Jump to content

Mikrotik cpu temperatūra


uldii12345
 Share

Recommended Posts

Sveiciens. Objektā ir uzlikts mikrotikt netpower 16p swich. Pie system health uzrāda cpu temperatūru 92 grādi. Procesors arm v7. Tā ir normāla temperatūra? Swich stāv istabā. Vai tie sensori var arī gļučīt un rādīt nekorekti? Man pašam stāv tāds swich mājās bēniņos, cpu temperatūra ap 60 grādi. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , uldii12345 teica:

Swich stāv istabā.

netPower 16P An outdoor 18 port switch.. Tajā istabā nav pirts, ar siltumavotu switch?

Link to comment
Share on other sites

AlCohol

kolēģim hap ac2 arī diezgan patīk sildīt istabu. ap 50-60, pašam 2011 nekurinātā koridorā, skapī

image.png.c43ce4213e6775ec3a6f086364981a99.png

blakus gan vel nvr, tīkla disks. plānoju likt ventilātoru uz vasaru.

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

arnold1.JPG

arnold.JPG

Baigā aizdoma, ka sensors gļučī. Vienīgais, ka novietojums ir ar kājām gaisā (vadi nāk no griestiem,tā vizuāli smukāk), bet neticu,ka tas iespaido. Esošais swich tika izvēlēts, jo ar 8 portu par īsu, 24 porti pa daudz. Var piestiprināt pie sienas un izskatās zolīdi.

Pie 100% slodzes tik nedaudz uzkāpj temperatūra.

Link to comment
Share on other sites

image.png.b48e2a71b256e6480919be0622665ab3.png

Nevis sensors gļuči, bet switch zem slodzes. ja sensors gļučītu - jaudas parametri būtu zemāki. Visai datortehnikai visa ievadītā elektrība tiek pārvērsta siltumā.

Link to comment
Share on other sites

Šim šķiet bija external baroklis - nevajadzētu tā karst bez slodzes.

Pieļauju, ka 62W power consumption ir ar visiem PoE, kas nav daudz, jo specenē ir:

Max power consumption: 316 W
Max power consumption without attachments: 16 W

 

Varbūt softs gļuko - pamēģini noupgradēties uz v6.48.x

 

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Šis ir vakarā, pa dienu jauda ap 40w, temperatūra tāpat ap 90 grādi. Jā, barokļi ārējie, par softu es arī iedomājos, bet pagaidām klients visu laiku izmanto netu darbam, nevar taisīt pārtraukumu. 

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 19 stundām , AlCohol teica:

hap ac2 arī diezgan patīk sildīt istabu

 

A kā viš to nosaka? Man ac2 naff System>Health meņuča. Laikam šamam vispār nav t monitora?

 

Speciāli aizbridu, pataustīju. Nu nemaz neliekas būtiski silts. Dzenāts tiek tikai VaiFajs - vadu pieslēguma neviena.

Labots - VebKamera
Link to comment
Share on other sites

AlCohol
pirms 4 stundām , VebKamera teica:

 

A kā viš to nosaka? Man ac2 naff System>Health meņuča. Laikam šamam vispār nav t monitora?

 

Speciāli aizbridu, pataustīju. Nu nemaz neliekas būtiski silts. Dzenāts tiek tikai VaiFajs - vadu pieslēguma neviena.

uz tausti arī nosaka.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Nu nez, manējais tā knapi silts. Un ar, tikai vēdera pusē, tur, kur liekot horizontāli to caurspīdīgo kāju var uzspraust. Laikam nemāku riktīgi slogot.

Link to comment
Share on other sites

Nu nav normāli tas. Es apskatīju savus routerus - 35-40 grādi max.

Pie tam tev jau tur nekas neslogo to routeri.

Labots - xp
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...