Jump to content

Iesakiet benzīna motorzāģi līdz 300 euro


Sleepy
 Share

Recommended Posts

Iesakiet kādu motorzāģi izvēlēties piemājas dārzam mežam ? Pašlaik skatos uz Oleo-Mac GS 411(1.9kW)  vai STIHL MS 180(1,4kW) .

Link to comment
Share on other sites

  • Sleepy changed the title to Iesakiet benzīna motorzāģi līdz 300 euro

300eur stihl jau tāds ķīnietis vien būs. Pašam pāri 12 gadiem ir MS251, pa lielam tik ķēdes un sliedes mainītas. Lec arī vienmēr kā suns pie kājas. 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, AlCohol teica:

300eur stihl jau tāds ķīnietis vien būs. Pašam pāri 12 gadiem ir MS251, pa lielam tik ķēdes un sliedes mainītas. Lec arī vienmēr kā suns pie kājas. 

 

Indeed, es arī veljoprojam lietoju ~15 gadu vecas husqvarnas no pro serijas ko sencis pirka un lietoja katru gadu.

 

Bet protams viss atkarīgs cik OPs ilgi grasās lietot, ja tik nogriezt kādu vienu koku vai krūmus pazāģēt tad kam viņam tērēt 1000euro

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Husqvarna 135 ietilpinās tajā cenā, ja salīdzina ar Olu Makšiem, husqvarnai ir mazākas vibrācijas, pieticīgākās prasības pret motoreļļu (Oleo-Mac rekomendē dārgo sintētiku), turklāt rezerves daļas atrodamas katrā miestā. STHL MS 180 savukārt domāts vairāk dārza darbiem, husqvarna 135 ir jaudīgāks un universālāks aparāts. Ķīnieši gan ir visi minētie aparāti, Eiropā montē pamatā tikai profesionālos zāģus. Laukos lietoju gan Husqvarnu, gan Oleo-Mac zāģus, abi labi, bet husene ir mazāk cimperlīga un ērtāka ar mazāk vibrācijām.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Mielestapa teica:

Husqvarna 135 ietilpinās tajā cenā, ja salīdzina ar Olu Makšiem, husqvarnai ir mazākas vibrācijas, pieticīgākās prasības pret motoreļļu (Oleo-Mac rekomendē dārgo sintētiku), turklāt rezerves daļas atrodamas katrā miestā. STHL MS 180 savukārt domāts vairāk dārza darbiem, husqvarna 135 ir jaudīgāks un universālāks aparāts. Ķīnieši gan ir visi minētie aparāti, Eiropā montē pamatā tikai profesionālos zāģus. Laukos lietoju gan Husqvarnu, gan Oleo-Mac zāģus, abi labi, bet husene ir mazāk cimperlīga un ērtāka ar mazāk vibrācijām.

Bija radiniekam Husqvarna 135 kaut kā man nepatika pirmkāt svars otkārts dzinēja padons ir no plastmasas kloķenes gulti diezgan ātri izdauza to plastmasas padonu.Lai nomainītu guļtņus uz kloķenes jamaina viss korpus

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Laxe teica:

Bet protams viss atkarīgs cik OPs ilgi grasās lietot, ja tik nogriezt kādu vienu koku vai krūmus pazāģēt tad kam viņam tērēt 1000euro

Problēma sākas ar to, ka vajag zāģēt, a tas lētais nelec, lai vai kā raustītu. Pašam citreiz gadu nostāvējis un pēc minūtes rūc. 

Link to comment
Share on other sites

Ar tādu budžetu es pameklētu kādā servisā, pa tiešo no meistara rokām, atjaunotu Husi vai Stihl. Lielākā daļa meistaru uzpērk nokautus profesionālos zāģus, saliek jaunas iekšas un tirgo ar garantiju. Ar tādu piemājas mežā tavam mūžam pietiks un bēdu nezināsi, atšķirībā no lētučiem.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ridao teica:

Ar tādu budžetu es pameklētu kādā servisā, pa tiešo no meistara rokām, atjaunotu Husi vai Stihl. Lielākā daļa meistaru uzpērk nokautus profesionālos zāģus, saliek jaunas iekšas un tirgo ar garantiju. Ar tādu piemājas mežā tavam mūžam pietiks un bēdu nezināsi, atšķirībā no lētučiem.

kur lai tādus atrod? garantija tur būs viena nedēļa?esmu skeptisks par tādu ideju.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Arnis2002 teica:

katra lieta maksā to ko viņa maksā!

nešaubos!

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Sleepy teica:

kur lai tādus atrod?

pagooglē sev tuvākos meža un dārza tehnikas servisus, pabraukā un apjautājies. garantija nedēļu, bet nu normāliem modeļiem arī detaļas vienmēr būs, ja nu kas nojuks.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , AlCohol teica:

pagooglē sev tuvākos meža un dārza tehnikas servisus, pabraukā un apjautājies. garantija nedēļu, bet nu normāliem modeļiem arī detaļas vienmēr būs, ja nu kas nojuks.

da nē.. tad jau var arī no lombarda pirkt ar 14 dienu garantiju STIHL MS 180 – Banknote interneta veikals zāģis2021 gada

Link to comment
Share on other sites

+

Čomaks no Talsiem

tel 29140900, es no viņa šovasar krūmnieku pirku. PĀRDEVĒJS AR LABU REPUTĀCIJU!

Viņam arī serviss, veicis,ja kas.

Labots - inteens
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Sleepy teica:

da nē.. tad jau var arī no lombarda pirkt ar 14 dienu garantiju STIHL MS 180 – Banknote interneta veikals zāģis2021 gada

jā, bet lombardā būs as-is, ne pārlasīts. ja tam linkam ir orģināla sliede, tad izskatas, ka tik zarus pagriezis nedaudz. uzraksti parasti dilst ātri, ja tiek zāģēti baļķi un it īpaši zāģa galā.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
pirms 15 stundām , Arnis2002 teica:

katra lieta maksā to ko viņa maksā!

Atskaitot ja pārdevējs ir ž..., tad par viņu prasa maksāt 3x vairāk. Bet ej nu atšķir kur maksā par to ka pārdevējs ir ž vai maksā par kvalitāti.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , ridao teica:

Ķīniešu Stihl un vēl no lombarda ??? Traks vai nepilnīgs?

Es tik tā salīdzinājumam.... Tēma jau neparto mans budžets līdz 300

Link to comment
Share on other sites

Ja nu no ļooti pazīstama meistara, bet citādi neiesaku neko refurbišētu. Pro verķiem oriģinālās daļas (cilindrs/virzulis) maksā pat vairāk nekā lētais aparāts no veikala ar 2 gadu garantiju. Ja kāds "pa lēto" saremontējis ar ķīniešu cilindru bez nikosila pārklājuma, tad tas pat sezonu nenovilks. Bija Husqvarna 142, pēc ~5 gadiem izbeidzās cilindrs. Par ~remonta cenu nopirku OleoMac, strādā jau kuro gadu, lej tik benzīnu un maini ķēdes/sliedes. Tas gan amatier-vajadzībām, krūmus un malku zāģēt. Kad izbeidzās OleoMac krūminieks, "Latgalītē" ieķēru ķīnīzeru DEMON (70 EUR). Nu jau 2 gadus lietoju, nav ne vainas. 

 

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Kad ievajadzējās 2.  zāģi, nopirku jaunu no tāda, kas ieved zāģus no ASV. Tur tieši tādus pašus hūsus pārdod uz pusi lētāk. Iznāca gan pārdevējam peļņa, gan man par 3. daļu lētāk. Šeit vienkārši grib zviedrs uzvārīties un pārdevējs. Zāģis kalpo labi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Tārps teica:

Kad ievajadzējās 2.  zāģi, nopirku jaunu no tāda, kas ieved zāģus no ASV. Tur tieši tādus pašus hūsus pārdod uz pusi lētāk. Iznāca gan pārdevējam peļņa, gan man par 3. daļu lētāk. Šeit vienkārši grib zviedrs uzvārīties un pārdevējs. Zāģis kalpo labi.

 

 

 

Tapēc ka tas made in Brazil detaļām un US ir mazāki nodokļi dažos štatos. pat zem 5%

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Tārps teica:

ieved zāģus no ASV

kur tad atradi tādu? ss-kā?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, inteens teica:

Kāda xyJa pēc būtu jāpērk ķīnietis, ja itāļi par ļoti demokrātiskām cenām taisa kvalitatīvas detaļas.

Meteor https://zageriem.lv/en/category/meteor-cilindru-un-virzulu-komplekti/

jautājums, vai tas "itālis" ir > ķīnieti. man tačkai spriegotājrullis nolūza pēc 2k km, kurš ražots EU. finālā evakuvātors un remonts sanāca x6 pret nomaiņas/daļas cenu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , AlCohol teica:

jautājums, vai tas "itālis" ir > ķīnieti. man tačkai spriegotājrullis nolūza pēc 2k km, kurš ražots EU. finālā evakuvātors un remonts sanāca x6 pret nomaiņas/daļas cenu.

Vai tad tiešām ir nozīme kur saliek kopā motorzāģus? 

Link to comment
Share on other sites

Man tāds virzulis godam kalpo jau 6? hvz, ilgi, gadus. Es gan nezāģēju diendienā.

Tu jau par autombīli runā,tur es neko nevaru piebilst.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Sleepy teica:

Vai tad tiešām ir nozīme kur saliek kopā motorzāģus? 

kur saliek, vai kur detaļas ražotas. kā augstāk minēju, pats lietoju ms-251 štilu, pārdesmit gadi, mainītas tik ķēdes un sliedes, pie filtriem pat neesmu pieķēries. ja vajadzētu tagad zāģēt, laiks, lai viņu pielaistu- tik cik līdz garāžai aiziet un 3x uzraut. tāpat ar 4t mauriņmašīnu, tā vispār ar otro rāvienu rūc. pirms stihl, ne ķīniešu, bija alco trimmeris 2t, 4t mauriņmašīna, un vel kaut kāds dzeltens zāģis no k-rautas, tagad senukai, katru pavasari tiem sūdiem apkopes, jo nevarēja vairs iedarbināt.

Link to comment
Share on other sites

Oleomaks sākotnēji itāļu, tagad laikam 50/50 china. Bet neslikts aparāts par savu cenu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, inteens teica:

Oleomaks sākotnēji itāļu, tagad laikam 50/50 china. Bet neslikts aparāts par savu cenu.

budžeta gals visiem uz ķīnu pārvācas. ja gribas veco kvalitāti, nākas piemaksāt.

personīgi, šodien, ja būtu uz budžeta, ieraktos ss/fb un pameklētu kaut kādu veco husi, vai štilu, kuri nav pro, bet ir kvalitatīvi. ja vajadzētu, tad arī restaurētu ar laiku. ar tiem sūda ķīniešiem var preskartonu griezt, bet, ja negribas fisties, tad strādājam ar normāliem aparātiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Bāc kas musdienās nav Ķīna? Manā izpratnē pac galvēnais lai tai firmai būtu parstavniecība Latvijā un servisa iespējas.A kur ražo un saniek kopā pofig vispār...

  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sleepy teica:

 Bāc kas musdienās nav Ķīna? Manā izpratnē pac galvēnais lai tai firmai būtu parstavniecība Latvijā un servisa iespējas.A kur ražo un saniek kopā pofig vispār...

kad alco trimmerim kloķene pārlūzt pēc diviem gadiem, tad pofig visiem būs. :) aizvedīsi uz servisu un tev ar pirkstu parādīs uz refurbished husi, kuru vari iegādāties lētāk nekā tā sūda remonts sanāks. ķīna arī ir dažāda. santīmu vīlētāju un tāda kā prasa. tur jau gan cena ir divi šekeļi pret 50.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AlCohol teica:

kad alco trimmerim kloķene pārlūzt pēc diviem gadiem, tad pofig visiem būs. :) aizvedīsi uz servisu un tev ar pirkstu parādīs uz refurbished husi, kuru vari iegādāties lētāk nekā tā sūda remonts sanāks. ķīna arī ir dažāda. santīmu vīlētāju un tāda kā prasa. tur jau gan cena ir divi šekeļi pret 50.

Neiet runa par AL-KO vai vel nezin ko....

Link to comment
Share on other sites

AL-KO vēl nekas, šitie ērmaņi un jasperi ir īsta bēdu leja.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Sleepy teica:

Neiet runa par AL-KO vai vel nezin ko....

bet lētie štili, vai maci būs identiski viņiem, jo tiek komplektēti no tāda paša čainīzuma.

image.jpeg.7faf6a298266ce1f619c20a2eb8de78b.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , AlCohol teica:

bet lētie štili, vai maci būs identiski viņiem, jo tiek komplektēti no tāda paša čainīzuma.

image.jpeg.7faf6a298266ce1f619c20a2eb8de78b.jpeg

Es īsti nesaprotu ko tu piedāvā? Pirk motorzāģi par 600 euro? Man tādu nevajag,manām vajadzībām pietiks līdz 300 euro

Labots - Sleepy
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Sleepy teica:

Es īsti nesaprotu ko tu piedāvā? Pirk motorzāģi par 600 euro? Man tādu nevajag,manām vajadzībām pietiks līdz 300 euro

neko nepiedāvāju, dalos savā pieredzē ar "ekonomēšanu" un "skopais maksā divreiz". :) ja jau tev jautāji pēc padoma, tad še manējais. bet izskatas jau, ka esi nolēmis. tad nu pērc arī.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AlCohol teica:

neko nepiedāvāju, dalos savā pieredzē ar "ekonomēšanu" un "skopais maksā divreiz". :) ja jau tev jautāji pēc padoma, tad še manējais. bet izskatas jau, ka esi nolēmis. tad nu pērc arī.

Nav iebilduma pret konservētu diskusiju👌 Pērkot jaunu mantu ar garantiju no pazīstama brenda nesaskatu ekonomēšanu,skopumu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Sleepy teica:

Nav iebilduma pret konservētu diskusiju👌 Pērkot jaunu mantu ar garantiju no pazīstama brenda nesaskatu ekonomēšanu,skopumu.

ginalinas ginalas.lv paskaties, būs lētāk, ja vēlies pārkāpt budžetu, nedaudz.

Labots - AlCohol
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , AlCohol teica:

kādu veco husi

254 bija leģendārs aparāts ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...