Jump to content

Hypex UcD180 pastiprinātājs


Athlons
 Share

Recommended Posts

Normāli tā pabūvēts. 
Man šādu konstrukciju filozofiskās pieejas ļoti patīk, "konstruktors", kam katrs mezgls atsevišķi saprotams viegli un aizvietojums nedārgi, nū, izņemot tos hypex moduļus. 

 

Sākumā domāju, kādēļ nelieto strīpainās bet punktu plates? Ar svītrainām sanāk ap 50% estētiskāk. 
Bet apdomājoties:

- te laikam var novilkt pareizāku signāla "topogrāfiju"

- ar nazi griezt svītru uz pusēm nemaz tik patīkami nav, pielipināt vara vadiņu kur vajag varētu būt ātrāk.

- kad esi pārgiezis, bet pārdomājis, atkal čakars.

 

opampiem ligzdu nav fenšuja pēc?


 

Link to comment
Share on other sites

Man atkal jautājums kapēc nepasūtīt pie ķīniešiem glītu PCB pa pieciem bakšiem?

Vai arī bleķis (varšs) pa plānu (1oz) lētākajos 'standarta' variantos?

 

Link to comment
Share on other sites

Nu bet nu a, kā skan? Bass drīzāk atsperīgs vai gurkstošs, kā pirmais sniegs?

 

P.S. Labs projekts. Man labu laiku bass uz ucd400 strādāja un bija ļooooti labi. Tas pastūzis tagad atņirdzies (neesmu diagnosticējis), tāpēc par pudžu varu iedot atdzīvināšanā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , Usins teica:

"konstruktors", kam katrs mezgls atsevišķi saprotams viegli un aizvietojums nedārgi

yes... bet sērijveida ražojumos viss uz vienas plates tiek likts dēļ tā, ka tā ātrāk, ērtāk -> lētāk uzražot... upgradeability nekāda... pašam diy apriori savādāk nesanāk, ja vien visu pats no nulles neprojektē...

Pirms 38 minūtēm , Usins teica:

kādēļ nelieto strīpainās bet punktu plates?

tās strīpas ļoti ierobežo detaļu novietojumu... uz punktainajām vari pagriezt nolikt kā vajag...

Pirms 40 minūtēm , Usins teica:

opampiem ligzdu nav fenšuja pēc?

neredzu vajadzību, netaisos tos tur mainīt... pilnībā pietiek ar NE5532... vienīgais ar ko jamo var reāli aizstāt ir LM4562 vai LME49720 un es nezinu vai ir vērts šajā gadījumā...

Pirms 33 minūtēm , AndrisBB teica:

kapēc nepasūtīt pie ķīniešiem glītu PCB pa pieciem bakšiem?

man šī doma vislaik nomocīja, jo tās maketplates smukas un foršas: tekstolīts, abpusējas... taču lodējot diez ko forši tomēr nav, jo jumperus pa augšu nevar taisīt no plika vada, jo metalizētie caurumi taisīs īso uz apakšējo slāni... nemaz nerunājot par labošanas iespējām, jo iztīrīt no lodalvas tos caurumus ir pain in ass...

platēm no Ķīnas:

1) jāgaida piegāde, maketplates mētājās kastītē...

2) ļoti ierobežotas iespējas kaut ko izmainīt... man piemīt paradums pamainīt kaut ko konstrukcijā lodēšanas procesā...

Šie abi ampi ir nosacīti prototipi, gribēju pārbaudīt priekšpastiprinātāju konstrukcijas darbaspējas (lai gan tur nav kam nestrādāt)... tuvākajā laikā plānā ir atsevišķas iekārtas: priekšpastiprinātāja/komutatora būvēšana, iespējams, ka te ar maketplatēm nečakarēšos un uzsūtīšu platītes...

Pirms 22 minūtēm , RudeWolf teica:

Nu bet nu a, kā skan? Bass drīzāk atsperīgs vai gurkstošs, kā pirmais sniegs?

skan izcili (imho)... tāpēc jau D-klase ir uz apakšām, lai "bļurr bļurr" vietā būtu "bump bump"... :mrgreen2:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Patīk tas, cik tīri centies visu nostrādāt. Bizē sapītie vadi ar termotrubu pa virsu vispār ir augstākā pilotāža. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...