Jump to content

Auto krāsošana


Lainere
 Share

Recommended Posts

pirms 2 stundām , ImissimI teica:

Katrā ziņā pašrisks nākamajām polisēm būs augšā.

tā vajadzētu būt, bet manā gadījumā manas vainas pēc tā dārgāka nepalika. Var jau Kasko paņemt citā kantorī, kuram +- līdzīgas cenas.. Kā man stāstīja, ka apdrošinātāji neapmainās ar info  par Kasko negadijumiem.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , versatile teica:

Var arī gadīties, ka maiņas auto apmaksā, bet tikai 14 dienas. Šogad 40dienas sanāca nobraukt par savu naudu, pēc nelielas sadursmes ar meža zvēru - kamēr satāmē, kamēr apstiprina, kamēr atnāk detaļas. Pie kam, apdrošinātāju iedotais nomas kantoris iedeva visai nodzītu F31 bembi - tuvojās beigas apmaksātajam termiņam, uzjautājām, cik tad maksā - likās, ka tāds nopistenis vairāk par 15-20 dienā nebūs. Paprasīja 50, tas esot lēti.
Paņirdzām, pie Auto26 paņēmām svaigu corollu, ar adaptīvajiem kruīziem un ko vēl ne par kko zem 30.
Bet par Senson starta ielā tikai labas atsauksmes.

Kāds apdrošinātājs tev bija? 

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , jozhix teica:

Ja jau kasko tad kaapeec nesaakt ar zvanu apdroshinaataajiem?

Pashrisks gan jau ka 140eur. 

Kasko sazvanīju. Pirms veicu tādu nopietnu zvanu, vajadzēja zināt mazliet vairāk, lai beigās nesanāk vienkārši muļķīgi. 😁 

Pašrisks man ir 70€  

 

pirms 5 stundām , androidz teica:

 

1) serviss saremontēs auto, tev būs jāsamaksā pašrisks, parasti tas ir 150 eur, slapjie sapņi par maiņas auto, var palikt tikai sapņi, jāskatās polisē;

 

Īsumā, jāizpilda veidlapa, un jāizved izvērtēt izmaksas, polisē ir atrunāts maiņas auto pēc savas izvēles līdz 14 dienām. Tad īsti nebūs tikai sapņi. Nezinu kur jūs tādas cenas dabūjat, bet, Pašrisks man ir 70 €. 

Pieņemu ka tavs otrais aprakstītais variants ir viena ķēpīga padarīšana, un nezinu pat, cik izdevīgi tas īsti beigās sanāk 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...