Jump to content

Sony F5321 nedarbojas mobilie sakari


Recommended Posts

Situācija tāda: Ir Sony Xperia X Compact, virsū tam griežās Androīds 8.0. Nav ne root'ots, ne kādas citas softiskas izvirtības ar to darītas. Mazgāts veļenē arī nav. Bet tomēr vienā nesenā vakarā ņēma un pārstāja darboties mobilie sakari - SIM kartes esamību atzīst, bet apgalvo, ka zonas neesot (melo, nesēžu ar viņu Faradeja būrī). Virspusēja parakņāšanās pa internetu gan šādus tādus forumu topikus ar līdzīgām bēdām parādīja, bet detaļās tomēr atšķirās - kādam SIM kartes ligzda izļurkājusies (pieņemu, ka man ne, ja jau SIM atzīst), kāds pats spēlējies ar custom firmware un netīšām modemam kaut ko nederīgu sabarojis, vēl kādam vispār telefona IMEI numurs iztvaikojis, un specifiskā deja ar tamburīnu, kas to atjauno, esot līdzējusi. Manā gadījumā tai izvēlnē, kas zem *#*#4636#*#* slēpjas, IMEI uzrādās. Interesanti, ka ar ieliktu SIM karti slaideris Mobile radio power spītīgi grib palikt izslēgtā stāvoklī, kamēr ar izņemtu - slēgā, kā tīk. Gribētos vainot SIM karti, bet - patlaban tā, pārcelta vecā nokijā, darbojas, bēdu nezinot.  

 

Tad nu tā - ko, pēc jūsu viedokļa, ar šito var iesākt, vai kam aizstiept remontēt?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , JDanen teica:

Tad nu tā - ko, pēc jūsu viedokļa, ar šito var iesākt

Ielikt citu SIM karti telefonā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu jā un dzēšgumija , spirts pār kontaktiem arī var pārlaist

vienam citam telefoman man tā bija , kad vienkārši bija noklājies čips kurš atbild par mobilajiem sakariem ( tehniskās detaļas esmu aizmirsis )

 

Labots - zeds
Link to comment
Share on other sites

1. Ieliec citu SIM karti (var pamēģināt ar cita operatora, lai novērstu iespēju, ka iekārta kļūdas pēc bloķēta tīklā).

2. Kā minēja Zeds - atjauc vaļā, notīri pogo-pin kontaktu, kas savieno antenu ar plati.

3. Nomaini beidzot 6 gadus veco telefonu, kura OS vairs drīzumā neatbalstīs vairums softa.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...