Jump to content

Slikts wifi


koolmans
 Share

Recommended Posts

Sveiki, man tāds jautājums par manu wifi ātrumu no datora. Telefonā testējot tet wifi tīklu man ātrums  aiziet 200-400 mb/sec, bet uz datora, pieslēdzoties tam pašam wifi ir tikai 20-40 mb sec?? Kāpēc tas tā varētu būt?? Wifi stiks datoram man ir Tp link 150 mb sec, vai tas varētu tik ļoti ātrumu samazināt? Vaitad nevajadzētu ātrumam aiziet vismaz līdz 150 mb sec? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , koolmans teica:

man ir Tp link 150 mb sec, vai tas varētu tik ļoti ātrumu samazināt?

Jā, plus lokācija.

Pirms 8 minūtēm , koolmans teica:

Vaitad nevajadzētu ātrumam aiziet vismaz līdz 150 mb sec?

Nē.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , CosmosDC teica:

Jā, plus lokācija.

Nē.

attālums ir vienāds telefonam on datoram līdz rūteram

Labots - koolmans
Link to comment
Share on other sites

Pirms 59 minūtēm , koolmans teica:

Tp link 150 mb sec,

Dali vismaz uz 2. Vari ruterī 2,4GHz tīklam mēģināt ieslēgt 40MHz joslas platumu, bet rezultāts atkarīgs no vietas. Man uz 2,4GHz stāv 20MHz, jo es pārsvarā izmantoju 5GHz diapazonu.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Pēc winduļa pārinstalācijas nesapratu, kāpēc caur wifi iet ~60Mbit/sec. Beigās wifi kartiņas settingos wireless mode nomainīju uz 802.11 AN zonu, un viss bumbās. Protams ar to 5GHz ir tā kā ir, jo rūterim jābūt ļoooti tuvu, citādi signāls zūd vienkārši dramatiski. Laikam tas pats ir ar 5G :D

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

5G arī ir iespējamas dažādas frekvenču joslas, kur katrai ir noteikti maksimālie ātrumi (caurlaides spēja). Protams, augstākajā frekvencē būs lielākie ātrumi, bet arī īsākajā distancē.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

kā var pārbaudīt vai esmu pieslēdzies 2.4 ghz tīklam?? Un kā var pieslēgties citam? 
Man tādas aizdomas, ka mans wifi stiks neatbalsta citu tīklu kā 2.4 ghz 

tā varētu būt?

Link to comment
Share on other sites

No galvas to neviens nezina, atšķirībā no googles, kurai jāpavaicā - how to check if my computer uses 2.4 ghz or 5ghz wifi

Ja atmiņa neviļ, tad 150 Mbps bija 2,4Ghz diapazona max ātrums, tā ka no tā puļķa diez vai ko vairāk dabūsi.

Labots - Boņs
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
1 stundu atpakaļ, koolmans teica:

kā var pārbaudīt vai esmu pieslēdzies 2.4 ghz tīklam?? Un kā var pieslēgties citam? 

Vai tad rūtera wifi settingos 2.4Ghz nevar atslēgt un atstāt tikai 5GHz?

Link to comment
Share on other sites

tak viss pateikts - donglim 150mbps ir .11n maksimālais parametrs uz 2.4ghz. Līdz kam vēl grib aizdebatēties, kur gāzi pildīt savam audi80?

ja grib pārliecināties - tad no cmd "netsh wlan show interfaces". < būtu jāparāda tekošā pieslēguma parametri (ieskaitot wifi tipu)

 

Labots - hero
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , ju teica:

5G arī ir iespējamas dažādas frekvenču joslas, kur katrai ir noteikti maksimālie ātrumi (caurlaides spēja). Protams, augstākajā frekvencē būs lielākie ātrumi, bet arī īsākajā distancē.

 

5ghz ISM frekvences diapazons ir tik nenozīmīgs, ka teorētiski par to var paspriedelēt, bet IRL starpību nekādu nejutīsi, vai būsi spektra sākumā vai beigās vienāda platuma kanālā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , hero teica:

5ghz ISM frekvences diapazons

Kungs droši vien bija domājis to 5G, kura dēļ folija cepures jāvelk (no 700 MHz līdz 26 GHz).

Link to comment
Share on other sites

nopirku jaunu stiku 300 mb sec, bet viss tas pats 2.4 ghz

Pārdevējs man teica, ka viss būs ok, maita 😁😁

Jābrauc būs mainīt, man laikam

vajag to 4.8-5 ghz stiku??

Link to comment
Share on other sites

Wireless Standard: IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz · Frequency: 2.4GHz

Nespīd tev 5GHz un lielie ātrumi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kāpēc man tas pārdevēs teica, ka viss ies, laikam neko nejēdz 😁 dabūs man rīt pa galvu

tātad vajag 5 ghz, lieliem ātrumiem??

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Nu uz 2.4GHz vairāk pa 50-60Mbitiem ar AC1300 High Gain Wireless MU-MIMO Dual Band USB Adapteri neizspiedu.

Pārslēdzot uz 5GHZ turas ap 300... Protams apsolītos 867 neesmu redzējis kā savas ausis.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , M@R$$ teica:

Nu uz 2.4GHz vairāk pa 50-60Mbitiem ar AC1300 High Gain Wireless MU-MIMO Dual Band USB Adapteri neizspiedu.

Pārslēdzot uz 5GHZ turas ap 300... Protams apsolītos 867 neesmu redzējis kā savas ausis.

paldies, tad jāmaina uz 5 ghz stiku 👍

 

Link to comment
Share on other sites

Ņem vērā, ka tādu tikai 5GHz stiku SOHO segmentā vai nu nav, vai reti izplatīti. Toties plaši izplatīti ir dualband - 2,4GHz un 5GHz kopā, spējīgi strādāt abos tīklos. Tāds arī jāņem. Nojaušu, ka Tu necērt tajā infā, kas uz kastītes rakstīts. Kurā bodē pirki vai sūtīji?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 56 minūtēm , M@R$$ teica:

Protams apsolītos 867 neesmu redzējis kā savas ausis.

Ja būtu, tad tas būtu Ginesa rekorda cienījams sasniegums, jo tie ir PHY ātrumi, mārketingam der. 

Link to comment
Share on other sites

2021.10.31. , 22:25, koolmans teica:

man tāds jautājums par manu wifi ātrumu no datora. Telefonā testējot tet wifi tīklu man ātrums  aiziet 200-400 mb/sec

Ja telefons ir Android, tad nepieciešamības gadījumā arī viņu var izmantot, kā "USB stiku" pieslēdzot telefonu pie datora caur USB un lietot tajā pielietotās WiFi tehnoloģijas. Kā kurā Android telefonā, "Pārnēsājamais tīklājs" > "USB piesaiste" . Tikai piečeko, ka telefons inetu ņem pa tieši pa WifI, nevis no mobilā operatora mobilajiem datiem.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , ggg97 teica:

Ņem vērā, ka tādu tikai 5GHz stiku SOHO segmentā vai nu nav, vai reti izplatīti. Toties plaši izplatīti ir dualband - 2,4GHz un 5GHz kopā, spējīgi strādāt abos tīklos. Tāds arī jāņem. Nojaušu, ka Tu necērt tajā infā, kas uz kastītes rakstīts. Kurā bodē pirki vai sūtīji?

 

Es nemaz nezināju, ka vajag 5 ghz ņemt, tāpēc pārdevējam prasīju un stāstīju par savu problemu

Baltic data

Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , koolmans teica:

Es nemaz nezināju, ka vajag 5 ghz ņemt

Tad viss ko tev stāstīja divas dienas atpakaļ tika laists gar ausi?

Link to comment
Share on other sites

es cik salīdzinu uz 3 kompjiem - lapsis ar 5ghz, itx ar wifi karti 5ghz = vienāds down/up ātrums. Kompis ar 5ghz stiku (realteks 8811 šķiet) = down uz pusi lēnāks, up tāds pats. neesmu iedziļinājies, jo pietiek. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...