Jump to content

Kur Perkam Lupatas Interneta?


www.MistersPimpausis.lv
 Share

Recommended Posts

www.MistersPimpausis.lv

Atvainojiet par stulbu jautajumu..bet...varbut var kads ieteikt kur  interneta perkat Drebes/apavus? ( kur Norm izvele/cenas/piegades un atgriesanas izmaksas...).

Neesmu neko LV nopircis gadus 10+ nedzivojot seit, nav ne mazakas nojausmas :D

 

Link to comment
Share on other sites

Biezais. Laikam neko nav dzirdējis par gaidāmās ziemas apkures izmaksām. Tagad tikai humpalās. Pēdējās drēbes pirku RDA. Bija izdevīgi. Šortiem kabatā atradu saburzītus bet veselus 20 EUR. Pirkuma čeks bija mazāks par visu kopā.

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv
Pirms 11 minūtēm , e = d teica:

Biezais. Laikam neko nav dzirdējis par gaidāmās ziemas apkures izmaksām. Tagad tikai humpalās. Pēdējās drēbes pirku RDA. Bija izdevīgi. Šortiem kabatā atradu saburzītus bet veselus 20 EUR. Pirkuma čeks bija mazāks par visu kopā.

Ehh...Pirms daziem gadiem biju humpalas apskatit..

cenas tur lielakajai dalai tadas pasas/lielakas neka tas drebes jaunas maksajusas taja valsti no kuras vinas atvestas.....

 

Labots - www.MistersPimpausis.lv
Link to comment
Share on other sites

versatile

Kad aizbrauc uz provinci, visādos RDA ir vērts ieiet, bet, protams, ir jāorientējas drēbē (pun intended). Jo visādus lēto Primark un lielveikalu šmotkus humpalās tiešām mēdz tirgot dārgāk, kā jaunus veikalā.

Pēdējais pirkums humpalās bija kepka - svētdienas rītā Gulbenē pie plus 30 pirms iešanas pārgājienā attapos, ka kepons mājās palika. Bija opcija meklēt benzīntankos Brieža keponu vai humpalās citu. Labāk galvā utis un černobiļa, nekā briedis.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirku h&m un reserved, derēja labi ja puse, nu i nackhjuj to online šmotku pirkšanu. Ar atgriešanu gan nulle problēmu.

Un netici bildēm, modeļi ir bulemiski tārpi, kas uz 1.90cm velk M izmēru un tas izkatās nedaudz savādāk ka XL uz 1.80cm. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , androidz teica:

derēja labi ja puse,

arī neatļaujos neko vairāk par t-krekliem online ņemt, i to vel sanāk dabūt kartupeļu maisus. :D

Link to comment
Share on other sites

Dēļ slim fit modes jau ka reiz gāju uz humpalām. Gribēju brīvus īsroku kreklus (ne T) vasarai. 

Link to comment
Share on other sites

versatile

Man patīk bergrfreunde.eu - tur ievadi savus parametrus, ieraksti kādus izmērus jau valkā citiem brendiem, un šis ieteiks, pēc atgriezto mantu statistikas, kurš izmērs varētu derēt. Neesmu aplauzies. Piegāde uz LV ātra un nedārga, elastīga atgriešana - un, kas apts galvenais, viņiem lapā nav nekā tāda, kas nav noliktavā. Outnorth arī ir labs veikals, bet tur ir gadījies, ka paku gaidam mēnesi, jo 1 lieta nav.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , www.MistersPimpausis.lv teica:

Atvainojiet par stulbu jautajumu..bet...varbut var kads ieteikt kur  interneta perkat Drebes/apavus? ( kur Norm izvele/cenas/piegades un atgriesanas izmaksas...).

Neesmu neko LV nopircis gadus 10+ nedzivojot seit, nav ne mazakas nojausmas :D

 

 

https://membershop.lv/

https://www.bestsecret.com/

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pēdējā laikā daudz kas Decathlonā nopirkts. Kaut ko arī Reservedā un Zarā. Tiesa, ne internetā, bet klātienē. 
Es vispār nezinu, kā var internetā nopirkt, jo izmēri ir priekš kkādiem tīņiem, kas ir aļa 1.90m uz 70kg :D 

Paņemu džinsas, jostas vietu līdz ar, garumu drusku par garu (cits izmērs nebija uz vietas). Atnāk, beigās jostas vietā daudz par platu un par īsu. 

Pirms 7 minūtēm , versatile teica:

Man patīk bergrfreunde.eu

Šis būs jāietestē. 

Link to comment
Share on other sites

versatile

Decathlon man patīk klātienē.
Un tur, ja manta der, tad jāņem dārgākais modelis. Teiksim, meklēju lietus bikses - ir par 15 eur. Viss forši, bet uzvelkot ne baigi ērtas, izskatās pēc klauna (bet nu uz kalna pofig), bet būtiskais mīnuss - rāvējslēdzēji staru galā ir, bet tik īsi, ka nevar uzvilkt pāri botām, kur nu vēl zābakiem.
Un ir par 40 eur - garāki rāvējslēdži, izskatās labāk. Nopirku tās, un nenožēloju, kad vajadzēja ātri saģērbties.
Pārgājienu bikses viņiem ir labas, jau nupat otrās vai trešās būšu līdz iziršanai novalkājis (un tas nenotiek ātri, valkāju bezmaz ikdienā + mežos un kalnos) kā arī dūnu jaka par 48 eur ir absolūti labākais price/performance - līdzvērtīgas dūnu jakas citos veikalos ir 200-300 eur un uz augšu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , e = d teica:

Dēļ slim fit modes jau ka reiz gāju uz humpalām. Gribēju brīvus īsroku kreklus (ne T) vasarai. 

Pagāšnedēļ pirku kreklu un kā reiz visur 'slim fit' iztrūkums, tikai 'regulārie'. Bet tie regulārie kā maisi, vainu kautkādiem resnajiem domāti :D

 

Link to comment
Share on other sites

It kā neesmu resns, bet nu galīgi skals arī ne. Gaļa uz kauliem ir, pleci paplati un uz 1.85 augumu normāli der standarta L izmērs vai kaut kas pa vidu starp L un XL, jo citi L-i plecos par šauriem. Attiecīgi arī Slim-fits plecos (un ne tikai :D) spiež un regulārais ir kā reiz. 

 

Pirms 48 minūtēm , versatile teica:

Un tur, ja manta der, tad jāņem dārgākais modelis.

Pa lielam jā. Uz lētāko skatīties lielas jēgas nav, bet bieži vien vidējam nav ne vainas. Es kkādas tūrisma bikses <20 EUR pagājšgad paņēmu un ir ļoti ok, 3 pāri šortu no tā paša auduma/stila <15 EUR ir labi. Pufaika, lietus jaka, hūdijs, parastie džempji, reti kas no augšgala, pārsvarā tie kas pa vidu. Valkāju to visu ikdienā. Sieva arī ļoti daudz ko no pārgājienu nodaļas lieto ikdienā un priecājas. 

Es pat godīgi pēdējos gados kopš Decathlons ir Viļņā un nu jau Rīgā, vairs neko no ikdienas drēbēm (ja neskaita t-kreklus un solīdos ofisa kreklus/bikses) neesmu nopircis citos veikalos.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
pirms 2 stundām , e = d teica:

Biezais. Laikam neko nav dzirdējis par gaidāmās ziemas apkures izmaksām. Tagad tikai humpalās. Pēdējās drēbes pirku RDA. Bija izdevīgi. Šortiem kabatā atradu saburzītus bet veselus 20 EUR. Pirkuma čeks bija mazāks par visu kopā.

Es arī biju tur iegriezies. Savās jaunajās biksēs atradu pat telefonu un maku. Laikam bija kaut kāda akcija, pie kases vispār neprasija maksāt..

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Atvainojiet par stulbu jautajumu..bet...varbut var kads ieteikt kur  interneta perkat Drebes/apavus? ( kur Norm izvele/cenas/piegades un atgriesanas izmaksas...).

Neesmu neko LV nopircis gadus 10+ nedzivojot seit, nav ne mazakas nojausmas (C).

Atvainojiet, minētais jautājums izklausās pēc Valsts ieņēmumu dienesta izmestajām lamatām. Biedri vieglprātīgi stāsta par drēbju/apavu iegādes vietām un cenām, kamēr Valsts ieņēmumu dienesta amatpersonas berzē rokas un drukā lēmumus par fiziskas personas audita uzsākšanu!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 20 minūtēm , Kazarms teica:

kkādas tūrisma bikses

Man patīk tikai šīs. Savu cenu ir vērtas 200%.

https://decathlon.lv/lv/bikses/108842-4912-viriesu-kalnu-trekinga-bikses-trek-900-tumsi-pelekas.html

 

Var notupties, rāpties, stiept - paliek savā vietā, ērti regulēt jostu, āķi stiprināšanai pie zābakiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Kazarms teica:

It kā neesmu resns, bet nu galīgi skals arī ne. Gaļa uz kauliem ir, pleci paplati un uz 1.85 augumu normāli der standarta L izmērs vai kaut kas pa vidu starp L un XL, jo citi L-i plecos par šauriem. Attiecīgi arī Slim-fits plecos (un ne tikai :D) spiež un regulārais ir kā reiz. 

Nu jā, vismaz krekliem tie L, XL utt tādi ne pārāk precīzi mērījumi, tur ietilpst kautkādi trīs izmēri 16'', 16.5'', 17'' ja mēra apkakli. Starpība starp 16 (41cm) un 17 (43 cm) ir diezgan būtiska. Reti sanāk atrast kreklu kas der kā uzliets izmantojot L, XL utt izmērus. Man parasti 16.5 slim fit kā reiz, varbūt ari 16 vēl der. Tapēc arī onlainā nav baigā problēma nopirkt.

size-chart-men.png

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , versatile teica:

Man patīk tikai šīs.

Šīs piemēriju, bet īsti nepatika. Nevis tā ka neērti, bet tīri vizuāli. 
Man šķiet šitās ir. https://decathlon.lv/lv/bikses/327102-71508-viriesu-taisna-piegriezuma-bezcelu-pargajienu-bikses-nh500.html?queryID=1b4236f23c33eff94819ea8e103e634b&objectID=4083898

 

 

Pirms 44 minūtēm , AndrisBB teica:

Nu jā, vismaz krekliem tie L, XL utt tādi ne pārāk precīzi mērījumi,

Parastajiem krekliem jā, bet tāpat jāmēra. Es vairāk par T-krekliem. Tie arī mēdz būt visādi - šauri, plati, gari īsi. Skapī man vienlīdz labi sadzīvo daži milzīgi S izmēra krekli ar par mazu esošies XXL :D  

Link to comment
Share on other sites

versatile
pirms 4 stundām , Kazarms teica:

Man šķiet šitās

Man arī ir, bet nepatīk, ka nav diezko elastīgas. Apkārt vazājoties tā elastība noder.

Link to comment
Share on other sites

T-kreklus un kaut kādus hūdijus jau gadiem veiksmīgi sūtu Aļikā. Pārējais gan viss jāpērk klātienē ar mērīšanu. Pirmā lokdauna laikā izmisumā pasūtīju divas ādas (mākslīgās) jakas. Viena veiksmīgi der kā uzlieta, otru gan nācās atdāvināt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...