Jump to content

Mobilie gaisa kondicionieri


janukas
 Share

Recommended Posts

pirms 1 stundas , Racer teica:

piemēram 22 grādu temperatūru, ja telpā ir 30 un viss kondensāts izvadās ārā?

Esmu bijis Mombasā, ej kur gribi 30 sekundes un tev ir pisec! Un nekur kondesātu nevar likt ja viņs dabā pārspēj tavu telpu!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , jema teica:

Esmu bijis Mombasā, ej kur gribi 30 sekundes un tev ir pisec! Un nekur kondesātu nevar likt ja viņs dabā pārspēj tavu telpu!

Kenija, Mombasa, protams tur karsti, bet tas ir kūrorts un tas ir priekš tūristiem.  Sahārā, tādās valstīs,kā Čadā Sudānā Nigērā tur  priekš tūristiem neh darīt.  Tā kāda viņa ir saucas Sahāra un viss pārējais ir kūrorts un sūc.  

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Edis7 teica:

tas ir kūrorts un tas ir priekš tūristiem.

Gribētu tev novēlēt sājā kurortā dzīvot :biggrin:! Kāpēc tu piemet klāt Sahāru, gribējās krutam būt? Tur mitruma nav un līdz ar to naktīs mierīgi var būt ļoti zemas temperatūras, piemēram dienā 45, naktī tikai +5.

Link to comment
Share on other sites

pirms 21 stundām , itanium teica:

Tad jau labāk logi vaļā un caurvējš

Tas jau no mājokļa atkarīgs. Ja ārā 34, iekšā 27 (bez nekādām kondiškām), tad varbūt labāk bez caurvēja ;) Bez vēja plūsmas gan ir kā ir. Pretējos galos atvērti logi nekādu jūtamu plūsmu nerada, ja vien nestāv tieši pie loga.

 

pirms 14 stundām , kompresors teica:

Veciem cilvēkiem vai maziem bērniem ir zināmas ķermeņa temperatūras pašregulācijas īpatnības un nevar iestāstīt, ka nav karsti.

Kad pieaugušie beidzas nost no karstuma, mazie bērni ārdās vai nu telpā, vai ārā saulītē, un nekādā veidā neizrāda, ka būtu pārkarsuši :D Nu ok, reizēm uzprasa saldējumu (jebšu saldētu jogurtu ar ogām), bet vairumā gadījumu tāpēc, ka gribas ko garšīgu, nevis tāpēc, ka karsti :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bērniem ir cita siltumapmaiņa! Atceries bērnību, ja saule spīdēja, jāiet peldēties, pofig kāda temperatūra, lūpas zilas, pats trīci, bet kāds kaifs bija!

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , atkars teica:

Electrolux bija nenormāli skaļš un nomainīju uz Whirlpool - kā diena pret nakti. My 2 cents.

Modeļi?

pirms 1 stundas , jema teica:

Kāpēc tu piemet klāt Sahāru, gribējās krutam būt?

A kapēc Tu Mombasu? 🤣

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , jema teica:

Kāpēc tu piemet klāt Sahāru, gribējās krutam būt? Tur mitruma nav un līdz ar to naktīs mierīgi var būt ļoti zemas temperatūras, piemēram dienā 45, naktī tikai +5.

Tapēc kad tur (Sahārā) diennaktī vislielākās temperatūras svārstības. Tu rakstīji 45°C tā ir norm.pārdība vecīt. Tur diennaktī T diapazons 50° un lielāks, (rekords 58°C). Esmu dauz kur ceļojis/braucis. Bļ, ar ko kruts? Ar dzīvesveidu, pasaules uztveri? Tad laikam esmu kruts :)   

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , Arnis2002 teica:

kruts ne kruts-tev vienkārši gribēja fiziku paskaidrot!

Kāda tur nah fizika tC diapazonā? Ja Jema man Niels Bohr kvantu mehāniku un viņa fiziku skaidrotu, kuru es nesaprotu(jo tā ir vienīgi teorija) tad šis nav tas gadījums lai tu sāktu runāt par fiziku. Jema ir ok vecis un man palīdzējis šeit čatā ar padomu.

Link to comment
Share on other sites

Bija te runa par caurvēju. Šodien radās izcila iespēja novērtēt caurvēju (pareizāk sakot, tā neesamību) vienā būvē.

 

Ārā tāds diezgan vērā ņemams vējš, dominē rietumu viriziens. Gandrīz vai gribas pūķi palidināt (bet nevar, jāstrādā). Būvei vaļā divi logi, viens rietumos (pirmajā stāvā), otrs austrumos (otrajā stāvā). Starp logiem nekādi sienu labirinti īsti nav.

Ņemu fleksi, uzlieku dimanta ripu, slīpēju betonu durvju pārsedžu, griestu līmenī… Darbs putekļains, nu tāds, ka āra apstākļos gaisā celtos kārtīgs putekļu mākonis. Bet nu flekša vējš tos putekļus mazliet izdzenā.

Pabeidzu slīpēšanu, nokāpju no kāpnēm, staigāju pa istabām - tak visi tie gaisā esošie putekļi burtiski stāv uz vietas :D Vienīgā gaisa kustība ir no tā, ka es tur staigāju.

 

Otrā mājā arī divi logi - viens dienvidos, otrs ziemeļos. Starp logiem ir vienas durvis - pie tām durvīm stāvot, var just kaut kādu vēsmu (tātad kaut kāds caurvējš ir). Bet sēžot pie PC pie paša loga, pilnīgi nekas nav jūtams. Vienīgais, kas liecina par to, ka logs ir atvērts, ir ārā esošo kukaiņu un putnu radītais fona troksnis.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , binary teica:

Pabeidzu slīpēšanu, nokāpju no kāpnēm, staigāju pa istabām - tak visi tie gaisā esošie putekļi burtiski stāv uz vietas :D Vienīgā gaisa kustība ir no tā, ka es tur staigāju.

 

Otrā mājā arī divi logi - viens dienvidos, otrs ziemeļos. Starp logiem ir vienas durvis - pie tām durvīm stāvot, var just kaut kādu vēsmu (tātad kaut kāds caurvējš ir). Bet sēžot pie PC pie paša loga, pilnīgi nekas nav jūtams. Vienīgais, kas liecina par to, ka logs ir atvērts, ir ārā esošo kukaiņu un putnu radītais fona troksnis.

Labots Pirms 6 stundām - binary

Tu daudz filozofē  .:)  Recepte: uzliec un pievieno fleksim/ripzāģim putekļu nosūcēju. Katram el. instrumentu ražotājam tāda opcija ir,ja tas nav galīgi kreisais štrumis  :)

 

 

Labots - Edis7
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

@Edis7, parādi man fleksi, kuram var pievienot putekļu nosūcēju. Neesmu tādu redzējis. Nopietni.

Ak jā, man nemaz nav putekļu nosūcēja. Putekļsūcējs ar tiem betona putekļiem būtu aizsists pirmajās 10 sekundēs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , binary teica:

parādi man fleksi, kuram var pievienot putekļu nosūcēju. Neesmu tādu redzējis. Nopietni.

Ak jā, man nemaz nav putekļu nosūcēja. Putekļsūcējs ar tiem betona putekļiem būtu aizsists pirmajās 10 sekundēs.

Līdzīgiem darbiem mājā es lietoju rainbow, pievelkot šļūteni ar savilcējiem pie instrumenta. Viņam filtri nav nepieciešami.

Link to comment
Share on other sites

Es raķeti izmantoju, bet biedrs @Edis7 joprojām nav parādījis pašu galveno - fleksi, kuram ražotājs būtu paredzējis ko tādu pieslēgt.

Nu un viena lieta ir pāris uz vietas stāvošas ogles sasūkt (ok, jā, pelni un tā), pavisam cita - pāris spaiņu būvniecības putekļu, kuri aktīvi bēg prom no instrumenta. Un nevis ķieģeļu lausku un drupaču, bet tieši celtniecības putekļu. Tak tur momentāli filtram visa virsma jau ir aizsista un sūkšanas jauda ātri vien ir tāda-nekāda, kaut arī maiss praktiski tukšs.

 

Lai nu kā, putekļi gaisā bija, caurvēja nebija ;) Ja atvēru durvis (atvērtie logi R un A pusēs, durvis D pusē), tad gan kaut kāda gaisa kustība sākās, bet duvis atstāt vaļā kaut kā nav vēlmes.

Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks
Pirms 18 minūtēm , binary teica:

Es raķeti izmantoju, bet biedrs @Edis7 joprojām nav parādījis pašu galveno - fleksi, kuram ražotājs būtu paredzējis ko tādu pieslēgt.

Aizsargi ar putekļu nosūkšanu pilns internets. Gan jau ir dārgā gala flekši, kam nāk komplektācijā, bet lētajiem vajag atsevišķi pirkt. Bet nu ar to Tavu raķeti diez vai kaut ko var sasūkt, viss tā pat pa otru galu aiziet gaisā! Silti iesaku paņemt sūcēju ar normāliem hepa filtriem, un no ķīniešiem piepirkt ciklonu, nebūs vairāk jāfilozofē par caurvēju, varēsi normāli strādāt! 

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , binary teica:

Es raķeti izmantoju, bet biedrs @Edis7 joprojām nav parādījis pašu galveno - fleksi, kuram ražotājs būtu paredzējis ko tādu pieslēgt.

Priekš filozofa kurš nav spējīgs ieiet gūglē un sameklēt

Ekrānuzņēmums (368).png

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Edis7 teica:

Priekš filozofa kurš nav spējīgs ieiet gūglē un sameklēt

Nē, tur ražotājs to nav paredzējis. Tas ir kaut kāds "kreisais attachment" fleksim. Turklāt dimanta slīpripu ar tādu tāpat nepalietosi (nēnu OK, "kruti" filozofi ar "pasaules uztveri" "no Sahāras" varbūt arī palietos :D).

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , binary teica:

Nē, tur ražotājs to nav paredzējis. Tas ir kaut kāds "kreisais attachment" fleksim.

Raketa ko lieto tas ir uber :D, pieņemu parējie tavi instrumenti arī ir no šīs kategorijas. :D  Filozof, nopērc to verķi no skrīnšota un nep%s prātu tālāk sev un pārējiem.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Labs turpinājums tēmai par mobilajiem gaisa kondicionieriem!

image.png.2fa8db76a0bf118aa73491fa7f1d004c.png

 

Labots - itanium
  • Atbalstu 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Edis7 teica:

Raketa ko lieto tas ir uber

Pag, pričom tur raketa? Parādi rūpniecisku uzparikti fleksim, nevis visādus pašdarinājumus. Tu teici, ka daudziem flekšiem esot. Iedod pāris piemērus, mani arī interesētu.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.verkter.lv/puteklu-nosuksanas-aizsargs-festool-dcc-ag-125-fh.html

https://www.maktool.lv/produkti/piederumi-aksesuari/zagesana-un-slipesana/aksesuari-lenka-slipmasinam/diska-aizsargs-ar-puteklu-nosuksanu-125mm-makita-193794-5/

tikai ne visi gribēs pirkt, jo aksesuārs ir dārgāks kā pats instruments  :)

ja fleksi izmanto kā slīpmašīnu, tad uzparikte biku cita

 

 

Labots - kaads
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Racer teica:

Pag, pričom tur raketa? Parādi rūpniecisku uzparikti fleksim, nevis visādus pašdarinājumus

Kas nav saprotams? Pritom kad binary pozicionēja raketa,kā instrumentu ar kuru viņš strādā/darbojas. Ir ok,nav iebildumu. Iespējams viņam psrs "raķetes"perioda instrumenti sekmē motivāciju kko darīt. To gan jautā viņam.

  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, kaads teica:

 

tua rī antiņu tagad ieslēdzi? Es pirmīt biju labākās domās par tevi.

Ekrānuzņēmums (369).png

pirms 1 stundas , Racer teica:

Pag, pričom tur raketa? Parādi rūpniecisku uzparikti fleksim, nevis visādus pašdarinājumus. Tu teici, ka daudziem flekšiem esot. Iedod pāris piemērus, mani arī interesētu.

image.thumb.png.5c597d0647b96d8b572cf66519649a1c.png

Labots - Edis7
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Edis7 teica:

tua rī antiņu tagad ieslēdzi? Es pirmīt biju labākās domās par tevi.

Ekrānuzņēmums (369).png

mans piemērs ir par normālām profesionālām preču zīmēm nevis bezvārdu kantoriem

Link to comment
Share on other sites

 Tas tika  adresēts Racer, nevis Tev! Sry man :)

 

 

Labots - Edis7
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Racer teica:

Parādi rūpniecisku uzparikti fleksim,

Maukām vari jautāt lai parāda. Tu arĪ antiņu slēdz un nevari uzgūglēt nepieciemšamo  dust cover protect?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

to search.specially for axes, of course, should be put> pro>

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Dust protection patiesībā ir ļoti laba lieta jebkuram instrumentam, ja to lieto visādiem darbiņiem savā mājsaimniecībā. Visa tā apklāšanai un pēc tam putekļu tīrīšana aizņem daudz laika. Vajag gan arī normālu putekļu sūcēju. Raketa pat nav sūcēja izstrādājums, tas ir soviet story muzeja eksponāts.  Celtniecības verķiem ar putekļiem nekādu problēmu. Pats lietoju kaut kādu Makita.

Link to comment
Share on other sites

pirms 22 stundām , Edis7 teica:

Maukām vari jautāt lai parāda. Tu arĪ antiņu slēdz un nevari uzgūglēt nepieciemšamo  dust cover protect?

Tu neiebrauci par ko jautāju. Uzbrauci biedram ka tas verķis gandrīz visiem darbarīkiem ir, biedrs vnk pieminēja Raketu ko vnk izmmanto un tad sâki tuftu dzīt. Man ir dziļi po ko par mani domā,  bet ir skaidrs, ka negodīgi brauc virsū biedriem. Binary man nav nekāds draugs (drīzāk vairāk lecos), bet bij loğisks jatājums un tu sāki par raketu, nevis parādīji profesionâlos variantus. Nožēlojami. :(

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Racer teica:

Uzbrauci biedram ka tas verķis gandrīz visiem darbarīkiem ir, biedrs vienkārši pieminēja Raketu ko vienkārši izmmanto un tad sâki tuftu dzīt. Man ir dziļi po ko par mani domā,  bet ir skaidrs, ka negodīgi brauc virsū biedriem.

Vienk.brīdī kad sapratu ka biedrs sāka muļķi ieslēgt, tad arī viņam skarbāk atbildēju. Sry ,tāds mans raksturs:) Neņem ļaunā.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , Racer teica:

biedrs vnk pieminēja Raketu

Man patīk ka vietējie speci iznīcina tehniku, kā nederīgu, bet īstenībā tas ir viens no elektrolux modeļiem, jā nu vecāks gadu gājusm, bet nu sūkšanas jauda, jaunie pat tuvu nevar stāvēt, jo tas ir reaktīva dzinēja protatips

 

Link to comment
Share on other sites

Pofig ko es domāju, bet biedrs @binary vienkāršu jautājumu uzdeva. Tu piesipies Raketai, kuru cilvēks vnk izmanto kā tai brīdī pieejamo variantu. Nepiesipamies, bet iesakām labus variantus biedriem. ;)

Pirms 9 minūtēm , Edis7 teica:

Vienk.brīdī kad sapratu ka biedrs sāka muļķi ieslēgt, tad arī viņam skarbāk atbildēju. Sry ,tāds mans raksturs:) Neņem ļaunā.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , jema teica:

Man patīk ka vietējie speci iznīcina tehniku, kā nederīgu, bet īstenībā tas ir viens no elektrolux modeļiem,

  Nav būtiski ko viņi no štrumjiem nokauj. Darbības principu nezinot, raketa vai Elektrolux, kāda nah starpība. Ja turbīna vēl griežas, tad arī būvgružus caur viņu uzsūks  :D

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, laikā nebūtu, bet tev ir taisnība!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...