Jump to content

VU+ Solo2 uz pārdošanu


ivo
 Share

Recommended Posts

Tātad stāv man bez pielietojuma Solo2. It kā darba kārtībā. Savā laikā bija problēmas ar uzkāršanos pēc restarta, tika iepirkts Zero 4K modelis, bet šim pamainīju imidžu un it kā viss darbojas. Ja nu kāds vēlas - 30 eur. Līdzi barošanas bloks un jauna pults (no Zero 4K). Sev atstāju veco, jo to man sen atpakaļ kaut kādā mistiskā veidā izdevās sadraudzēt ar veco plazmas TV. Jauno pamēģināju, bet nesanāca, droši vien kaut kā var, bet pēc pamatīgām dejām ar bubenu.

Link to comment
Share on other sites

es apzinos, ka esmu atpalicis, bet ko ar to iekārtu dara?

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Skatās SAT televīziju, IPTV, kabeļTV(ar papildus verķi) VTV (ar papildus verķi), atskaņo dažādus media failus (filmas, piemēram).

 

Link to comment
Share on other sites

Aparāts super, lietoju vēl šobaltdien, ar Open ATV imi'džu, lieliski sajūdzas ap populārākajiem TV, savulaik samaksāju kkādus 220.  30 arī šodien ir sviestmaize :)

Link to comment
Share on other sites

Ja biedrs vēl nav notirgojis tad rit varu paintereseties man paziņa meklē sat uztvērēju 

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , gromix teica:

vēl nav notirgojis

Vēl ir pieejams

pirms 11 stundām , aoma teica:

sviestmaize

kā jau rakstīju, bija viņam problēmas ar uzkāršanos savulaik, tāpēc arī tika nomainīts pret citu. Neesmu pārliecināts cik ilgi un labi strādās, tāpēc arī tāda cena.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka neinteresē nevienam. Būs jāiek vācu ebajā, gan jau tur kādus 50 eur uzsolīs :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pārdots

Link to comment
Share on other sites

  • ivo locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...