Jump to content

USB lādētāja sīkšana


spameris
 Share

Recommended Posts

čau,

 

nopirku aļikā šādu te https://ej.uz/siiceejs USB lādētāju, bet... viņš tā klusu un riebīgi sīc. Mana teorija ir ka  sīc  tas augstfrekvenču transformators, kurš ir kautkāds nekvalitatīvs un draņķīgi uztīts, uzpūtu nitro krāsu, domāju kas apkaltīs apkārt un sīks mazāk.. bet nu nekas tur daudz nemainījās. Ir kādas izdejas? Vai tip garažas lietošanai, jo tiešām tā klusu un pretīgi sīc, gulēt toč traucētu.

 

Link to comment
Share on other sites

Vai nu izmet vai samierinies :D 

Lēts ir lēts. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

spameris
Pirms 2 minūtēm , rubb teica:

Vai nu izmet vai samierinies :D 

Tādas aizdomas ir :D , bet ir/bija cerība ka kādam biedram ir kādas slepenas zēles.

Link to comment
Share on other sites

AlCohol

kāds no kondernsātoriem būs pie vainas.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Ticams, ka sīc induktori. Tā kā sīkšana rodas no mehāniskas vibrācijas, tad var cerēt, ka ar laiku tā izbeigsies, jo detaļas "iesēdīsies". Bieži vien tā nenotiek un tad var lūkot, kā induktorus nostiprināt. Strāvu nevadoša laka vai līme varētu būt viens no variantiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT

Man lielākā daļa no orģinālajiem lādētājiem, kas ir bijuši, sāk izdvest ļoti klusu un augstu skaņu pēc tam, kad ierīce ir uzlādējusies 100%. Telpā ar fona trokšniem dzirdēt nevar ,bet naktī gan. Es to jau biju pieņēmis kā normu. Šī iemesla dēļ arī esmu pārstājis lādēt kaut ko pa nakti netālu no gultas.

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Ir gadījies, ka riebīgi sīc gan jauni lādētāji, gan jaunas videokartes, bet pēc kāda mēneša tas pāriet.

Link to comment
Share on other sites

Paliks vecāks neko nedzirdēs un bēdu nezinās😄. Ja vēlēšanās pašam atrast kas pīkst, tad jāattaisa barbloks un jāklausās. Vecos laikos iesprauda auzī kokteiļa salmiņu um meklēja konkrēto detaļu. Tagad, droši vien, var paņemt kaut austiņu mikrofonu un skatīties  datora ekrānā spektra analizatorā.

pirms 2 stundām , RudeWolf teica:

Ticams, ka sīc induktori

Vot, kas ir iduktori gan nezinu, bet gan transformators, gan filtra droseles var trokšņot. Lai gan, pa tādu naudu, diez vai tai baroklī ir filtrs vispār. Var jau mēģināt spoli sasmērēt ar kādu elastīgu līmi, bet aizrauties nevar, parasti spolēm arī jādzesējas. Visdrīzāk tur tomēr konstruktoru un inženieru laža. 

 

pirms 4 stundām , ju teica:

Uzmet spilvenu virsū

Vot tas ir pats stulbākais, ko var izdarīt. Štrunts par spilvenu, bet māja var nodegt kopā ar spilvena licēju. Barbloki parasti silst un zem spilvena var pārkarst.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
Pirms 12 minūtēm , Didzis teica:

Vot, kas ir iduktori gan nezinu, bet gan transformators, gan filtra droseles var trokšņot

Nu principā viss, kam kaut kāds magnētisms dzīvo iekšā, var sākt dziedāt. Man gan kompim ir vēl viena interesanta lieta - trokšņo keramiskie kondensatori. Runā, ka tas notiekot dēļ piezoelektriskā efekta. Par laimi gan tā skaņa nav īpaši pretīga un vairāk ritmā ar CPU noslodzi.

Link to comment
Share on other sites

raivix95
pirms 2 stundām , RudeWolf teica:

bet jauniešiem krīt uz nerviem.

Nu bet loģiski. Tač galva sāk sāpēt no tās ultraskaņas. Pats vienam pagarinātājam noravēju nost USB daļu, citādi viņš pīkstēja neizturami.

Kādreiz bezvadu lādētājam novēroju pastiprinātu sīkšanu, ja neprecīzi uzlika telefonu. Gan akumulators jūtami uzsila, gan lādētājs dzirdami trokšņoja.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , Didzis teica:

Vot tas ir pats stulbākais, ko var izdarīt

Vainīgs, uz melniem jokiem šodien velk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , ju teica:

Vainīgs, uz melniem jokiem šodien velk.

man jau uzreiz pieleca ka melnais joks

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , ju teica:

Vainīgs, uz melniem jokiem šodien velk

Šeit forumā daudzi saprot. ka nedrīkst barbloku likt zem spilvena, bet es saskāros ar sievieti, kura laptopa barbloku tur gultā, zem segas. Esot patīkami tā iet gulēt, jo sega sasilusi😀

  • Patīk 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 2 minūtēm , Didzis teica:

laptopa barbloku tur gultā, zem segas

 

Jauniem skuķiem vispār kaut ko tādu iestāstīt bezcerīgi. Laptopi gultā, barokļi visai iespējamajai tehnikai arī. Esmu stāstījis, rādījis video ar uzsprāgušiem telefoniem - pofig. Nevar ieborēt. Ja čalim vēl kaut kā, skuķim, kamēr māja nav nodegusi viss viens.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
Pirms 52 minūtēm , Didzis teica:

Šeit forumā daudzi saprot. ka nedrīkst barbloku likt zem spilvena

Lai kompensētu papildus silšanu, spilvenu vajag samērcēt ar benzīnu, kas gaistot dzesēs barokli!
 

Pirms 53 minūtēm , Didzis teica:

tur gultā, zem segas

Tu zini, pēdējā laikā tie laptopu barokļi konkrēti silst arī virs segas. Man ThinkPadam lādējot sasilst līdz kādiem 50-60 grādiem plastmasas korpuss. Konstruktors laikam bijis optimisma pilns, kad siltuma režīmus rēķināja.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, RudeWolf said:

Konstruktors laikam bijis optimisma pilns, kad siltuma režīmus rēķināja.

Nebija. Siltums taču tiek izkliedēts. Toties attiecīgais barošanas bloks ir ieguvis karmas punktus par zaļo domāšanu - mazāk plastmasas korpusam, mazāk metāla utt. :D 

Cita lieta - ka ja kas lieki silst, pīkst, sīc, viss, kas nav lietderīgais darbs - tas ietekmē lietderības koeficientu. 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 25 minūtēm , RudeWolf teica:

Konstruktors laikam bijis optimisma pilns

Manuālī ganjau rakstīts ka nav ieteicams lietot zem segas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...