Jump to content

Velos nopirkt veselu/salikt pa detalam spelu datoru par 600 - 700 Eiro.


Aragorn
 Share

Recommended Posts

Mielestapa

Oriģinālais dzesētājs tāpat ir pašvaks priekš tā procesora, kad iegādājos 3600 proci, nedarbojās kā nākās, meta nost frekvences, lai dabūtu pastāvīgi stabilus 4,2 Ghz, nācās meklēt ko jēdzīgāku. Ieliku Noctua NH-U14S, tas tur, bet slodzē labi uzsilst. Var jau dzīvot ar oriģinālo, ja netraucē troksnis un nestabilas frekvences, jautājuma cena kādi 5 eiro. Ja ļoti vajag, varu atdot savējo oriģinālo par baltu velti.

Link to comment
Share on other sites

shadow118
Pirms 15 minūtēm , Mielestapa teica:

Oriģinālais dzesētājs tāpat ir pašvaks priekš tā procesora, kad iegādājos 3600 proci, nedarbojās kā nākās, meta nost frekvences, lai dabūtu pastāvīgi stabilus 4,2 Ghz, nācās meklēt ko jēdzīgāku. Ieliku Noctua NH-U14S, tas tur, bet slodzē labi uzsilst. Var jau dzīvot ar oriģinālo, ja netraucē troksnis un nestabilas frekvences, jautājuma cena kādi 5 eiro. Ja ļoti vajag, varu atdot savējo oriģinālo par baltu velti.

Nez, kad tikko viņu dabūju, kādus pāris mēnešus palietoju ar oriģinālo (kamēr nāca AM4 kit priekš Be Quiet), itkā temperatūras bij ok (OC gan nemēģināju), man vairāk troksnis nepatika.

Bet nu es tik uzrakstīju, lai nesanāk aplauziens. Tjip atnāk visas daļas no veikala, a tur dzeses nav

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, shadow118 said:

jā, visas videokartes un mātesplates, kas ražotas pēdējo padsmit gadu laikā, būs savstarpēji saderīgas

Tad viss der un nebus ta ka parkarsis un ventilacija pietiek? Nemetis nost frekvences? Es jau pats tagad katru dienu skatos un lasu viskur. 1000 Eiro nevaru nopudelet savadak bus riktiga dibens. pirksu tikai tad kad zinasu ko perku. sogad... 😒

Link to comment
Share on other sites

shadow118
Just now, Aragorn teica:

Tad viss der un nebus ta ka parkarsis un ventilacija pietiek? Nemetis nost frekvences? Es jau pats tagad katru dienu skatos un lasu viskur. 1000 Eiro nevaru nopudelet savadak bus riktiga dibens. pirksu tikai tad kad zinasu ko perku. sogad... 😒

nu ventilācija jau uz pašas videokartes ir, tur mātene ņipričom.

Ja domā par visu kopā, varbūt var paskatīties bik labāku case, piemēram Fractal Design Focus G (nāk līdzi 2 ventilatori, tāpat arī būs vieta priekš cable managemend). tas DeepCool ir tāds diezgan lētais variants

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
2021.07.16. , 19:02, phuck teica:

1660S par tādu naudu toč neņemtu.

Videokarti labāk no Vācijas sūtīt, te var skatīties, moš var sameklēt arī kādu 2060 vai 3060. https://geizhals.eu/?cat=gra16_512

Vismaz caseking.de veikals sūta uz LV, par pārējiem nezinu.

 

nav vērts to apjājienu kas sanāks kad vajadzēs uz garantiju nest.

Labāk mest Nvidijai mieru un paņemt - https://aio.lv/lv/datoru-sastavdalas-un-periferija/datoru-piederumi/video-kartes/asus-dual-rx6600xt-o8g-amd-radeon-rx-6600-xt-8-gb-gddr6:4272390

Dabūsi vairāk fps un maksā lētāk kā sūtīt 3060 no vācijas

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sie manuprat izskatas visletakie no labakajiem. Es vairak sveros uz to kurs ir 871 Eur. Butu jauki ja kads varetu apskatities un nosaukt plusus un minusus. Es nakosreiz uztaisisu ar Intel tad bus vel letak, laikam, bet nu kautka liekas ka labak ir atstat AMD ne?

Screenshot_3.png

Link to comment
Share on other sites

Samazinaju uz 240GB SSD tagad dargaka no abam maksa 843 Euro un otra 796 Euro. Un pieliku 700W PSU, kas cenu paauktinaja par 4 euro.

Labots - Aragorn
Link to comment
Share on other sites

Ja nav bail no lietota, varu piedāvāt vesalu datoru r5 3600/b450m mortar max/16gb/gtx1070/240ssd/1000hdd/600w 666€ :D

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv

Vienu es nesaprotu,KAPEC jus nemat kastes ja var panemt pa to pasu cenu tagad portativos ar tik pat norm Spec!?!?

 

Pasam , Ryzen 7 4800h ar RTX 2060 Labaa Legion 5 keisaa ar labu dzesesanu...

ap 700eir bij pirms menesiem 4 (Jauns no veikala...)  , LV gan jau bisk dargak , bet tapat...

 

 

 

 

 

 

 

 

Labots - www.MistersPimpausis.lv
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , www.MistersPimpausis.lv teica:

ar tik pat norm Spec!?!?

Ir 101 lieta, bet pamatā tāpēc, ka tas RTX 2060 nav tas pats RTX 2060, kas desktop PC, ar procesoru tas pats, tas gan ir pašsaprotamāk.

Otra lieta, ka Latvijā ar RTX 2060 pa 700 eiro nekad jaunu portatīvo nevarēja nopirkt, kaut kas ap 1000 € sanāk vai vairāk.

Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv
Pirms 3 minūtēm , CosmosDC teica:

Ir 101 lieta, bet pamatā tāpēc, ka tas RTX 2060 nav tas pats RTX 2060, kas desktop PC, ar procesoru tas pats, tas gan ir pašsaprotamāk.

Otra lieta, ka Latvijā ar RTX 2060 pa 700 eiro nekad jaunu portatīvo nevarēja nopirkt, kaut kas ap 1000 € sanāk vai vairāk.

Itka ar GPU jep...bet cik liela taa starpiba ir?

Speles nespeleju, cik pameginaju, viss lidoja uz gandrix max.

Premiere Lido...

 

Bet ar CPU?  ko tu tur murgo...

 

Lab, lai vel lielaks sitiens ,bija vins 630eir, greks bija nenemt :D

 

 

Labots - www.MistersPimpausis.lv
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , www.MistersPimpausis.lv teica:

Vienu es nesaprotu,KAPEC jus nemat kastes ja var panemt pa to pasu cenu tagad portativos ar tik pat norm Spec!?!?

 

Pasam , Ryzen 7 4800h ar RTX 2060 Labaa Legion 5 keisaa ar labu dzesesanu...

ap 700eir bij pirms menesiem 4 (Jauns no veikala...)  , LV gan jau bisk dargak , bet tapat...

 

tāpēc ka kasti es varu pats labot un uzlabot pēc vajadzības. Modernajiem laptopiem daudz kas ir neatgriezeniski pielodēts un pielīmēts.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv
Just now, zeds teica:

tāpēc ka kasti es varu pats labot un uzlabot pēc vajadzības. Modernajiem laptopiem daudz kas ir neatgriezeniski pielodēts un pielīmēts.

unnnnnnnnnn??

ko ta tu tur gribi daudz uzlabot? :D

 

2us HDD varu sava iebazt, RAM cik gribu. CPU/GPU bus vel labi 5-6gadus ar to jaudu.

Kad nonaks lidz tam bridim kad gribesi uzlabot, matesplati vajadzes ari jaunu.. izdevigak bus panemt vienkārši jaunu kasti.

 

90% cilveki tapat savas kastes ne-upgreido nekad...

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , www.MistersPimpausis.lv teica:

unnnnnnnnnn??

ko ta tu tur gribi daudz uzlabot? :D

 

2us HDD varu sava iebazt, RAM cik gribu. CPU/GPU bus vel labi 5-6gadus ar to jaudu.

Kad nonaks lidz tam bridim kad gribesi uzlabot, matesplati vajadzes ari jaunu.. izdevigak bus panemt vienkārši jaunu kasti.

 

90% cilveki tapat savas kastes ne-upgreido nekad...

 

man korpuss kastei ir > 10 gadus vecs. Nomainīti 3 barokļi un mātesplates , diski un viss pārējais pa sīkumam vien.

Laptoppiem parasti - 2 gadi, motherboard dead, met ārā. visu.

Es neesmu skops , bet taupīgs

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv
Pirms 2 minūtēm , zeds teica:

man korpuss kastei ir > 10 gadus vecs. Nomainīti 3 barokļi un mātesplates , diski un viss pārējais pa sīkumam vien.

Laptoppiem parasti - 2 gadi, motherboard dead, met ārā. visu.

Es neesmu skops , bet taupīgs

20eir ietaupit uz korpusu, bet turet lielu rucosu kasti? nez nez...

Ja gribas vairak ietaupit, tad korpuss btw vispar jau nav vajadzigs, var saspraust pa taisno visu :D

 

Kuri ir tie laptopi kuri tikai 2us gadus velk?

Veljoprojam ikdiena izmantoti tiek n-tie 5-7gadu veci laptopi kuriem nekas nav nogajis greizi, beidz muldet....

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , www.MistersPimpausis.lv teica:

20eir ietaupit uz korpusu, bet turet lielu rucosu kasti? nez nez...

Ja gribas vairak ietaupit, tad korpuss btw vispar jau nav vajadzigs, var saspraust pa taisno visu :D

 

Kuri ir tie laptopi kuri tikai 2us gadus velk?

Veljoprojam ikdiena izmantoti tiek n-tie 5-7gadu veci laptopi kuriem nekas nav nogajis greizi, beidz muldet....

Tu nekad neesi pieņēmis ,ka tavas personīgās pieredzes ierobežotais apjoms nav absolūts patiesības mērs ?

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv
Pirms 22 minūtēm , zeds teica:

Tu nekad neesi pieņēmis ,ka tavas personīgās pieredzes ierobežotais apjoms nav absolūts patiesības mērs ?

 

nu,kuri ir tie laptopi kas 2us gadus velk un cauri ir?

Laiki mainas, rucosas lielas kastes vairs nav nepieciesamas ja ari esi geimeris!

 

Un varu drosi apgalvot ka pat letakie SUX laptopi kurus nevienam neieteiktu pirkt ari velk vairak par 2gadiem...

 

 

 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , www.MistersPimpausis.lv teica:

Bet ar CPU?  ko tu tur murgo...

Desktop Ryzen 5 3600 ir ātrāks par Ryzen 7 4800H.

Nevienam neinteresē par cik ko esi pircis un kā tas "lido", cenas/ātrdarbības attiecībā un uzlabošanas iespēju ziņā portatīvais vienmēr "iesūkā", pretstatot pret desktop PC. Mobilitātes ziņā "iesūkā" desktop PC, katrs izvēlas to, kas svarīgāks. Un tad ir īpaši kadri, kas par to brīnās.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv
Pirms 2 minūtēm , CosmosDC teica:

Desktop Ryzen 5 3600 ir ātrāks par Ryzen 7 4800H.

Nevienam neinteresē par cik ko esi pircis un kā tas "lido", cenas/ātrdarbības attiecībā un uzlabošanas iespēju ziņā portatīvais vienmēr "iesūkā", pretstatot pret desktop PC. Mobilitātes ziņā "iesūkā" desktop PC, katrs izvēlas to, kas svarīgāks. Un tad ir īpaši kadri, kas par to brīnās.

https://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=AMD+Ryzen+5+3600&id=3481

 

https://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=AMD+Ryzen+7+4800H&id=3676

 

Ok... :D

 

Labots - www.MistersPimpausis.lv
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , www.MistersPimpausis.lv teica:

Ok... :D

Šeit kļūdījos, atzīstu. Bet es ļoti ceru, ka Tu saproti, ka salīdzināju divas dažādas paaudzes un kategorijas CPU. Ryzen  7 3700X jau apēd to 4800H.

Paskatoties aktuālos procesorus vienā paaudzē, Ryzen 7 5800X pret Ryzen 7 5800H ir jau kosmosa atstatumā, kas ir tikai loģiski.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , www.MistersPimpausis.lv teica:

Pasam , Ryzen 7 4800h ar RTX 2060 Labaa Legion 5 keisaa ar labu dzesesanu...

ap 700eir bij pirms menesiem 4 (Jauns no veikala...) 

 

pirms 14 stundām , www.MistersPimpausis.lv teica:

Lab, lai vel lielaks sitiens ,bija vins 630eir, greks bija nenemt :D


Ap to laiku ELKO noliktavu apzaga. :D
 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/16/2021 at 6:34 PM, shadow118 said:

nu ventilācija jau uz pašas videokartes ir, tur mātene ņipričom.

Ja domā par visu kopā, varbūt var paskatīties bik labāku case, piemēram Fractal Design Focus G (nāk līdzi 2 ventilatori, tāpat arī būs vieta priekš cable managemend). tas DeepCool ir tāds diezgan lētais variants

 

On 7/12/2021 at 7:40 PM, ruukjis said:

Nu tad re kur shadow118 komplektiņš un es tev varu ietirgot savu veco GTX 1080. :D

Vai, ja vari atrast labāku piedāvājumu, tad vari pameklēt kādu RTX 2060 (jaudas ziņā līdzigi manis piedāvātai) vai vēl labāk RTX 3060

 

Nop, man izskatas ka Intel ir dargaks un sliktaks neka AMD. Si ir mana "itka" galeja doma.

image.thumb.png.9dbac65b8a5bb4177191c35d8c37eaa2.png

tur bisk pamainijas vari salidzinot apskatities CPU un Motherboard jo laikam veikala vairs nebija.

Link to comment
Share on other sites

2021.09.25. , 21:54, Aragorn teica:

Nop, man izskatas ka Intel ir dargaks un sliktaks neka AMD.

Nevar tā prasti definēt lietas - labs / slikts. Ir specifikācija, veiktspējas mērījumi, aktualitātes faktors.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...