Jump to content

Kapec Maxima ieperkas Nabagi Ja Cenas ir apm. Vienadas ar RIMI?


www.MistersPimpausis.lv
 Share

Recommended Posts

VebKamera

Nupat biju tajā rimčikā. Banānus bija grēks nepaņemt - par tādu cenu nebiju redzējis gadsimtu.

Pārējais - absolūta pīle. No tām lietām, ko pērku parasti, atlaides nebija praktiski nekam.

Vienīgais labums - damenei burbuļdziru iepirku. Nebija tā cena supermedaina, bet vienkārši laba. Ja palēkātu pa ako autletiem, gan jau ka varētu sagrābstīt līdzīgu.

Pārējam alkoholam - nekas izcils.

Labots - VebKamera
Link to comment
Share on other sites

A ko gribēji no tā Skandināvu kantora. Es ir  pavisam nesen sastapies ar viņu super-puper atlaidi tipa 50% no sākotnējās vienai saimniecības mantai, kurai Depo bez jebkādas atlaides cena divas reizes (!) lētāk. Vēl jau atceros , ka šiem bija kaut kāda uzlīmīšu krāšanas akciju un varēsi nopirkt par super cenu Bosh štrumentu, tik ... jebkurā saimniecības bodē tos tirgoja lētāk nekā šie. Nu vienkārši ''ķeršana uz muļķi''. Vai tik toreiz nesāka šūmēties PTAC?   Manās acīs  šie ir kantoris kas izbrauc uz veco slavu, kad bija pirmais sakarīgs veikals  (ķēde) Latvijā. Tagad... ja ir pa ceļam ''ikdienas maizei'' izmantoju, bet i tad rūpīgi pārbaudu ko pērku ( derīguma termiņi) . 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , jema teica:

0.39 eur

Es biju šodien Alfas Rimi un masu psihozes iespaidā arī pāris ķekarus banānu paņēmu, bet kā biezais - pa 0,55. :D

P.S. Rindu nebija. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

A kāpēc lai būtu rindas, ja lielākā daļai preču, kas šodien ar super atlaidi 30%, citos veikalos bez visām atlaidēm pat lētāk...  Banānu dēļ? Nav jau konservi, kurus nopirksi un ēdīsi gadu.  Nu Rīgā konkurenti lēnām ''izgriezīs pogas'' RIMI ja šie tā turpinās. Varbūt strādā tik uz tiem kam ''ticība neatļauj'' iet citos veikalos. Kaut kas viņiem greizi kopējā politikā. Laikam nomainījuši menedžmentu . Eksperimentē un pļaujās  ''a vjos proņesot''. Vai arī ir atlaiduši kādu, kam bija vadoņu ieskatā , ''alga par lielu'' un pieņēmuši citus. Nu apmēram kā Cirkulis. Beigās dabūja ''sev uz kakla'' konkurentu, kad spējīgie , bijušie pacēla Viršus.

Link to comment
Share on other sites

Neviens neko neizgriezīs. Nevajag fantazēt. No cenas atkarīgie pircēji nekļūs pēkšņi lojāli konkurentam. Rimi pietiks iedot atkal kārtējo akciju ar zemām noteiktu preču cenām, un visi atskries atpakaļ.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man patīk, kā no "viņpus dīķa" viss ir labāk redzams...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 54 minūtēm , e = d teica:

Neviens neko neizgriezīs. Nevajag fantazēt. No cenas atkarīgie pircēji nekļūs pēkšņi lojāli konkurentam. Rimi pietiks iedot atkal kārtējo akciju ar zemām noteiktu preču cenām, un visi atskries atpakaļ.

Arī, bet es nedaudz precizēšu. Gribat lai Jūsu produkts tirgojas mūsu plauktos, dodiet labāko iepirkuma cenu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nesaki hop pirms pārleci grāvi vai kā tur bij tas teiciens.

Nekur nav teikts ka visa tā LIDL būšana nebūs viens fiasko un nenāksies klusiņām aiziet, kā tas bij piemēram Norvēģijā, jo cilvēki tur vienkārši negāja cerētajos daudzumos. Nu vai arī nīkuļos pa mazpilsētām.

 

Kautvai tapēc ka vietējie/pus-vietējie var vieglāk pielāgoties vietējām dīvainībām, paradumiem, sortimentam utt.

Vaitad LIDLā pelmeņus varēs nopirkt? (pie fričiem kauko līdzīgu pelmeņiem laikam tirgo)

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , AndrisBB teica:

Vaitad LIDLā pelmeņus varēs nopirkt?

Ja jau tik ilgi LIDL gatavojās atvēršanai, gan jau arī tur kāds ko no marketinga saprotošs ir papētījis, ko un kā piedāvāt, vismaz sākumā, lai vietējo publiku pievilinātu. Bet pagaidīsim dažus mēnešus, tad jau redzēs. Vismaz pie braļukām, šķiet, LIDLam nav problēmu.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 3 minūtēm , kaads teica:

tas bija domāts humoram. Noteikti bez viņa iztikšu.

Es jau vairāk vispārībā, par to Rimčiku/Maximas izspiešanu no tirgus. Nekur nav teikts ka viņiem izdosies iekarot kādu būtisku tirgus daļu, vēljovārāk atņemt tipiskos Rimi pircējus, jo tiem jau cena nav tas svarīgākais faktors.

Es ar eju uz dārgākiem veikaliem, kuri man patīk, tapēc ka tur produkti labāki un kārtība, cena īpaši neuztrauc, pērku ko gribu vai kas garšo.  

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , AndrisBB teica:

pelmeņus

jā, akcijas avīzē pat ir. Da tur pats vells ir. Cilvēkiem jau būs interesanti kaut vai tā iemesla dēļ, ka preču dažādība. 

Man pašam personīgi arī ir apnicis vienmuļais maxima/rimi sortiments, bet nu uz lidl jau toč neskriešu, vismaz ne speciāli.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Nu i salīdzin

Pirms 21 minūtēm , AndrisBB teica:

nenāksies klusiņām aiziet, kā tas bij piemēram Norvēģijā

Nu i salīdzināji pirktspējas. Protams , ja notiks brīnums un noplaks Rimi un Maxima  īpašnieku alkatība un sāks tirgot vienmēr ka tagad ir tik akcijās dažām precēm, tad varbūt. 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 5 minūtēm , ggg97 teica:

Kamēr kompilējas kods, vari pašķirstīt bildītes. Plastmasas iepirkuma maisiņi arī būšot.

Apskatot bildes var redzēt tieši tos pašus produktus kas citur vai te pie manis. Nekas tur labs nav, lētāks - jā.

Var jau ik pa laikam tur kautko nopirkt, bet tiklīdz gribi kautko jēdzīgu vai sarežģītāku ēst uztaisīt, tā tāpat nākas uz lielāku veikalu braukt, jo mango čatniju tur neatrast, parmisāna mēci arī nē, utt. Tādi pamat produkti, nekas specifisks.

Link to comment
Share on other sites

atkal apkāš mūs, nu labi cenas jau arī  ir pacēlušās. Leišos briļļu salvetes maksāja ap 0,80 eur nesen, vienīgais mans pirkums Lidlā :) , bet pie mums 1,29 eur.

 

Sanāk uz veikalu varēs ar savu musoru iet ? :D 

 

image.thumb.png.d34b59faab6730e7f13ff1bce78c8862.png

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , aoma teica:

Ar februāri laikam.

ar februāri maksās par depozītiepakojumu, bet te izskatās, ka jau tagad varēsi izmest to savu bateriju, iepakojumu utml.. 

 

arī maximā/rimi ir tās zaļās kastes bačām/elektroprecēm

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Ir vēl tāds "sīkums", cik pavazājos gar tiem plauktiem, pirkt jau neko vēl nedrīkst, uz lielākās daļas rūpniecības precēm rakstīts made in Germany, nevis čaina...

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 4 minūtēm , aoma teica:

made in Germany, nevis čaina...

Ko tad tas maina? Vācijā var uzražot sūdus un Ķīnā ko labu.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , base7 teica:

Vāciešiem ir garšīgs saldējums. Tas būs?

Cik zinu, tad būs. Cenas, sākot no 15 kapeikām. Arī lielā baltmaize līdzīgi.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Arī Ķīnieši neko labu vairs par kapeikām neražo. 

Tagad klients pie kura strādāju sāk pamazām pārcelt ražošanu atpakaļ uz Eiropu (Ungāriju) un US tirgum uz Meksiku, jo vienkārši izmaksas stipri līdzīgas, bet riski daudz mazāki. 

Link to comment
Share on other sites

Sievai izsniedza darba klozi - bikses, botas ražotas vācijā, ok, kurtka no Ķīnas, pilnīgs aplauziens, masveidā beidzās rēferi, savāca no visiem darbiniekiem, aizsūtīja pa reklamāciju, tagad laikam tiesu darbi, ķīniets ar vairs tik viegli nepadodas :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , kaads teica:

nu kaut kā neticas ka fricis ražos pa kapeikām kaut ko labu

Ja palūr Dicovery kanālā raidijumus kā ko ražo, tad saproti ka dažām labām mantām cilvēku gandrīz nevajag, toties to iekārtu ražīgums ka .... ''visu Latviju"' piebērtu pāris stundu laikā.  Nu ja ražotājs ir tāds , tad šiem ir lētāk , summāri, saražot /piegadāt Eiropa , nevis vest ''pāri trejdeviņām jūrām''.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Pieauguši vīri, bet spriež kā mazi bērni.

Visos lielajos tīklos - I mean LIELAJOS, ne RIMI/MAXIMA - Ikea, Decathlon, Lidl, utt - tu saņem precīzi to, par ko samaksā.

Būs dušas želeja par puseiro un būs par divarpus - tāpat kā Ikea ir gultas rāmis par pārdesmit eurikiem un par vairākiem simtiem, vai Decathlon var nopirkt pārgājienu bikses par 12 un par 60 eur - tās pēdējās lietoju jau otro pāri, izcilas ikdienas un dabā ejamās bikses par savu naudu! A tās lētās, man arī ir, nav ne tik ērtas, ne tik izturīgas, ne arī izskatās tik labi. Perfekti viss izrēķināts.

Visādos Portugāles/Grieķijas Lidlos esmu pircis ciemkukuļos līdzvedamos našķus, kas nu kurā valstī raksturīgi - aplauziens nav bijis nekad. Drēbes un štrumentus, loģiski nepirktu - lai gan, ja steidzīgi vajag, kāpēc nenopirkt jaunu, tīru apģērbu? Labāk takš, kā ar netīru vai saplēstu maiku vazāties.
Visādi citādi - tas ir parasts veikals, būs mazliet ekstra izvēles iespējas, bet tas arī viss.

Pats priecātos par kādu norvēģu Rema 1000 veici, arī tieši sortimenta dēļ.

Labots - versatile
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

martinno

Labi, tagad godīgi un bez dir*anas - kurš rīt no rīta stāvēs rindā pie kāda LIDL'a?

 

P.S.
Es baukšu garām ar velo un, ja nebūs baigās rindas, ieiešu nopirkt kolēģiem banānus.

Link to comment
Share on other sites

Pēc kāda mēneša, ja Ogrē nebūs rindas garam braucot iebraukšu palūrēt, kas un kā :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , martinno teica:

kurš rīt no rīta stāvēs rindā pie kāda LIDL'a?

Pensionāri..., kas pie reizes apmainīsiet ne tik ar klačām bet arī ar C19 . Normāls cilvēks labāk velta laiku naudas pelnīšanai un var nopirkt ''banānus'' pa parasto cenu. Kad beigsies ažiotāža  ( droši ka pēc pāris nedēļām, kā bija Ikea, laikam apraudzīšu, jo tāpat katru dienu braucu garām.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , martinno teica:

kurš rīt no rīta stāvēs rindā pie kāda LIDL'a?

Kāds rīt no rīta? Es jau teltī pie durvīm.

  • Atbalstu 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

androidz
Pirms 42 minūtēm , martinno teica:

kurš rīt no rīta stāvēs rindā pie kāda LIDL'a?

Bonis, griķus pirks,

Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , martinno teica:

kurš

kāda stāvēšana, jāstrādā.. turklāt veikals nav man galīgi pa lokācijai, tad speciāli jābrauc, ja kaut kad sanāks, apmeklēšu noteikti. banāni toč neinteresē, man pat bērni banānus neēd :D

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

Apskatot bildes var redzēt tieši tos pašus produktus kas citur vai te pie manis.

Par šo priecājos un LIELS pluss. Simts gadus nebūtu vajadzīgs kārtējais vietējais lielveikals ar sagrābstītām precēm no lv/polijas, tikai ar cenas variācijām. Laicīgi pasūtītu LIDL uz vienu vietu. Jo līdzīgākas preces ar citiem LIDL bez piemērošanās vietējām tradīcijām un garšas īpatnībām, jo labāk. Izņēmums varētu būt kefīrs un krējums, jo gan jau bez tā neiztiks.

 

Snobi var staigāt garām, mēs noteikti kaut kad uz nedēļas nogali mēģināsim iepirkties, ja rindas būs noplakušas. Tieši tāpēc, ka ir ražotāju preces, kas citos vietējos lielveikalos nav/ ir iepatikušās no Lietuvas LIDL. Cenas pat būtu otršķirīgs faktors, lai gan sagaidu, ka būs kaut kas lētāks vai labākā kvalitātē par līdzīgu preču vietējo tirgoņu uzcenojumiem.

 

P.s. Sīkums, bet interesanti, kā ar latviešu valodu, teiksim nopērkot Lietuvā uz iepakojumiem ar LIDL bļembu virsū starp citām valodām ir lietuviešu, LIDL draudzīgi piedrukās klāt vai būsim apdalīti ar uzlīmēm sīkā drukā latviešu valodā?

 

Banāni... kāds kilo būs jāpaņem, ja jau visi te ņem :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...