Jump to content

Pērku 1TB SSD Sata


Stasss
 Share

Recommended Posts

Stasss
Pirms 6 minūtēm , M@R$$ teica:

es nesaprotu

Davai ne*is prātu. 
Disks ir vajadzīgs priekš konsoles un man vajag TULĪT un TAGAD, nevis nākošnedēļ vai nākošgad no Aļika.

Huļiš mūžīgi jāiesaka kaut kādi jobnutie ieteikumi vispār ne pa tēmu?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 29 minūtēm , Stasss teica:

Disks ir vajadzīgs priekš konsoles un man vajag TULĪT un TAGAD, nevis nākošnedēļ vai nākošgad no Aļika.

 

Vaitad telefoni vairs nestrādā un nevar uzzvanit uz veikalu un pajautāt kas ir un kas nav uz vietas?

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs
Pirms 25 minūtēm , Stasss teica:

Tas vairāk par tiem iepriekšējiem domu graudiem..

Eu, ment, @Domugrauds, Tev tikko uzdibens 🤓

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , uldise teica:

ieteikt disku ar QVO.. mjā..

Kas vainas tam diskam? Es pirms kāda laika sev samsung pro nopirku, man šejienes speci teica, muļķīgi izdarīji, vajadzēja qvo ņemt, būtu lētāk.

Link to comment
Share on other sites

uldise
Pirms 7 minūtēm , Stasss teica:

Kas tas par zvēru?

https://thepcenthusiast.com/samsung-860-qvo-vs-860-evo-vs-860-pro-ssd-review/

 

Pirms 2 minūtēm , vvv teica:

Es pirms kāda laika sev samsung pro nopirku

malacis, ka neklausiji "speciem".

QVO diski pēc cache izbeigšanās performēs ļoti knapi. ja var ticēt augstāk minētajam aprakstam, tad 1TB disks pēc ~42GB rakstīšanas ātrums nokritīs uz ~80MB/s - mūsdienu HDD performē labāk.

jautājums protams ir, vai @Stasss pie šāda scenārija maz nonāks.

ja šāds disks ir piemēram jāklonē, tad būs jāpagaida..

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Ko jūs ar tiem diskiem darat ka tas rakstīšanas ātrums tik kritisks?

Link to comment
Share on other sites

Jā, palasīju par QLC tehnoloģiju. Tā salīdzinoši jaunāka, ne tik noslīpēta. Lietotāji apmierināti, lētāks variants. Samsungam jau otrā paaudze šie QLC. Vai tiešām visi cieš, kad nopērk QLC disku?

Link to comment
Share on other sites

uldise

es laikam esmu par slinku, lai katru reizi pie kāda diska nomaiņas krāmētu sistēmu pa jaunu - noklonē un viss. man ir svarīgi, lai arī pie šāda scenārija disks performētu kā SSD.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , uldise teica:

lai katru reizi pie kāda diska nomaiņas krāmētu sistēmu pa jaunu - noklonē un viss

Cik tad bieži parastajam lietotājam tas jādara, parastais lietotājs nemaina diskus pa vairākām reizēm dienā.

Link to comment
Share on other sites

uldise

parastajam lietotājam jau vienalga, bet kad atnes pie manis, kad kaut kas ir noticis, tad es vienmēr to disku kopēju, tad pēc vajadzības klonēju tukšu sistēmu vai tml.

a tā protams - cik bieži vienā piegājienā sanāk uzrakstīt 40GB - nepētiju, cik ātru tas cache atkal ir pieejams, bet to var izrēķināt - gan jau ka raksta no cache ar to pašu minēto 80MB/s.

Pirms 10 minūtēm , vvv teica:

Vai tiešām visi cieš, kad nopērk QLC disku?

nenojauš. jo lētāk, jo labāk. un ja pēc tam uztaijas uz šo, tad vainīga ir visa pasaule :) 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nez, man ir darba laptops kurā ir kautkāds 1TB OEM Samsungs (līdzvērtīgs 970 EVO). Tad paša laptopā ir kautkāds vecāks (960 laikam). Plus rezerves Thinkpadā vispār kautkāds Transcend. Ikdienā lietojot datorus neesu manījis nekādu atšķirību. Nu varbūt ja kopētu gigabaitus no viena diska uz otru, tad redzētu. Bet savādāk nekādas atšķirības vai tas 960 vai 970 :D

 

Pa lielam visi tie cipari tīrākā krāniņa berzēšana.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Pērkot SSD mana taktika pavisam vienkārša, pērku to kas uz to mirkli visizdevīgākais. Ja Samsungam kāda atlaide, tad ņēmu to. Tāpat paies 6 mēneši un būs kāds jaunāks un ātrāks. Nav jau tik gigantiska tā atšķirība starp Pro un ne-Pro, lai tur īpaši iespringtu, it īpaši ikdienas lietošanā.

Cits jautājums ja tur tiešām pērk priekš kautkāda datu servera, kur diska ātrums ir primārā funkcija.

Link to comment
Share on other sites

Sev Samsung PRO nopirku, jo lielāka garantija, biju iepriekš izlasījis par 10 gadiem, bet tas bija iepriekšējās paaudzes pro modelim. :D Tam, ko es nopirku, bija 5 gadi. Vienalga, izvēlējos atbildīgi, tā man pašam likās.

Ja par sajūtām manā ikdienas darbā pie datora, salīdzinot kā bija ar iepriekšējo 2011. gada OCZ SSD, nekādu starpību ātrdarbībā neredzu. Kaut kādus lielus datu daudzumus no/uz SSD ikdienā nedzenāju, ja nomērītu, gan jau būtu starpība.

 

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Mana stratēģija - vienreiz tik pirku SSD. Vēl "iet" :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 5 minūtēm , marrtins teica:

Mana stratēģija - vienreiz tik pirku SSD. Vēl "iet" :sarkasms:

Nu ple, kā redzi. Es vnk gribēju SSD nopirkt. Redz kādu orģiju izvērta..

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 29 minūtēm , Stasss teica:

Es vienkārši gribēju SSD nopirkt. Redz kādu orģiju izvērta..

Ja negribi orģijas, tad uztaisi tēmu, uzraksti ka piedāvājumus PM un aiztaisi tēmu.

Savādāk ko tad tu citu gribēji šādā tēmā uzzināt? Pēkšni te kādi 10 pārdevēji sāks plūkties, kuram labāks piedāvājums?

Par to kas pieejams veikalos var uzzināt pazvanot uz veikalu.

Link to comment
Share on other sites

Stasss

Zini, es šo topiku jau sen aizklapētu, bet man ieper paskatīties, uz kādu čugunu jūs esat spējīgi..😂

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , Stasss teica:

Zini, es šo topiku jau sen aizklapētu, bet man ieper paskatīties, uz kādu čugunu jūs esat spējīgi..😂

Tu vēl brīnies par šī foruma ekspertu spējām :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

uldise
pirms 2 stundām , AndrisBB teica:

Bet savādāk nekādas atšķirības vai tas 960 vai 970

jā protams. ja šādi salīdzina, tad protams, ka atšķirības nav.

es tik teicu, ka QVO nevajadzētu ņemt. EVO un PRO būs ok. biedri jau te pieminēja garantijas laiku, kas sienās kopā ar ražotāja garantēto rakstīšanas apjomu.

uz 1TB QVO vs EVO vs PRO tas būtu attiecīgi 360TB, 600TB, 1.2PB.

augstāk minētajā linkā, ko iedevu, tas viss ir rakstīts.

nē, nu ja tas viss nav svarīgi, manis pēc pērkat kaut no ali kā te viens biedrs piedāvāja.

 

1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

uz kādu čugunu jūs esat spējīgi

kam čuguns, tam čuguns, varbūt kādam citam tomēr noderēs.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...