Jump to content

Pērku Solo tumbas


Stasss
 Share

Recommended Posts

  • Stasss changed the title to Pērku Solo tumbas

Ja maksā par sūtīšanu (ganjau kādi 20 - 30 eiriki), tad pārdošu. Tāpat stāv bez pielietojuma un tik aizņem vietu.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja par sūtīšanu man 30 eur jāsamaksā, tad tur no budžeta tev maz kas pāri paliek. Nebūsi ieinteresēts.😁

Link to comment
Share on other sites

Tas jau atkarīgs cik piedāvā? Es tāpat viņas gribēju mest ārā :D

 

Drīzāk jautājums vai dēl tavas piedāvātās summas gribēšu čakarēties ar pakošanu, kurjera meklēšanu utt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , AndrisBB teica:

Tas jau atkarīgs cik piedāvā? Es tāpat viņas gribēju mest ārā :D

 

Pirms 10 minūtēm , AndrisBB teica:

No deal 😂

 

Bildes ar ugunskuru būs?

Link to comment
Share on other sites

Es jau viņas metu ārā jau kādu gadu, roka neceļas, bet vietu ar aizņem. Tāka nezinu ko ar viņām darīt :D

 

Janoliek laikam uz ielas, ganjau kāds savāks.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
2021.09.10. , 16:37, 138 teica:

Jums tur ir tā par velti savākšanas aplikācija, aizmirsu kā saucas

Olio

 

Ā nē, tā tikai ēdienam

Tas labi sasaucas ar to burku zupu topiku. Ja nu gadījumā nesanāk...

Link to comment
Share on other sites

2021.09.29. , 09:44, kicker teica:

Reku i Tev 7C 

Paldies @kicker par sludekļa iemešanu ;)

Tumba iegādātā, beigās pats piedāvājās par 40 eur atdot!

Skan tiešām labi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

mani aizdomīgu dara vienas tumbas bilde..vai tik otra nav saspaidīta...tas ir psc kas pēdējā laikā notiek (kad plauktinieces meklēju)  - perfektā stāvoklī raksta - bet kad paskaties bildes vai dabā apskaties - skaļruņi samīcīti, līki iztaisnoti un cenas kosmoss

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , osscar teica:

skaļruņi samīcīti

Da manam čomam kinderi, skuķi, starpcitu, Infiniti (ja nemaldos) grīdenieces beigās apgāza. Pēc viņa stāstītā, magnēti no skalruņiem atdalījās. Esot izsviedis, jo kauns bijis tādas man piedāvāt izvērtēšanai, vai man vajag.

  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

nu tādas vieglās grīdinieces arī kaķis var apgāzt uzlecot 🙈

 

un vēl tirgo visādas cccp ar caurām piekarēm un s30 pa 50-70 eur..vienkārši čau laiki 😄 vai 76 gada vintāžu pa 100  🤣

vienkārši jūtos ka loterijā vinnējis jamahas plauktinieces pa 35 iegrābt nesaspaidītas// un ne 100 gadīgas

Labots - osscar
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Infinity Alpha grīdenieces aizgāja gar cisku, jo centrs pie manis neskarts nokļuva. Pēc centra un atmiņām kautkas šāds.

Infinity-alpha-50-Surround-Sound-Cinema-HiFi-Speakers.jpg.9ea8d40a42422de4c63864d34bafc6ec.jpg

Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu skaidrs, ka neinteresants 🙈

 

ok sametu cilvēkam ātri tumbu vadus 4mm2 vai kā tur viņi, ar banāniem un iešķīlu JLH 1969 A klasi ( ok, kauns , neesmu koka paneli uztaisījis :D ) ..klausās ar BT dongli vai pa tiešo caur panšeti ar kabeli.. skan wow..ja salīdzina, ka sēdēja uz BT tumbas (un kura skanēja vienkārši tā ka ausis asiņo) , kura man derdzās, un es to acīs bakstīju.. interses pēc izjaucu pačekoju krossoveri - tas nav prasts elektrolītiskais kondensators kā mikro sistēmās vai auto skaļruņos - ir 2 spoles, rezistors un 3 nepolārie kondiķi...nekas ūber nav arī zemākais gals.. bet nu nocēlu vienam no deguna kurš gribēja ar omnivu  :beee: vajag pacietību - mēnesi medīju

IMG-20211109-135133.sized.jpg

 

IMG-20211111-125251.sized.jpg

 

 

IMG-20211111-125307q.sized.jpg

 

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Vai šādām ir kāda vērtība? Kā jaunas… stāv man kastēs iepakotas…

 

612256BC-175B-497E-B28C-E1F08D49C19C.thumb.jpeg.6a179c66e852de925ddd01a38b8fccff.jpeg

 

D30A8B2E-1531-435D-9A9E-957DE7522A9E.thumb.jpeg.5e24d7b9e3d3a5257778a3036983015b.jpeg

 

 

Link to comment
Share on other sites

protams, ka ir.. nezinu...liec pa 40-50 ...gan  jau paņems kāds...ja protams nav saurbtie caurumi etc.  jau jau pa vecām s30 prasa 50  :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , osscar teica:

protams, ka ir.. nezinu...liec pa 40-50 ...gan  jau paņems kāds...ja protams nav saurbtie caurumi etc.  jau jau pa vecām s30 prasa 50  :D


Pērkot veco dzīvokli šīs bija pie sienas ar tādiem kronšteiniem pieskrūvētas… tie kronšteini arī salikti kastēs… 

Link to comment
Share on other sites

nu biku ir tāds kolhozs skrūvēt korpusā, kaut tas korpus protams nav no baigā cēlkoka... ja cena salda, kāds paņems garāžai datoroma vai kā satelītus kinozālei...vismaz šīm "importa" skaļruņi, kas vieš cerību ka tās tumbas ir vienādas - nevis kā s30 - kur rezizēm pēc merījumiem = divas dažādas tumabs..tāda parametry izkliede...:D 

Link to comment
Share on other sites

nu cits variants, kā piemontēt pie sienas, tām neeksistē... vai nu plaukts, vai "kolhozs"... "kolhoza" variantā, var arī leņķi ielikt pareizāku... 

un par importa skaļruņiem... tur piščiks ir "importa", kāds visos modernajos lētā gala rrr... ne ar ko labu neizceļas, fonam ir ok, pagriežot skaļāk sāk ausis viegli asiņot... protams, ar s90 nesalīdzināsi... :mrgreen2:

a platjoslnieks ir gauži tāds pats kā s30, tikai ar piesūcinātu membrānu, ne parastu papīra...

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Regisss teica:

Vai šādām ir kāda vērtība? Kā jaunas… stāv man kastēs iepakotas…

 

612256BC-175B-497E-B28C-E1F08D49C19C.thumb.jpeg.6a179c66e852de925ddd01a38b8fccff.jpeg

 

D30A8B2E-1531-435D-9A9E-957DE7522A9E.thumb.jpeg.5e24d7b9e3d3a5257778a3036983015b.jpeg

 

 

Savulaik melnas šitādas pa 50eiro paņēma onkulis vw busiņam :D

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Athlons teica:

nu cits variants, kā piemontēt pie sienas, tām neeksistē... vai nu plaukts, vai "kolhozs"... "kolhoza" variantā, var arī leņķi ielikt pareizāku... 

un par importa skaļruņiem... tur piščiks ir "importa", kāds visos modernajos lētā gala rrr... ne ar ko labu neizceļas, fonam ir ok, pagriežot skaļāk sāk ausis viegli asiņot... protams, ar s90 nesalīdzināsi... :mrgreen2:

a platjoslnieks ir gauži tāds pats kā s30, tikai ar piesūcinātu membrānu, ne parastu papīra...

man gan šķiet ka tas ZF skaļrunis ir mazāks par s30. ( tām jaunajām ala s30 bija cits nosaukums , bs300) nezinu, varbūt kļūdos. tām x line bija vifa tvīteri, šīm lētākajām kaut kādi no name. 

šitas mazais skaļrunis arīt tajos RRR 5,1 centros tiek izmantots

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Athlons teica:

a platjoslnieks ir gauži tāds pats kā s30, tikai ar piesūcinātu membrānu, ne parastu papīra...

Vai tas nav pārāk drosmīgi viņu saukt par platjoslinieku? :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

arī bildē neredz to tradicionālo s30 skalrunu spoles vadu pievienojuma vietu. šiem es teiktu diametrs ap 90mm +- viņi ir mazi ..

skaidrs, ka tās tumbas izmantot bez saba nabūs diez ko forši

Link to comment
Share on other sites

image.thumb.png.a53ee81c81622798a9ad2d6228196e4e.png

 

 

te  redz bs300 un veco "skaļruni", nu jā bet nav saprotams,kā tās var nodēvēt par 100w tumbām...ja tas skaļrunis jau nodeg pie +- 30 W :D

man ir bijušas šitās ala 30nieces...čaļi pirtiņā tusiņā ar 56W čipampu nokurināja "basiniekus" :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , osscar teica:

man gan šķiet ka tas ZF skaļrunis ir mazāks par s30. ( tām jaunajām ala s30 bija cits nosaukums , bs300) nezinu, varbūt kļūdos. tām x line bija vifa tvīteri, šīm lētākajām kaut kādi no name. 

šitas mazais skaļrunis arīt tajos RRR 5,1 centros tiek izmantots

Ir ir sīm cits skaļrunītis kā S30. Uz roku likās ļoti trausls.

Centrs šāds man arī bija, tur šādi paši iekšā

Link to comment
Share on other sites

jā, skaidrs, ka tās ir aizmugures 5.1 tumbeles...un centriem jau ar ar ZF nav jāmokas...tam subs domāts. stereo šīs nav labākais variants - ja nu  kā datortumbeles vai  kādā palīgtelpā :D karoč pa 30 aizies :D

kaut gan es laikam tikai par dvacāri par šādām izrādītu interesi :D

Labots - osscar
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...