Jump to content

Frēzes reduktora eļļa


Blondaiis
 Share

Recommended Posts

Sveiks!

 

Atkal jau ar kārtējo jautājumu esmu klāt. Šis jautājums vairāk attiecas uz cilvēkiem, kas ir paši savām frēzēm mainījuši eļļu.

Man ir radies tāds jautajums, kāda eļļa ir jālej frēzes reduktorā (frēze ir ar mini traktoru), frēzes firmu diemžēl nezināšu pateikt, bet manuprāt visām frēzēm reduktoros lej vienāda tipa eļļu? (traktorīts ir KUBOTA B1502 un viņam līdz nāca tā teikt orģinālā frēze)

 

P.s Paldies jau iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 21 minūtēm , Blondaiis teica:

kas ir paši savām frēzēm mainījuši eļļu.

kāpēc gribi mainīt?, man ir itāļu macho frēze , 2 m plata, nopirku 2005 gadā jaunu, neesmu mainījis, ārā netek, vis strādā ideāli

ja tomēr gribi mainīt, tad TEP - 15 būs labs

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Blondaiis
1 stundu atpakaļ, alusbundza teica:

kāpēc gribi mainīt?, man ir itāļu macho frēze , 2 m plata, nopirku 2005 gadā jaunu, neesmu mainījis, ārā netek, vis strādā ideāli

ja tomēr gribi mainīt, tad TEP - 15 būs labs

Īpaši negribu mainīt, bet vienkārši nedaudz noplīsa vienā vietā frēze, tāpēc, lai tur tiktu klāt ir nedaudz reduktors jāatskrūvē vaļā, līdz ar to esošā eļļa iztecēs ārā un vietā ir jālej cita. Bet cik apzvanīju šos te minitraktoru tehnikas tirgotājus, viņi teica, ka frēzē esot jālej transmesijas eļļa 80W90

 

P.s Teorētiski jau frēzei arī esot katru sezonu jāmaina eļļa tā pat kā traktoram.

Link to comment
Share on other sites

raivix95

Kāpēc tik spītīgi šeit IT forumā uzdod dažādus agro-tēmas jautājumus? Pat pārdevējs dārza tehnikas veikalā noteikti būs zinošāks par vidējo BOOTieti.

Nav, protams, aizliegts, bet... kā jau redzi, vairums te ir rūdīti Rīdzinieki. Un vispār frēzes instrukcijā visam jābūt skaidri rakstītam.

Link to comment
Share on other sites

Blondaiis
Pirms 2 minūtēm , raivix95 teica:

Kāpēc tik spītīgi šeit IT forumā uzdod dažādus agro-tēmas jautājumus? Pat pārdevējs dārza tehnikas veikalā noteikti būs zinošāks par vidējo BOOTieti.

Nav, protams, aizliegts, bet... kā jau redzi, vairums te ir rūdīti Rīdzinieki. Un vispār frēzes instrukcijā visam jābūt skaidri rakstītam.

Tāpēc, ka šeit ir domāts speciāli topiks priekš dārza tehnikas..., tāpēc arī sev interesējošos jautājumus par šo jautāju. Cik esmu sapratis no iepriekšējiem topikiem, nav nemaz te tik daudz rīdzinieku, kas nespētu palīdzēt ar informāciju.

 

Ja man būtu frēzes instrukcija , nerastos šādi jautājumi, bet visu esmu jau noskaidrojis un paldies par info.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, raivix95 said:

Kāpēc tik spītīgi šeit IT forumā uzdod dažādus agro-tēmas jautājumus? Pat pārdevējs dārza tehnikas veikalā noteikti būs zinošāks par vidējo BOOTieti.

Nav, protams, aizliegts, bet... kā jau redzi, vairums te ir rūdīti Rīdzinieki. Un vispār frēzes instrukcijā visam jābūt skaidri rakstītam.

Normāla tēma, šeit apgrozās arī zinoši cilvēki kuri zin arī ko vairāk par IT ;) 

 

A instrukcijas - cik manīts, tad tur pārsvarā raksta, ka viss jādara autorizētajā servisā, tas arī viss. Pat tādai vienkāršai tehnikai kā benzīna zāles trimmeris - visas apkopes pie dīlera, nekas netiek rakstīts. Tad nu pašam nākas pētīt kas un kā, tai skaitā ievākt informāciju internetā.

Link to comment
Share on other sites

Ja rokas no pareizās vietas aug un ar galvu viss kārtībā, tad nu tehnikai eļļu nomainīt nav nekādas problēmas. Loģiski, ka vajag transmisijas eļļu, bet, ja ar to frēzi nestrādā dien dienā, tad nav eļļa jāmaina katru gadu. Ja autiņam skaita kilometrus līdz nākamajai maiņai, tad frēzei būtu jāskaita darba stundas, bet to neviens nedara. Kādu brendu izvēlēties, tas jau no maka atkarīgs. Es lietu  krievu TAD17 pa lēto, bet gan jau mani tūlīt brendīgo eļļu fani nories.

Link to comment
Share on other sites

Daiļais
pirms 1 stundas , raivix95 teica:

Kāpēc tik spītīgi šeit IT forumā

Es, dunduks, domāju, ka šis ir virusulogu forums

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Didzis teica:

Ja rokas no pareizās vietas aug un ar galvu viss kārtībā

Tad jau šādi un ļoti daudzi jautājumi nemaz nerodās.☺️

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ja apkopes serviss pateica SAE 80w90 tad viskozitāte ir skaidra... Tālāk jāsaprot slodzes noturības klase... Pieļauju, ka tajā reduktorā nav bronzas detaļas, kā ātrumkārbās ar sinhronizatoriem, tapēc droši var skatīties tīr API GL-5 klasi. Ja ir aizdomas ka var būt bronzas detaļas, vai ir arī vēl kādai tehnikai ātrumkārba vai reduktors, kurā varētu izmantot tādu pašu eļļu, tad kombinēto 80w90 API GL-4/GL-5

Es pats izmantoju Sintētisko kombinēto 75w90 API GL-4/GL-5 jo tāda nāk arī autiņam reduktorā, un viss strādā...

  • Patīk 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...