Jump to content

Labākā truba cenā līdz 400-500 eur


ivo
 Share

Recommended Posts

M@R$$
Pirms 12 minūtēm , jacobs teica:

Lai nu, savās mājās es neko nebloķēju. Ne WiFi, ne PC, ne tlf.

Hehe, ja es dzīvotu mājā nekurienes vidū, tad arī neiespringtu uz Wifi parolēm, bet devene rajonā prasa savas pūles.

PC gan stāv bez paroles, baigi nesaskatu vajadzību.

Un mobzis arī iet bez identifikācijas, tāpat visām finanšu lietām priekšā stāv SmartID...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , M@R$$ teica:

tad arī neiespringtu uz Wifi parolēm

WIFI parole obligāta pēc ES likuma. :)

Nezinu precīzāk, šo man pateica rūtera tirgotājs, kad konsultējos par WIFI paroļu uzstādīšanu... Tā tas varētu būt

Spečuki lai pakomentē

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ir Xiaomi Redmi Note 7. Gan pirkstu nospiedumi (rādītājpirksti gan neder), gan sejas atpazīšana strādā bez atteikumiem, kas gan dara mazliet bažīgu - ja nu tas darbojas ar jebkuru seju un pirkstiem. Telefonam 5 gadi, bet vizuāli kā jauns, jo runāšanai ir cits - podziņnieks. Šitais ir dēļ tām dažām lietām, bez kurām mūsdienās vairs īsti nevar iekļauties sabiedrībā. Un arī dēļ ērtībām, piemēram, iespējai dokumentēt darba gaitu. Arī kamera ir pat ļoti OK. Kolēģi ar salīdzinoši daudz dārgākiem "flagmaņiem" uz lūgumu nofotografēt to vai citu iekārtu vai devēju, tā, lai var saskatīt smalkā drukā attēlotos parametrus, nereti sūta tādas miglu bildes, kur neko nevar salasīt un nākas prasīt, kāda māarutka pēc vajadzīgs tik dārgs telefons, ja ar lēto sanāk labāk.  Līdz ar to esošais aparāts pilnībā apmierina un nebija doma to mainīt, līdz brīdim, kad pirms dažām dienām pamanīju, ka ir pacēlies aizmugurējais vāks. Uzpūtusies baterija. Sanāca dusmas - un tagad šitā "efektīvo" stulbuma dēļ, ka lielākajai daļai ierīču ir iebūvēti, nenomaināmi akumulatori, tagad nāksies izmest pilnībā funkcionējošu, labu telefonu, apmeklēt šo topiku un pirkt jaunu rotaļlietu, kas apniks jau pēc pirmajām 10 minūtēm. Bet, pabakstot internātu, noskaidrojās, ka tās "nenomaināmās" baterijas nemaz tik nenomaināmas nav. Pilna jūtūbe, kā to izdarīt. Grūtāko darbu jau pati baterija paveikusi - nebūs jāpūlas atlīmēt un atknibināt aizmugurējo vāku. Atliek apskatos atrast par kurām "oriģinālajām" baterijām ir vislabākās atsauksmes un, šķiet, problēma būs atrisināta iekļaujoties visnotaļ niecīgā budžetā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Zin...
Pirms 26 minūtēm , vvv teica:

Tev jauns telefons... Vai nevarētu būt tā, ka jaunākajos telefonu modeļos šis atrisināts?

Nē uz 7 Pro pikseļa tāpat ar netīriem vai slapjiem pirkstiem gljukos, bet nu var tak arī iestatīt sejas atpazīšanu.

 

Ar to sejas atpazīšanu gan ir kā ir, man uz 40pro Huawei bija advanceta atpazīšana kā Apple FaceID

 

Tad nu pa nakti biju atlūzis ar telefonu blakus spilvenam. Veiksmīgi guļot pa nakti atbloķēju ar to faceID un Messenger grupas čatā nosūtīju garu un skaļu krācienu 👍

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Vismaz mani kaitina telefona atbloķēšanās pēc sejas - man tieši bloķēšanās ekrānā (paštaisītā ar  "Lockscreen Widget and draver" aplikāciju) ir mani interesējošas svarīgās lietas. Kaitina, ja tā vietā lai redzētu bloķēšanās ekrānu vai always on ekrānu(OLED ir laba lieta), tālrunis atbloķējas.

 

Tā ka es sejas atpazīšanu slēdzu ārā. Pirksta nospiedums gan darbojas labi un ir ieslēgts :) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 29 minūtēm , rubb teica:

Kaitina, ja tā vietā lai redzētu bloķēšanās ekrānu vai always on ekrānu(OLED ir laba lieta), tālrunis atbloķējas.

Takš jobtvai, ābols nebloķē ar FaceID vaļā, kamēr tu viņam neliec to darīt, kaut vai nosvaipojot ekrānu.

Gribi teikt ka Androids bloķē vaļā tikai ībli parādot?😄 Nu ja tā, tad loģiski ka kaitina un nekam neder.

Link to comment
Share on other sites

osscar

šķiet tur var iestatīt - kad paceļ  telefonu no galda  - uzreiz atbloķē ar seju.. vai atstāt opciju - ka katru reizi - jāpamodina 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Stasss said:

Takš jobtvai, ābols nebloķē ar FaceID vaļā, kamēr tu viņam neliec to darīt, kaut vai nosvaipojot ekrānu.

Gribi teikt ka Androids bloķē vaļā tikai ībli parādot?😄 Nu ja tā, tad loģiski ka kaitina un nekam neder.

Vai es savā tekstā minēju ābolu? Kāpēc to tik sāpīgi uztver? :)

Ja gribi lai paslavēju ābolu, tā objektīvi. Jā, ābolas FaceID ir viena no labākajām. Cik zinu tā ir vienīgā tālruņos esošā sejas atpazīšanas sistēma, kuru nevar apmānīt - IR, sejas 3d modelis utt.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
pirms 1 stundas , M@R$$ teica:

PC gan stāv bez paroles, baigi nesaskatu vajadzību.

 

Ja tas ir mājas PC, kurš netiek nēsāts apkārt, tad ar nebloķēju. Bet ja tas ir laptops vai telefons, kuru var nejauši kautkur aizmirst, tad nu nav lielākā laime ka kādam nejaiši būs pieeja visiem google kontiem utt

Kautvai boot forumā varēs rakstīt nejaukus komentus 😂

Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 27 minūtēm , rubb teica:

Vai es savā tekstā minēju ābolu? Kāpēc to tik sāpīgi uztver? :)

Ja gribi lai paslavēju ābolu, tā objektīvi. Jā, ābolas FaceID ir viena no labākajām.

Sorry, izlaidu vārdu - "vismaz ābolam"😄

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Zin...
Pirms 52 minūtēm , Stasss teica:

Gribi teikt ka Androids bloķē vaļā tikai ībli parādot?😄 Nu ja tā, tad loģiski ka kaitina un nekam neder.

To var uzlikt vai nu kad nospiež power podziņu vai arī telefonu paceļ no galda. Tad nu arī, mašīnā braucot, tas Huawei man atradās starp kājām vai blakus glaazju turētājā un pie kādas bedres priecīgs pamostas, mani ierauga un lepni parāda atslēgtu ekrānu. Tāda ziņā tā sistēma strādāja nevainojami, precīzs analogs Apple face ID ar visu sejas skeneri.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Athlons
14.04.2024. , 16:12, mafijs teica:

Nevainojami ??  Nu nu !  Nolasa vienu reizi no piecām ! Tāda pieredze lūk ar Xperia!

Xperias ir dažādas... pirms Xaiomi bija Xperia XA2 ar klasisko pirksta nolasītāju aizmugurē... "ieprogrammētais pirksts" strādāja normāli apmēram divus mēnešus, pēc tam sāka nolasīties arvien retāk... kad pārprogrammmē, tad atkal uz pāris mēnešiem...

ne Xaiomi optiskajam ne tagadējam Xperias 10 V tādu problēmu nenovēroju...

piekritīšu gan, ka lasītājs uz ieslēgšanas pogas nav īsti vietā... man gan ir savi iemesli... :D

it kā ērti: ar vienu pirksta piespiedienu, gan pamodini telefonu, gan atbloķē... tikai... man ne vienmēr vajag atbloķēt...

speciāli pārprogrammēju uz citu (neērtāku) pirkstu, lai varētu vienkārši pamodināt un paskatīties, vai spams nav iebiris... :D

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Zin...

Onlyfans sarakstes ka nepaspruuk? 😄

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

binary
pirms 10 stundām , Athlons teica:

piekritīšu gan, ka lasītājs uz ieslēgšanas pogas nav īsti vietā... man gan ir savi iemesli... :D

it kā ērti: ar vienu pirksta piespiedienu, gan pamodini telefonu, gan atbloķē... tikai... man ne vienmēr vajag atbloķēt...

Par tām pogām - ja telefonus maina tad, kad tie fiziski vairs nav lietojami, nevis "morāli noveco", tad ir vērts tās nelietot.

 

Man diviem telefoniem (Google Nexus One un Xiaomi Redmi Note 5) ieslēgšanas pogas izbeidzās. Abos gadījumos sagooglēju, ka neesmu ne tuvu vienīgais, kam tā noticis. Pirmajā gadījumā šleife lūzt, otrajā pat nezinu, kas tieši tur "saiet uz īso" (telefons uzskata, ka power poga visu laiku piespiesta, un aiziet nepārtrauktā rebootā ik pēc 10sec). Kā pirmais smartphons bija HTC Touch Cruise, tam ik pēc gada-diviem bija jāmaina to apakšējo rimbuli (risinājums interesants, gredzens griezās, pa vidu poga, gredzenam katrā pusē arī poga, bet … ar ilgmūžību problēmas).

 

Jebkura fiziska poga/slēdzis/whatever tajos telefonos pāris gadu laikā var "izbeigties". Ekrāns tik ātri "nenodilst". Turklāt diezgan ātri pierod pie tā telefona ieslēgšanas/izslēgšanas ar ekrāna palīdzību, pēc tam grūti pārslēgties uz pogas spiešanu. Kā to dara - tas jau katram telefonam realizējams citādāk. Xiaomi varēja pamodināt ar "double tap", pixeli - ar "single tap" (vai ar pieskaršanos aizmugurējam pirksta nospieduma sensoram). Xiaomi varēja aizmidzināt, paturot "home" pogu pāris sekundes. Pixelim (ar stock launcheri) neesmu atradis, kā aizmidzināt bez power pogas.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
pirms 1 stundas , binary teica:

"morāli noveco"

Piekrītu, pats jau 4 gadus lietoju Samsung a21s - funkciju pilda.

Link to comment
Share on other sites

Stasss
15.04.2024. , 13:46, Zin... teica:

vai arī telefonu paceļ no galda

Tad jau šis  ir diezgan nejēdzīgi, jo pat mašīnā uz paneļa nevari uzkarināt telefonu, vislaik reaģēs.

Link to comment
Share on other sites

Racer
15.04.2024. , 13:42, Zin... teica:

Ar to sejas atpazīšanu gan ir kā ir, man

Vienkārši no piektdienas ~6 vakarā līdz pirmdienas pusdienslaikam neizmanto šo fīču un būsi pārsteigts - strādās! :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Redz... vai nu Telefons ir tavām vajadzībā vai Tu kalpo telefonam. Nekā personīga 😉.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

mafijs

Tā, vēl mazliet par pirkstu nospiedumu lasīšanu ar Xperia sānu šauro lasītāju.

Strādā normāli, BET tikai tad, ja nav uzlikts vāciņš. Ja uzliek - nekas tur nedarbojas, jo vienkārši normāla veča pirksti nelien tajā šaurajā peļu pīzdā !

Kurš izdomāja likt sānos to lasītāju - jākastrē ar trulu sipri, lai tādi nevairojas !

Efektīvie, mļin...

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

kaads

ja vāciņš tāds, nav problēmu, izgriezums der pat kārtīgam kājas īkšķim 

 

image.png.17a58311e577c4bfef62bd3f2d30022e.png

Link to comment
Share on other sites

mafijs

Tieši tāds. Nevelna neder ! Tas izgriezums kādiem bābiešu pirkstiem tik der.

 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nelieto nekādus maciņus un tad izgriezums būs perfekts 😂

Uzliekot tos keisus, tak telefons paliek būtiski lielāks/resnāks.

Link to comment
Share on other sites

binary

Nu es nesen nomainīju telefonu, jo vecajam ekrāns jau par daudz sašķīda. Bija doma lietot bez keisa, bet tad padomāju - pēdējā laikā kaut kā pārāk bieži telefonam ir tendence nokrist, drošāk tomēr būs ar keisu un pat vēl ar aizsargstiklu :D

 

Ar keisu ne tikai lielāks un resnāks, bet pixel gadījumā tomēr ērtāk turēt - pats telefons diezgan slidīgs, keiss "gumijots".

Link to comment
Share on other sites

kaads
Pirms 32 minūtēm , mafijs teica:

Tieši tāds. Nevelna neder ! Tas izgriezums kādiem bābiešu pirkstiem tik der.

uzliec keisu un tad pievieno pirkstu vai pirkstus.  Ko tajā brīdī noskanēs  to arī turpmāk nolasīs 🤷‍♀️

Link to comment
Share on other sites

mafijs

Tā jau tika arī darīts, bet pat ieskanēt nospiedumus ar to apvalku ir ļoti problemātiski. Neredz, nav, noņemt pirkstu peilieciet vēlreiz lai nosez visu sensoru , tādā garā.

20x bakstīt lai noskanētu vienu reizi, nu zin, tas ir par traku.

Samsungam bija aizmugurē, tādu problēmu nebija.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
1 stundu atpakaļ, binary teica:

Ar keisu ne tikai lielāks un resnāks, bet pixel gadījumā tomēr ērtāk turēt - pats telefons diezgan slidīgs, keiss "gumijots".

Nez es lietoju Pikseli. Bij kautkāds caurspīdīgs gumijots keiss, kas nāca līdzi (vai arī bij bonusā), lietoju kādu laiku. Vienīgais labums laikam bij ka varēja kādu piečuku aizbāzt aiz viņa, vai arī lapiņu ar darba durvju kodiem.

Kautkad noņēmu, un izrādās tas telefons var būt daudz mazāks un ērtāks 😂 Lietoju bez kādus 2 gadus laikam. Neko neesu sasitis.

Link to comment
Share on other sites

Zin...
1 stundu atpakaļ, binary teica:

Bija doma lietot bez keisa

Pēdējais cilvēks, kam varētu ienākt prātā tāda doma 😄

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Nu jau kādus 2 gadus - HUAWEI P40 Lite ar sānu lasītāju, nekāda keisa nav, tikai aizsargstikliņš, kurš nu jau ir nedaudz saskrāpēts vienā malā. Ir kritis, nekas vispār nav slikts noticis.

Link to comment
Share on other sites

binary

Tam pikselim keisu un stikliņu pirku amazonā, sanāca kaut kādi €50 (oriģinālais gumijotais keiss, kaut kāds "kreisais" stikliņu komplekts). Piegādes izmaksas ap €10, līdz bezmaksas piegādei kā reiz pietrūka ap €10. Piemeklēju kaut kādu lētā gala 10W bezvadu lādētāju - Anker 315, tobrīd maksāja zem €12.

It kā stulbi - biju nobriedis ņemt "Google Pixel Stand (2nd gen)", kurš ir daudz jaudīgāks, it kā komplektā vēl 30W "parastais" lādētājs (mājās nekā tml nav, ir "tupie" 5V lādētāji 0.75A, 1.5A un 2A), bet tobrīd amazonā nebija pieejams.
No otras puses ir OK - dabūju "bezmaksas" bezvadu lādētāju, ar kuru principā pat pietiek ikdienas lietošanai :D

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
17.04.2024. , 23:01, Jurkins teica:

Redz... vai nu Telefons ir tavām vajadzībā vai Tu kalpo telefonam. Nekā personīga 😉.

Dažreiz aizdomājos, ka kalpoju telefonam.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...