Jump to content

Iesakiet Gaisa Siltumsukni


www.MistersPimpausis.lv
 Share

Recommended Posts

www.MistersPimpausis.lv

Interese gaiss-gaiss siltumsuknis prieks norm nosiltitanas vasarnicas, platiba ko vajag apsildit 50m2 ( ap 150m3 )

Varbut ir kads Pro seit kam pasam ir/doma par iegadi un var ieteikt kadu labas kvalitates/norm cenas modeli, varbut ir redzets kads labs piedavajums tagad kkur?

 

Protams butu labi ja effektivitate butu ari kada pie -15-20c bet par to neesmu gatavs parmaksat 2x jo ir kamins ko var lietot pie tam temperaturam.

Interese vairak ''labas kvalitates, best bang for the $ suknis kurs butu pietiekams 80-90% apkures sezonai''

 

Paldies.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 19 stundām , www.MistersPimpausis.lv teica:

Interese gaiss-gaiss siltumsuknis prieks norm nosiltitanas vasarnicas, platiba ko vajag apsildit 50m2 ( ap 150m3 )

Tā ir viena liela telpa? Ja nē, tad ar vienu iekšējo moduli, visticamāk, nepietiks.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , DeEK teica:

dārgi, ir lētāki varianti par tādu jaudu

 

Bija prasība pēc lētuča?

 

Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv
(labots)
pirms 17 stundām , dzincha teica:

Bija prasība pēc lētuča?

 

neesmu tik bagats lai pirktu letuci...

Letucis gan jau 5u gadu laika ( nopirkt vinu+ elektribas paterina) gan jau izmaksas dargak neka normals + kalpos ari mazak + ruuuuuuks stipri trakak?

 

Nav ne jausmas vienkārši cik daudz ir jatere/cik augstu jakapj lai iegutu labu sukni un pie cik $ vairs nav tolks vairak maksat jo isti labaks nebus.

 

 

 

 

19.08.2022. , 03:46, itanium teica:

Tā ir viena liela telpa? Ja nē, tad ar vienu iekšējo moduli, visticamāk, nepietiks.

emm..varbut stulbs jautajums..bet vai tai vienam ara modulim var pieslegt 2us ieksejos?

Telpas visas ''studio'' tipa  kopa viena stava, ar pasreizejo kurinamo viss siltums izklist diezgan labi,itka neredzu problemu tur.

vienigi cik jaudigu vajag (un vai vini ir tik jaudigi) lai piesilditu vismaz 50m2?

 

 

Labots - www.MistersPimpausis.lv
Link to comment
Share on other sites

50m2 studio uzliec granulu kamīnu un nepis sev prātu, jo diez vai tev tur būs ļoti jaudīgs elektro pievads, kaut gan pēc vecā krievu standarta tur vajag 5KW, tagad jau sen vajag mazākas jaudas.

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , www.MistersPimpausis.lv teica:

bet vai tai vienam ara modulim var pieslegt 2us ieksejos?

Dažiem var: https://heatpumps.lv/product/gaiss-gaiss-siltumsuknis-nordis-orion-multi-split/

Daikin lapā: https://www.daikin.lv/lv_lv/product-group/air-to-air-heat-pumps/multi.html

 

Laikam jāmeklē "multi-split"

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , www.MistersPimpausis.lv teica:

Nav ne jausmas vienkārši cik daudz ir jatere/cik augstu jakapj lai iegutu labu sukni un pie cik $ vairs nav tolks vairak maksat jo isti labaks nebus.

 

Es izvēlētos Panasonic, Daikin, Mitsubishi HI. Var jau būt Midea ar ir ok, jāpēta cik pieaugums ciparā un cop,fīčās. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Visi dārgie brandi :dance3:

Link to comment
Share on other sites

Kaadas fiicha vajadzeetu gaiss-gaiss ss? Es saprotu wifi, attaalinaatai vadiibai (starp citu, kaadu laiku atpakalj daargajam galam wifi "modulis" bija jaapeerk atsevishkji un ne jau pa 10 eur).

Bet gudraas acis, es-juutu-tevi, gaisa jonizatori, tos kaads reaali lieto?

 

Link to comment
Share on other sites

WiFi praktiski visām šīm iekārtām ir par papildus maksu. Kāpēc? Jo lielākajai daļai klientu to figņu nafig nevajag. Tāpēc sadārdzināt produktu ražotajiem nav vēlmes. 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Drīzāk jau tā ir fīča, kas produkta izstrādes/ražošanas izmaksas sadārdzina labi ja pa 5 bakši, tapēc nekādu būtisko lomu nespēlē.

Labāk tad pārdot kā papildus moduli pa 100 bakšiem un palielināt potenciālo peļņu.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Daiļais

Varbūt tas ir nedaudz dēļ drošības. Nibe pie interneta var dabūt caur tīkla vadu. Tā tas nāk no rūpnīcas

Link to comment
Share on other sites

darklight

Es vislabākās reālu lietotāju atsauksmes esmu dzirdējis par Panasonic. Tas nu tā, mani divi centi...

Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv

varbut zinat cik gruti tos gaiss-gaiss siltumsuknus pasam uzstadit? 

Skatos veikali kas tirgo prasa 400-450eir par uzstadisanu, ahujel... kas tur tads ir?

 

Elektribu savilkt/ pie sienas piemontet gan jau nav isti gruti ,vel gaze/r32 jaielaiz ieksa (isti nav ne jausmas ka tas notiek? ), vel kas tur pasam neizdarams/baigi sarezgits.

cipars ko prasa liek uzdot shadu jautajumu :D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nekā sarežģīta - cena atkarīga no reģiona un no meistara, cik tas grib nopelnīt.

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ja ir tādi jautājumi, tad paša ceļš līdz meistara prasmēm, aprīkojumam, gala rezultātam, noteikti izmaksās dārgāk un bez kādas garantijas?🙂

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja cilvēkam rokas aug no pareizās vietas un viņam nav slinkuma slimība, tad es vairāk liktu uzsvaru uz aprīkojumu un zināšanām kā uzpildīt R32.

 

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Ja rokas neaug no .... nepareizās vietas, tad fiziski visu uzmontēt nav problēmu. 

Pie tam bez steigas un tā, lai pašam apmierina, kā tas izskatās.

Savienošanu un uzpildi gan uzticētu speciālistam.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Stepselis teica:

Savienošanu un uzpildi gan uzticētu speciālistam.

Otro - JĀ, attiecīgie verķi un izejviela parasti garāžā nemētājas.

Par PIRMO gribētos teikt, ka "profi" daudzas lietas dara pavirši (ne pēc manuāla un ne pēc fen-šui).  Ja pats sačakarē, tad nākošreiz zināsi - kā. Ja "meistars", tad izrādīsies, ka trubas, ...zvaigžņu stāvoklis nav atbilstošs...

Link to comment
Share on other sites

Nav runa par rokas aug vai neaug. Salikt visu pats teorētiski var vienmēr. Bet, ja to dari pirmo reizi, ir desmitiem sīku nianšu, kuras nāk ar gadiem un pieredzi, un tajās var pielaist kļūdas. Arī YouTube it kā visu izskaidrojošie video šo sīkumu nemin, jo tie ir atsevišķos video izlikti kā pamatapmācības un pamatus jau tie, kam rokas aug no pareizās vietas, tak neies laiku tērēt un skatīties. 
Es vados no principa - jābūt gatavam, ka pirmo reizi šo lietu darot pašam būs tirsā darbs un materiāli. Tur, kur tam esmu gatavs, daru pats. Ja nav vēlmes vilkt lietu garumā un pēc tam čakarēties ar paša šajāto, labāk saucu meistaru. Jo meistars reti kad gribēs ņemties, ja pats jau esi visu šajājis.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Man gan šķiet, ka tā nav nekāda kosmosa zinātne.

1. Vadi. 

2. Trubas. Kāda starpība, vai tur ūdens, freons vai antifrīzs (etilēnglikols) tek.

Ko tur amatieris var sačakarēt? Ja vien abas rokas nav kreisās, līkas un neaug no di**as.

Link to comment
Share on other sites

Nav jau nav, bet jebkuru darbu ko dara 1. reizi, liela iespēja ir sad..st. Jā, no malas nekā sarežģīta, bet ir nianses ko 1. reizi darot var palaist garām. 

Man tas "nekas sarežģīts" šovasar bija ar sienu apmešanu. Jā, youtube skatoties viss ir easy, bet reāli dzīvē darot - murgs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
pirms 1 stundas , Insekc teica:

Trubas. Kāda starpība, vai tur ūdens, freons vai antifrīzs (etilēnglikols) tek.

Jaunas iekārtas nāk ar jau sapildītu freonu, tāpēc pareiza trubu pievienošana ir svarīga.

Link to comment
Share on other sites

kompresors
pirms 3 stundām , Stepselis teica:

Jaunas iekārtas nāk ar jau sapildītu freonu, tāpēc pareiza trubu pievienošana ir svarīga.

Pirms 14 gadiem man mājā tika uzstādīts Panasonic gaiss - gaiss siltumsūknis. Varbūt tagad kas mainījies, bet toreiz, runājot par trubu savienošanu, savienoja visas trubas (freons rezervuārā siltumsūkņa ārējā blokā iepildīts no rūpnīcas), ar sūkni (tas nu gan komplektā nebija) atsūknēja gaisu no tās daļas, kur tas bija, atskrūvēja rezervuāra krānu un iepildīja freonu visā sistēmā. Biju klāt, skatījos un uzplijos meistaram ar saviem jautājumiem. Par laimi bija tāds pozitīvs, tīri draudzīgs meistars. 

Link to comment
Share on other sites

Sarežģīts jau nekas nav, tikai freona trubas veikali negriež, bet tirgo ruļļos pa 50m parasti un vajag instrumentus, lai galus uzvalcēt pareizi. 

Tad vajag vakuumņiku lai atsūknēt gaisu no trubām un vēl varbūt manometrus lai apskatītu spiedienu, vai ar to kas rūpnīcā uzpildīts ir pietiekami. Nu tur tad arī jāzina kādam tam spiedienam jābūt.

 

Viss pārējais, elektrība, kondensāts, tur neko diži specifisku nevajag.

 

P.S. Pat neesmu uzstādījis, bet esmu par to domājis un interesējies un runājis ar cilvēkiem kas to dara.

Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , Insekc teica:

2. Trubas. Kāda starpība, vai tur ūdens, freons vai antifrīzs (etilēnglikols) tek.

Runā, ka esot gan starpība - kur ūdens netiks cauri, tur antifrīzs varētu arī atrast iespēju lēnām izsūkties.

 

pirms 14 stundām , xp teica:

Man tas "nekas sarežģīts" šovasar bija ar sienu apmešanu. Jā, youtube skatoties viss ir easy, bet reāli dzīvē darot - murgs.

Welcome to the club :D Manā gadījumā sanāca DDM. Bet nu vismaz šāda veida pieredze pēc tam ļauj krietni vieglāk samierināties ar "prasa 400-450eir par uzstadisanu", pat īpaši neiespringstot, varētu to darbu paveikt paša spēkiem vai nē. Domas no "vai es gribu maksāt par uzstādīšanu" pārtop par "vai man pašam būtu interesanti to darīt".

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...