Jump to content

Veļas mašīnas izvēle!...?


kojots66
 Share

Recommended Posts

Kazarms
(labots)

Jā, esošā vienmēr ir bijusi par mazu, bet iepriekšējā dzīvesvietā lielākai nebija vietas.

 

Par vienu ražotāju jā, tāda doma ir, galvenais gribēju palasīties atsauksmes/pieredzi kā citi biedri šo jautājumu ir risinājuši, ko nopirkuši un tā, jo informācija mūsu platuma grādos ir visai skopa. :)
Pieredze no Amerikas mēdz nebūt visai relevanti, tur citi modeļi un vispār šie žāvē drēbes ar gāzi. :D

Labots - Kazarms
Link to comment
Share on other sites

Daiļais

Man kaut kā negribot ir 9 kg sanākuši

 

image.png.2f76abf26e55127e784a5de833c1a2ff.png

 

Žāvētājs 8 kg

Link to comment
Share on other sites

Es pārgāju no siltumsūkņa uz kondensāta tiaki dēļ tā ka mašīnas atrodas mazā, neventelējamā telpā un siltumsūkņa mašīna ļoti to telpu piekarsē, man tas nepatika dēļ tā ka kondensāts var parādīties un kaut kas pūt. 

Nomainiju tās 2 Mieles mašīnas uz citu Miele combo mašīnu (5,5kg/3kg) Nezinu ar atliektiem galiem pietiek. Tur īsti salādēt vairāk nevar lai viņš nevarētu izžāvēt. Un bonuss ka tejā telpā nevar vispār just ka tas žāvētājs darbojas. Un vel tam kondensāta žāvētājam gandrīz vispār nekas nav jātīra, kamēr siltumsūknim tur kādi 3 filtri bija.
 

Link to comment
Share on other sites

martinno

Iepriekš baigi nebiju iedziļinājies, bet divi vienā mašīnai žāvētājam ir ļoti liels elektroenerģijas patēriņš, salīdzinot ar brīvstāvošo... Un samērā ilgs cikls... Varbūt tomēr tā nav labākā izvēle :)

P.S.
Ja par pieredzi - man ir Candy žāvētājs, neko sliktu pateikt nevaru. Funkciju pilda, esmu apmierināts.

Galvenais censties izmantot atbilstošas programmas, lai nesanāk, ka no L uz XS izmēru kaut kas ir pārtapinājies :)

Link to comment
Share on other sites

binary
(labots)

Gadījās nejauši uzlabot veļasmašīnas dizainu:

image.png.75b4ada1afe3f96ab1f3efcf6b338dad.png

 

Diemžēl izrādījās, ka tam stiklam no ārpuses nav plēves - stilks neizbira, bet virsma nav gluda, var just plaisas, pa perimetru arī kaut kādi sīki gabali gribēja līst ārā. Lai varētu turpināt lietot veļas mašīnu (šitās durvis nav no tām lietām, kuru var uz vietas veikalā nopirkt), nolīmēju ar kaut kādu skoču - necik smuki nesanāca, jo virsma jau vairs nav gluda un kaut kādas "stikla drupačas" salipa pie skoča lipīgās puses, bet nu vismaz stikls turās savā vietā un nekas nekur nebirst. Līmēšanas process - mazliet traumatisks, asiņains (izrādās, stikla lauskas ir asas) :D

 

Pasūtīju jaunas durvis, bet gribētos tās pirms lietošanas nolīmēt ar kaut kādu plēvi - ja plēve nepasargās no saplaisāšanas, tad vismaz nebūs riska, ka kaut kādi gabali kritīs nost.

 

Maz gan ticams, ka kāds ko tādu ir darījis, bet varbūt varat ieteikt kaut ko no plēvēm? Grāmatu aplīmēšanai domātās varētu ātri nobružāties, vajadzētu kaut ko ilgmūžīgāku. Ja vēl tā plēve palielinātu triecienizturību - vispār ideāli. Šķiet, 3M kaut kas tāds bija, bet nav ne jausmas, kur pie mums tādu nopirkt.

Labots - binary
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Ir pēves, kuras līmē uz auto priekšējo stiklu - dzidrās, lai aizsargātu priekšējo vējstiklu. Iespējams, ka kāds vietējais kantoris tādu izplata...

Link to comment
Share on other sites

mafijs

Interesanti gan - kāpēc saplīsa ?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

jacobs

Atkal, likteņa pirksts?😒

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

e = d

Šite nav jēgas. Jāņem uzreiz ar augšas ielāde. Tai nav ko sasist. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

biomass979
(labots)
22.09.2021. , 23:27, Murlo teica:

Siemens. Nopirku lietotu no remontdarbnīcas. Caur durvīm var iestūķēt govi, 1400 apgriezieni, prasta kā āmurs un vecā kā mamuta sūds

Šitais varbūt ir aktuāli vecām mašīnām,kuras bij taisītas cilvēkam!

Tagat pasekojot veļu mašīnu spečuku ieteikumiem... Jaunajām veļenēm neskatoties uz ražotāju ir centrene 1200 apgriezienu! Spečuki  silti iesak,jaunajām mašinām izmantot centrēšanu uz 800 apgriezieniem-tas paildzinās iegādātā produkta mūžu...,bet kam patīk ik pa 2 vai 3 gadiem pirkt jaunu....tiem bez satraukumiem! Tās jaunās jau smukas un klusas ir,bet arī ātri apklust vai sāk trokšņot!

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

Zin...
Pirms 41 minūtēm , biomass979 teica:

Jaunajām veļenēm neskatoties uz ražotāju ir centrene 1200 apgriezienu

Dirš

Pirms 42 minūtēm , biomass979 teica:

800 apgriezieniem-tas paildzinās iegādātā produkta mūžu...,

Dirš

 

Pirms 42 minūtēm , biomass979 teica:

bet kam patīk ik pa 2 vai 3 gadiem pirkt jaunu....tiem bez satraukumiem! Tās jaunās jau smukas un klusas ir,bet arī ātri apklust vai sāk trokšņot!

Dirš 

Link to comment
Share on other sites

biomass979

Par 1200 jā,ir vairāk! Slavenais  samsungs pat gadu nenogāja ka vadība nobira! 

Link to comment
Share on other sites

Zin...

Tevi karma sit, nekas vairāk.

 

 

Samsung iet jau ceturto gadu. Ko nu?

Link to comment
Share on other sites

biomass979
(labots)
Pirms 6 minūtēm , Zin... teica:

Tevi karma sit, nekas vairāk.

A kas teica ka man! Man  neslavenais Turku BEKO darboja kopš 11 gada- a ko nū,karma apgaj riņķī!Vienu x tik tens mainīt,jekas samsung tenis 1900W!

Runa par jaunajām kaimiņu,paziņu likstām

Pirms 6 minūtēm , Zin... teica:

Samsung iet jau ceturto gadu. Ko nu?

Jauna pēc iegādes ar var nostāvēt 90 gadus,ko nu!

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

binary
(labots)
pirms 10 stundām , jacobs teica:

Atkal, likteņa pirksts?😒

Ne pirmais, ne pēdējais. Ja pacenšas, var internetā nopirkt šādas durvis (stikls sašķīdis, tas pats detaļas kods). Der dažādām LG veļas mašīnām.

 

pirms 10 stundām , mafijs teica:

Interesanti gan - kāpēc saplīsa ?

Šoreiz notizlojos - neliela izmēra bļoda izslīdēja no rokām, trāpīja pa veļas mašīnas durvīm.

 

Bet vispār veļas mašīnai neveiksmīga vieta, atrodas nelielas telpas stūrī, līdz ar to pāris reizes gadā gadās arī ar durvīm (nu tām, kas telpas durvis) trāpīt pa veļas mašīnas durvīm. Vecajai veļas mašīnai tas nekaitēja, tai "kopš dzimšanas" bija tikai iekšējais stikls. Šai tas dekoratīvais stikla iztsrādājums arī no tā var sabirt.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

ggg97
pirms 2 stundām , binary teica:

Šai tas dekoratīvais stikla iztsrādājums arī no tā var sabirt.

Es ofic. nezinu, kāpēc tas ārējais stikls. Bet man ir aizdoma, ka zaļie menedžeri ir izrēķinājuši, ka tas ārējais stikls mazina siltuma noplūdi caur iekšējo stiklu un tā veļene līdz ar to stiklu kļūs zaļāka.. 

Link to comment
Share on other sites

binary

Nu man vismaz ārējais saplaisāja. Citiem iekšējais stikls mēdz pievilt, turklāt laikā, kad veļas mašīna nemaz netiek lietota:

119065_135080_233.png

 

Modernā tehnika…

Link to comment
Share on other sites

oxygen

A ko gribējāt, ja izgatavo ''pa lēto'' . Stiklam ir niķis: ja ko atlej ( kaut vai alus pudeli) , tad ir  jāveic ''atlaidināšana'' lai pazūd iekšējie spriegumi. Ja to ne tā , tad... var saplīst ''ne no kā'' . Pats ekstrēmākais piemērs ir šis.

 Bet es saprotu ka veļas mašīnas durvju iekšējo stiklu nevar no plastikāta- saskrāpesies no pogām un rāvējslēdžiem. Bet ārējo? Ir takšu polikarbonāts , pa kuru vari sist kaut ar āmuru. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu vaitad arī 'jaunām' tas nav plastikāts?

pirms 3 stundām , ggg97 teica:

Es ofic. nezinu, kāpēc tas ārējais stikls. Bet man ir aizdoma, ka zaļie menedžeri ir izrēķinājuši, ka tas ārējais stikls mazina siltuma noplūdi caur iekšējo stiklu un tā veļene līdz ar to stiklu kļūs zaļāka.. 

Drīzāk jau tas vienkārši dekoratīvos nolūkos, izskatās labāk un putekļi nekrājas.

Link to comment
Share on other sites

binary
(labots)
Pirms 18 minūtēm , AndrisBB teica:

Nu vaitad arī 'jaunām' tas nav plastikāts?

Būtu plastikāts, nebūtu saplaisājis :)

Atkarīgs no veļas mašīnas, protams, bet LG gadījumā ir stikls. Paši reklamē kā "durable and elegant tempered glass".

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Es biju domājis ne to dekoratīvo, bet 'iekšējo' izliekto stiklu/plastmasu.

Link to comment
Share on other sites

binary

Jā, iekšējo arī taisa no stikla. Un, spriežot pēc googlē atrodamā, tam iekšējajam ir tendence nevis saplaisāt, bet "eksplodēt". Dažreiz lietošanas laikā, dažreiz tad, kad veļas mašīna netiek lietot.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nav dzirdēts ka kādam tas iekšējais stikls būtu saplīsis, tā visdrīzāk tāda reta parādība vai vajag īpašu talantu, lai to dabūtu gatavu.

The explosions often leave shards of sharp glass scattered across the floor

 

115 (41%) of the 280 reports we uncovered are about Beko machines, far more than the next brand (Hotpoint, 10%).

The issue is extremely rare - out of more than three million washing machines sold by Beko since 2010, there have been 115 reported incidents, less than 0.003%.

 

Link to comment
Share on other sites

binary
(labots)
Pirms 27 minūtēm , AndrisBB teica:

Nav dzirdēts

Nav jau brīnums, tu daudz ko neesi dzirdējis ;) Bet redz, ka ātri sagooglēji, ka tas mēdz notikt.

 

Pirms 27 minūtēm , AndrisBB teica:

visdrīzāk tāda reta parādība

Protams. Ja būtu bieža parādība, tad ražotājs ne tikai neizturētu konkurenci (kurš tad tādu gribēs pirkt?), bet arī tiktu izvazāts pa tiesām (bija kaut kur raksts, ka tā stikla plīšanas brīdī tuvumā bija bēbis - visa seja un rokas asinīs). Lai bizness izdzīvotu, to risina apmēram šādā veidā:

"LG Electronics recently decided to replace its washer with new ones after the tempered glass attached to the inside of its wash tower broke into pieces"

T.i., lietotāji sāk testēt (lietot) produktu, atrod kādu kritisku problēmu, ražotājs par to uzzina un tad novērš konkrēto problēmu. Un tas attiecas arī uz citām jomām.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 4 minūtēm , binary teica:

Bet redz, ka ātri sagooglēji, ka tas mēdz notikt.

Nu jā 0.003% tas tiešām notiek ļoti bieži, ka laikam vilcienu sadursmē lielāka varbūtība nomirt

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Jebkurā gadījumā, ja es būtu tu, tad es apdrošinātu visu ko vien var aprošināt. Jo ja kautkas slikts var notikt, tad tas notiek ar tevi 😂

Link to comment
Share on other sites

binary

Un to saka cilvēks, kurš pamanās salauzt ribas, nodarbojoties ar tik nevainīgu izklaidi kā braukšana ar kartingu.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

Vienu ribu. Pietam nodarbe diezgan bīstama 😂

Ne velti parasti velk ribu sargus 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Zin...

@binaryes tomēr ieteiktu apdomāt ja ne eksorcismu tad vismaz baznīcas apmeklējumu 😄 tu jau neveiksmju ziņā drīz sāksi pārsist mani 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

binary

@Zin..., viss ok, tas viss liecina vien par to, ka cilvēks aktīvi dzīvo, nevis pavada savu mūžu pie TV ekrāna ar alus pudeli vienā rokā, TV pulti otrā.

 

Atgriežoties pie tēmas - bez tām auto stiklu plēvēm ir vēl kaut kādi varianti? Nekādus tonējumus un/vai rakstus (kā logu plēvēm) negribu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Kazarms

Tā kā te pieņemts atskaitīties par iegādāto, paņēmu Electrolux 700 sērījas žāvētāju un 600. sērījas mašīnu. Abi 9kg.

Pāris reizes izmazgāts un izžāvēts, so far so good.

 

Pagaidām vēl gan nav sastackotas, jo starplika iesprūdusi kaut kur ceļā, par cik šamā nebija pieejama bodē, no kurienes sūtīju mašīnas.

Link to comment
Share on other sites

Noziņo pēc laika, kā ar drēbju saraušanos pēc žāvēšanas. Samsung žāvētājam ir novērots, ka saraujas. Taču dvieļiem, segām, vienkāršākām drēbēm neatsverams aparāts.

Link to comment
Share on other sites

jacobs
Pirms 4 minūtēm , Vilx teica:

kā ar drēbju saraušanos pēc žāvēšanas

Tad jau labi savienot ar kādu novājēšanas diētu?😉

Link to comment
Share on other sites

Daiļais

Man ir Elektrolux 800. sērijas žāvētājs. Neesmu dzirdējis, ka kāda no manām sievietēm būtu sūdzējusies par drēbju raušanos dēl žāvētāja.

Link to comment
Share on other sites

oxygen

Saraujas ja ne to temperatūra mazgā/žāvē vai arī pats ražotājs (drēbju) ir ''līkrocis'' . Ļoti labi atceros , kad paziņa vecos laikos strādāja ateljē, kur šuva uzvalkus stāstīja kā ir jādara pareizi . Pirms izgriež audumu, potenciālos ''metrus '' no tā drēbes ruļļa izgludina ar gludekli caur mitru drēbi. Kam jāsaraujas, tas saraujas un kad uzšuj, vairāk neraujas. Mūsdienas, tā apstrāde audumam jau būtu jābūt veiktai pirms to drēbi uzšuj. Arī vilnas džemperim- ja tā dzija nav pareizi apstrādāta pirms taisa to džemperi, tad vēlāk  tas apģērbs arī saraujas. Protams ka ja lietotājs izmazgā vilnu saturošu drēbi ar veļas pulveri nevis to mazgājamo līdzekli kas domāts vilnai, tad ne tikai sarausies bet arī var izšķīst. Nu veļas pulveros parasti ir enzīmi kas izšķīdina no auduma olbaltuma netīrumus, bet vilna takšu ir tā pati olbaltumviela (keratīns) atšķirībā no kokvilnas vai sintētikas.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Saraujas, ja tiek izmantots nepareizs (neatbilstošs drēbei) žāvēšanas režīms - parasti, ja pārāk ātri un pārāk lielā temperetūrā mēģina izžāvēt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...