Jump to content

Mahačš - Androidisti pret Ābolistiem


Stasss
 Share

Recommended Posts

pirms 13 stundām , AndrisBB teica:

Loģiski, tas raksts tak ir 4 valodās pieejams (ganjau ir vēl kādās). Automātiski tulkots vai drīzāk ar bota palīdzību interpretēts, pārstāstīts. 


Nu ne pirmā reize kad Delfi (Tvnet to pašu dara) kaut ko izmet caur google translate un ieposto bez pārlasīšanas.

Bieži viņu klick un plus saturu ierakstot angliski google atrodi vārds vārdā bezmaksas rakstus no kuriem viņi ir "tulkojuši"

Link to comment
Share on other sites

Nuu, lielākais haltūristu kantoris, kurš baro visus šos, taču ir LETA. Tiem parasti sanāk vēl sliktāk, kā tieši ar Google translate.😀

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Kautkā jau nauda jāpelna. Bots automātiski iztulko, pāris simti izlasa, apskata reklāmas, nopelna kādu eiro.

Ja būs cilvēkam jāmaksā par to iztērēto laiku, tad jau vieni zaudējumi.

Link to comment
Share on other sites

Faustit

 No

pirms 8 stundām , dzincha teica:

1. Ja vajag ko ielādēt ipadā, daru to caur vlc. Liekas līki, bet instalēt visādus tunes netaisos. 

2.Nofotografētās bildes apskatīt un atrast faila vietu nesanāk. Speciālu app vajag? Caur failiem rāda šņagu- recent, on this device kur nav bildes.

3. Samsung sola 5gadus drošības atjauninājumus un 4 os versiju atjauninājumus
4. Ja aktuāls pos uz telefona

 

Neesmu mēģinājis, saprotu, ka iTunes vairs nav nepieciešams. Apple saskaldīja iTunes uz Apple Music un vēl kkādu servisu, Apple TV varbūt. Par foto īsti nesapratu. Pieslēdzot Apple iPhone XS ar USB pie datora, atbloķējot displeju, varu atvērt mapi ar bildēm un video. Protams, ielāde ir katastrofāla USB 2.0 ātruma dēļ. Samsung sāka solīt 5 gadus tikai tad, kad ES Komisija sāka grābstīties gar telefoniem un noteikt 5 gadus programmatūrai, t.sk. obligātiem USB-C portiem. Par Adroid POS patīkams pārsteigums, atkal pasteidzās ābolam pa priekšu.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

dzincha

Par foto bija domāts uz paša sipadļa atvērt faila lokāciju un sūtīt vai dzest vai apskatīt detaļas. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu re. Beidzot aboļa produkti būs lietojami cilvēkiem kas elpo caur degunu

 

pqECoef.png

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Laxe teica:

būs lietojami cilvēkiem kas elpo caur degunu

nez, man kā parastam telefona jūzerim, šī "grandiozā iespēja" kaut kā galīgi nav nepieciešama :D

Link to comment
Share on other sites

7.08.2023. , 15:48, Faustit teica:

Samsung sāka solīt 5 gadus tikai tad, kad ES Komisija sāka grābstīties gar telefoniem un noteikt 5 gadus programmatūrai

EK to regulējumu pieņēma un tas jau ir spēkā (atrodu, ka 2022. gadā proposed)? Un ja ir, tad attiecas tikai uz tiem modeļiem, kas nonāks tirgū pēc tā stāšanās spēkā, vai ne?

Link to comment
Share on other sites

The iPhone 15 could get one of the biggest upgrades in years: A new charging port 🤣

Apnicis čikāties ar divu veidu lādēšanas vadiem, kam pa vidu vēl microUSB kā trešais mēdz atrasties kādā gadžetā.

Link to comment
Share on other sites

Jā, jā, tikai maz jēgas, ja tāpat kaut arī visiem USB-C, bet lādēt vienu ar otra vadu nav iespējams, jo vnk neņem pretī.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Stasss teica:

neņem pretī.

Piemēram? Man tādu problēmu nav bijis. 🙄

Link to comment
Share on other sites

Tagad, kad parādas lieljaudas lādēšanas iespējas, tāda lieta sāk parādīties..

It īpaši, zinot ābolu īpatnības, nebrīnīšos, ka tos varēs lādēt tikai ar ābolam paredzētiem Usb-C izstrādājumiem.

Biedri, kas te dzīvo jau uz jaunākajiem Pixeļiem, Oppo, pastāstīs..

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Viss lādējas, gan Pixeļi lādējas no Macbooka lādētāja vai porta, gam iPhons lādējas no kautkāda veca ASUS lādētāja, ka nu pa rokai.

Varbūt arī arī kautkādās kombinācijās tur neatbalsta kādu spuper ātro modi, bet nu par pasaules lielāko problēmu to nenosaukt. Gribi lādēt super ātri, meklē attiecīgu lādētāju.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , AndrisBB teica:

Varbūt arī arī kautkādās kombinācijās tur neatbalsta kādu spuper ātro modi, bet nu par pasaules lielāko problēmu to nenosaukt. Gribi lādēt super ātri, meklē attiecīgu lādētāju.

 

Tieši tā.

Man ir Oppo saimes Realme telefons. Lādējas ar visiem usb C, bet ja gribas ātro uzlādi tad vajag vadu no Oppo saimes. Der OnePlus, Oppo , Realme.

 

Vel interesanta lieta ka orģinālajā Realme lādētājā iespraužot Iphone, tas nelādējas.

Piespraužot xiaomi uzlāde notiek bet arī ne ātrā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , AndrisBB teica:

gam iPhons lādējas no kautkāda veca ASUS lādētāja

 

Pirms 22 minūtēm , maiss teica:

Vel interesanta lieta ka orģinālajā Realme lādētājā iespraužot Iphone, tas nelādējas.

Jūsu Iphoniem ir UsB-C ligzda?Interesanti...🤣

Link to comment
Share on other sites

Un vispār es runāju par jaunajiem telefoniem ar lieljaudas lādētājiem, ja nemanījāt.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tak parasts usb-c uz Lightening vads. Droši vien liekas ka no peles vai klaviatūras, kāda čupiņa man ar tādiem.

Tu domā tai vadā kāda 'maģija' :D

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Tu domā tai vadā kāda 'maģija' :D

Tā maģija ir kontrolieris, kas neļauj vai neļaus lādēt ar "kaimiņa" vadiem.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Un kapēc tagad ļauj?

Un kādu vēl tev lielāku 'lieljaudu' vajag lai lādētu telefonu 😂

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Paskaties uz jaunajiem lādēšanas standartiem.

 

IMG_8210.jpeg

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Neviens no iPhoniem jau tik ātri nelādējas neatkarīgi no konnektora, fizisks štepselis jau tur neko nenosaka.

Kāda starpība 240W caur USB-C vai Lightening?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Plus maz ticams ka kāds īpaši vēlēsies regulāri lādēt telefonu ar 240W, ja gribēsies lai batterija iet ilgāk par gadu.

 

Link to comment
Share on other sites

Iznāks jaunās sērijas, tad arī paskatīsimies, kas lādē un kas nelādē. Kaut kā māc aizdoma, ka viss tik skaisti nebūs..

Baigi neticu ka visi tagad varēs lādēt jaunos ābolus ar visiem soudepa lādekļiem.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Būs ļoti dīvaini, ja iznāks jauns iPhons un viņu nevarēs uzlādēt ar esošu Macbooka vai citu lādētāju.

Kautkādas super jaunas lādēšanas modes un 'lieljaudas' tur maz ticams ka būs vēl ntās paaudzes, jo baterrijas ir tādas kādas viņas ir.

Visādi Oppo jau var viskautko demonstrēt. 

 

Lai vai cik iedomīgs tas Apple var būt, bet tomēr pircēju spiedienam pakļaujas.

Noņēma no Macbookiem Magsafe portu, atstāja tikai USB-C lādēšanu, nepagāja ne 3 gadi un Magsafe bij atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

240W...izklausās kosmiski. Ātrākais, ko patreiz es esmu redzējis,  ir motorolas 68W lādētājs...

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

USB-C specene jau bij max 100W. Dells un citi izmantoja arī ārpus specenes 130W laptopu lādētājus, vismaz iepriekšējam Precision tāds bij.

Bet nu USB-C 2.1 specenē max jauda jau ir 240W, tāka izdarāms tas ir. 

Laptopa bača jau var apēst tādu daudzumu, bet telefona ganjau nobeigsies ātri vien, ja nenosvils lādējot.

Lētie ķīniešu USB-C vadi ganjau ar nosvils.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , M@R$$ teica:

240W...izklausās kosmiski

Tāpēc arī es to dēvēju par "lieljaudas".

Nezinu, kā to pareizi sauc, bet diemžēl vai par laimi, tā ir nākotne..

Link to comment
Share on other sites

Kas tur kosmisks? Gan jau baroklis dos ārā kādus 48V. Defaultā būs usb 5V, piespraudīsi savu kruto devaisu, šis sazināsies ar barokli un pateiks, ka "dod man uz visu banku", nu i būs 48V un 5A.

Link to comment
Share on other sites

Man Oppo 65w bija, draudzenei ir 80w Oppo. Esmu tagad ar pikseli 7 pro. Pirms Oppo bija Huawei ar 40w. Ir Huawei Bluetooth spiikeris. Ir ps5 pultis, mas jalade caur usb-c tās arī.

Respektīvi man ir chupa ar vadiem un lādētājiem, tā ka varu pastāstīt reālo pieredzi un tā reālā pieredze ir kā @Stassssaka. Būs kombinācijas, kad nelaadee vispār.

 

Oppo lādētajs, oppo oriģinālais vads - lāde Oppo visus 80w, respektīvi piedzen pilnu 40 minūtēs. Pikseli lādē 3,5 stundas. Ps5 pultis lādē .Huawei tumbu daudz stundas, kādas 6 iespējams.

Oppo lādētajs, oppo vads no Anker - oppo lāde 80w, pikseli nelādē vispār, ps5 pultis lādē, tumbu lādē.

Oppo lādētajs, jebkurš cits vads, kas nav Oppo - oppo lādees kā parasts lādētājs 2+ stundas.

 

Mašīnas lādētājs - oppo dzen iekšā tā, ka ja iet navigācija, tad procenti pat iet mīnusaa. Pikseli kādas 2,5 stundas.

 

Lenovo USB lādētājs - Oppo lādē fast charge, pikseli - kā uznāk. Huawei tumbu lēni.

 

PlayStation 5 - pikseli lādē rapid charge, oppo ar kaut kādiem 20w, Huawei tumbu ātrāk nekā jebkas cits.

 

Huawei lādētājs - tumba patīk, pārējais viss lēni.

 

 

 

 

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Ja tev Pixel lade 3.5h tad kaut kas nav ok. Jo man ar Samsung originalo 45W travel adapter Pixel 7 Pro pilnu uzlade 1h30min apmeram. Tas pats attiecas ari uz pievienojot MacBook Pro ladetaju vai Lenovo 65w Travel adapter ladetaju. Vismaz man pieliekot rada charging rapidly.

Labots - INTRASERVERNET
Link to comment
Share on other sites

Saku, tas ir atkarīgs no lādētāja/vada. No PlayStation 5 usb porta sanāk 1,5-2h. No Oppo kluča - 3,5h

Link to comment
Share on other sites

Kaut kā bija, ka lieljaudas USB-C vadiem (šķiet no 100Wt) bija E-marker čips iekšā, savādāk Type-C vadiem vajadzētu būt savietojamiem, ja neskaita tievdzīslu variantus. Ātro lādēšanas protokolu problēmu tas protams neatrisina - ražotāji mēģinās nopelnīt ja ne uz vadiem, tad lādētājiem ar proprietary protokoliem. Jebkurā gadījumā progress ir - lēnās (5V) uzlādes režīmā vajadzētu varēt darboties ja ne visām, tad vairumam kombināciju.

Vēl redzēs, kā ies ar nomaināmām bačām, kuras dēļ EU prasībām varētu kļūt par standartu visā pasaulē.

 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Pixelim jau patīk pašam izvēlēties cik 'ātri' lādēties neatkarīgi no tā kādu lādētāju sprauž.

It īpaši vakaros, kad viņš ievēro kautkādu patternu, tad arī visas 8h lādē :D

 

Link to comment
Share on other sites

Pikselis tad arī pasaka, ka ir tādā rezhiimaa un cikos būs gatavs. 

 

 

Galvenā doma gan te arī ir - es varu 140% derēt, ka ābols uztaisiis, ka viņu vads strādās tikai ar ābola lādētāju.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Pa lielam jau tad tas būs pretrunā ar regulu pēc 'būtības' un sāksies atkal visas tiesāšanās un sodīšanas pa jaunam.

Jo nejau regulas mērķis ir vieviest specifiski usb-c, bet lai ar vienu lādētāju var lādēt visu.

Link to comment
Share on other sites

Kā jau teicu, pasūtīju Oppo citu vadu, jo iepriekšējo kaķis veiksmīgi piebeidza. Viņam uzlikt uz pikseli, dod precīzi 0 vatus.

 

Tādēļ man mazliet smieklīga liekas tā ideja tagad - atsakamies no lādētājiem kastēs, būsim zaļi. Realitātē katrs tagad sāk biidiit savu īpašo standartu, lai tāpat tirgotu vadu un lādētāju.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Oppo jau varbūt var atļauties tādas izvirtības, tādi renegāti ir. Pietam viņi paši + visu sub-brendi, tak visulaiku saka ka pametīs EU/UK tirgu. Tad vēl visas tiesāšanās par patentu neievērošanu.

Bet nu iPhonu jau izmanto arī visādiem citiem mērķiem, kur viņam visulaiku jābūt piespraustam pie laptopa, tāka tā ka galīgi nelādēs, tā maz ticams ka kādreiz būs. Tad jau viņi sen kautko tādu būtu ieviesuši, ka nevarētu lādēt ar ne-Apple lādētāju vai vienkārši no usb-c porta, bet var tak. Uz vadiem jau viņi kautko nopelna, plus grib kontrolēt visādu aksesoriju ekosistēmu, tapēc arī darbojas tik ar vadu kurā ir Apple čips (aka iekš Lightening), lai visādi kreisie ražodāji nesāk ražot viskautko un nebojā imidžu. Nu plus protams nopelna mazliet papildus no tā.

Plus kā tu uzlādēsi to iPhonu mašinā, kur nekā cita kā 'standarta' usb-c nav?  

 

Pa lielam jau kautkādu baigo problēmu neredzu. Nu ja nedarbojas konkrētais lādētājs, tad nepērc tādu kreiso verķi vai lādētāju (aka Oppo) :D Pixels darbojas ar visiem 'standarta' lādētājiem.

 

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Nu jā, tas nekas, ka Oppo ražotājs ir viens no lielākajiem koncerniem pasaulē, kas ražo arī OnePlus piemēram. Un galu galā, tas tak usb-c standarts, kam vajadzētu būt vienāds visiem.

 

Es nesaku, ka Apple nelaadees pavisam, bet, ka, lai dabūtu pašu labumu vai kaut minimumu, šie kā minimums prasīs viņu fast charge vadu kas nodrošina maģiju un maksās attiecīgi. 

Pirms 7 minūtēm , AndrisBB teica:

Pixels darbojas ar visiem 'standarta' lādētājiem.

Ar Oppo lādētāju darbojas, bet lēni , nedarbojas ar konkrētu vadu

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Var jau gadīties ka vads vienkārši sūc. Macbooks ar ir visai cimperlīgs uz usb-c vadiem, ar vienu darbojas, ar otru nē.

Ne tikai lādēšanā, bet vispār lai piefiksētu, ka kautkas piesprausts.

Kautkāda iemesla pēc ar šo vadu darbojas viss https://www.amazon.co.uk/Thunderbolt-Sniokco-Certified-Compatible-Charging/dp/B09J4CHQ1P/?th=1

 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...