Jump to content

Meklēju kucēnu.


Laxe
 Share

Recommended Posts

Ja kādam ir zināms kāds cilvēks ar liela izmēra suņa kucēniem es labprāt vienu puiku paņemtu. Šķirne nav īsti svarīga kamēr nav kautkāds pitbulu variants, un realistiski pat gribētos tādu kucēnu kuras vecāki ir dažādu šķirņu un nogrēkojušies.

 

Vēlams vakcinētu un čipotu, un protams par to samaksāts tiks.

 

Suns dzīvos lielā plašā sētā + iekštelpā. vairumā kopā ar pensionāru bet berni etc. dzīvo blakus so kompānija netrūks sunim. iepriekšejais bija Bernese un nodzīvoja labus 9 gadus.

 

Ar tīrasiņu audzētavām kautkā negribētos ķēpāties jo īsti nevar saprast cik morālas tās ir, un vai netaisa inbrīdingu. etc.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kas tad tev, ka gatavs nodot savu četrkājaino ģimenes locekli? Raksturi nesapasē?😀

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , jacobs teica:

Kas tad tev, ka gatavs nodot savu četrkājaino ģimenes locekli? Raksturi nesapasē?😀

Pārāk mīl… grib labāku saimnieku par sevi… 😁

Link to comment
Share on other sites

Un kā sētas sargs arī švaks, laikam? Riet jau māk taču? Bet liels suns tomēr māk riet un vēl labi mīnēt pagalmu arī.😀

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Laxe teica:

bija Bernese un nodzīvoja labus 9 gadus

Man ir Labernese :D , iesaku pameklēt, nu jau 7arpus gadi, bet superīga sune. :)

FB_IMG_1660567723310.jpg

 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , Stasss teica:

Riet viņš man māk tik labi, ka naktī kaimiņi pa kāpņu telpu noiet garām nevar tā lai man tā sirēna uzreiz neieslēgtos. Pateicoties tam neatceros, kad pēdējo reiz nakti esmu pavadījis ciešā miegā nepamostoties.

Vēl viņam ļoti patīk pieslapināt visur kur ienāk prātā -tas man garantē katru rītu un netikai tēlot Horāciju no CSI un meklēt noziegumu, kā arī to uzkopt.

Tad vēl man dzīve ir tik garlaicīga, ka pateicoties viņam varu 4-5 reizes dienā iet pastaigā, jo man tāču nav ko darīt........ Tātad...:rus_roulette:

Kā Tu domā no kā gan ir radies nosaukums Hot Dog …. ?

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

jo man tāču nav ko darīt........ Tātad...:rus_roulette:

Droši vien, tad sunīti izvēlējies, kad vēl šņabi dzēri?

Ja iedāvināts, tad gan visiem '' piespiedu dzīvnieku dāvinātājiem'' kuli nost.😀

Link to comment
Share on other sites

Acīmredzot, ne tikai ''pūra bērns'', bet arī ''pūra suns'' prasa pārdomātu soli.🙄

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Laxe teica:

r tīrasiņu audzētavām kautkā negribētos ķēpāties

Patversmēs piedāvājumu esi skatījies?

Link to comment
Share on other sites

Ulubelē par kucēnu prasa 200 EUR. Tīri informācijai

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Jā, tagad šiem lielais bizness, sajūta ka šiem izdevīgāk viņus turēt nevis atdot cilvēkiem, laikam lielo piķi no pašvaldības slauc.

Es vel ņēmu gadus astoņus atpakaļ kucēnu, paņēma 30 Ls, kas bija saprotams cipars.

Link to comment
Share on other sites

Patversmē Mežvairogi Ķekavā ņēmām par 50Eur, kas ir saprotama samaksa par sterilizāciju, čipošanu un attārpošanu. Dažus gadus atpakaļ.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...