Jump to content

Kad kino atvērsies?

Recommended Posts

itanium

Nespīd Tev Kino tuvākajā laikā. Cik saprotu, tad priekš Kino vajadzēs gaidīt, kad būs mazāk nekā 100 saslimušo uz 100 000 iedzīvotājiem 14 dienu laikā.

P.S. Visai sālīti priekš vienas filmas, bet HBO Max ar dažiem VPNiem varētu strādāt.

Edited by itanium
ggg97

Apstījos to tīzeri. Tur līdz Mīlas viesulim un Alpu dakterim vēl augt un augt. Līdz Šarikam vispār, kā rāpus līdz Talsiem.

• Haha 1
Jainit

tak nākamajā dienā būs pilni torenti ar webripiem. Ja sirdsapziņa moka, var biļešu/HBOmax abonēšanas naudu ziedot labdarībai.

Zin...

Švaki, šomēnes vienīgā vājā pilnmēness atblāzma. Nu ok, Raimis pastiprināti postē. 

marrtins

Ja tik ļoti esi noilgojies pēc ceptas kukurūzas smakas, papīru turzu čaboņas, telefona gaismiņām tumsā un smiekliem nesmieklīgajās vietās, tad kopā ar interesentiem varat uztaisīt pagrīdes Kīnō. Bet tikai paroli izvēlaties Stipru - tā, lai fašisteļi nepieķer :sarkasms:

• Haha 1
darklight

Smieklīgi, bet es arī gribu uz kino. Neesmu baigais gājējs - gadā parasti 2-4 reizes, bet nu jau vairāk kā gadu vispār nav būts.

M@R$$

Vakar visa famīlija tieši skatījās vienu pasaku (Malefisenta) un es aizdomājos, cik sen nav būtu ķinītī...exx.... 

Vēl aizdomājos, cik ir liela iespēja, ka pēc pandēmijas vēl kāds atvērsies, un būs spējīgs noturēties ekonomiski.

raivix95

Tač viss būs labi. Atvērsies un arī apmeklētāji būs.

Pats gan nekad neesmu bijis kino fans. Retu reizi aizeju uz kādu jauno latviešu spēlfilmu - tās spēj pārsteigt. Holivudas grāvēji mani savukārt absolūti garlaiko.