Jump to content

Manu BMW audio instalaacijas


Iesacejs69
 Share

Recommended Posts

Grossmeister

Es reiz braucu mikriņā , kam bija bija TV uztveršanas iekārta ieinstalēta , kruta - vadā cilvēkus un pie reizes mīļāko seriālu nenokavē ,

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Grossmeister teica:

Es reiz braucu mikriņā , kam bija bija TV uztveršanas iekārta

Pff, ikdiena pat manā lamatā 😁:punk::taunt:

Vismaz braucot no rīta uz darbu 900 sekundes nepalaižu garām 😁

DFC7BBB7-41B3-46AD-86B1-85E561D50D10.thumb.jpeg.eeef42e82c403b7de341f27e7620b090.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau uzsākot braukt viņai vajadzēja izslēgties :tender:

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69

par antenaam, par veciem luuznjiem, par to, kaa cccp laikaa bija labaak, par to, ka degviela daarga - citaas teemaas :)

 

sheit - par SQ jebshu SQL installiem.

Kas ir fundamentaali buutiski.

 

1. mid/fullrange skaljrunju atrashanas vietas. BMW savos auto tos izvieto durvju viduu, tipiski - aizsegtus ar durvju rokturiem [un seedetaaju celjiem/kaajaam]. Pareiza atrashanaas vieta - acu/ausu augstumaa, A piilaaros. Stock vietaas var likt kaut dimanta skaljrunjus, tur neskanees NEKAS. Tev var buut BO, HK, BW/Individual - visi tie varianti skan kaa PILNIIGS meesls. Diemzheel.

2. midbasu atrashanaas vieta. Stock konceptos BMW tos/midbasus liek zem benkjiem. Skanja liidz ausiim nonaak TIKAI atstarojoties [vairaakkaarteeja atstaroshanaas pret benkja apakshu, auto gridu, citaam virsmaam]. Midbass ir putraa, lai ko tur liktu. Atkal - var buut professional, hifi, individual, HK/BO/BW, var likt kaut kaadus kitus - viss skan kaa MEESLS. Taapeec, ka midbass tiek izstarots dibenaa, ne ausiis.

3. NEVIENAM no stock variantiem [pat tie, kas ir Individual/HK/BO/BW] NAV laika aizturu! Ir 21.gadsimts, laika aiztures ir katraa normaalaa aftermarket magnetolaa [kas maksaa 100+ EUR], bet BMW stock sisteemaas NAV. Tie, kas zina, kas ir laika aiztures, saprot, par ko staasts.

 

Es esmu [nu, reizeem gadaas, piedodiet] pabraucis citos auto. Teikshu godiigi - Kia videjaa klasee, Mitsubishi leetajaa pusdzipaa, Opel mazauto - VISUR skanja bija baudaamaaka kaa BMW [es pat nespecifieeju BMW installa ''liimeni''].

BMW ''skanjai'' raktuuriigs - midbass PILNIIGAA putraa, taads ''pufiigs'', tumiigs, kaa leetaas bassboost stereo sisteemaas; midi/augshas - ar pilniigi nekorektu lokalizaaciju [ar balansu to nevar izkorigjeet], vidi - nu, man reaali metaas ausu veezis.

 

Veel kas interesanti - piem., F seerijaas, ja klients PIEMAKSAA ap 2000 EUR un izveelas HiFi sisteemu [ar 7 kanaaliem], vinjsh ieguust sekojoshu ''konceptu':

a. 4 kanaalu [2 front + 2 rear] analogaa veidaa no galvas nonaak bagaazniekaa;

b. bagaazniekaa ir amps ar ADC un DAC + jaudas galiem, kas signaalu apciparo, pievieno virtuaalo dzineja skanju, paarveersh analogaa, no jaudas IZEJAAM taalaak;

c. visus 4 kanaalus padod OTRAA ampaa. Otrajaa ampaa visi signaali ATKAL tiek apciparoti; no 4 kanaaliem uztaisiiti 7 [papildus subs atfiltreets + front pa 2 joslaam sadaliits, nekas vairaak], ATKAL DAC paarveersti atpakalj analogaa, pastiprinaati leetos D klases ampos un tad - uz skaljrunjiem.

 

Tb., 2 jaudas ampi SECIIGI! veel 2 reizes nevajadziigi apciparota skanja! Un tas - PIEMAKSAAJOT 2000+ EUR! :D

 

Veel, kas ir interesanti manaa installaa - taapat kaa ieprieksheejaa naglukastee, es izmantoju free-air noformeejumu skaljrunjiem. Ko es ieguustu:

a. F3 saglabaajas max zemu, ap 20Hz, kas noziimee;

b. visaa skanjas diapazonaa skaljrunji straadaa virs F3;

c. rezultaataa, prespeeku difuzoriem nosaka nevis piekare, bet gaiss;

d. kas noziimee - ar kaartu mazaakus kropljus;

e. un, pateicoties salona kompresijai, kroplji kriit veel par kaartu;

f. un 2X12 collu izmeers noziimee - ljoti mazu Doplera efektu, mazu gaajienu - kroplji un Doplers ir zem dzirdamiiibas slieksnja [es te par klausaamu, ne topiijamu skaljumu runaaju]. tb., subi ir 2 nevis tesienam, bet KVALITAATEI.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Visu cienju, ka DM101 veel ir laiks un entuziasms njemties!

Es savam auto, kaa izbraucu no salona, nopakoju durvis, nomainiiju skaljrunjus un uztaisiiju stealth subi grabazhnieka spaarnaa. Protams, procis ar laika aiztureem  lai var piereguleet skatuvi un eq. DSP ir pieejami dazhaadi risinaajumi, kas viegli integreejas pie origjinaalaas galvas (gan jau ka nederees BMW, tur tak viss samudriits).

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
4 minutes ago, jozhix said:

Visu cienju, ka DM101 veel ir laiks un entuziasms njemties!

Es savam auto, kaa izbraucu no salona, nopakoju durvis, nomainiiju skaljrunjus un uztaisiiju stealth subi grabazhnieka spaarnaa. Protams, procis ar laika aiztureem  lai var piereguleet skatuvi un eq. DSP ir pieejami dazhaadi risinaajumi, kas viegli integreejas pie origjinaalaas galvas (gan jau ka nederees BMW, tur tak viss samudriits).

BMW atkal viss ir labi! Tb., no galvas [professional/hifi, ja ir individual, var iekodeet kaadu no pirmajiem] naak aaraa analoga skanja. Un kas labi - ar pamatiigu amplituudu!

Aa, ja naak cipars [individual/BO/BW/HK n shit], ir MOST prichindaalji [RU veidojuma, pats neesmu testeejis]. Taa, ka - opcijas ir! Pat remote F3X+ naak aaraa ''analoga'' kaa senajos laikos! :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , Iesacejs69 teica:

installs pabeigts.

Wow, parādīji mums cilvēkiem kā izskatās mašīna, kas nav 300 EUR vērta 😄👍👌 tagad mums visiem skauž 

Link to comment
Share on other sites

androidz

Apskaudiet, mana mašīna ir vismaz 2 reizes vairāk vērta! Ar pilnu bāku 2,5 reizes.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , androidz teica:

Apskaudiet, mana mašīna ir vismaz 2 reizes vairāk vērta! Ar pilnu bāku 2,5 reizes.

Šobrīd bākas IZMĒRAM ir liela nozīme 😁

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Kaut kā liela daļa biedru ar laiku ir samaitājušies, mājsēde pie vainas, tik iedomīgi āpšļi palikuši ?

 

Galvenais, ka abas puses kā āži badās. Gan HK mīļotāji, gan custom būvētāji. Abiem bija jāsaprot, ka te risinājums ir kā senos laikos. Tikties kopā, iemalkot ūdeni un paklausīties demo, saprast, ka rūpnīcas instalācija ir un paliek kompromisu sistēma. Arī Kasparam, no tās *iršanas vieglāk paliek? Būtu 4 teikumos pateicis ar ko custom ir labāks un miers. Ja kādam nomest beņķus un netīru velo likt salonā ir ērtāk kā ārpus salona to stiprināt, tad tā ir viņa prioritāte vai varbūt pieredzes trūkums par citiem pārvadāsanas veidiem, tāpat kā audio, tasviss atdurās pret pašreizējo referenci, kura nu katram ir ouij cik atšķirīga.

 

Nu nav te lielākā daļa neko daudz dzirdējuši, nomaina stock pret hk, bose vai vēl labāk beats papildkomplektācijas setu un skaidrs, ka skan WOW, jo nāk ekstra subis, papildus skaļruni, bet tas wow jau ir tikai pret tavu iepriekšējo soli, nekas vairāk.

 

Skaidrs, ka lielu daļu neinteresē vai drīzāk neizprot lielās un smalkāts tehniskās nianses apakšā tam visam, jo EQ ar 5 joslām ir regulācija, bet praktisks demo uz 30min ar veseligu sarunu atver acis, kāpēc tāds custom ir bauda un sniedz pieredzi, ka dzīve neapstājas pie ražotāja sistēmas vai soundbar seta ar virtual surround.

 

Par tiem līzingiem arī smieklīgi, tev tos nedot vai kur problēma ? Ja tev ir kontā 50-100k, tas netraucē paņemt lētu līzingu un pārējo naudu operēt citās lietās/finanšu instrumentos. Muļķīgi ir izmest lielu/daļu naudas par auto un bolīt acis.

 

Protams, es te nerunāju par līzinga ņēmējiem, kas kasa penijus pirmajai līzinga iemaksai un dzīvošanai no rokas mutē, bet ir jauns iphone, svaigs auto, līdz atnāk covid un pēc 3 mēn bezdarba tos atņem. Cerams, ka boot te tādu nav un līzinga ņēmēji ir finansiāli stabili un noturīgi.

 

 

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69

ljoti iisi dazhas piebildes - ne jau tajaa velosipeedaa ir saals. Saals ir tamaa - izdomaajam 117 iemeslus, kaapeec nav/nedaram. Neatkaartoshu, kur ir pamatiemesls - katrs pats var izdomaat.

Un tas iet kopaa ar naakosho teemu. Tu mini sapraatiigu kritu/liidzi.

Es mineeshu tikai faktus. LV ir ap 30.000 BMW aparaatu. 90+% ir sportiskie diizelji. 90% no tiem ar nobraukumu virs 200.000km.

Ko saka BMW/TIS? Ljoti vienkaarshi. Pie shaada nobraukuma ir JAAMAINA DPF filtrs. Cik ir jaunu OEM filtru uzlikts peedeejos paaris gados? 5 gab.? 10 gab.?

Veel paardesmit leetie suudi pa 400 EUR, kas veelaak izgriezti aaraa, jo aizdibensas 1000..5000km laikaa?

Ko dara paarejie?

dalja ''mazgaa'' un registree feiku nomainju. Atkal un atkal. Lielaakaa dalja - griezh aaraa. Taapat kaa EGR un flapus. Visi vinji - elpo MP.

Kas notiek, kad tuvojas kjeeedes mainjas laiks sportiskajam stāstielim? panika. Jo tas maksaa 1K..1.5K.

Cik no BMW lieotaajiem maina savaas spoorta aatrumkaarbaas ellju un filtru, kaa saka razhotaajs? Nu, katrs 100.tais, varbuut. Atlikushie mauc pa 300.000km bez serviceeshanas, kameer raustaas, tad liek no srota taadu pashu suudu, vai auto paardod naakoshajam trerpilam. Shaada situaacija ir gan 5K ceeenas kategorijaa, gan 25K kategorijaa. Nopistenji ir 99% sho sporta auto. Luuk arii faktos balstiita atbilde tev, kaa sokas ar ''kaameec pirkt, ja ir nauda - labaak liizings''.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

A ja es esmu un citi tajā 1% ko tad? 

Jeb automātiski šeit visiem 300 EUR vāģi?

 

Aptauju esi šeit veicis experd? 

 

Nopircis sūda 3o sēriju un pirksti gaisā it kā Maybach būtu 

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
22 minutes ago, Zin... said:

A ja es esmu un citi tajā 1% ko tad? 

Jeb automātiski šeit visiem 300 EUR vāģi?

 

Aptauju esi šeit veicis experd? 

 

Nopircis sūda 3o sēriju un pirksti gaisā it kā Maybach būtu 

tad - visu cienju. tad ir iemesls palepoties. tad - esi vai vienkārši ierakstiiji?

es kaut kaa tavu auto neapspriedu. kaapeec tev taa saapiite par manejo - nav skaidrs.

es shajaa sadaljaa iemetu info par saviem skanjas installiem. palasi no saakuma. un palasi, kaada te saapiite saakaas.

 

par dzelzi - nekaadu emociju. overpraisota naglukaste. es runaaju par skanju.

saape par to, ar ko es braucu, ir jums visiem, iznjemot mani pashu.

savediet kartiibaa savus dzelzhus, neatkariigi no to iegaades gada un summas! Kad ir runa par tehniskaam probleemaam, tad visi lepojas, kaa maak visu sapist, ar kaadiem ekonomiskajiem risinaajumiem paarvietojas. un kaadi idioti ir tie, kas savas miskastes saved kaartiibaa.

 

kad es par freju piedaavaju liidzet BMW benziinus [diagnostikas liimenii] savest kaartiibaa - kas par spazmu saakaas :D beigaas no visiem dailjstāstieejiem pieteicaas viens, kursh GADIEM brauca ar kljuudaam par VISAAM eispejamaam sisteemaam. INPA vinjsh nopirka, bet.. taalaak arii netika. Taada ir realitaate.

p.s. Regiss, piedod, ka es tavu rosiishanos dotajaa teemaa [9 joslu grafiskaa EQ ''reguleeshanu'' stock sisteemai] nenoveerteeju gana augstu. Pajautaa adminiem, varbuut var uztaisiit, ka tu automaatiski iereec par katru manu postu. :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Iesacejs69 teica:

es kaut kaa tavu auto neapspriedu. kaapeec tev taa saapiite par manejo - nav skaidrs.


Tu zīmuli - kurš te ienāca ar tekstiem, es ar savu bembi, bla bla  bla?

Jums te visiem 300 eur lūžņi bla bla bla.

Tagad te lokās kā zutis.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
7 minutes ago, Stasss said:


Tu zīmuli - kurš te ienāca ar tekstiem, es ar savu bembi, bla bla  bla?

Jums te visiem 300 eur lūžņi bla bla bla.

Tagad te lokās kā zutis.

piedod, ka nenoveerteeju tavu lepno limuziinu un tajaa instaleto hiend liimenja audiosisteemu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , base7 teica:

Varbūt labāk parunāsim par radio antenām. Kādas ir labākās un vairāk ķer radiostaciju.

 

Es kaut kaa paargaaju uz TuneIn radio AndroidAudio. Radio taas reklaamas izbesiija.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , jozhix teica:

Radio taas reklaamas izbesiija.

Radio Skonto Plus svētdienās nav neviena reklāma.

Link to comment
Share on other sites

Radio Pieci jau 9 gadus raida bez reklāmām.

Pāķos atkal klausos Radio Centras . Reklāmas ir, bet lietuviski un pofig, jo nesaprotu …

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , e = d teica:

Pāķos atkal klausos Radio Centras .

Tagad mēs zinām, tavi pāķi ir tuvu LT pusei. Piemēram, Skaistkalnē

LV RC nāk iekšā no FM92.2 (Šauļi) vai 105.5 (Birži). 

Lai neiebraugtu beztēmā,

šo radiostaciju (un ne tikai) iespējams klausīties arī BMW automašīnās uz jebkādas skaņas sistēmas, kam ir FM iespējas.

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69

paldies visiem, kas piekakaaja teemas.

kad es LPG teemaa ierakstiiju, ka pusjauniem/jauniem dzineejiem neiesaku to likt, shejienes dzedaji saaka njerksteet, ka teema tiekot piestāstita.

Sheit, kur runa par normaaliem SQ installiem:

a. viens saak klaareet, kaa stock sisteemai ''regulee'' 9 joslu EQ; vjag vadaat velosipeedu;

b. otrs iemet leetaako Kjiinas sudu, sak - man arii ''audio'';

c. veel paariitis saakt teemu par antenaam, radio, taa klausiishanos laukos.

 

Kungi, jus nebrauciet uz paakjiem. Paakji ir tur, kur juus esiet. Jaa, es tieshaam juutos kaa Riigas sviitinjsh, aizbraucis uz laukuem, kur toni noska vieteejie traktoristi paalii. Jaa, tur fonaa redz arii normaalus cilveekus, bet tieshi deklasetie idioti ir tie, kas tur visu dirigjee.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , Iesacejs69 teica:

a. viens saak klaareet, kaa stock sisteemai ''regulee'' 9 joslu EQ; vjag vadaat velosipeedu;

Jā… man pietiek… un es neiešu dīrāt jaunu auto… nav man tas vajadzīgs ;) un izlasi vēlreiz manu pirmo jautājumu ko Tev uzrakstīju! ;) Un paskaties ko atbildēji! ;)  Un jā… slēpes lieku iekšā salonā - slaloma, giganta un distancenes… un 1 velo parasti lieku auto iekšā… ja 2 un vairāk, tad veloturētājs! Un visticamākais, ka mani velo ir dārgāki par Tava F32 custum audio sistēmu ;) un?! 
 

 

Pirms 42 minūtēm , Iesacejs69 teica:

Kungi, jus nebrauciet uz paakjiem. Paakji ir tur, kur juus esiet. Jaa, es tieshaam juutos kaa Riigas sviitinjsh, aizbraucis uz laukuem, kur toni noska vieteejie traktoristi paalii. Jaa, tur fonaa redz arii normaalus cilveekus, bet tieshi deklasetie idioti ir tie, kas tur visu dirigjee.

Un te cienīts kungs… varu Tev tikai rekomendēt vērsties pēc palīdzības ;) kontakti apakšā! ;) 


Ātru Tev izveseļošanos! ;) 
 

image.thumb.png.5cf9e5ccd9367ea8c1fd321445575c35.png

 

Labots - Regisss
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

@Iesacejs69, Tu laikam aizvien neesi sapratis 😉, ka BMW inženieri (arī audio komponentos) labāk zina, ko Tev vajag 🤣. Gluži tāpat kā mikromīkstā indusi labāk zina, kā un kad apdeitot manu datoru 🤣. Un lielum lielais vairākums šeit (un ne tikai šeit) ir tieši tādās domās. Nu tas ir viņu viedoklis. Nu ok. Tā ka neķer kreņķi 😉.

Link to comment
Share on other sites

Gan jau tev ir custom made auto ar kaut kādu īpašu nosaukumu, bez konveijera, savādāk nesmuki sanāktu braukt ar efektīvo menedžeri ražojumu ;) 😘

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Zin... teica:

Gan jau tev ir custom made

Pēc visa spriežot tur vispār būtu ar zirgu jābrauc

Pirms 52 minūtēm , Iesacejs69 teica:

paldies visiem, kas piekakaaja teemas.

P.s. Ej no kurienes nāci..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , Zin... teica:

custom made auto ar kaut kādu īpašu nosaukumu

Kas tev ir pret @Jurkins Bentley? :diablo:

Link to comment
Share on other sites

Man @Zin... sāk atgādināt vienu vecu, stulbu krievu, ar kuru reiz sanāca kašķis par tēmu - tu taču pats dzīvo tevis nopeltajos padomju gados tevis nopelto padomju cilvēku celtā mājā. Nu skaidrs! Kur tad man dzīvot. Ja jūs, debīlie padomju cilvēki, 50 gadus te diktējāt modi un cēlāt mājas ar greizajām sienām. 🤣

Atslābsti manager! 😉

@jema, tā neizskatīgā dzelžu čupa ir Tavs sapņu auto. 😁 Par sulaini livrejā arī sapņo? 😁

 

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69

Nu,redz, kaatevitur,nicku aizmirsu - tieshi taa, "jauna mashiina". Krita nosacijumi neljauj kaut ko dariit. Un,ja nav kriits,tak buus jaapaardod. Jaatsit max daudz. Un buusim reaali,nemetiisi tu 5chuku skanjaa,jo to neviens neredz. 

Neblato te,smuleen. 

 

Jurkin,ne par to ir staasts. Staasts ir par komunikaacijas kultuuru. Palasot sho visu,man ir reaali sajuuta,ka te kaut kaadi miskastnieki un idioti barinjaa novaakushies. Kaut kaads kjengaashanaas, nulle postu par teemu. Bomzhu saiets. Nee,bomzhu pat ne naudas,bet sajeegas un attieksmes zinjaa.

Link to comment
Share on other sites

@Iesacejs69, nu vai tad Tu neredzi 😉, ka, ja nav ko teikt pret viedokli, tad tūlīt pārlec uz personu. 🤣 Un tad sacenšas, kurš būs asprātīgāks.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Pirms 10 minūtēm , Iesacejs69 teica:

Bomzhu saiets.

Nekaitini traktoristus !

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69

Jaa,bet nu vieniigais ex forums par tehniskaam lietaam. Bet nolaidies liidz klinkjim. 2 reizes meenesii teema,kaa piesleegt 4 omu pastuuzi pie 6 omu tunbas. Un kaut kaads tirgusbaabu bazars par sho forumu n shit teemaa. Nu,kad es uzrodos - tad ir medusmaize visiem. Mana vecuma moderi rubb ieskaitot. 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , Iesacejs69 teica:

Bomzhu saiets. Nee,bomzhu pat ne naudas,bet sajeegas un attieksmes zinjaa.

A kam ir jāpieder lai tavās acīs nebūtu bomzis?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Iesacejs69 teica:

vieniigais ex forums par tehniskaam lietaam

Ja es, pasarg dievs, uzdotu jautājumu, kā atslēgt w apdeitus, tad 57 lapas ar manas orientācijas, izglītības līmeņa, intelekta u.t.t. apspriešanu, pārmetumiem par to, ka ienīstu kapitālistus un finansistus 🤣 u.t.t. bet par tēmu nekā. Da tas ir normāli. Vismaz ir kur izklaidēties.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , Iesacejs69 teica:

Nu,redz, kaatevitur,nicku aizmirsu - tieshi taa, "jauna mashiina". Krita nosacijumi neljauj kaut ko dariit. Un,ja nav kriits,tak buus jaapaardod. Jaatsit max daudz. Un buusim reaali,nemetiisi tu 5chuku skanjaa,jo to neviens neredz. 

Neblato te,smuleen. 

Par daunīti diemžēl paliki Tu ;) 

 

Pirms 16 minūtēm , Jurkins teica:

@Iesacejs69, nu vai tad Tu neredzi 😉, ka, ja nav ko teikt pret viedokli, tad tūlīt pārlec uz personu. 🤣 Un tad sacenšas, kurš būs asprātīgāks.

Jūs abi @Jurkins un @Iesacejs69 esat tie “69” draudziņi? 🧐😁

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , Iesacejs69 teica:

Palasot sho visu,man ir reaali sajuuta,ka te kaut kaadi miskastnieki un idioti barinjaa novaakushies. Kaut kaads kjengaashanaas, nulle postu par teemu. Bomzhu saiets. Nee,bomzhu pat ne naudas,bet sajeegas un attieksmes zinjaa

Atvieglotu tavas ciešanas 🥰😄👌

 

Ej pie saprotošajiem, ka visi bentiliji

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...