Jump to content

Iesakiet benzīna motorzāģi līdz 300 euro


Sleepy
 Share

Recommended Posts

Pirms 2 minūtēm , ivo teica:

254 bija leģendārs aparāts ;)

veljoprojām ir. mežinieki izgriež cik tur tos kubus un var "norakstīt" viņu, kaut realitātē vel notirgo vai pašu saimniecībā dudina tālāk.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , AlCohol teica:

ginalinas ginalas.lv paskaties, būs lētāk, ja vēlies pārkāpt budžetu, nedaudz.

Paldies par linku.Bet cenas jau vienādas kā citur🙄

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Sleepy teica:

Paldies par linku.Bet cenas jau vienādas kā citur🙄

drošvien msrp tur liek, jo mazumtirgotāji no turienes iepērk. cik nu zināms, tad tas arī ir tiešais kantoris Latvijā. pašam jau bija iespēja iegādāties bez uzcenojuma, tas pats 251 štils sanāca ap 280 Latvijas naudiņām tajos laikos.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AlCohol teica:

drošvien msrp tur liek, jo mazumtirgotāji no turienes iepērk. cik nu zināms, tad tas arī ir tiešais kantoris Latvijā. pašam jau bija iespēja iegādāties bez uzcenojuma, tas pats 251 štils sanāca ap 280 Latvijas naudiņām tajos laikos.

nu es skatos to MS180 249 EURO.Tādas cenas ir visos veikalos

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Sleepy teica:

nu es skatos to MS180 249 EURO.Tādas cenas ir visos veikalos

es nepirktu. savilktu jostu un uz roltoniem pasēdētu, bet paņemtu jēdzīgāku. :D iet ta viņš ies, bet cik ilgi un kādu slodzi noturēs. //ex ķīniešu lietotājs, kurš vēlāk pārmaksājis par kvalitāti.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , AlCohol teica:

254 bija leģendārs aparāts

Jā. Un tas Talsu čoms viņiem pat kloķenes restaurē,jo oriģinālo nav. Un ļauži par to maksā, jo ir vērts.

Man arī tāds apparāts vēl rūc.. ar itāļu virzuli.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

NēNē😀 Kā jau minēju augšā izvēle ir ms180 vai gs411.Mums ģimēnē jau ir motorzāģis Husqvarna 450.Es tāds otrais numurs zarus graizīt

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Sleepy teica:

NēNē😀 Kā jau minēju augšā izvēle ir ms180 vai gs411.Mums ģimēnē jau ir motorzāģis Husqvarna 450.Es tāds otrais numurs zarus graizīt

zarus šņikāt paņem makitas aķeni, ķēdi ar nebūs jātrin, kad naglā ierauj.

Pirms 4 minūtēm , inteens teica:

Jā. Un tas Talsu čoms viņiem pat kloķenes restaurē,jo oriģinālo nav. Un ļauži par to maksā, jo ir vērts.

Man arī tāds apparāts vēl rūc.. ar itāļu virzuli.

ir vērtības uz kurām ir vērts specializēties.

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , AlCohol teica:

zarus šņikāt paņem makitas aķeni, ķēdi ar nebūs jātrin, kad naglā ierauj.

ir vērtības uz kurām ir vērts specializēties.

tu man vel šito iesaki paņemt :D VEICIS.LV :D  kaut ko tādu pirmo reizi redzu:D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Insekc teica:

Tādu vērts tikai tad, ja attiecīgie akumulatori jau (ar citiem verķiem) jau stāv plauktā, jeb ir padomā tādus drīzumā iepirkt. Mežā ar vienu aķīti neiesi...

bet cilvēks vēlas savus vecos rožu krūmus apgriezt un ar veco ābeli atzarot, kura tikusi nogāzta ar 450. husi.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tak aizej uz tuvāko veici un paņem pirmo, ko ieraugi, lētie tāpat it plus mīnus visi vienādi, savādāk tūlīt te 100 lapas panesīsies :D

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Sleepy teica:

:D

Nē vel neesmu gatavs akumulatoriem

nu esi ieciklējies uz to ķīniešu štilu. :D pērc vien nost un pēc dažiem gadiem atceries aiziet uz roltonu dietētas un pameklēt to pašu 251. :D teikšu kā ir, ideāls mazam rančo viņš ir.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , AlCohol teica:

bet cilvēks vēlas savus vecos rožu krūmus apgriezt un ar veco ābeli atzarot, kura tikusi nogāzta ar 450. husi.

Nu beidz beidz nav tā

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , rubb teica:

Ja jāatbild uz sākumā uzdoto jautājumu, tad Oleo-Mac. Pilnīgi adekvāti aparāti par atbilstošu cenu. Tieši kā vajag priekš mājām.

Mazāk klausies fanātiķus, citādāk tūlīt ieteiks, ka sākumā jāiegādājas gateris un jānolīgst brigāde kas vajadzīgos darbus veic :D

modelis? 200eur ķīnietis vai 500< jau nopietnāks?

Just now, Sleepy teica:

Nu beidz beidz nav tā

tak sieva jau otro gadu dīda, ka tā līkā ābele jānogāž.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , rubb teica:

Ja jāatbild uz sākumā uzdoto jautājumu, tad Oleo-Mac. Pilnīgi adekvāti aparāti par atbilstošu cenu. Tieši kā vajag priekš mājām.

Mazāk klausies fanātiķus, citādāk tūlīt ieteiks, ka sākumā jāiegādājas gateris un jānolīgst brigāde kas vajadzīgos darbus veic :D

nu ja pēc paramētriem salīdzina tad viennozīmīgi gs411 ir labāks 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Protams, protams. Ja prasa līdz 300, tad noteikti jāpiedāvā 500EUR. Savādāk jau nevar.

 

Man Oleo-mac GS 440 kalpoja godam vairākus gadus. Varēju divām mājām i malku sagādāt, i kokus dārzā apzāģēt. Detaļas vēl nebija nepieciešamas, bet arī tās varēja dabūt. Sliedes/ķēdes arī varēja dabūt jebkurā lauku tankštellē.

2 minutes ago, Sleepy said:

nu ja pēc paramētriem salīdzina tad viennozīmīgi gs411 ir labāks 

Jauda ir laba štelle. Labāk lai 1.9, nevis 1.4kw. Īpaši gadījumā, ja tomēr vajadzēs garāku sliedi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Piemērs. Kad pirms pāris gadiem stutēju dārza māju, nelaiķa krusttēvs atteicās ar savu lepno Fiskar fuksi piezāģēt šīferi un prasīja, tev nav kāds lētais zāģis?

Protams, ka bija, par 10 e vietējā bodē pirktais ķīniets, kas vizuāli ļoti atgādina dārgo brāli. Sazāģējām visu, arī pēc tam pa sarūsējušām naglām, bet ceļš ir, un zobi asi kā bija, kad nopirku :D

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , rubb teica:

Protams, protams. Ja prasa līdz 300, tad noteikti jāpiedāvā 500EUR. Savādāk jau nevar.

 

Man Oleo-mac GS 440 kalpoja godam vairākus gadus. Varēju divām mājām i malku sagādāt, i kokus dārzā apzāģēt. Detaļas vēl nebija nepieciešamas, bet arī tās varēja dabūt. Sliedes/ķēdes arī varēja dabūt jebkurā lauku tankštellē.

Jauda ir laba štelle. Labāk lai 1.9, nevis 1.4kw. Īpaši gadījumā, ja tomēr vajadzēs garāku sliedi.

man jau arī bija kaut kāds zāģis no k-rautas, kurš ap 30 kubiem sazāģēja. pēc tam varēju mērkaķdeju ap viņu dancot, bet pielaist vairs nesanāca. tika iepirkts štils, nu vairs 12 gadus nevajag to mērkaķdeju taisīt. kā rauj, tā ir. lielākā problēma benazīnu un eļļu pieliet. :)

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

Labi sen Latvijā pieejama tāda lieta, kā fleksis. Fiskarzāģi arī es nedotu cūkāt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Autoram. Neklausi stāstniekus. Oleo-mac ir normāls brends. Nav "kaut kāds" no k-rauta.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

pizgeds no motorzāģiem pārgājām uz rokas rāzģiem:D

pirms 2 stundām , Sleepy teica:

 Bāc kas musdienās nav Ķīna? Manā izpratnē pac galvēnais lai tai firmai būtu parstavniecība Latvijā un servisa iespējas.A kur ražo un saniek kopā pofig vispār...

 

Pirms 2 minūtēm , rubb teica:

Autoram. Neklausi stāstniekus. Oleo-mac ir normāls brends. Nav "kaut kāds" no k-rauta.

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

es nerakstu par macu, bet par ķīniešu  izstrādājumiem, kuri grozas pie tiem 300eur :D ja vēlas ķīnieti par 300 eur, nav baigās starpības starp husi, džoni, štilu, vai maku. ja ir vēlme pēc orģinālas kvalitātes, tad ir jāpiemet šekeļus.

Link to comment
Share on other sites

Īstenībā labi uzasināts divrocis ir diezgan produktīvs verķis:smile:

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , inteens teica:

Labi sen Latvijā pieejama tāda lieta, kā fleksis

Tas prasa vai nu aķi vai štromu, tai brīdī nebija abēju :)

Ģeneratoram notrūka šņore un baigi bij jāsteidzas.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks
Pirms 14 minūtēm , inteens teica:

Īstenībā labi uzasināts divrocis ir diezgan produktīvs verķis:smile:

vārds vietā, divrocis nepievils.
Tagad ar smaidu atceros notikumu, bet toreiz tā nebija. Pie mājas vajadzēja kkadus kokus sazāģēt, kur zāģi ar ķēdi vajadzēja. Karoč izvilku no pažobeles krievu izslavēto taigu, ķēdes eļļa bija, bendžu ar eļļu svaigu uzjaucu. ~1,5h raustiju, man liekas, ka startera striķi arī norāvu, nu karoč morāle tāda, ka biju jau noguris pirms vel biju paspējis sākt strādāt. :D tagad tikai zāģi ar vadu izmantoju, un karbulis paliek karbulis. aukstumā viņš parasti ne sūda nelec, kamēr nav iesilis...  divrocim šīs problēmas nepiemīt

Labots - Vasarnieks
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, AlCohol teica:

zarus šņikāt paņem makitas aķeni, ķēdi ar nebūs jātrin, kad naglā ierauj.

Dewalt labāks būs par Makitu.

Paziņam ir, nebeidz jūsmot, arī mežinieki sakot ka labs ir.

 

Laukos vienam opim ir husis kaut kāds 4simtās sērijas, precīzi neatceros. Mazlietots, meža nav gājis, tik cik pie mājas kaut ko griezis pa kādai ābelei. gribot notirgot, ja ir intrese varu uzjautāt.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Vasarnieks teica:

vārds vietā, divrocis nepievils.
Tagad ar smaidu atceros notikumu, bet toreiz tā nebija. Pie mājas vajadzēja kkadus kokus sazāģēt, kur zāģi ar ķēdi vajadzēja. Karoč izvilku no pažobeles krievu izslavēto taigu, ķēdes eļļa bija, bendžu ar eļļu svaigu uzjaucu. ~1,5h raustiju, man liekas, ka startera striķi arī norāvu, nu karoč morāle tāda, ka biju jau noguris pirms vel biju paspējis sākt strādāt. :D tagad tikai zāģi ar vadu izmantoju, un karbulis paliek karbulis. aukstumā viņš parasti ne sūda nelec, kamēr nav iesilis...  divrocim šīs problēmas nepiemīt

družba ir bijusi saimiecībā, bet pārāk mazs vel biju, lai ko tādu paceltu. toties neatminos nevienu gadījumu, kad fāteris ziemas laikā husi neuzšķiltu, vai pašam štils nepielektu. rietumu tehnika nav pievīlusi līdz šim.

Link to comment
Share on other sites

Taiga- krievu brīnums ,tagad teiktu, lopā smags, bet 80-to beigās likās ļoti OK salīdzinot ar družbu/urālu.

Jaunu zāģi pa lēto, bija MTD, bet sen neesmu pētījis, ,kur šie nopērkami.

Link to comment
Share on other sites

Taiga, tāpat kā Družba un Ural, (pirmais ar celmu ķēdi), visi bija neizdevušās kopijas no Partner, bet nu mēs bijām priecīgi arī par to, divrocis tika aizbāzts aiz pakša :)

Visstulbākais bij zāģi nokrāsot zaļā krāsā, Husqwarn vismaz bija oranžā... Ā, laikam Urālam bāciņa ari..

Labots - aoma
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , aoma teica:

Visstulbākais bij zāģi nokrāsot zaļā krāsā

Tos gadījumā kāda militāristu rūpnīca kā blakus produktu neražoja? Tad jau par zaļo krāsu skaidrs :biggrin:.

Atceros redzējis tikai Družbu, kad vēl biju visai sīks, tēva brālis mežā strādāja un protams, arī mums malku pazāģēja.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, aoma teica:

Partner,

vo, šis man vel garāžā mētājas. :D krautas-senukai izstrādājums.

kaut gan- vecāks par štilu un veljoprojām rūc.

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , kaads teica:

Laukos vienam opim ir husis kaut kāds 4simtās sērijas, precīzi neatceros. Mazlietots, meža nav gājis, tik cik pie mājas kaut ko griezis pa kādai ābelei. gribot notirgot

 

Ražots vēl vecajos labos laikos, bet nav nodzīts. Vairāk atradies zem gultas, nekā darbā bijis.

 

Husis.jpeg

Labots - kaads
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, kaads teica:

 

Ražots vēl vecajos labos laikos, bet nav nodzīts. Vairāk atradies zem gultas, nekā darbā bijis.

 

Husis.jpeg

šis tas leģendārais, kur bez ķēdes griež? :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , AlCohol teica:
1 stundu atpakaļ, kaads teica:

 

Ražots vēl vecajos labos laikos, bet nav nodzīts. Vairāk atradies zem gultas, nekā darbā bijis.

 

Husis.jpeg

šis tas leģendārais, kur bez ķēdes griež? :D

Neticēsi, arī beņdža nav vajadzīga 😀 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...