Jump to content

Ko labu spēlējam?


camel
 Share

Recommended Posts

Tikko Little Nightmares 2 trešo reizi izgāju. Super skaista spēle, iesaku gan pirmo gan otro daļu! Stray arī ļoti patika, feina spēle ko atpūšoties pēc darba uzspēlēt. The Last of Us 2 mans favorīts pagaidām💔. Nesen atnāca pasūtītais SteamDeck, tad nu esmu iesācis The Witcher 3. Jā, tikai tagad 2022 pie manis ir nonācis Witcher :) Cyberpunk vienu reizi izgāju, bija interesanta bet nedomāju vēlreiz spēlēt. RDR 2 esmu apmēram līdz pusei ticis un pametu laika trūkuma dēļ, vajadzētu kaut kad pabeigt viņu. Metro Exodus ar man patika, smuka spēle.

Link to comment
Share on other sites

Pēdējā laikā spelēju CarX Drift racing. Bračka uzsēdināja, maucam kopā un sacenšamies. Tad protams GTA V online un NHL22. Gribās jau uzspēlēt kaut kādu The witcher 3 vai God of war, bet nav tik daudz laika lai iedziļinātos tajās spēlēs. Vakaros ar bērnu uzspēlējam arī kopā It takes two un Uno. Tā kā nekad nebiju iemācījies šahu spelēt, tad arī vakaros kopā ar bērnu maucam Chess pleisi un abi mācāmies.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nu ko, geimeri, jūs jau gaidat Hogwarts Legacy? Paņēmu Steamā deluxe edition, kas nozīmē ka 7.februārī varēs sākt spēlēt 🎉 nevaru vien sagaidīt!

Link to comment
Share on other sites

Kauns atzīties, bet aizrāvos ar Sniper 3D telefonā. Nu ir man tuvas tā snaiperu lietas, patīk arī reālajā dzīvē ar reālu ieroci pa mērķi uzšaut kilometrā :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Un tomēr māsasmeitām bija visnotaļ interesanti spēlēt cirku kādā reizē, kad biju aizbraucis ciemos. Interesantākā daļa - tas cirks bija uz t-krekla, kas bija man mugurā (dizains un lauciņu skaits cits, bet noteikumi tie paši). Nebija viegli visu spēli mierīgi nogulēt.

 

Mājās reizēm uzgeimojam Uno, Carcassone, Ice Cool. Vajadzētu kaut kad pabeigt taisīt Finger Hockey, to arī varētu šad tad uzgeimot.

Labots - binary
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

bļin kā es varēju aizmirst pieminēt pašus pirmos call of duty, kā arī medal of honor.. tur ir tāda noskaņa... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ir kāds spēlējis Red Dead Redemption Online? Vai būtu vērts mēģināt, cik esmu dzirdējis nav gana labs.

Labots - camel
Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , camel teica:

Ir kāds spēlējis Red Dead Redemption Online? Vai būtu vērts mēģināt, cik esmu dzirdējis nav gana labs.

Tagad kā reiz Steamā Rockstar atlaides un RDR online pa 10eur var ieķert 👍

p.s. Cirku ar bērnībā spēlēju, super spēle un atmiņas. Nekā cita jau tolaik ko spēlēt nebija, vēl dambrete tik. :)

Labots - aiko99
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Grūti teikt, vai ir vērts.

Laiku tur ieguldīt var daudz, bet lai nebūtu mega "graindošana", tad, visticamāk, būs jāiegulda papildus naudu.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Uzliku Call of Duty Advanced Warfare. 

Laiks izbaudīt!

We come into this world with our eyes closed. And most of us choose to live our whole lives that way.

 

 

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
30.11.2022. , 08:48, BoratsLV teica:

NHL22

Savulaik cītīgi spēlēju NHL12. Zinot EA politiku, droši vien nekas tur nav mainījies.

Link to comment
Share on other sites

Mafia II Definitive Edition. Yup, leģenda, izbaudīju uz 2K rezolūcijā (vairāk nevelk monitors).

Absolūta sentimenta un atmiņu dzīts, uzinstalēju Warcraft II Battle.net Edition, un nedēļas laikā izskrēju cauri Tides of Darkness human kampaņai.

Tagad laiks beyond the dark portal.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Es sonedel saku apgut GTA ONLINE un secinaju ka ļoti sarežģīti, lai kautkadas misijas tur varētu pildīt vajag draugus un īpašumus, garāžas u.t.t. Pagaidām arī esmu iestrēdzis uz to ka ir 1 ļimaks ko iedeva pati spēles nopirkšana steam, vajag otru lai nopirktu zemudeni Kosatku, lai var kautkādu ienesīgu misiju pildīt Cayo Perico. Bet nu tur viss ir tik sarežgīti, biju kautkādu citu misiju tur sācis bet tā ari neizgāju. Gribēju 10 gadīgam džekam iemācīt gta, a beigās pats nevelku 😁

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , maiss teica:

secinaju ka ļoti sarežģīti

yep, tā viņš ir, reizēm dzīve spēles ir pārāk sarežģīta, visādus dark souls, elden rings arī nespēlēju, tāds gtao ir tā taisīts, lai nebūtu viegli un uzreiz tiktu pie tiem miļjoniem, jāmeklē internetā pamācības

Link to comment
Share on other sites

Es vienīgais, kas Hunt Showdon spēlē? Priekš FPS ļoti mērens temps un man patīk, ka jādomā nestandarta risinājumi, lai ātri neatstieptu kājas.

Link to comment
Share on other sites

17.02.2023. , 14:50, M@R$$ teica:

Mafia II Definitive Edition. Yup, leģenda, izbaudīju uz 2K rezolūcijā (vairāk nevelk monitors).

Absolūta sentimenta un atmiņu dzīts, uzinstalēju Warcraft II Battle.net Edition, un nedēļas laikā izskrēju cauri Tides of Darkness human kampaņai.

Tagad laiks beyond the dark portal.

Kādas reāli dzīvē prasības,uz laptopa ies?Pašlaik mazliet uzspēlēju Witcher 3 uz ultra 4k

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , jaciks teica:

uz laptopa ies?

Nav tā, ka tie laptopi ir dikti dažādi?

Ja var kaut nedaudz ticēt https://store.steampowered.com/app/1030830/Mafia_II_Definitive_Edition/ "recommended system requirements", tad pat 5+ gadus vecs laptops varētu pavilkt (nu ne gluži par €250 pirkts, protams)… Bet nu, kā saka, "grāmatu lasījis neesmu".

Labots - binary
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

17.02.2023. , 14:50, M@R$$ teica:

izbaudīju uz 2K rezolūcijā

Rezolūcija - dokuments, kurā atspoguļoti (apspriedes, sanāksmes, konferences u. tml.) lēmumi, atzinumi, secinājumi, ieteikumi.

Izšķirtspēja - apraksta pikseļu skaitu, attēliem, monitoriem u.c. Standarta monitoru izšķirtspējas 720p, 1080p, 1440p u.t.t.

  • Patīk 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , jaciks teica:

Kādas reāli dzīvē prasības,uz laptopa ies?Pašlaik mazliet uzspēlēju Witcher 3 uz ultra 4k

 

Ja Witchers 3 iet uz 4K, es domāju Mafia 2 ies bez aizķeres uz max.

Pirms 18 minūtēm , Müller teica:

Rezolūcija - dokuments, kurā atspoguļoti (apspriedes, sanāksmes, konferences u. tml.) lēmumi, atzinumi, secinājumi, ieteikumi.

Izšķirtspēja - apraksta pikseļu skaitu, attēliem, monitoriem u.c. Standarta monitoru izšķirtspējas 720p, 1080p, 1440p u.t.t.

Bet tu saprati. Tāka atslābsti 😛

Link to comment
Share on other sites

Es pēdējā laikā maucu Hell let loose. Online FPS WW2 tematikā. Bet tas nav nekāds COD vai Battlefield stila. Faktiski velk uz sim. Nav nekādu dzīvību, faktiski viens šāviens un esi gar zemi. Tā kā nekāds Rembo nesanāks. + ļoti svarīga vēl stratēģija. Dažādi personāži, inženieri, mediķi, strēlnieki, snaiperi, izlūki, ložmetēji, tankisti, utt.  Kartes milzīgas un tajās leģendāras cīņu vietas.

 

Link to comment
Share on other sites

On 2/20/2023 at 9:57 AM, Destructo said:

Es vienīgais, kas Hunt Showdon spēlē? Priekš FPS ļoti mērens temps un man patīk, ka jādomā nestandarta risinājumi, lai ātri neatstieptu kājas.

Es arī reizi pa reizei, bet sen nav sanācis. 

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Sena, matemātiska, bet labi prātu trenē.

Unknown.jpeg

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Diablo 4 beta.
Sanāca te brīvdienās padzenāt šīs leģendas beta versiju.
No ko lai saka, dažas lietas kas palika atmiņā.
1. Mans I7 4790k ar 32GB ir pa vāju. RAMu šis pasākums rij vienkārši kosmiskos apjomos, un bij brīži, kad RAMs bij praktiski pilns.
2. Winduli 10 prasa ar patču 1909. Un uz augšu. Manu LTSC izbrāķēja, nācās upgreidoties uz 22W2. Labā ziņa, viss pārējais (progzas, gamži un settingi) palika. Fuuuuu.
3. Demo ~80GB. Nepārklausījāties, spēles demo sver 80GB. Es, nepadomādams par datu pārraides ātrumu, uzmetu uz sava vecā WD blacka, un nožēloju. Cietnis nespēj tikt līdzi.
4. Bezgala drūmi... un skaisti. 2560*1440 visi efekti pa max.
5. Atsitu visus līdz ~16līmenim (jā, varēja vēl, bet, tiekšu atklāti, apnika).
6. Vai es maksāšu 70eiro par lētāko spēles versiju? Nu ļoti šaubos.
 
Labots - M@R$$
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...