Jump to content

Velos nopirkt veselu/salikt pa detalam spelu datoru par 600 - 700 Eiro.


Aragorn
 Share

Recommended Posts

Man tagad kartupelis 2003 gada tapec ari rakstu bez garumzimem. mekleju prebuilt un neko nevaru saprast gpu visiem vajs. lasiju ka buvet datoru no detalam tagad ir dargak neka nopirkt veselu. Vai varat palidzet saprast kas ir labs spelu dators no 600-700 eiro? Mans Diskorda vards ir Aragorn212#6058 ja vari atsutit veikalu piedavajumu linkus.

Link to comment
Share on other sites

pirms 22 stundām , Aragorn teica:

Mans Diskorda vards ir Aragorn212#6058 ja vari atsutit veikalu piedavajumu linkus.

A kur telefona numurs, lai mēs varētu Tev piezvanīt un pakonsultēt?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

videokarti tajā budžetā jau var dabūt. pārējo mēģini no sava kartoškas pārlasīt.

Link to comment
Share on other sites

Labs spēļu dators tajā budžetā būs Xbox Series X , atliks vēl naudiņa dažiem mēnešiem Game Pass abonentam .

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Ok, nedomaaju ka prasit palidzibu no latviesiem bus tik bezjedzigi... .

Labots - Aragorn
Link to comment
Share on other sites

Te ir daudz tēmu, kur citiem arī palīdz.

Galvenais ir izrādīt cieņu, rakstot normāli un neprasot, lai Tev kaut kā papildus izdabā (like wtf, kāpēc mums būtu Tevi jāmeklē rokās Discordā, lai Tev ieteiktu ko iegādāties???)...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, itanium said:

Te ir daudz tēmu, kur citiem arī palīdz.

Galvenais ir izrādīt cieņu, rakstot normāli un neprasot, lai Tev kaut kā papildus izdabā (like wtf, kāpēc mums būtu Tevi jāmeklē rokās Discordā, lai Tev ieteiktu ko iegādāties???)...

Ta jau tas ir, kautkadas stulbibas pamuldet ir laiks bet palidzet gruti.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, ImissimI said:

Entry level geiming laptops uz sia ar reverso pvn varbūt sanāk tajā budžetā.

ne gribu kasti lai var piepirk ko klat vai nomainit laikam ejot un naudai uzkrajoties

Link to comment
Share on other sites

raivix95
1 stundu atpakaļ, Aragorn teica:

Ok, nedomaaju ka prasit palidzibu no latviesiem bus tik bezjedzigi... .

Paprasi igauņiem, varbūt vairāk palīdzēs

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Aragorn teica:

ne gribu kasti

Tagad nesanāks. Normālu videokaršu vienkārši nav.

Link to comment
Share on other sites

ImissimI
pirms 7 stundām , Aragorn teica:

lai var piepirk ko klat vai nomainit laikam ejot un naudai uzkrajoties

Nu vismaz es esmu slinks uz savas datorkārbas pārskrūvēšanu. Tad kad tiešām nobesij tā kaste, tad sen jau iznācis DDRX+1, 3 GPU paaudzes nomainījušās un CPU sokets arī. 

 

Par 700EUR sanāk vai nu laptops vai muķīt kaut ko kopā ar lietotām detaļām.

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

zabej, vecais, kam tev kautkādu ūber gaming kompi, paņem rd veikalā pa 120 euro kautkādu pc, yt mūziku klausīties varēsi, forumos sēdēt arī, un vēl veco konter straiku 1.6 varēsi pazipāt vai euro truck simulator2 uz low grafikām :thumbsup:

Labots - Luckystrike
Link to comment
Share on other sites

2021.07.10. , 21:04, Aragorn teica:

Vai varat palidzet saprast kas ir labs spelu dators no 600-700 eiro?

Aizmirsti. Šis ir lētākais un prastākais, ko var dabūt zem klasifikācijas "gaming":

https://www.dateks.lv/cenas/datorkomplekti/686330-dateks-intel-core-i3-gen10-gmng-core-i3-10100f-8gb-1x8-ddr4-geforce-gtx-1650-240gb-sata-bez-os

Ja tu gribi labu, tad cena būs sākot no 1300€. Vai arī rocies pa SS un meklē kaut ko lietotu.

 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

shadow118
pirms 12 stundām , AlCohol teica:

videokarti tajā budžetā jau var dabūt. pārējo mēģini no sava kartoškas pārlasīt.

No 18 gadus veca kartupeļa tur diez vai izdosies ko pārlasīt

 

Ja izdodas dbūt GPU pa kādi 200-250€ (ssā ir kādas desmit RX570 zem 200€), tad pārējo varētu pielasīt

Komplekts nav nekas super, bet nu spēlēt jau varēs. Pēc spec sanāktu +/- līdzīgs ruukja liktajam, tik ram un ssd uz pusi lielāki

grozs.png.0f7a5db464743b3af3d18446fc4fc160.png

 

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

 @shadow118 konfigs ir labs, vien jāņem vērā, ka bez pieredzes no daļām liekot var sanākt pacīnīties  un arī mācību procesā krietni pārmaksāt.

Piemēram, SSkā liela daļa no lietotām RX570 kartēm ir pieredzējusi kriptovalūtas, modificētas firmwares utt.

Neieteiktu šo variantu jaunietim, kurš nespēj latviešu burtus piedabūt, jo būs izdota naudiņa un kārotā kaste neies plug&play režīmā.

Te lieti noderētu pieredzējis paziņa, kurš varētu palīdzēt sapirkt un salikt, bet, spriežot pēc jautājuma forumā, tāds nav.

 

Videokarti labāk būtu pagaidīt mēnesi vai divus, ja var - liela iespējamība, ka cenas kritīs, šī brīža tendences ir pozitīvas patērētājiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

shadow118
Pirms 59 minūtēm , Boņs teica:

Piemēram, SSkā liela daļa no lietotām RX570 kartēm ir pieredzējusi kriptovalūtas, modificētas firmwares utt.

Pats jau gandrīz 2 gadus lietoju RX580, kas arī nākusi no kripto raktuvēm (pēc iepriekšējā crypto crash). Manā gadījumā gan custom firmwares nebij, bet nu vēl šobrīd strādā bez problēmām

Link to comment
Share on other sites

Man jau otrā ex-mainošanas RX 580. Pirmā nokalpoja vairāk nekā gadu, otrajai tagad, ja nemaldos, otrais gads iet.

Ja atmiņa neviļ, tad iegādājos par 80 EUR - tie tik bija laiki :D 

 

Link to comment
Share on other sites

shadow118
Pirms 1 minūtes , itanium teica:

Ja atmiņa neviļ, tad iegādājos par 80 EUR - tie tik bija laiki :D

Es arī savu pa 80€ dabūju, tas bij 2019. gada septembrī

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , M@R$$ teica:

Diez kā ar šīm exmainotājām kartēm ir, nost neklājas?

Visvairāk no non stop darbības cieš ventilatori, kas kopā ar voltāžu, frekvenču u.c. tuningiem pakļauj karti ražotāja neparedzētiem apstākļiem.

Te līdzīgi kā ar lietotu autiņu - nevar zināt, vai nav bez eļļas maiņas savus 100K novālējis.

Būs, kas regulāri nomainot eļļu kalpos ilgi un dikti, bet būs arī pa kādam, kas noklemmēs. 🤔

Link to comment
Share on other sites

Paldies tiem kuri izlema palidzet nevis *****, zinu par tagadejo kripto raceju un chipsetu krizi. garumzimes meesmu uzlicis jo esmu par slinku tapat reti kad rakstu latviski un stradaju no darba datora. Meklesu un skatisos pats talak. Vai tad tiesam par 700 nevar nopirkt speludatoru? angliskas laa saka ka pa 700 var uzbuvet datoru kas pavelk gandriz visas speles uz augstiem settingiem. Paldies.
PS. Diskordu iedevu del foruma noteikumiem.

Link to comment
Share on other sites

shadow118
Pirms 11 minūtēm , Aragorn teica:

Vai tad tiesam par 700 nevar nopirkt speludatoru? angliskas laa saka ka pa 700 var uzbuvet datoru kas pavelk gandriz visas speles uz augstiem settingiem. Paldies.

Nu spēļu datoru jau salikt var, bet pie šodienas videokaršu cenām nesanāks salikt tādu, ar kuru varēsi visas spēles uz augstiem settingiem spēlēt, vismaz ne pa 700. 

Bet ja nespēlē pašas svaigākās spēles un esi ar mieru kādus setting pārlikt uz medium vai low, tad baigām problēmām nevajadzētu būt arī ar tiem komplektiem, kas te jau tika likti. 

Link to comment
Share on other sites

(labots)
12 minutes ago, shadow118 said:

Nu spēļu datoru jau salikt var, bet pie šodienas videokaršu cenām nesanāks salikt tādu, ar kuru varēsi visas spēles uz augstiem settingiem spēlēt, vismaz ne pa 700. 

Bet ja nespēlē pašas svaigākās spēles un esi ar mieru kādus setting pārlikt uz medium vai low, tad baigām problēmām nevajadzētu būt arī ar tiem komplektiem, kas te jau tika likti. 

😭nu es max vel lidz 1000 varu aiziet... bet tad bus janomet svars kadi 15 kg un jaskrape mucas dibens vairaki menesi. jo man vel kresls, austinas, varbut monitors janoperk.

Labots - Aragorn
Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , Aragorn teica:

jo man vel kresls, austinas, varbut monitors janoperk.

Nepērc "racing" "gaming" krēslu, tie ir pārcenoti mēsli.

 

Pirms 36 minūtēm , Aragorn teica:

tad bus janomet svars kadi 15 kg

Te ir tāds @Lameriz, viņš raksta ļoti labus postus, bet tev ir potenciāls būt viņam par nopietnu konkurentu 😎

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tad re kur shadow118 komplektiņš un es tev varu ietirgot savu veco GTX 1080. :D

Vai, ja vari atrast labāku piedāvājumu, tad vari pameklēt kādu RTX 2060 (jaudas ziņā līdzigi manis piedāvātai) vai vēl labāk RTX 3060

Link to comment
Share on other sites

Par 1100 EUR var nopirkt portatīvo datoru ar R5600H un RTX 3060. Šim nauda nesanāk (nomest svaru gan jau nenāks par ļaunu 😅)? Diemžēl situācija šobrīd ar diskrētajām GPU ir kāda ir - izdevīgāk pirkt konsoles vai arī portatīvos (vismaz būs garantija, ja salīdzina ar pārcenotas lietotas video kartes iegādi).

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

(labots)
On 7/12/2021 at 11:32 PM, itanium said:

Par 1100 EUR var nopirkt portatīvo datoru ar R5600H un RTX 3060. Šim nauda nesanāk (nomest svaru gan jau nenāks par ļaunu 😅)? Diemžēl situācija šobrīd ar diskrētajām GPU ir kāda ir - izdevīgāk pirkt konsoles vai arī portatīvos (vismaz būs garantija, ja salīdzina ar pārcenotas lietotas video kartes iegādi).

vai tad vi'niem nav parkarsanas problemas?

1 minute ago, Aragorn said:

vai tad vi'niem nav parkarsanas problemas?

un pie tam teicu ka gribu lai butu iespeja ko piepirkt klat vai nomainit velak kad vairak krajumu.

Labots - Aragorn
Link to comment
Share on other sites

(labots)

 

On 7/12/2021 at 9:11 AM, shadow118 said:

No 18 gadus veca kartupeļa tur diez vai izdosies ko pārlasīt

 

Ja izdodas dbūt GPU pa kādi 200-250€ (ssā ir kādas desmit RX570 zem 200€), tad pārējo varētu pielasīt

Komplekts nav nekas super, bet nu spēlēt jau varēs. Pēc spec sanāktu +/- līdzīgs ruukja liktajam, tik ram un ssd uz pusi lielāki

grozs.png.0f7a5db464743b3af3d18446fc4fc160.png

 

 

 

On 7/12/2021 at 8:57 AM, ruukjis said:

Aizmirsti. Šis ir lētākais un prastākais, ko var dabūt zem klasifikācijas "gaming":

https://www.dateks.lv/cenas/datorkomplekti/686330-dateks-intel-core-i3-gen10-gmng-core-i3-10100f-8gb-1x8-ddr4-geforce-gtx-1650-240gb-sata-bez-os

Ja tu gribi labu, tad cena būs sākot no 1300€. Vai arī rocies pa SS un meklē kaut ko lietotu.

 

 

Sitais mani apmierina tik ka ar to Core i3-10100F vai tas nav par maz? Vajag labaku? Lasiju ka tai vid kartei vajag i5-8500 and 12GB of RAM for optimal performance. Ja man bus Core i3-10100F nekas slikts nenotiks/nenolietosies cits hardware atrak? Ir problemas ar so komplektu? Varbut man nemt labak MSI B460M PRO-VDH WIFI jo nevajag tik daudz SATA 3? +WIFI...

Screenshot_1.png

Labots - Aragorn
Link to comment
Share on other sites

shadow118
pirms 6 stundām , Aragorn teica:

Sitais mani apmierina tik ka ar to Core i3-10100F vai tas nav par maz? Vajag labaku? Lasiju ka tai vid kartei vajag i5-8500 and 12GB of RAM for optimal performance. Ja man bus Core i3-10100F nekas slikts nenotiks/nenolietosies cits hardware atrak? Ir problemas ar so komplektu? Varbut man nemt labak MSI B460M PRO-VDH WIFI jo nevajag tik daudz SATA 3? +WIFI...

4 kodoli mūsdienās jau sāk palikt par īsu, bet citām detaļām tur nekas slikts nenotiks. Tas "vajag" ir ļoti atkarīgs no tā, ko tu spēlē. Ir spēles, kas vairāk lieto GPU, ir kas vairāk CPU.

Viena problēma ir single channel RAM (tikai 1 atmiņas modulis), nezinu kā Intelim, bet vismaz ar AMD tas diezgan ievērojami samazina performance (pat līdz 30%). Kā arī tas, ka Intel budžeta mātenēm ar zemā gala pročiem RAM nestrādās ātrāk par 2666Mhz, kas, ne ļoti daudz, bet arī ietekmēs vektspēju. Ar AMD tādu problēmu nebūtu

WIFI spēļu datoram nav vajadzīgs, online spēlēm vajag stabilu savienojumu, jāslēdz nets ar vadu.

 

Ja tam komplektam, ko es liku, nomaina proci pret Ryzen 3600 (to 2600 iemetu, lai lētāk, bet šis būtu labāks variants, un arī spēlēs būs priekšā i3), tad viss, izņemot GPU sanāktu ap 500€. Ja biji gatavs ņemt iepriekšējā postā likto komplektu, tad tev GPU atliek 400€. Es gan drīzāk paņemtu no ss R570/RX580/RX480 zem 200 un pēc tam, kad 

sāks parādīties lētākas GPU, paņemtu ko jedzīgāku. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2021.07.11. , 20:56, Jainit teica:

Labs spēļu dators tajā budžetā būs Xbox Series X

Pārdevu savu paveco spēļu datoru un pa to naudu paņēmu Xbox Series S - palika nauda pāri, fps labāks un krietni mazāk silda/tērē elektrību un krietni klusāks.

 

Labākais man lēmums Covid krīzes laikā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

 

1 hour ago, shadow118 said:

Ja tam komplektam, ko es liku, nomaina proci pret Ryzen 3600 (to 2600 iemetu, lai lētāk, bet šis būtu labāks variants, un arī spēlēs būs priekšā i3), tad viss, izņemot GPU sanāktu ap 500€. Ja biji gatavs ņemt iepriekšējā postā likto komplektu, tad tev GPU atliek 400€. Es gan drīzāk paņemtu no ss R570/RX580/RX480 zem 200 un pēc tam, kad 

sāks parādīties lētākas GPU, paņemtu ko jedzīgāku. 

tad sanak sita. video karte iet kopa ar mates plati?

 

Screenshot_2.png

Labots - Aragorn
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

shadow118
Pirms 15 minūtēm , Aragorn teica:

tad sanak sita. video karte iet kopa ar mates plati?

jā, visas videokartes un mātesplates, kas ražotas pēdējo padsmit gadu laikā, būs savstarpēji saderīgas

Link to comment
Share on other sites

spameris

Tikko ar puiku uz pusēm nopirkām https://www.amazon.de/gp/product/B0932Y8PFL/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 , viss pa lielam labi, DOOM eternal iet pa pirmo. Arī gribēju sastellēt kautko geimingam, bet nu nekā jēdzīga  cenā ko būtu ar ieru maksāt nesanāca + vēl monitoru vajadzēja.

Labots - spameris
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Laba komplektācija, tomēr savu kapeiciņu iemetīšu - paņemtu Ryzen 3600 bez X, kurš tāpat pietiks ar atliektiem galiem un būs vēsāks, un kuru var nopirkt, sākot no 190 eiro, naudas starpību piemestu videokartei, un ņemtu RTX 2060, kas tomēr būs ātrāka.

Link to comment
Share on other sites

shadow118
Pirms 36 minūtēm , Mielestapa teica:

Laba komplektācija, tomēr savu kapeiciņu iemetīšu - paņemtu Ryzen 3600 bez X, kurš tāpat pietiks ar atliektiem galiem un būs vēsāks, un kuru var nopirkt, sākot no 190 eiro, naudas starpību piemestu videokartei, un ņemtu RTX 2060, kas tomēr būs ātrāka.

tik jāņem vērā, ka tas 3600 pa 190€ (ja tajā pašā 1a skatās) ir tray modelis, tad vajadzēs arī dzesētāju klāt

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...