Jump to content

Silent PC (PĀRDOTS)


Mrbubble

Recommended Posts

Sekojot foruma biedru ieteikumiem, pārdodu PC pa detaļām.
 

- CASE: BE QUIET! Dark Base 700 + 2xSilent Wings 120mm & 1x Silent Wings 140 mm (110 Eur)
- PSU: BE QUIET! Dark Power Pro 11 750W (95 Eur)
- CPU: AMD Ryzen 7 1700 8C (35 Eur)

- BE QUIET Silent Loop 120mm Water Cooler (35 Eur)
- GPU: MSI GTX 1080 Sea Hawk + Corsair H55 Water Cooler (190 Eur)
- RAM: 16 GB Kingston HyperX FURY Black 4GBx4 1600Mhz DDR4 (50 Eur)
- MB: ASUS TUF B450-PRO Gaming (60 Eur)
- M.2 SSD: 2TB INTEL 660p Series M.2 SSD + ThermalRight Passive Cooler (110 Eur)
- SSD: 256GB PLEXTOR M8VC 2.5" (20 Eur)
- SOUND CARD: ASUS XONAR AE 7.1 PCIe gaming sound card (40 Eur)

 

Pārdodu rūpīgi loloto kompanjonu. Nav dzīts, bet ir rūpīgi uzpasēts un tīrīts. Viss strādā kā labākais Šveices pulkstenis un murrā klusāk kā portatīvais dators. Bez problēmām uz augstiem uzstādījumiem vēl joprojām var baudīt arī jaunākos spēļu flagmaņus. Un protams, viss melnā. Korpusam un PSU vēl spēkā garantija. Virsū svaigs un oficiāls Windows 10 PRO. Ir opcija uz vietas arī notestēt.


Konkrētā cena izriet ņemot vērā tieši šajā komplektā izmantotos dzelžus un uzstādījumu - maksimāls klusums pret veiktspēju darbtelpā.

 

image00001.jpeg

IMG_20221220_163537.jpg

image00008.jpeg

1671547442988.jpg

Labots - Mrbubble
Foruma biedru ieteikumi
  • Patīk 1
Link to comment

Īsti laikam nesapratu. Korpuss un PSU jau ir pie 400 Eur :))
CPU, GPU var mierīgi ielikt jaunāku.

Labots - Mrbubble
Link to comment

Kate plus baroklis pus datora cenā, tas jau vairs nav nopietni. Tur tad baigo fanātu jāatrod, neviens tev tik daudz par kasti nemaksās.

 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
pirms 1 stundas , Mrbubble teica:

Īsti laikam nesapratu. Korpuss un PSU jau ir pie 400 Eur :))

Tur jau tā lieta veikalā var jaunus paņemt ar garantiju, un vēl pāri paliks. Runa neiet par konkrētajām daļām ir taču pilns ar jaunām alternatīvām.

  • Patīk 2
Link to comment
1 hour ago, AndrisBB said:

Kate plus baroklis pus datora cenā, tas jau vairs nav nopietni. Tur tad baigo fanātu jāatrod, neviens tev tik daudz par kasti nemaksās.

 

nu, izskatās, ka jaudīgāku GPU nāksies mest...bet tad cena arī uzreiz aug 🤔
tas pats ar CPU

11 minutes ago, @rmands said:

Tur jau tā lieta veikalā var jaunus paņemt ar garantiju, un vēl pāri paliks. Runa neiet par konkrētajām daļām ir taču pilns ar jaunām alternatīvām.

nu, jaunas būs pie 1.9K eur 😅

Labots - Mrbubble
Link to comment
Pirms 11 minūtēm , @rmands teica:

Kurā vietā ? ;)

Par muļķa dzīšanu vien varētu banu iedot, nemaz neskatoties uz to ka visus savus kosmosus esi izlabojis.

 

637211CA-1328-419F-B1B6-E541D766ED0E.jpeg

9803747C-A4CE-4E53-BB41-B384A88F0F02.jpeg

Link to comment
Pirms 7 minūtēm , Stasss teica:

Par muļķa dzīšanu vien varētu banu iedot, nemaz neskatoties uz to ka visus savus kosmosus esi izlabojis.

 

637211CA-1328-419F-B1B6-E541D766ED0E.jpeg

9803747C-A4CE-4E53-BB41-B384A88F0F02.jpeg

Tak bano trolli.

Link to comment

Kautkā cena neatbilst specifikācijai 😅

Tad es savu r5 3600xt un Vega 64 LE varu pārdot pa 1.3k ? 😅

Nerunāsim pa Ram 😅 4x4gb (1600mhz ) 

Man kaut kā liekas ritīga šķūninga 😂

Link to comment
Mielestapa

Pieļauju, ka problēma ir datora nesabalansētībā. Dārgs barošanas bloks, korpuss un mātesplate, un ne pārāk jaudīgs procesors ar pavecu videokarti, kurai jebkurā brīdī var nākties mainīt dzesēšanas sistēmu. Rezultātā pircējs nopērk pa lielu naudu datoru, kura veiktspēja ir stipri viduvēja. Saprotams, arī pārdevējs ir ieguldījis lielu naudu dārgās komponentēs, un cenas samazināšanas rezultātā aizies mīnusos. 

  • Patīk 1
Link to comment

Nu, visi taču zin, ka fetišs maksā naudu. Šajā gadījumā vai nu ar - zīmi pārdevējam, vai arī jāgaida kāds cits ar šādu fetišu, kurš būs gatavs par to samaksāt.

Link to comment
Pirms 13 minūtēm , martinno teica:

vai arī jāgaida kāds cits ar šādu fetišu, kurš būs gatavs par to samaksāt.

Tieši tā, un pārējie speciālisti varētu atturēties no liekas komentēšanas, ja par preci nav ieinteresēti.

Link to comment

Ganjau lielāka varbūtība to kasti un visu pārējo atseviķi pārdot. Maz ticams ka kādam, kam interesēs tāda dārga kaste/baroklis, interesēs viduvējs/vājš AMD. Ja nu vienīgi pa velti komplektā atdod, vai pārdod visu pa kādi 500.

Labots - AndrisBB
Link to comment

Paldies kungi par ieteikumiem!
Jā, protams, ka šī ir fetiša kaste :)) Paskatīšos, varbūt uz ātro var ko vēl pamainīt...var jau būt pa detaļām vienkāršāk palaist. Ir reakcija, attiecīgi var domāt.

Link to comment

Es, protams, tikai tā savus 2 centus ielikšu.

 

Ja naudas atgūšana nav jautājums un man būtu otrais dators ar lētāku case/psu, es visu pārliktu uz turienu un dārgās komponentes sev paturētu. Tā samazinātu/sabalansētu pārdodamā datora cenu.

 

Otrais variants būtu visu pārlikt uz lētāku korpusu un barokli un pārdot kā arī šo korpusu un barokli mēģināt atsevišķi notirgot (jo atsevišķi korpusam un atsevišķi baroklim varētu būt vairāk pircēju nekā nopirkt kaudzi ar nevajadzījām lietām korpusa dēļ)

 

Trešais variants ir visu tirgot pa komponentēm un gan jau pa atbilstošu cenu normāli aizies (nevis mēģinot noraut +/- tirgus vidējo līmeni)

 

Es drošvien pat nemēģinātu KOMBO tirgot, jo to proci pats sev negribētu un līdz ar to grūti iedomāties, ka kāds vispār gribētu.

  • Patīk 1
Link to comment
  • Mrbubble changed the title to Kluss un jaudīgs PC - (Pārdošana pa detaļām)
Pirms 3 minūtēm , aoma teica:

Man vajadzētu barokļa vadu. Cik prasi? :D

Es tev varu par 20 eur pārdot, un aizvest vēl līdz durvīm par pus ceineri. Vienmēr laipni

Link to comment

Bet lai tad būtu pieskaņots manām zeķēm, kuras es mainu itin bieži, serviss garantēts? :) Ja vien nemīsies ar vello, būsi baigos mīnusos.

Pirms 6 minūtēm , Stasss teica:

Es tev varu par 20 eur pārdot, un aizvest vēl līdz durvīm par pus ceineri

 

Labots - aoma
Link to comment
3 hours ago, Mrbubble said:

@tinch ņemu vērā. Ir tagad ielikts pa detaļām.

 

Nelietošu nekādus kosmo epitetus bet par šitādiem cipariem tu neko nepārdosi, ne šeit ne feisītī ne esesā. Tev ir mazliet šķība komponenšu vērtēšana, neanalizēšu visus bet baroklis un rams pirmie durās acīs - nu nevar paņemt vienīgo iesipkapeiku.lv linku ar jauna cenu ja tādus neražo un netirgo jau sen un nomest kaut kādus iedomātus procentus no tās, tas tā nestrādā. Un par 50-60 var nopirkt jaunu 16gb nūjiņu vienā gabalā, nevaru iedomāties nevienu pie pilna prāta kas par tādu pašu ciparu šodien pirks lietotu kitu bez garantijas un bez apgreida iespējām, kaut arī tas kits būtu hyperx overclockerz led blingbling.

Link to comment

Nu ja paskatās ebeyu, kur fetišistu vairāk, tad kādam ir izdevies tādu kasti un barokli (nelietotu), katru pārdot pa 80 EUR.

Cerības te pārdot dārgāk (130 + 155), maz ticams.

Link to comment

viena nūjiņa vai 4 nūjiņas ir krietni dažāda lieta.
Tirgotiem dzelžiem ir 40-70% lētāka cena nekā jaunam (ņemot vērā ka daļai vēl ir garantija), visi ļoti labas kvalitātes. Man šķiet ok.

Saprotu, ka gribās vienmēr visu pa lēto, bet ja nav interese, neviens neliek pirkt :)

20 minutes ago, noname said:

 

Nelietošu nekādus kosmo epitetus bet par šitādiem cipariem tu neko nepārdosi, ne šeit ne feisītī ne esesā. Tev ir mazliet šķība komponenšu vērtēšana, neanalizēšu visus bet baroklis un rams pirmie durās acīs - nu nevar paņemt vienīgo iesipkapeiku.lv linku ar jauna cenu ja tādus neražo un netirgo jau sen un nomest kaut kādus iedomātus procentus no tās, tas tā nestrādā. Un par 50-60 var nopirkt jaunu 16gb nūjiņu vienā gabalā, nevaru iedomāties nevienu pie pilna prāta kas par tādu pašu ciparu šodien pirks lietotu kitu bez garantijas un bez apgreida iespējām, kaut arī tas kits būtu hyperx overclockerz led blingbling.

 

Labots - Mrbubble
Link to comment

Tīri sarunas uzturēšanai 😉.

Manuprāt (uzsveru, manuprāt) pirkt 16 ramus komplektācijā 4*4 dārgāk kā par sviestmaizi, vienalga, kādi šiem tur taimingi vai mirgojoši ledi 😁, ir ... ja nu vienīgi dzērumā vai pilnīgā vecuma demencē. Piemēram man par velti šamos nevajag - lieki aizņem vietu slotos.

 

p.s autor, neapvainojies.😉

Labots - Jurkins
Link to comment
Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

pirkt 16 ramus komplektācijā 4*4

Šādu lietu vēsturiski dara, ja veic upgreidu pieliekot kaut ko klāt. Ja lasa jaunu kasti, tad šādu mazohismu vairs gan jau nedara, jo beigās vietas pietrūks "tjūningam" :D

Link to comment

Offtopiks(sorry).

Ja man (vēl neesmu visus "draugus" gluži atšuvis 😁) lūdz padomu datora iegādē un, piemēram, saka, ka vajagot ramu 16, tad iesaku pirkt 1x16. Palabošu - sevišķi, ja budžetā iekļaujas plate ar diviem slotiem.

Labots - Jurkins
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
20 minutes ago, Jurkins said:

Tīri sarunas uzturēšanai 😉.

Manuprāt (uzsveru, manuprāt) pirkt 16 ramus komplektācijā 4*4 dārgāk kā par sviestmaizi, vienalga, kādi šiem tur taimingi vai mirgojoši ledi 😁, ir ... ja nu vienīgi dzērumā vai pilnīgā vecuma demencē. Piemēram man par velti šamos nevajag - lieki aizņem vietu slotos.

 

p.s autor, neapvainojies.😉

Nav jau uz neko jāapvainojas :D
Tehniski ir gan atšķirība un nekas to baigi mainījis nav. Te varam atklāt diskusiju par ko un kā, cik daudz un mētāties ar tehnisko info.
Bet ja tas tieši neattiecas uz šo pārdošanu, nu pārceļam diskusiju citur :)

Labots - Mrbubble
Link to comment
Just now, Mrbubble teica:

Bet ja tas tieši neattiecas uz šo pārdošanu

Nu, es cenšos palīdzēt kādam neietrīties 😁.

 

Par to tehnisko atšķirību - redz, papagailus skaita tikai atsevišķi dīvaiņi 😉.

Labots - Jurkins
Link to comment
  • Mrbubble changed the title to Silent PC (PĀRDOTS)

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
×
×
  • Izveidot jaunu...