

video encoder - h.264

Frame rate - constant ->  same as source,

Bitrate - pēc gaumes, es lieku constants 10000 - 15000 kbps

High profile 4.2

audio track - passtrought

 

hanbrake lietoju uz Ubuntu.

Pirms 4 minūtēm , RudolfsP teica:

Uz LG teļļukiem (WebOS)

Bet merīgi.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , RudolfsP teica:

Tad beigās man palikt pie Nvidia Shield TV PRO?

Nu pērc, ja naudas nav žēl. Nekā cita īsti labāka jau nav.

Ja nu vienīgi Apple TV. To apskatīji?

Link to comment
Share on other sites

Drošvien tad būs jāpaņem tas Nvidia Shield TV Pro. Varbūt ir kādi labi SSD iesakāmi priekš šī pasākuma 500GB.

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Nu pērc, ja naudas nav žēl. Nekā cita īsti labāka jau nav.

Ja nu vienīgi Apple TV. To apskatīji?

Jā, bet kā serveris Apple TV nevar strādāt cik saprotu, to tikai spēj Nvidia Shield TV (tikai PRO versija).

 

Pirms 1 minūtes , Jainit teica:

@RudolfsP uz kā vēl ir paredzēts skatīties, jeb tikai uz viena TV?

Plānots uz 3 LG 4k TV WebOS

Pirms 1 minūtes , RudolfsP teica:

Drošvien tad būs jāpaņem tas Nvidia Shield TV Pro. Varbūt ir kādi labi SSD iesakāmi priekš šī pasākuma 500GB.

Jā, bet kā serveris Apple TV nevar strādāt cik saprotu, to tikai spēj Nvidia Shield TV (tikai PRO versija).

 

Plānots uz 3 LG 4k TV WebOS

Visi ar vadu pieslēgti. Bet štruntīgi ka tikai 100Mbps dod ārā tikai.

Link to comment
Share on other sites

izskatās, ka tomēr pa šo gadu ir kaut kas mainijies, atradu šitādu: https://www.howtogeek.com/807755/plex-finally-has-a-linux-desktop-player/

uzliku, un cita lieta - spēlē direct play to hevc 10 bit bez problēmām, cik nu paspēju paskatīt. par uzliekot subtitrus, transcode nenotiek.

 

paldies visiem, kas izteica viedokļus, iespējams, ka vēl kādam Linux lietotājam noderēs..

Link to comment
Share on other sites

kellerman
pirms 23 stundām , RudolfsP teica:

Cik saprotu interfeiss viņam Latviešu valodā. WebOS? Tur kur kodi un plugins? Nu man kautkur līdz 100 filmām plānojas. Avi un mp4 formāts. Kādu dzelzi pats izmanto priekš Jellyfin?

Man ir serveris ar pavecāku LGA1555 parastu desktop mātesplati. Procesors ir E3-1230V2, kaut kas līdzīgs pavecākam i5. Un 8GB DDR3 1600MHz. Videokartes nav, taču ar šo procesoru var mierīgi arī transkodēt h265 video, noslogosies gan diezgan, bet ies. Bet nu iepriekš jau minēja kuros gadījumos vispār to transkodēšanu vajag. Man ne tikai Jellyfins, bet failu serveris, tvheadend serveris un vēl šis tas. Pa nakti pēc 02:00 izslēdzu elektrības taupības nolūkos un pa dienu ar WOL ieslēdzu atpakaļ.

 

Ā priekš Kodi gan man ir RPi4 ar LibreELEC. Tur arī viss notiek. Tagad ir betā 11tā versija, diezgan daudz ko ir salabojuši laikam ejot, galvenokārt HW h264/h265 dekodēšanu, HW deinterlacing supports darbojas, 4k h265 video rāda. Pa retam kāds gļuks ir, bet sīkumi. Kā pults man pielikta šāda: VONTAR MX3 Pro Air Mouse.

 

 

Link to comment
Share on other sites

kellerman
Pirms 5 minūtēm , mafijs teica:

"Kodi pults" telefonā , planšetē :)

 

Kore Official Remote for Kodi

 

Kādam varbūt arī ar to pietiek, un ja nekā cita nav, tad šis ir labs variants.

Lielākais mīnuss jau ir tas, ka jāskatās uz ekrānu, lai kaut ko nospiestu. Ar parastu pulti jau pierod pie pogām un nav jāgroza galva 😀

Link to comment
Share on other sites

Tas gan, vēl jau parastu USB klavieri vadā pielikt.  RasPlex tieši tā arī man vadās.

 

Bet ideja par to wifi pulti priekš Kodi nav slikta, noderēs. kādā reizē būs jāpamēģina.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

kellerman
pirms 1 stundas , mafijs teica:

Tas gan, vēl jau parastu USB klavieri vadā pielikt.  RasPlex tieši tā arī man vadās.

 

Bet ideja par to wifi pulti priekš Kodi nav slikta, noderēs. kādā reizē būs jāpamēģina.

12€ aliexpress, plug and play viss

Link to comment
Share on other sites

Tept LV veikalos par dažiem EUR tikai dārgāk, kāpēc lai čakarētos ar ķīniešu bodēm.

Link to comment
Share on other sites

Tad nu tā! Uzstādīju Nvidia Shield TV pro ar plex. Tagad tāds jautājums vai ir nepieciešamas likt antivīrusu uz paša Nvidia kastes? Itka android. Man tieši brīva licence Bitdefender. Tīkla pamats - Ubiquiti. Dream Machine pro, utt ar ieslēgtu threat management.

Labots - RudolfsP
Link to comment
Share on other sites

Tas UDM pro jau tāds hlams vien ir. Prasās normālai aizsardzībai kaut kas ar TLS 1.3 decryptoru. Kaut kādu Sophos XGS 107 vai tml priekšā būs lielāka jēga. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , e = d teica:

Tas UDM pro jau tāds hlams vien ir. Prasās normālai aizsardzībai kaut kas ar TLS 1.3 decryptoru. Kaut kādu Sophos XGS 107 vai tml priekšā būs lielāka jēga. 

Priekš mājas lietošanas 😄

Link to comment
Share on other sites

Ja Tu uz nVidia Shield gribi bāzt Bitdefender, tad jau kaut kādus nopietnus riskus esi pamanījis. Tāpēc iesaku arī nopietnus risinājumus, nevis kaut kādus ielāpus.

Link to comment
Share on other sites

Tā jau ir. Pret ko tieši uz TV kastes tas Bitdenenders aizsargās? Un kā?

Ir pietiekoši liels iemesls kapēc pa lielam neeksistē antivīrusi piekš Linux, Android, MacOS utt, vienkārši jēga no viņiem nekāda.

Link to comment
Share on other sites

Mājas tīklā vaig ieviest full scale zero trust modeli - savādāk piedzīvosim Skynet no labi zināmas Švarcnēģera filmas, kad mašīnas celsies no kodolkatastrofu liesmu pelniem un TV kaste uzbruks gudrajam ledusskapim vai WC podam, apšļakstinot tā lietotāju :D

Link to comment
Share on other sites

Sanāk ja manam serverim tiek klāt tikai no lokālā tīkla un netiek klāt ārpus tā, tad jau viss ok. Man ir tikai bezmaksas plex.

Link to comment
Share on other sites

Tas viss tas tikai par to, lai kāds nevarētu skatīt Tavas filmas no tava servera bez paroles ?

Link to comment
Share on other sites

Tev pentests ir veikts, lai apgalvotu ka tiek klāt tikai no iekštīkla? Gan jau ir kāds netatmo vai cits mākonim pieslēgts verķis ar caurumu tīklā. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , e = d teica:

Tev pentests ir veikts, lai apgalvotu ka tiek klāt tikai no iekštīkla? Gan jau ir kāds netatmo vai cits mākonim pieslēgts verķis ar caurumu tīklā. 

Nav veikts. Man pa lielam tīklā 3 TV, 1 NAS (vecais WD My Cloud, bez ārējās piekļuves), stacionārie un portatīvie pc, telefoni, planšete , Rasp 4 DNS, Nvidia Shield pro un apkures katls atsevišķā VLAN

Labots - RudolfsP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , mafijs teica:

Tak atslābsti, nevienam tavs majas serveris un TV nav interesanti.

Guli mierīgi :)

Ok 😎

Link to comment
Share on other sites

Sveiciens! Problēma tāda kad Shield sāk pīkstēt barošanas bloks. Vai tas ir droši vai labāk atvienot un sagaidīt kamēr dabū jaunu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, RudolfsP teica:

Shield sāk pīkstēt barošanas bloks.

Varbūt tas ir koridorī novietotais dūmu detektors, kuram beidzas baterija?

Link to comment
Share on other sites

Just now, ggg97 teica:

Varbūt tas ir koridorī novietotais dūmu detektors, kuram beidzas baterija?

Nē, tas kluss. Vienkārši tagad sadzirdēju kad nas aizgāja gulēt un palika kluss tad var dzirdēt kad tas barošanas klucis pagarinātājā spiedz. Ne tik ļoti kad dzird visā istabā, bet kad pieliek ausi un mazliet arī kad paiet nost. Cik lasīju tad ja nedzird nepielekot ausi tad tas ir normāli. Negribas kautko nosvilināt xD

Link to comment
Share on other sites

Aizdoma ka baroklis taisās uz citu sauli. Bet tas ir tikai minējums. 

Protams tad pīkst, tad spiedz. Grūti saprast...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , M@R$$ teica:

Aizdoma ka baroklis taisās uz citu sauli. Bet tas ir tikai minējums. 

Protams tad pīkst, tad spiedz. Grūti saprast...

3 dienu vecs xD. Pielikumā video kur var dzirdēt.

Labots - RudolfsP
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, RudolfsP teica:

kad pieliek ausi un mazliet arī kad paiet nost.

Policista kungs, tur pretējā mājā vīrietis staigā pa istabu kails un zvanus var redzēt!

Cienītā, nu es neko tādu neredzu.

Bet uzlieciet uz palodzes ķeblīti, pakāpieties, pieturieties pie aizkaru stangas un pastiepieties uz pirkstgaliem...

 

Nu tak, ja baidies, nopērc citu barokli. Širpotreba impulsnieks dīc... Nu dīc šie reizēm.

Parasti gan nokaut neko nevar. Šiem tak ir transformators. Nonīkst jau primārajā pusē kaut kas. Vismaz es neesmu sastapies ar tādiem gadījumiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Policista kungs, tur pretējā mājā vīrietis staigā pa istabu kails un zvanus var redzēt!

Cienītā, nu es neko tādu neredzu.

Bet uzlieciet uz palodzes ķeblīti, pakāpieties, pieturieties pie aizkaru stangas un pastiepieties uz pirkstgaliem...

 

Nu tak, ja baidies, nopērc citu barokli. Širpotreba impulsnieks dīc... Nu dīc šie reizēm.

Parasti gan nokaut neko nevar. Šiem tak ir transformators. Nonīkst jau primārajā pusē kaut kas. Vismaz es neesmu sastapies ar tādiem gadījumiem.

Nevar nekur atrast kur LV var dabūt.

Link to comment
Share on other sites

Just now, RudolfsP teica:

kur LV var dabūt

Ej nu... kas ta tam baroklim tik īpašs. Ar Patriot SM3 savietojams?

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Jurkins teica:

Ej nu... kas ta tam baroklim tik īpašs. Ar Patriot SM3 savietojams?

Nav viņš type c. Pielikumā attēls.

f3pYbMX.png

EU-UK-US-Plug-SPA040A19W2-For-Nvidia-Shield-TV-Pro-Media-Server-AC-Adapter-Power-Supply.jpg_Q90.jpg_.webp

Link to comment
Share on other sites

Tev vajag 19V barokli, kurš spēj nodrošināt 2,1 A strāvu. Tādu LV ir pilna pakaļa. Nu jā, usb spraudni gan nāksies pašam pielodēt, tādu brīnumu tiešām iekš LV nav laikam.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Vai paņem lodāmuru un pārlodē vadu kādam b/u notebuka 19V baroklim ar vismaz 40Wt izejas jaudu.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Cilvēki iedomājas, ka, ja baroklim virsū rakstīts 2.1 A, tad 3.5 A radīs lielo sprādzienu uguns bumbu vismaz 2m diametrā.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pēc type-c standartiem jau darbotos, kāpēc ne? Skaidrs, ka pielodēt esošo vadu pie praktiski jebkura 19V laptopa barokļa būtu estētiskuma izvarošana grupveidā, bet es ar to samierinātos.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...