Jump to content

Ko labu spēlējam?


camel
 Share

Recommended Posts

Hehe, sentiments panesās. Tas labi, paretam jaunākos 3D šūterus ir jānoliek malā, un jāpagrimst atmiņās.

Arī atradu Duke Nukem 3D. Paspēlēju, atcerējos jaunību. Saprotu lecienu uz labās peles nevar pielikt? Vai es kaut ko nepareizi daru.

Padzenāju arī Command & Conquer Remastered Collection, kādreiz bij viena no favorītiem RTS. Uzliku hardiņu, dabuju smagi iekšās. Būs jāmēģina normal.

Vēl atradu Warcraft 2 HD, izgāju abas kampaņas pa abām ciltīm, pieseivojot tikai misijas sākumā (lai lielāks hardiņš). Pat asariņa nobira, cik tam laikam tas viss bij forši un advancēti. 

Vēl kaut kad jāizmoca Starcrafta 2 kampaņas, aplis būs noslēdzies :D

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Athlons

 

Link to comment
Share on other sites

100debija
26.03.2023. , 17:55, M@R$$ teica:
Diablo 4 beta.
Sanāca te brīvdienās padzenāt šīs leģendas beta versiju.
No ko lai saka, dažas lietas kas palika atmiņā.
1. Mans I7 4790k ar 32GB ir pa vāju. RAMu šis pasākums rij vienkārši kosmiskos apjomos, un bij brīži, kad RAMs bij praktiski pilns.
2. Winduli 10 prasa ar patču 1909. Un uz augšu. Manu LTSC izbrāķēja, nācās upgreidoties uz 22W2. Labā ziņa, viss pārējais (progzas, gamži un settingi) palika. Fuuuuu.
3. Demo ~80GB. Nepārklausījāties, spēles demo sver 80GB. Es, nepadomādams par datu pārraides ātrumu, uzmetu uz sava vecā WD blacka, un nožēloju. Cietnis nespēj tikt līdzi.
4. Bezgala drūmi... un skaisti. 2560*1440 visi efekti pa max.
5. Atsitu visus līdz ~16līmenim (jā, varēja vēl, bet, tiekšu atklāti, apnika).
6. Vai es maksāšu 70eiro par lētāko spēles versiju? Nu ļoti šaubos.
 

 

Šajā nedēļas nogalē varēs vēlreiz testēt D4. Mana platforma PS4, tāpēc par veiktspēju būs grūti ko komentēt.

70e jau esmu neatgriezeniski noziedojis Blizzardam (un pārējiem liekēžiem) reliģisku motīvu vadīts, lai arī beigās cik labs vai slikts D4 būs šo spēļu sēriju vienkārši nevaru nespēlēt. D2 joprojām mans favorīts, tagad arī D2R kapāju, mēģināšu līdz 06.06. pabeigt spēli uz "Hell" līmeņa (ko pirms 20 gadiem tā arī nespēju izdarīt).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

Link to comment
Share on other sites

inteens

Ideja laba,tikai līdz galam nedadomāta

 

Link to comment
Share on other sites

Kādu laiku atpakaļ laikam hits bija šīs spēles klips, ja izlaidīs, gan jau būs maza revolūcija 

 

 

Manējà šo pabeidza spēlēt,  patika un iesaka

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
AlCohol
6.05.2023. , 10:43, M@R$$ teica:

Saprotu lecienu uz labās peles nevar pielikt? Vai es kaut ko nepareizi daru.

nevajag spēles iestatījumus ņemt vērā, pelei softu uzliek un vālē kā vēlas. image.thumb.png.353407d750481370121f8fe70fbbfdfd.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Grand Theft Auto 3 - Amateur Modification

 

1.png

Link to comment
Share on other sites

.

Labots - PC_RAT
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Atmiņā atausa šī spēlē, atceros, ka uz vienas klaviatūras divatā šo spēlējām un man vēl tolaik uz 486 nedaudz piebremzēja 😁. Bet toties šī bij (vismaz es satapos), vienīgā spēle, kurai nevajadzēja skaņas karti 😁.

Žēl, ka nav pārkonvertēta uz Androīda, labprāt paspēlētu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Man savā laikā patika "vardīte". Tā bija tāda spēle, kur varde lēca uz akmeņiem. Ja uzlēca uz akmens, kurš nogrima, tad esi zaudējis. Tur laikam gan bija vairākas dzīvības.

Tas bija uz Win 95 vai Win 98. Vairs neatceros. Viņa man glabājas uz disketes.

 

 

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Mani te paņēma uz pārsteiguma kādreiz bērns, kad biju izrevidējis veco mobīlo, un atdevu tīri paspēlēties, šis bij atradis, ka browzerī, kad nav internets, ir spēle, kur dinozaurs lec pāri kaktusiem (T-Rex Chrome Dinosaur). Es biju uz pauzes.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

binary
Pirms 18 minūtēm , base7 teica:

Man savā laikā patika "vardīte".

Mana bērnības spēle bija digger… Toreiz mājās datora vēl nebija, reizēm aizgāju pie mammas uz darbu, tur varēja mazliet paspēlēt.

https://www.futrega.org/digger/

 

Kad jau mājās parādījās dators ar kaut kādu 286 proci, tad bija divi "favorīti" (jebšu vienīgās pieejamās spēles) - viena bija, lai apgūtu "aklo drukāšanu", otrs bija Blockout

https://www.retrogames.cz/play_318-DOS.php?language=EN

bultas - pārvietot figūru

q, w, e - grozīt figūru

space - "nomest" figūru

Link to comment
Share on other sites

Daiļais

Afigeķ, geimeri! Tādas spēles kā, mēmie telefoni, akmentiņ, lec ārā, paslēpes, divpadsmit puļķīši, gurķos, ēdams neēdams, augstāk par zemi, pēdējais pāris šķirās, divi par maz trīs par daudz utt. esiet spēlējuši?

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

binary

Tā vien gribas pavaicāt, vai gadījumā nenāc no Kurzemes puses.

"Akmentiņu", "lec ārā" un "ēdams neēdams" nezinu, pārējās it kā bērnībā tika spēlētas.

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen
(labots)

Spēlējām LAN-ā (multipleijeri) datorsalonā HAWK Cēsīs (+- 1997.g.)

Doom 1

Red Alert

Carmagedon

BLOOD

 

 

Labots - HIGH-Zen
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Edzhua

Twisted metal 4 - uz PS1 ap 2000. gadu

 

Tad pat arī uz PS1 Red Alerta - 2 . Uz vecā TV bija grūti ieslēgt pa nakti klusu, jo def skaņa bija kaut kur pa vidam un bez šnākšanas nevarēja nemaz ieslēgt.

 

Heroes 3 - PC , ap 2000. Dobelē pie radagabala kaimiņa, kuram bija dators (pašam tik ap 2001. trāpījās pirmais vienkodola celerons uz kura bija pirmā pieredze CS 1.6 ar botiem, jo laukos vēl internets nebija pieejams)

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

inteens
pirms 10 stundām , Daiļais teica:

Tādas spēles kā

Klimpas un kuģīšus aizmirsi pieminēt:).

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Daiļais teica:

Tādas spēles kā, mēmie telefoni, akmentiņ, lec ārā, paslēpes, divpadsmit puļķīši, gurķos, ēdams neēdams, augstāk par zemi, pēdējais pāris šķirās, divi par maz trīs par daudz utt. esiet spēlējuši?

Esmu spēlējis "Noķer mani, ja vari" Ļoti  aizraujoša un izdomas bagāta spēle. Vēl tagad spēlēju.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

binary
Pirms 44 minūtēm , inteens teica:

kuģīšus

Šito nesen atcerējos, tagad reizēm mājās tiek uzspēlēts. Bērni izdomāja, ka var rakstīt nevis "kartupelis", bet "karbonāde".

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pukinens

Kartupelī tā sāls ir tajā, ka katrs burts atškīrīgs. Karbonādē divi ir pārāk tuvu (a,ā), lai pēc tam sanāktu kašķis. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Zin...
pirms 4 stundām , Edzhua teica:

Heroes 3 - PC , ap 2000

Ir perfekts piemērs kad uztaisa šedevru un nespēj neviens, arī paši, atkārtot.

Link to comment
Share on other sites

AlCohol
Pirms 12 minūtēm , Zin... teica:

Ir perfekts piemērs kad uztaisa šedevru un nespēj neviens, arī paši, atkārtot.

ubisoft studija jau kopš tiem pašiem gadiem rauj zarā. hvz kapēc vel turas virs ūdens, bet daudzas spēļu franšīzes safisuši.

Link to comment
Share on other sites

binary
pirms 2 stundām , Pukinens teica:

Kartupelī tā sāls ir tajā, ka katrs burts atškīrīgs. Karbonādē divi ir pārāk tuvu (a,ā), lai pēc tam sanāktu kašķis. 🙂

Tieši tāpēc burtus nereti aizvieto ar vārdiem, kuri sākas ar izvēlēto burtu.

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Ja gribējās kaut ko mierīgu uzkapāt, tad bija - Supaplex.

 

Link to comment
Share on other sites

dzincha

Supaplex arī tagad var uzrambāt.Android +app no Gplay+ klaviatūra=“dejavu”

Link to comment
Share on other sites

binary

Supaplex laikos es nezināju, ka var skipot līmeņus, angļu valodu skolā vēl nemācīja. Bet zināju, ka māsa to ir kaut kādā veidā atkodusi. Nu tad vienudien, kad viņa spēlēja, klusām (tā, lai viņa nedzirdētu) nostājos aiz stūra un vēroju, ko viņa dara, cerībā, ka viņa kādu leveli noskipos.

 

Vēl no bērnības dienu spēlēm ir "kubiks rubiks" (reāls, taustāms, nevis datorā). Es tik atceros, ka mājās tāds bija, bet neko vairāk… Toties senči ir stāstījuši, ka mēs ar māsu bijām atkoduši, kā viņus salikt (bez jebkādām pamācībām vai "iezubrītiem" algoritmiem), un esot savā starpā rīkojuši sacensības. Tagad bez pamācības vairs nevaru salikt ne 3x3, ne 2x2…

Link to comment
Share on other sites

Zin...
Pirms 36 minūtēm , binary teica:

ka māsa to ir kaut kādā veidā atkodusi. Nu tad vienudien, kad viņa spēlēja, klusām (tā, lai viņa nedzirdētu) nostājos aiz stūra un vēroju, ko viņa dara

Šis izklausās tik nepareizi 😄

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

binary

Kas nu kuram tuvāks tajā vecumā :D

 

Atminējos vēl pāris bērnības spēles - Phantomas un Deja Vu. Tas vēl pirms datoru ēras.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

 Tagad atmiņā atausa, kā mēs jaunībā datorus viens pie otra stiepām un spēlēs spēlējām caur LPT vadu, vēlāk caur Com 😁. Bet tā stiepšana gan bij, kā bij... ipaši jau tos 14 collīgos CRT monitorus 🙄.

Labots - GanX
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

AlCohol
(labots)
pirms 7 stundām , GanX teica:

 Tagad atmiņā atausa, kā mēs jaunībā datorus viens pie otra stiepām un spēlēs spēlējām caur LPT vadu, vēlāk caur Com 😁. Bet tā stiepšana gan bij, kā bij... ipaši jau tos 14 collīgos CRT monitorus 🙄.

mēs ar 10mbit hubiem vālējām. senčiem prasīja, lai aizved. sākumos vel CS bija 2d, tad jau 1.6 versija bija kosmoss. (es no 30 gadu paaudzes)

kad pirmie WOW ar parādījās, tad vispār čurājām turpat uz grīdas.

Labots - AlCohol
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Stasss

Atceros kad skolotājs datorklasē saslēdza datorus "tīklā" un varēja uzspēlēt, bija Wow 😀

Tīkla karte tolaik skaitījās kruta lieta 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

Mums bij viena klase ar krievu 'bekām' tīklā, varēja pēc stundām (vai stundu laikā tie kas pirmie izpildīja matemātikas uzdevumus) spēlēt 'boulder dash', 'lode runner' vai 'Prince of Persia'. Nu vai Beisikā kautko uzprogrammēt 😂

Bet ja uzvedās par skaļu, tad skolotāja norāva lielo rubiļņiku pie sienas un visa datorklase atslēdzās 😂

 

pRPswptnWCQ16nXE

images?q=tbn:ANd9GcT3yx8L3GDuq_a7qD0m2jY

 

Skatos eBeyā to brīnumu netrūkst, varbūt jānopērk un jāpamēģina dabūt kādu spēli.

 

https://www.ebay.co.uk/itm/166249975739

 

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...