Jump to content

Austiņu izvēle mūzikai, spēlēm.


martvigs
 Share

Recommended Posts

Vēlētos iegādāties jaunas austiņas priekš mūzikas, spēlēm. 

Pašlaik man ir Superlux HD 330. (https://www.aliexpress.com/item/33026679718.html) Savā laika pirku laikam ap 30, 40 vai 50 eiro. Godīgi neatceros, laikam no 2017-2018 gadā. Pēc kvalitātes teicami, bet tikai caur tumbiņu sabuferi.(Skatīt augsupuielādēto failu.), bet bez zemajām frekfencēm. Pēc skaņas dzidri, bet nav nedaudz pietiekami basu. Priekš audio ierakstiem no spoļu lentēm, platēm, ideāli dzirdēt katru troksnīti un skaņas dzidrību. Toties pieslēdzot pie citām tumbām, vai kompjūtera izejas, skaņa ir neskaidrāka un liekas, kad nedaudz mucā. Austiņām ir 150omu pretestība. Tāda pate skaņa ir arī, kad pievieno pie ārējās skaņu kartes (https://us.creative.com/p/archived-products/sound-blaster-digital-music-premium-hd) Klausoties mūziku no šada te brīnuma (http://rw6ase.narod.ru/00/mg_kat/elfa201_3.html) nācās basus griest uz minimumu, bet tembru uz maksimumu, lai būtu jēdzīga skaņa.
Kas vel patika šīm austiņām, metāla korpus, pie kā piemontētas abas austiņas.

Kādi būtu jūsu ietiekumi?
Ap 3ciparu skaitli austiņas arī pirkt negribētos.

 

298162911_450756520256925_901996708324441496_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Es jau ieteiktu ieiet drusku ieksh 3 cipariem. ilgi lietoju visādas austiņas ap 40-80 euro. ath-m40x bija labas. bet kad nolietojās pa daudziem gadiem pārgāju uz DT 990 Pro 250ohm austiņām kuras amazonā vācu paķēru pa 110euro un lietojot tās ~3gadus pieradu pie pārāk labas kvalitātes un visas vecāszem 100eur liekas drausmīgi sliktas

 

Galvenais ka taisītas forši un uzsežoties netiešām atlūza tikai plasmasas klipsis kurš tikai satur draiverus un pa 15 centiem ar 3d printeri salabotas. nav kā citām kur dzisliņas sabāstas vienreizejā stīpā un ja salauz tad GG.

 

Protams vajag pastiprinātāju vai DAC etc. es personīgi lietoju vecu Yamaha stereo kas ļauj vairākus inputus no iekartām managot labi.

 

Skatos LV arī lētas tagad  pa 129

Link to comment
Share on other sites

DT990Pro protams OK, pašam gan DT770 Pro 32 Ω - ļoti OK, sevišķi ja montēju kādus safilmētus koncertus un skaņa jāapstrādā.

Link to comment
Share on other sites

Jau pusotru gadu lietoju ATH-m40x. Tobrīd maksāja 80 EUR, tagad gan cena uzkāpusi. (https://attrademusic.lv/lv/precu-katalogs/headphones/austinas/audio-technica-ath-m40x-studijas-austinas/ath-m40x/3004965/1/prod/35352)

Tipiskas slēgtā tipa ausis, ANC nav, bet nu priekš ofisa ar ne būt ne skaļi pagrieztu mūziku skaņu slāpē labi. Uz āru neskan, tātad tajā pašā telpā esošos netraucēs. Skan vienlīdz labi kā pie laptopa, tā pie telefona. 

Sliktu baigi neko par viņām pateikt nevaru, principā nenožēloju, ka tepat Bootā mani pierunāja ATH-m20x vietā ņemt 40tās vai 50tās. 

Link to comment
Share on other sites

Iemetīšu arī savu atbalstu ATH-m40x. Lietoju gan mājās, gan darbā. Patīk, ka nav noise cancelings, ērtas, skaņa ļoti laba gan audio, gan video.

Jā, ar vadu. Bet man tas netraucē. Un nav mikrofons. Piepirku pa divīti kaut kādu noname.

Rekomendēju.

Link to comment
Share on other sites

kā šim minētajām ir ar spiedienu uz galvu? es veikalos nopērkamās esmu vairākas mēģinājis, visas ir pa ciešu.

pašam jau vecas creative sound blaster, stīpa jau pārlūdzusi, uz līmlenti vēl turās.. tādas jau kā sen vairs netaisa. 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, uldise teica:

kā šim minētajām ir ar spiedienu uz galvu? es veikalos nopērkamās esmu vairākas mēģinājis, visas ir pa ciešu.

Tā kā pavadu austiņās daudz laika, nekad neesmu izjutis kaut kādu spiediena diskonfortu...

 

Link to comment
Share on other sites

martvigs

Savā laikā zēl, kad neuzprasīju kolēģim, kas par austiņam viņam bija. 2019-2020.g Klausījos es viņam no telefona. Savā laikā viņš bija ap 70eur pircis, priekš maņīm zelta vidusceļš, gan ar augšām, gan ar lejām.

 

Savām superlux, kas man patīk, metāla korpuss.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 54 minūtēm , uldise teica:

kā šim minētajām ir ar spiedienu uz galvu?

Principā nejūtu arī pavadot visas 8h ausīs, tik noņemot, kad uz toču jāčāpo. Gan jau galvas izmērs ir no svara, man motoķiverei starp L un XL izmēriem. 

Karstā laikā drusku svīst tie mākslīgās ādās spilventiņi, tas gan. Te kad bija tie +35, tad spraudu in-earus, jo nu svīda drusku par daudz. 

Link to comment
Share on other sites

martvigs

Manām superluxam, pat no mana DAC nenāk tīra skaņa, kas nāk no tā sabūferīša bildē.

 

Interesanti, kādu DAC vel varētu. Citi bij teikusi, kad mans soundblasters mēsls.

Vienā FB datoristu grupā biju ieraudzījis DAC pa 50, kur pat bija profesionālās ligzdas (uz koncerta akustiku). Tik žēl, kad nesaglabāju bildi.

Link to comment
Share on other sites

Protams, šis ir lētā gala, nekāds super/duper, bet pilnīgi noteikti skaņa labāka, kā no uz MB esošās, jo vairāk laptopa skaņaskartes. 

Lietoju pie laptopa, bet arī pie PC esmu slēdzis - man pietiek.

Link to comment
Share on other sites

martvigs
Pirms 2 minūtēm , raiviic teica:

Protams, šis ir lētā gala, nekāds super/duper, bet pilnīgi noteikti skaņa labāka, kā no uz MB esošās, jo vairāk laptopa skaņaskartes. 

Lietoju pie laptopa, bet arī pie PC esmu slēdzis - man pietiek.

KAd vel ārēja skaņas karte strādāja, atd pie viņas arī savus maģus slēdzu klāt. BIja ērti.

Link to comment
Share on other sites

Audiotehnikai vienigais mīnus...padi..un turetajam..tā makslīgā..āda Atri izbeidzas..saplīst...pati no sevis..pec paris mēn..nelietosanas..viss lobas nost

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Kazarms teica:

Principā nejūtu arī pavadot visas 8h ausīs

laikam jau jābrauc pie viņiem ciemos uz bodi un jāmēģina :)

 

Link to comment
Share on other sites

martvigs
pirms 4 stundām , M@R$$ teica:

Iemetīšu arī savu atbalstu ATH-m40x. Lietoju gan mājās, gan darbā. Patīk, ka nav noise cancelings, ērtas, skaņa ļoti laba gan audio, gan video.

Jā, ar vadu. Bet man tas netraucē. Un nav mikrofons. Piepirku pa divīti kaut kādu noname.

Rekomendēju.

Ko nozīmē Ņoice canceling""?

Link to comment
Share on other sites

spameris

Man ir "1more Triple Driver H1707" salidzini.lv paskatījos jau tikai nedaudz virs 100Eur. Es gan daudz mūziku austiņās neklausos, no skandām tomēr labāk patīk, pamatā gan lietoju geimingam un Teams mītiņiem. Kādam tas pluss, vai mīnus bet šīs austņam tomēr stāv uz ausīm, nevis ausis iekšā, un līdz ar to nav baigie giganti, var vēl paņemt kautkur līdz ja vajag, nu tur darbs, vilciens un tamlīdzīgi. Var normāli nodraivot no telefona un datora, bez papildus pričendāļiem. Nostrādātas ļoti kvalitātīvi, bieži lieku uz galvas un nost, nekādu nodiluma pazīmju hvz.. lietoju 1, 2 gadi slinkums meklēt. 

 

P.S.

Tā kā esmu arī no Ogres ja ir vēlme vari atbraukt notestēt :D

Labots - spameris
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , martvigs teica:

Ko nozīmē Ņoice canceling""?

Apkārtējo trokšņu slāpēšana :)

pirms 10 stundām , osscar teica:

Audiotehnikai vienigais mīnus...padi..un turetajam..tā makslīgā..āda Atri izbeidzas..saplīst...pati no sevis..pec paris mēn..nelietosanas..viss lobas nost

Nekas nav plīsis. Vienīgais, kas saplīsa, bij vienai austiņai plastmasas staigājošais/savienojošais elements. Bet tur es pats biju vainīgs, pārāk bieži krita no galda. Nu attiecīgi nācās utilizēt. Jā, maksā ~100eiri (varbūt pat vairāk). Bet esmu mēģinājis lēto galu geiming austiņas, nu skaņa ir pabriesmīga.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , M@R$$ teica:

Vienīgais, kas saplīsa, bij vienai austiņai plastmasas staigājošais/savienojošais elements. Bet tur es pats biju vainīgs, pārāk bieži krita no galda. Nu attiecīgi nācās utilizēt.

Vispār jau šitā detaļa ir nopērkama atsevišķi, piemēram: https://24.lv/audio-technica-left-arm-assembly-for-ath-m40x-en-2.html

 

pirms 11 stundām , osscar teica:

Audiotehnikai vienigais mīnus...padi..un turetajam..tā makslīgā..āda Atri izbeidzas..saplīst...pati no sevis..pec paris mēn..nelietosanas..viss lobas nost

Vrb ja stāvētu visu laiku, tā būtu, bet lietojot dienu no dienas, pēc pusotra gada padi kā jauni. 

 

Link to comment
Share on other sites

es uzliku velūra padus.tagad apakša nolobījusies tai galvas stīpai....nezinu varbut neveiksmiga partija man gadijusies....trakākais ka tiešām saplaisāja noplīsa pats no sevis...vienkārši uz statīva glabājot ..

Link to comment
Share on other sites

Also ar lielas pretestības austiņām kas ir domātas studijām etc. ir viena intresanta niance. ja tu speļe daudz datorspēles ar straujiem spaikiem skaņas frekvencēs etc. tad tie draiveri bojājās un nolietojās visai iespaidīgi.

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 4
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Laxe teica:

lielas pretestības austiņām kas ir domātas studijām

pirms 3 stundām , Laxe teica:

datorspēles ar straujiem spaikiem skaņas frekvencēs etc. tad tie draiveri bojājās

bled... tas ir spēcīgākais, ko pēdējos mēnešos būtā esmu lasījis...

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Athlons teica:

bled... tas ir spēcīgākais, ko pēdējos mēnešos būtā esmu lasījis...

 

Aizej ciemos pie kāda profiņa kas studijā strādā ar vairāku štuku vērtām austiņām un ej padragāa kautkaadu battlefieldu, tev ar mietu skries pakaļ

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

martvigs
pirms 21 stundām , spameris teica:

Man ir "1more Triple Driver H1707" salidzini.lv paskatījos jau tikai nedaudz virs 100Eur. Es gan daudz mūziku austiņās neklausos, no skandām tomēr labāk patīk, pamatā gan lietoju geimingam un Teams mītiņiem. Kādam tas pluss, vai mīnus bet šīs austņam tomēr stāv uz ausīm, nevis ausis iekšā, un līdz ar to nav baigie giganti, var vēl paņemt kautkur līdz ja vajag, nu tur darbs, vilciens un tamlīdzīgi. Var normāli nodraivot no telefona un datora, bez papildus pričendāļiem. Nostrādātas ļoti kvalitātīvi, bieži lieku uz galvas un nost, nekādu nodiluma pazīmju hvz.. lietoju 1, 2 gadi slinkums meklēt. 

 

P.S.

Tā kā esmu arī no Ogres ja ir vēlme vari atbraukt notestēt :D

Kādu dienu vajadzēs notestēt

 

Link to comment
Share on other sites

spameris
pirms 2 stundām , martvigs teica:

Kādu dienu vajadzēs notestēt

 

Kad izdomaa uzraksti PM.

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , Laxe teica:

ar straujiem spaikiem skaņas frekvencēs etc.

Par bungām mūzikā esi dzirdējis?

Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , Laxe teica:

tad tie draiveri bojājās un nolietojās visai iespaidīgi.

Kā tavi spečuki to skaidro?

Link to comment
Share on other sites

Spečuki skaidro ar negatīvu du/dt

😀😀😀

IMG_20220819_205306.jpg

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...