Jump to content

Fotoaparātu un objektīvi saderības informācijas saraksts

intssed

Recommended Posts

Man gan ir viens spoguļobjektīvs, ko labprāt notirgotu :D

AJU39349.thumb.jpg.1f10fb738fd4ac9d099ddbb56ba310f5.jpgAJU39356.thumb.jpg.0d7a29eb49eab6439da30803850d749f.jpg

Baigi viegls, ar krieviniekiem salīdzinot (700g). Bet 26 megapikseļus gan nevelk bildēšanai.

Re, toties, kāds videjo sanāk (uz ātro iefilmēts jo man besī filmēt)

Adaptall bajonete (var uzlikt uz, principā, jebkuras kameras). Komplektā iekļauta pāreja uz Canon FD, par 20 eur iedošu pāreju no FD uz Fuji. Stikls ar Adaptall-Fd pāreju, čeholu, utt - 160 eur. Kondīcija perfekta.
Atšķirībā no krieveniekiem, vismaz tiem, ko man sanācis lietot, fokusa gredzens griežas ar vienu roku, uzbūvēts forši, utt. Runā, ka šis esot starp kvalitatīvākajiem spoguļstikliem. Es gan nopirku to 400/5.6 sigmu un, pa lielam, garais gals man nosegts.

Edited by versatile
  • Patīk 2
  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• raiviic

13

• AndrisBB

11

• versatile

8

• intssed

6

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ah, jaunības nostaļģija - Kaukāzs, Fani, Tjanšans u.t.t. - somā kārtīgs Zenit, 6x6 Ļubiķeļ un 16 mm kinokamera Krasnogorsk 3, kādas 20 foto un tikpat kino filmas - viss kopā kādi 15 kg . Par laimi, gr

Manuprāt topikstarteris galīgi nesaprata, ko gribēja teikt cienījamais biedrs Long John. Pamēģināšu saviem vārdiem. Ja ir lietots lēts kit stikls, tad bezjēdzīgi piemeklēt jaunu krutu aparātu tādam st

Tā kā man nav un nebūs telefons par četrciparu cenu, nemācēšu teikt, bet jebkurā gadījumā rezultāts ar crop matricu, bildēts RAW un pareizi apstrādāts, būs labāks, bet kā te jau teicu - atkarīgs, kādi

Posted Images

Jā, tas krievinieks smags gan, maita, nekāda plastmasa, dzelži un stikls.  Fokusa gredzens jau ar vienu roku griežas, tiesa, ilgstoši nelietojot, tā pasmagi, varētu jau iedot kādam specam izjaukt un nomainīt smēri, bet tā kā gandrīz netiek lietots, tā arī neko nedaru.