Jump to content

Atdots labās rokās


Elvijs Gusars
 Share

Recommended Posts

Intel Pentium P6200 
3 GB RAM
500GB HDD
Vēl instalējās atjauninājumi, šķiet ka kaut kāda Nvidias gpu šim.
Darbojas, bet iespējams ka pie lielākas slodzes throttlos CPU / GPU.

Šis par brīvu. 
Bija doma iztīrīt ventilatoru, samainīt pastas un kaut kur sazīmēt SSD un tad kādam atdot. 
Bet diemžēl šim skrūve kas pieskrūvēta pie Network adaptera ir tur uz palikšanu. Šī pati skrūve arī neļauj mātes plati izņemt ārā lai sakoptu ventilatora / GPU / CPU vietas.
Varbūt ka kādam citam izdodas.

IMG_20220107_114136.jpg

IMG_20220107_114215.jpg

Labots - Elvijs Gusars
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Es neieteiktu jaunbiedriem atdāļāt tehniku - ka tikai neparādās pēc nedēļas iekš ss.lv par 100Eur kā "gandrīz jauns dators mācībām un omei".

Ir tā diemžēl jau gadījies tepat forumā.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Elvijs Gusars

Neesmu gluži jaunbiedrs, savu profilu pasēju. Bet izprotu situāciju, ja es būtu 100% pārliecināts ka tehnika darbosies nevainojami es kādai omei vai studentam arī būtu atdevis. Šajā gadijumā es vēl nezinu vai lieta būs lietojama, tur vēl nedaudz jāpieliek roka. 
Līdz trešdienai aizrunāts. 

Link to comment
Share on other sites

Piesakos arī es. Tieši ir CPU, ko tur varu ietriekt. :)

p.s. un atdošu labdarībā. Pats iztīrīšu, salabošu, sainstalēšu.

pirms 4 stundām , Elvijs Gusars teica:

Neesmu gluži jaunbiedrs, savu profilu pasēju. Bet izprotu situāciju, ja es būtu 100% pārliecināts ka tehnika darbosies nevainojami es kādai omei vai studentam arī būtu atdevis. Šajā gadijumā es vēl nezinu vai lieta būs lietojama, tur vēl nedaudz jāpieliek roka. 
Līdz trešdienai aizrunāts. 

Tas bija domāts, ka nevajag atdod jaunbiedriem. ;)

Labots - tinch
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Gracias par laipno novērtējumu, @Artanis :grin: Ja nopietni, viss kārtībā, saprotu rūpes. Bija pāris idejas, ko ar šo parikti savā saimnicībā iesākt, vai arī viens cilvēks, kam nodot lietošanā - bet ja @tinch ir pareizais procis, un gatavi saņēmēji labdarīgos nolūkos, tas būs bišķ jēgpilnāk. Kas attiecas uz skrūvi - divi varianti, vai nu uzmanīgi nourbt galviņu un atlikušo daļu ar mazām standziņām izskrūvēt, vai arī ievīlēt (vai ar drēmeli iegriezt) jaunu šlici plakanajam skrūvgrieziem.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

  • Elvijs Gusars changed the title to Atdots labās rokās

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...