Jump to content

Perku, Spelu Vai Biroja kreslu


crushader
 Share

Recommended Posts

AlCohol

par dvacāru vien taburete sanāks.

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

vienīgais kur par tādu summu vari ko dabūt ir -  facebookā pačeko pārdod/atdod sludinājumus

Link to comment
Share on other sites

crushader
(labots)

Par kadu tadu, 90-100eiro par lietotu bugeta spelu kreslu man liekas ir ok lasat lidz90 ja kads iedos tabureti pa 20 uz 2nedeljam man deres, 

Labots - crushader
Link to comment
Share on other sites

Kā jau te minēja, meklē FB vai tai pašā SSkā. Šad tad var labus krēslus nosmelt. Pats pirms gadi divi par 60 Eur paķēru gandrīz nelietotu šādu, kurš bodē maksā 200+ Eur.

Ideāls krēsls mājas vajadzībām.

8C8EAB30-BA3D-4251-AC1B-A8C0CB270FF2.jpeg.1f4550696df9b2a77df09ce15993a606.jpeg

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Esmu līdzīgus divus? salauzis pāris gadu laikā. Normāli iegulies un stiprinājumu vietas aiziet pirmās. 

Patreiz ir kaut kas alja šis...

 

Link to comment
Share on other sites

Ja budžets atļauj, tad varu ieteikt šo:

https://www.neoshop.lv/biroja-kresls-joy-64x64xh115-125cm-sedvieta-audums-atzveltne-tiklveida-audums-krasa-melns-peleks-14503.html

 

Iepirku decembrī, negaidīju neko baigo, bet salīdzinot ar IKEA izslavēto markus, ko arī izprovēju veikalā, šis ir reāli labs un ļoti ērts, regulējas gandrīz viss, izņemot leņķi roku atbalstiem. 

 

Kā mīnuss, galvas atbalsts baigi stipri nenofiksējas, bet nav tā, ka kristu lejā; vēl mīnuss, ka līdzi nebija nekāda instrukcija, pat ne bildīte, kur un kas ar kurām skrūvēm saskrūvējas, tiesa salikt nekādas problēmas nesagādāja.

 

Ar tām eko-ādām ieteiktu atturēties, ja negribās ar nosvīdušu muguru vai pakaļu sēdēt. :D 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kazarms
1 stundu atpakaļ, edzya teica:

Iepirku decembrī, negaidīju neko baigo, bet salīdzinot ar IKEA izslavēto markus, ko arī izprovēju veikalā, šis ir reāli labs un ļoti ērts, regulējas gandrīz viss, izņemot leņķi roku atbalstiem. 

Markus galvenais trumpis ir izturība par pieejamu cenu, kas ir tīri likumsakarīgi, ja IKEA dod 10 gadu garantiju. Mēs abi mājās sēžam uz Markus jau gadu, kolēģis 5 un esam apmierināti.

Tiesa, ne visiem cilvēkiem viņš der. Man darbā ir līdzīgs kā tavā linkā, tikai RKF ražojums. Markus šķiet ērtāks.  Citi gluži labi jūtas tajos auto stila gaming krēslos. Es neko citu, kā skatīties youtube tādā nespēju. Tikko jāstrādā, tā viss slikti.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gaming krēsls - atšķirībā no citiem ērtajiem ir uzpūstā cena, sarkanā krāsa un kādas no spēlīšu logo? Kā autokrēsls lai auto simulatoros arī krēslā sēdi kā kausā - ķermenis nekustās, tikai rokas/kājas/galva brīvi kustās? Interesanti - cik ilgi tā var nosēdēt...

Link to comment
Share on other sites

Iespējams variants

F990T8BFJ4VI9OI.thumb.jpg.c5962b77543c484230905cb4e6164caa.jpg 

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Nu nē, tikai ne ādas vai dermantīna - ziemā jau nekas, bet vasarā, kad istabā jūties kā somu pirtī - galīgi garām. Tikai auduma ar sieta atzveltni. Pašam nu jau ceturto gadu ir šāds igauņu ražojums (pa 230,99 €) - tiesa, "padibenis" būs kaut kad jārestaurē, jo tur esošais hvz materiāls jau kļuvis plāns un plakans, jūties gandrīz kā sēdot uz dēļa :devil:.

 

k.thumb.jpg.f411408600530304e5ef7d53aa421988.jpg

 

Labots - raiviic
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Luckystrike
pirms 8 stundām , crushader teica:

 viens sska par 60 aizgaja pa degunu. pardevejs peksni izdomaja nepardot,

 

aam ir jeega no sitada? https://www.ss.lv/msg/lv/home-stuff/furniture-interior/chairs/kigol.html

 

Man nekad nav bijusi sada tipa kresli, tapec clueless, bet ir svarigi lai ir ertiba, pienemu kad vins nav slikts, bet ne ilgdzivotajs

Eko-āda esot pēdējais sūC datorkrēsliem, gada laikā viss izskatās kā no miskastes

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Long John
pirms 7 stundām , Kazarms teica:

Mēs abi mājās sēžam uz Markus jau gadu, kolēģis 5 un esam apmierināti.

 

Man arī Markuss.  Izturīga manta- ar manu lielo svaru citiem variantiem kājas un ripuļi neturēja. Patīk arī augstā atzveltne- pirmais krēsls, kurā varu komfortabli atlaisties..:)  Bija viens trūkums- gurnos no sāniem diezgan jūtami spiedās elkoņu balstu turētāju asās kantes. Uzlīmēju tiem priekšdaļā gumijas profilu no auto durvju apmales- tagad vairs nav jūtams. Un sēdeklis tomēr ar dabīgās ādas pārklājumu- svīšanu nejūtu.   

Link to comment
Share on other sites

raiviic
Pirms 39 minūtēm , Long John teica:

ar manu lielo svaru citiem variantiem kājas un ripuļi neturēja

Šis moments man arī ierobežo izvēli. Vispār jau, kā zināms, kārtīgs vecis sākas no 100, bet man vēl +30 :devil:, tā kā skatos tikai uz variantiem ar vismaz 140kg izturību. Nu tagadējais igauņu ar max 136 ir OK, tikai viens ritenis 4 gadu laikā nokāvās, pie tam pats vainīgs, nepamanīju ka kaut kas iesprūdis un, sēžot ar spēku centos pabaraukt .

Link to comment
Share on other sites

Kazarms

Īstenībā nevajag nemaz kārtīga latvieša svaru. Lētie krēsli pat netur manus 80kg. Lielākoties sadalās pamatnes, kura satur krēslu kopā.

Link to comment
Share on other sites

Autoram nosūtīts piedāvājums ar izturīgu, labu, smagu, dažādi regulējamu krēslu, kurš man stāv bez pielietojuma. 40 eur.

 

image.thumb.png.4bd9261a78581cd9b16685f277f2378b.png

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...