Jump to content

Starlink satelītu internets!


biomass979
 Share

Recommended Posts

No tā jau mauka nepārvēršas par princesi! :diablo:

Link to comment
Share on other sites

atverot lapu tāpat rakstīts

Citēt

High-speed, low-latency broadband internet in remote and rural locations across the globe. €60/mo with a one-time hardware cost of €365.

https://www.starlink.com/

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , AlCohol teica:

atverot lapu tāpat rakstīts

https://www.starlink.com/

 

129 Euro mēnesī ja gribi parvietojamu starlinku.

 

Palietoju nav slikts, bet citreiz kāda pakete izkrīt. aptuveni katru stundu kādas ~3

 

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Sanāk samazinājuši cenu gandrīz uz pusi. Amerikā, kur cits internets maksā 50-80 dolārus, 99 dolāri ir ok, bet nu Latvijā bija bišķi pa daudz, Amerikā jau daudzi sūkstās, ka palicis lēns, jo daudz lietotāju, palielam tas pats, kas ar mobilo netu, kad parādījās 4g, sākumā lidoja, kā parādījās vairāk lietotāju, tā izbeidzās.

Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , AndrisBB teica:

Jāizpilda maksājuma kartes dati un jāsūta uz Logina ielu?

Tā iela ir man kaimiņos, bet pagaidām iztieku ar Baltcom radiolinku. Vienkārši skatos, ka tagad Starlink ir pieejams visā Latvijā, agrāk bija tikai dienvidu daļā. Un maksa ir diferencēta katrā valstī.

 

pirms 16 stundām , jema teica:

No tā jau vieglas uzvedības sieviete nepārvēršas par princesi! :diablo:

Un kāpēc tad man jāliek mīnuss, ja es tikai sniedzu informāciju? Nepatīk, nelieto! Tad jau Sandim ( Base7) būtu jābūt dziļos mīnusos, ne jau visi viņa sniegtie TV/Radio jaunumi ir patīkami!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Rudiger teica:

Un kāpēc tad man jāliek mīnuss, ja es tikai sniedzu informāciju?

Tu gribēji uzvārīties uz biedriem, informācijas sniedzējs! Te vārnu par to vajadzēja!

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Kāds nopietni domā, ka es gribēju, lai man izmaksā Starlink? Vienkārši ievadīju pat ne savu adresi, lai apskatītos, vai sis pakalpojums ir man pieejams.Un apskatītos cenas.Agrāk nebija. Arī tāda naida pret vienkāršiem biedriem nebija. Bīstami kļuvis jebko pilnīgi nevainīgu postot. Nu dod vārnu, ja labāk paliek. Turpmāk tikai lasīšu , ko raksta ar augstu intelektu apveltītie biedri...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 4 minūtēm , Rudiger teica:

Kāds nopietni domā, ka es gribēju, lai man izmaksā Starlink?

Neņem pa pilnu. Nezinu ko citi domāja, es pa to adresi tik pajokoju. Maz ticams ka var būt uz pasaules kāds tik naivs, ka cerētu iepostot linku un tad kāds nopirks viņam Starlinku un tad maksās abonēšanu :D

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

26.08.2022. , 15:08, Rudiger teica:

Turpmāk tikai lasīšu , ko raksta ar augstu intelektu apveltītie biedri...


Neņem galvā Rudiger. Kādam laikam vnk neizdevies joks sanāca..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ē, vīri, var pakonsultēt par to Starlink. Man te viens nomocījies ar vietējiem operatoriem, izdomājis, ka ir ar mieru eksportēt naudu uz USA, lai tik šim nodrošina internetu (dzīvo meža vidū apkārt pamatīgs relijefs), pildot adreses lauku visu laiku bļaustās, ka adrese ir invalīds. Joka pēc pamēģināju es ar savu dzīves vietas adresi, identiski. Kā pareizi tur jāraksta lai tiktu tālāk uz nākošo lapu: var iemest tikai kaut kādu piemēru, nav vajadzīga īsta adrese, nesaprotam kur šaujam greizi..

Link to comment
Share on other sites

Ja adresi nesanāk ievadīt, paņem "Set location on map"
image.png.2e4ce583c6607e2fa1c79748deb058df.png
Protams, piegādes adresi kaut kādā veidā vajadzētu ievadīt korektu.
Nez kur jūs tur šaujat greizi. Sāk ar ielu/mājas nosaukumu un tad jau pārējais tiek piedāvāts.

Labots - maize
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, pamēģināšu vēlreiz, paldies!

Link to comment
Share on other sites

@AVilks pamocīju biku vēl, ja problēmas ar piegādes adresi, tad pasta indeksu  vadi tikai ciparus, bez "LV-" priekšā, piemēram 1000, piedāvās Riga un izvēloties automātiski aizpildīsies arī "City". Pārējo izskatās ļauj pilnīgi brīvā formā.

Labots - maize
Link to comment
Share on other sites

@maize reku arī atbilde, neņēma pretī to LV, mēģināju gan ar strīpu, gan bez :D jo pilnā pārliecībā, ka tie cipariņi vieni neko nedos. Ir, paldies!

P.S. ja tiešām paņems tos Starlink, tad iemetīšu te feedback, kas kā, jo varētu būt, ka tajā stellēšanas procesā būs arī man iespēja piedalīties 🤭

Labots - AVilks
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...